Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Novi asistent
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 11:16 čet, 5. 1. 2006    Naslov: Novi asistent Citirajte i odgovorite

Kao sto neki od vas mozda znaju, asistentica Hanzer od 1.1.2006. nije u Zagrebu. Njezine vjezbe iz Elementarne geometrije ponedjeljkom preuzet ce [b]Stipe Vidak[/b]. Stipe dobrodosao!
Kao sto neki od vas mozda znaju, asistentica Hanzer od 1.1.2006. nije u Zagrebu. Njezine vjezbe iz Elementarne geometrije ponedjeljkom preuzet ce Stipe Vidak. Stipe dobrodosao!



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 11:25 čet, 5. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a da li ce asistent Vidak preuzeti i vjezbe iz u uvoda u matematiku koje je takoder drzala asistentica Hanzer?
a da li ce asistent Vidak preuzeti i vjezbe iz u uvoda u matematiku koje je takoder drzala asistentica Hanzer?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 11:35 čet, 5. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne. Vjezbe iz Uvoda u matematiku ce, po mojim informacijama, preuzeti Maroje Marohnic. Ali ja sam ovlastena samo za informacije o EG :)
Ne. Vjezbe iz Uvoda u matematiku ce, po mojim informacijama, preuzeti Maroje Marohnic. Ali ja sam ovlastena samo za informacije o EG Smile



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 0:59 pet, 6. 1. 2006    Naslov: nice... Citirajte i odgovorite

novi asistent? i to baš asistent? moram reći da mi je veoma drago... možda sada i počnem pohađati vježbe... :wink:
novi asistent? i to baš asistent? moram reći da mi je veoma drago... možda sada i počnem pohađati vježbe... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 11:54 pet, 6. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koji je to sovinizam u prici! A zasto je bitno je li asistent ili asistentica?
Koji je to sovinizam u prici! A zasto je bitno je li asistent ili asistentica?



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 12:02 pet, 6. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Koji je to sovinizam u prici! A zasto je bitno je li asistent ili asistentica?[/quote]
Pa najvjerojatnije je kljuki žensko, pa će od sada (osim pratiti nastavu iz Eg) moći vježbati i svoju vještinu [i]bacanja pogleda u dalj[/i] pa će imati još jedan razlog više da dolazi na vježbe. :D
Martinab (napisa):
Koji je to sovinizam u prici! A zasto je bitno je li asistent ili asistentica?

Pa najvjerojatnije je kljuki žensko, pa će od sada (osim pratiti nastavu iz Eg) moći vježbati i svoju vještinu bacanja pogleda u dalj pa će imati još jedan razlog više da dolazi na vježbe. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 12:14 pet, 6. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kljuki JE zensko (ili se barem tako predstavlja :wink: ). Onda joj oprostim, ako nije bio sovinizam nego novoprobudeni interes za geometriju ( :) )
Kljuki JE zensko (ili se barem tako predstavlja Wink ). Onda joj oprostim, ako nije bio sovinizam nego novoprobudeni interes za geometriju ( Smile )



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Marelica
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 09. 01. 2006. (06:48:28)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: voćni čaj

PostPostano: 21:28 pon, 9. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@buba&kljuki: Ne znam kako vi cure, ali mislim da vam plan propada. :D
Ali mislim da je i asistentu nekako bilo drago kada je skužio da imamo još svega 3 puta vježbe. :lol:
@buba&kljuki: Ne znam kako vi cure, ali mislim da vam plan propada. Very Happy
Ali mislim da je i asistentu nekako bilo drago kada je skužio da imamo još svega 3 puta vježbe. Laughing



_________________
Every dog has its day. (Snoop Dogg)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 22:40 pon, 9. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cure, misljenja o privalcnosti asistenata i asistentica cemo zadrzati za privatne rasprave, ili jos bolje za sebe, ili jos bolje uopce nemati. Stipe je dobar matematicar i predavac i dobro ce vam objasniti geometriju. Ako cete imati bilo kakvih primjedbi na njegov rad, recite mu sto vam smeta i uzet ce to u obzir. Vi uzmite u obzir da su mu ovo prvi sati nastave na PMFu (do sada je predavao u skolama i u nekoliko manjih grupa studenata), pa mu ih pokusajete olaksati. Upravo sam ga pitala kako je bilo i nije se zalio, niti je izrazio da mu je "drago da ima jos samo tri puta".
Cure, misljenja o privalcnosti asistenata i asistentica cemo zadrzati za privatne rasprave, ili jos bolje za sebe, ili jos bolje uopce nemati. Stipe je dobar matematicar i predavac i dobro ce vam objasniti geometriju. Ako cete imati bilo kakvih primjedbi na njegov rad, recite mu sto vam smeta i uzet ce to u obzir. Vi uzmite u obzir da su mu ovo prvi sati nastave na PMFu (do sada je predavao u skolama i u nekoliko manjih grupa studenata), pa mu ih pokusajete olaksati. Upravo sam ga pitala kako je bilo i nije se zalio, niti je izrazio da mu je "drago da ima jos samo tri puta".



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 10:20 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Martinab: Dođemo mi kod tebe na vježbe. :wink:
@Martinab: Dođemo mi kod tebe na vježbe. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 10:48 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma slobodno dolazite i k meni na vjezbe ako vam se on ne svida, i k njemu ako vam se ja ne svidam, i k nikome ako vam oboje idemo na zivce (uh sto cu nadrapat ako itko nadlezni cita ove postove, vjezbe su jos uvijek formalno obavezne), ali voljela bih da za to imate malo matematickije argumente od "propao nam je plan bacanja pogleda u dalj na asistenta".
Ma slobodno dolazite i k meni na vjezbe ako vam se on ne svida, i k njemu ako vam se ja ne svidam, i k nikome ako vam oboje idemo na zivce (uh sto cu nadrapat ako itko nadlezni cita ove postove, vjezbe su jos uvijek formalno obavezne), ali voljela bih da za to imate malo matematickije argumente od "propao nam je plan bacanja pogleda u dalj na asistenta".



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 17:35 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda i bolje skužimo gradivo ako počnemo dolaziti kod vas oboje. :D
Možda i bolje skužimo gradivo ako počnemo dolaziti kod vas oboje. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan