Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

molba
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:58 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"][quote="buba"][quote="HijenA"]shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?[/quote]
Neki da, a neki ne.[/quote]

iskreno, ne razumijem sto si htjela reci sa ovime. da li se slazes ili ne?[/quote]
Neki shvaćaju da su ovakvi topici loši, a neki ne shvaćaju da su ovakvi topici loši. :wink:
HijenA (napisa):
buba (napisa):
HijenA (napisa):
shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?

Neki da, a neki ne.


iskreno, ne razumijem sto si htjela reci sa ovime. da li se slazes ili ne?

Neki shvaćaju da su ovakvi topici loši, a neki ne shvaćaju da su ovakvi topici loši. Wink




Zadnja promjena: buba; 20:11 sri, 11. 1. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 20:09 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prva reakcija kad sam vidio ovaj post: :lolchina: :lolchina: :lolchina:

Ali,moram priznat da sam se poslije zamislio.
Uistinu me zanima mentalni sklop osobe koji,hm,lupa ljude nogom na faksu ( moram priznat da mi još uvijek smiješno zvuči). Ne razumijem jel to njemu ideja humora ili je ozbiljno društveno neprilagođena osoba. U osnovnoj školi to bi trebalo predstavljat ozbiljan problem (trebalo bi-al to kod nas još nikoga ne dira,nažalost :( ), a na faksu bi takvo ponašanje trebalo biti nezamislivo.

Mislim da bi mu se trebala suprostavit direktno i reći mu da te to smeta.
Ako ne upali ( znam što bi ja napravio :tup: :brick: ) direkt nadležnim organima na faksu ( ili dovedi svog dečka,napravit će isto što i ja :lol: )
Prva reakcija kad sam vidio ovaj post: Umirem od smijeha! Umirem od smijeha! Umirem od smijeha!

Ali,moram priznat da sam se poslije zamislio.
Uistinu me zanima mentalni sklop osobe koji,hm,lupa ljude nogom na faksu ( moram priznat da mi još uvijek smiješno zvuči). Ne razumijem jel to njemu ideja humora ili je ozbiljno društveno neprilagođena osoba. U osnovnoj školi to bi trebalo predstavljat ozbiljan problem (trebalo bi-al to kod nas još nikoga ne dira,nažalost Sad ), a na faksu bi takvo ponašanje trebalo biti nezamislivo.

Mislim da bi mu se trebala suprostavit direktno i reći mu da te to smeta.
Ako ne upali ( znam što bi ja napravio Tup! Tup, tup, tup,... ) direkt nadležnim organima na faksu ( ili dovedi svog dečka,napravit će isto što i ja Laughing )



_________________
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 20:24 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]
@trip: mozda nece htjet citat raspravu do kraja vec ce stat na 2. ili 3. postu.[/quote]

jel ti znas kako ekipu zna izludit kad neko uleti i napise nesto (bez citanja) sto je vec napisano objasnjeno i razradjeno n puta?
mene su naucili da kad se vec upada na neki topic da se bar procita sve prije ubacivanja komentara.. bar onih ostrijih.. tako rade pravi forumasi
:twisted:
HijenA (napisa):

@trip: mozda nece htjet citat raspravu do kraja vec ce stat na 2. ili 3. postu.


jel ti znas kako ekipu zna izludit kad neko uleti i napise nesto (bez citanja) sto je vec napisano objasnjeno i razradjeno n puta?
mene su naucili da kad se vec upada na neki topic da se bar procita sve prije ubacivanja komentara.. bar onih ostrijih.. tako rade pravi forumasi
Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 21:03 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Morpheus"]Uistinu me zanima mentalni sklop osobe koji,hm,lupa ljude nogom na faksu ( moram priznat da mi još uvijek smiješno zvuči). Ne razumijem jel to njemu ideja humora ili je ozbiljno društveno neprilagođena osoba. U osnovnoj školi to bi trebalo predstavljat ozbiljan problem (trebalo bi-al to kod nas još nikoga ne dira,nažalost :( ), a na faksu bi takvo ponašanje trebalo biti nezamislivo.)[/quote]
NE kuzim kako ti je bilo smijesno ako nisi skuzio da je sve zajdeno sala :?
Ali vidis, mozda je bass dobra fora lupat ljude nogom (u trece rebro), moram probat :P
[quote="Morpheus"]( ili dovedi svog dečka,napravit će isto što i ja :lol: )[/quote]
:zubo:
Morpheus (napisa):
Uistinu me zanima mentalni sklop osobe koji,hm,lupa ljude nogom na faksu ( moram priznat da mi još uvijek smiješno zvuči). Ne razumijem jel to njemu ideja humora ili je ozbiljno društveno neprilagođena osoba. U osnovnoj školi to bi trebalo predstavljat ozbiljan problem (trebalo bi-al to kod nas još nikoga ne dira,nažalost Sad ), a na faksu bi takvo ponašanje trebalo biti nezamislivo.)

NE kuzim kako ti je bilo smijesno ako nisi skuzio da je sve zajdeno sala Confused
Ali vidis, mozda je bass dobra fora lupat ljude nogom (u trece rebro), moram probat Razz
Morpheus (napisa):
( ili dovedi svog dečka,napravit će isto što i ja Laughing )

Krezubi Mr. Green



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 22:03 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je ovakvo ismijavanje nasilja poprilicno ruzno jer gadno boli ljude koji ozbiljno shvacaju nasilje, a vecini takvih je sasvim dovoljno stvari koje ih gadno bole. al eto... jedan topic manje za citat...
mislim da je ovakvo ismijavanje nasilja poprilicno ruzno jer gadno boli ljude koji ozbiljno shvacaju nasilje, a vecini takvih je sasvim dovoljno stvari koje ih gadno bole. al eto... jedan topic manje za citat...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:10 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]mislim da je ovakvo ismijavanje nasilja poprilicno ruzno jer gadno boli ljude koji ozbiljno shvacaju nasilje, a vecini takvih je sasvim dovoljno stvari koje ih gadno bole.[/quote]
:klapklap:

Mislim da je to i HijenA htio reći na svoj način. :wink:
koryanshea (napisa):
mislim da je ovakvo ismijavanje nasilja poprilicno ruzno jer gadno boli ljude koji ozbiljno shvacaju nasilje, a vecini takvih je sasvim dovoljno stvari koje ih gadno bole.

Toooooo, majstoreeeee!

Mislim da je to i HijenA htio reći na svoj način. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 0:20 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="koryanshea"]mislim da je ovakvo ismijavanje nasilja poprilicno ruzno jer gadno boli ljude koji ozbiljno shvacaju nasilje, a vecini takvih je sasvim dovoljno stvari koje ih gadno bole.[/quote]
:klapklap:

Mislim da je to i HijenA htio reći na svoj način. :wink:[/quote]

:bow: :bow: buba, veliko thanx :mrgreen:
buba (napisa):
koryanshea (napisa):
mislim da je ovakvo ismijavanje nasilja poprilicno ruzno jer gadno boli ljude koji ozbiljno shvacaju nasilje, a vecini takvih je sasvim dovoljno stvari koje ih gadno bole.

Toooooo, majstoreeeee!

Mislim da je to i HijenA htio reći na svoj način. Wink


I bow before you I bow before you buba, veliko thanx Mr. Green



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 11:30 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]
NE kuzim kako ti je bilo smijesno ako nisi skuzio da je sve zajdeno sala Confused
Ali vidis, mozda je bass dobra fora lupat ljude nogom (u trece rebro), moram probat Razz [/quote]

Priznajem,furam se na taj neki britanski crni humor :wink:
Nešto kao rat u iraku(ili bilo koji rat) sramota za ljudski rod i tisuće, tisuće godina evolucije,al kad vidim Busha, dođe mi da se polomim od smijeha. A štaš sarkazam. 8)
Grga (napisa):

NE kuzim kako ti je bilo smijesno ako nisi skuzio da je sve zajdeno sala Confused
Ali vidis, mozda je bass dobra fora lupat ljude nogom (u trece rebro), moram probat Razz


Priznajem,furam se na taj neki britanski crni humor Wink
Nešto kao rat u iraku(ili bilo koji rat) sramota za ljudski rod i tisuće, tisuće godina evolucije,al kad vidim Busha, dođe mi da se polomim od smijeha. A štaš sarkazam. Cool



_________________
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pbanicev
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2004. (19:32:44)
Postovi: (52)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0
Lokacija: /dev/random V /dev/null V /dev/zero

PostPostano: 11:40 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"].... i nasoj gomili alter ega .....[/quote]

:roll:

:arrow:

Zasto alter ego na kraju krajeva, poznajem samo jedan alter ego koji vise nije aktivan na forumu :zzz: :(

Mogu li i ja napraviti ih nekoliko :?: i raditi sto me volja po forumu, mislim da oni time nisu namijenjeni pa bi trebalo ograniciti alter ego na samo jedan inace ne znam dali pisem post nekakvom covjeku (prije svega studentu) ili vec alter egu koji postoji IMHO samo radi sebe.

Svatko tko koristi alter ego nepromisljeno mora biti iskljucen iz foruma zajedno sa svim svojim "podvojenim" licnostima (nisam nikog zelio uvrijediti, direktno ili indirektno, posredno ili neposredno ili na bilo koji drugi nacin ukljucujuci i podsvjesni i ne iskljucujuci bilo koji drugi, prije svega nisam zelio uvrijediti vas alter ego =; ).

Ja ne namjeravam imati alter ego (:evil:) na forumu, a mislim da oni koji ih neodgovorno koriste dovode one druge u nesigurnu (neugodnu :?:) poziciju.
vsego (napisa):
.... i nasoj gomili alter ega .....


Rolling Eyes

Arrow

Zasto alter ego na kraju krajeva, poznajem samo jedan alter ego koji vise nije aktivan na forumu Pavam... Sad

Mogu li i ja napraviti ih nekoliko Question i raditi sto me volja po forumu, mislim da oni time nisu namijenjeni pa bi trebalo ograniciti alter ego na samo jedan inace ne znam dali pisem post nekakvom covjeku (prije svega studentu) ili vec alter egu koji postoji IMHO samo radi sebe.

Svatko tko koristi alter ego nepromisljeno mora biti iskljucen iz foruma zajedno sa svim svojim "podvojenim" licnostima (nisam nikog zelio uvrijediti, direktno ili indirektno, posredno ili neposredno ili na bilo koji drugi nacin ukljucujuci i podsvjesni i ne iskljucujuci bilo koji drugi, prije svega nisam zelio uvrijediti vas alter ego Speak to the hand ).

Ja ne namjeravam imati alter ego (Evil or Very Mad) na forumu, a mislim da oni koji ih neodgovorno koriste dovode one druge u nesigurnu (neugodnu Question) poziciju.



_________________
vim vim vim
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
zularic
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 01. 2006. (15:39:44)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 13:05 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="HijenA"][quote="buba"][quote="HijenA"]shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?[/quote]
Neki da, a neki ne.[/quote]
iskreno, ne razumijem sto si htjela reci sa ovime. da li se slazes ili ne?[/quote]
Neki shvaćaju da su ovakvi topici loši, a neki ne shvaćaju da su ovakvi topici loši. :wink:[/quote]
A neki ne shvaćaju da su loši topici ovakvi.
buba (napisa):
HijenA (napisa):
buba (napisa):
HijenA (napisa):
shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?

Neki da, a neki ne.

iskreno, ne razumijem sto si htjela reci sa ovime. da li se slazes ili ne?

Neki shvaćaju da su ovakvi topici loši, a neki ne shvaćaju da su ovakvi topici loši. Wink

A neki ne shvaćaju da su loši topici ovakvi.



_________________
Cvijet duginih boja život, sreća, pravda, ljubav, zdravlje, ponos, mir, jednakost, snovi, osjećaji, poriv, kazna, okovi, utjeha, smrtnost, duša, srce, pepeo, katran, drvo, ugljen, bol, domovina, more, kamen, gruda, noć, eter, mašta, seks, sloboda, izbor, sjećanje, zaborav, spas, grom, strah, svemir ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:06 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pbanicev"]Svatko tko koristi alter ego nepromisljeno mora biti iskljucen iz foruma zajedno sa svim svojim "podvojenim" licnostima (nisam nikog zelio uvrijediti, direktno ili indirektno, posredno ili neposredno ili na bilo koji drugi nacin ukljucujuci i podsvjesni i ne iskljucujuci bilo koji drugi, prije svega nisam zelio uvrijediti vas alter ego =; ).[/quote]

[color=darkred]Tak je. [b]Od sad je [i]zero-tolerance-policy[/i] za duple accounte.[/b][/color]
pbanicev (napisa):
Svatko tko koristi alter ego nepromisljeno mora biti iskljucen iz foruma zajedno sa svim svojim "podvojenim" licnostima (nisam nikog zelio uvrijediti, direktno ili indirektno, posredno ili neposredno ili na bilo koji drugi nacin ukljucujuci i podsvjesni i ne iskljucujuci bilo koji drugi, prije svega nisam zelio uvrijediti vas alter ego Speak to the hand ).


Tak je. Od sad je zero-tolerance-policy za duple accounte.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 16:48 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="pbanicev"]Svatko tko koristi alter ego nepromisljeno mora biti iskljucen iz foruma zajedno sa svim svojim "podvojenim" licnostima (nisam nikog zelio uvrijediti, direktno ili indirektno, posredno ili neposredno ili na bilo koji drugi nacin ukljucujuci i podsvjesni i ne iskljucujuci bilo koji drugi, prije svega nisam zelio uvrijediti vas alter ego =; ).[/quote]

[color=darkred]Tak je. [b]Od sad je [i]zero-tolerance-policy[/i] za duple accounte.[/b][/color][/quote]

:thumbup:
steelworker (napisa):
pbanicev (napisa):
Svatko tko koristi alter ego nepromisljeno mora biti iskljucen iz foruma zajedno sa svim svojim "podvojenim" licnostima (nisam nikog zelio uvrijediti, direktno ili indirektno, posredno ili neposredno ili na bilo koji drugi nacin ukljucujuci i podsvjesni i ne iskljucujuci bilo koji drugi, prije svega nisam zelio uvrijediti vas alter ego Speak to the hand ).


Tak je. Od sad je zero-tolerance-policy za duple accounte.


Thumb up!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:07 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][color=darkred]Tak je. [b]Od sad je [i]zero-tolerance-policy[/i] za duple accounte.[/b][/color][/quote]
:victory: hehe, necije se molbe uslisaju a necije ne :)
je l' dodano u pravila ponasanja ili nije pala sluzbena odluka?
steelworker (napisa):
Tak je. Od sad je zero-tolerance-policy za duple accounte.

Pooobjeeedaaaa!!! hehe, necije se molbe uslisaju a necije ne Smile
je l' dodano u pravila ponasanja ili nije pala sluzbena odluka?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:40 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][quote="steelworker"][color=darkred]Tak je. [b]Od sad je [i]zero-tolerance-policy[/i] za duple accounte.[/b][/color][/quote]
:victory: hehe, necije se molbe uslisaju a necije ne :)
je l' dodano u pravila ponasanja ili nije pala sluzbena odluka?[/quote]

[color=darkred]Kaslj, kaslj, adminova rijec je sluzbena bozja volja. :PPPP
A i dodano je u pravila.[/color]



Nego, maloprije sam sreo Grgu i Ignaviju i posudio sam mu svoju nogu. :twisted: :lol: :oops:
koryanshea (napisa):
steelworker (napisa):
Tak je. Od sad je zero-tolerance-policy za duple accounte.

Pooobjeeedaaaa!!! hehe, necije se molbe uslisaju a necije ne Smile
je l' dodano u pravila ponasanja ili nije pala sluzbena odluka?


Kaslj, kaslj, adminova rijec je sluzbena bozja volja. Blaeh!
A i dodano je u pravila.




Nego, maloprije sam sreo Grgu i Ignaviju i posudio sam mu svoju nogu. Twisted Evil Laughing Embarassed



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 14:26 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim stvarno steel.. i s tim se hvalis.. a to kako ti napadas jadne djevojke sa sendvicima, to neces spomenut... :twisted:
mislim stvarno steel.. i s tim se hvalis.. a to kako ti napadas jadne djevojke sa sendvicima, to neces spomenut... Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:01 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

To nije bio napad nego nevino trganje ruke. :tso: O:)

BTW ti si napala mene cim si me vidla, sad se :trema: izac na hodnik. :PPPP
To nije bio napad nego nevino trganje ruke. Trudim Se Objasniti... Angel

BTW ti si napala mene cim si me vidla, sad se Imam tremu izac na hodnik. Blaeh!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 16:07 pon, 16. 1. 2006    Naslov: ne znam Citirajte i odgovorite

zašt od toga pravite takav problem? tko se tuče, taj se voli! :lol:

ev, ja i moj best frend se mlatimo non-stop!!! ok, moram priznat, više on mene mlati... (dakle, i voli... :wink: ) :tup:
zašt od toga pravite takav problem? tko se tuče, taj se voli! Laughing

ev, ja i moj best frend se mlatimo non-stop!!! ok, moram priznat, više on mene mlati... (dakle, i voli... Wink ) Tup!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 17:22 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

I tko sad tu opravdava nasilje?

Btw, bas bih voljela vidjeti tu curu :valjalo: zbog koje se Steelworker boji izac na hodnik. :boks: Trip, kolko si visoka? A kolko kila imas? A kolko kila bencsas? :snagator:
I tko sad tu opravdava nasilje?

Btw, bas bih voljela vidjeti tu curu Samo mi jos jednom dodji pijan tako kasno u kucu!!! zbog koje se Steelworker boji izac na hodnik. Hopa-cupa-pras! Trip, kolko si visoka? A kolko kila imas? A kolko kila bencsas? Gledajte me kako dizem utege



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:02 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Trip, kolko si visoka?[/quote]

Metar i grasak. :g:

[quote="Martinab"]A kolko kila imas?[/quote]

Samo grasak. :gg:

[quote="Martinab"]A kolko kila bencsas? :snagator:[/quote]

Cak niti grasak. :ggg:

@Trip: NHF. ;)
Martinab (napisa):
Trip, kolko si visoka?


Metar i grasak. Mr. Green

Martinab (napisa):
A kolko kila imas?


Samo grasak. Mr Green being very Greeen indeed

Martinab (napisa):
A kolko kila bencsas? Gledajte me kako dizem utege


Cak niti grasak. Yet Another Mr.Green (red one)

@Trip: NHF. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:43 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Btw, bas bih voljela vidjeti tu curu :valjalo:[/quote]

[b]Ova tu cura[/b]
[img]http://members.1012surfnet.at/franz.mares/Strong1.jpg[/img]









nije Trip.

@Martina:
Ma, popapam ju za dorucak. ;) :lol:

Al Tripkica ide na [url=http://bjj.org/]BJJ[/url] tak da je opasna, ak bum neoprezan, pojede ona mene.

[img]http://groups.wfu.edu/wise/strong_woman.jpg[/img]

[filozof]Nije sve u fizickoj snazi, vec u stanju duha. Trip moze producirati tu neku dozu krvolocnosti i nemilosrdnosti kad treba.[/filozof] :lol:

A inace je skroz simpa dobra mala studentica matematike koja svira violinu i zove ne_smijem_rec_kak. :rotfl: I nije ona uopce strasna i NHF Trip. :D
Sad ce me stvarno stuc kaj ju zezam. :trema:

:oops:
Martinab (napisa):
Btw, bas bih voljela vidjeti tu curu Samo mi jos jednom dodji pijan tako kasno u kucu!!!


Ova tu cura










nije Trip.

@Martina:
Ma, popapam ju za dorucak. Wink Laughing

Al Tripkica ide na BJJ tak da je opasna, ak bum neoprezan, pojede ona mene.



[filozof]Nije sve u fizickoj snazi, vec u stanju duha. Trip moze producirati tu neku dozu krvolocnosti i nemilosrdnosti kad treba.[/filozof] Laughing

A inace je skroz simpa dobra mala studentica matematike koja svira violinu i zove ne_smijem_rec_kak. Valjam se po podu od smijeha I nije ona uopce strasna i NHF Trip. Very Happy
Sad ce me stvarno stuc kaj ju zezam. Imam tremu

Embarassed



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan