Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Isprika

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 11:20 uto, 6. 5. 2003    Naslov: Isprika Citirajte i odgovorite

Ljudi, [size=18][color=red]lagala sam![/color][/size]
Evo, saznala sam da je SUMA ipak prosle godine dobila neke pare. Jos ne znam sve informacije, ali sutra-preksutra cu ih imati pa cu napisati sve detalje.
Ujedno bih se htjela ispricat onom Guestu kojeg sam napala. Eto, naucite na mom primjeru da se raspitate na vise strana, pa tek onda donosite zakljucke, ma kako uvjerljivi bili argumenti jedne strane.
Jos jednom, oprostite mi na bahatosti... ali jos uvijek zastupam svoj stav
:-)
Ljudi, lagala sam!
Evo, saznala sam da je SUMA ipak prosle godine dobila neke pare. Jos ne znam sve informacije, ali sutra-preksutra cu ih imati pa cu napisati sve detalje.
Ujedno bih se htjela ispricat onom Guestu kojeg sam napala. Eto, naucite na mom primjeru da se raspitate na vise strana, pa tek onda donosite zakljucke, ma kako uvjerljivi bili argumenti jedne strane.
Jos jednom, oprostite mi na bahatosti... ali jos uvijek zastupam svoj stav
Smile



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:28 uto, 6. 5. 2003    Naslov: Re: Isprika Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Ljudi, [size=18][color=red]lagala sam![/color][/size][/quote]

Meni se čini da nisi lagala jer bi to značilo da si znala istinu i prešutjela je. Ti si samo rekla netočnu stvar na osnovu netočnih informacija.

ps. ja nemam pojma jel SUMA dobila prošle godine nešto...
Ivančica (napisa):
Ljudi, lagala sam!


Meni se čini da nisi lagala jer bi to značilo da si znala istinu i prešutjela je. Ti si samo rekla netočnu stvar na osnovu netočnih informacija.

ps. ja nemam pojma jel SUMA dobila prošle godine nešto...


[Vrh]
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:33 uto, 6. 5. 2003    Naslov: Re: Isprika Citirajte i odgovorite

ovo gore sam bio ja, zaboravih se ulogirat
ovo gore sam bio ja, zaboravih se ulogirat


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:29 uto, 6. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja još uvijek mislim da je ivančica lagala.

kako je moguće da osoba koja je u vodstvu SUME ne zna da je SUMA dobila pare?

no, kako je zapravo lako dokazivo da je SUMA dobila lovu, ivančica je odlučila priznati laž misleći pritom da će joj pola biti oprošteno i da će je ljudi i dalje uzimati za ozbiljno.
ja još uvijek mislim da je ivančica lagala.

kako je moguće da osoba koja je u vodstvu SUME ne zna da je SUMA dobila pare?

no, kako je zapravo lako dokazivo da je SUMA dobila lovu, ivančica je odlučila priznati laž misleći pritom da će joj pola biti oprošteno i da će je ljudi i dalje uzimati za ozbiljno.


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:40 uto, 6. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, hvala Hopla!
Po tvojoj definiciji zaista nisam lagala. Napisala sam da ću javit detalje kad se malo raspitam. Vjerovali vi ostali ili ne, ja to stvarno nisam znala!
A, ti Guestu... ma, neću opet po starom! Misli što te volja... i mene je ta vijest iznenadila, pa čak i šokirala. Da sam namjerno lagala, vjerojatno bi čekala da mi staviš dokaze na forum. Ali sam ja ovo napisala čim sam saznala. Zar to nije dovoljan znak da nisam lagala?
Ok, hvala Hopla!
Po tvojoj definiciji zaista nisam lagala. Napisala sam da ću javit detalje kad se malo raspitam. Vjerovali vi ostali ili ne, ja to stvarno nisam znala!
A, ti Guestu... ma, neću opet po starom! Misli što te volja... i mene je ta vijest iznenadila, pa čak i šokirala. Da sam namjerno lagala, vjerojatno bi čekala da mi staviš dokaze na forum. Ali sam ja ovo napisala čim sam saznala. Zar to nije dovoljan znak da nisam lagala?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:32 uto, 6. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Podsjetio bih da se na Forumu stekao dojam da SUMA nije dobila nista i da taj dojam nije potekao (samo) od Ivancice...

Recimo, [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=557&start=6]ovdje[/url] pise nesto ovakvo:

[quote="Sinisa Rezek"]BILI SMO DISKREDITIRANI IZ PRORACUNA ZA 2001 i 2002 GODINU[/quote]

Stvar je blago nejasna i moze se svakako shvatiti, no mislim da je taj dojam potekao odavde. :roll: [b]Nemojte sada raspravljati je l' ta nejasnoca bila namjerna ili ne[/b] - to zna samo Sinisa...

Takodjer, i Krcku i meni je nudio financijska izvjesca od prosle godine. Ne znam odakle bi to imao da nije bilo love, tako da Ivancicin info i nije tako iznenadjujuc... :roll:

"Guest" ima pravo misliti sto hoce, no da li je uopce u cijeloj prici bitno je l' Ivancica lagala? :roll: Po meni, ovo (proslogodisnje SUMAine pare) je konacno jedno rijeseno pitanje koje mozemo pospremiti "pod tepih"... ;)
Podsjetio bih da se na Forumu stekao dojam da SUMA nije dobila nista i da taj dojam nije potekao (samo) od Ivancice...

Recimo, ovdje pise nesto ovakvo:

Sinisa Rezek (napisa):
BILI SMO DISKREDITIRANI IZ PRORACUNA ZA 2001 i 2002 GODINU


Stvar je blago nejasna i moze se svakako shvatiti, no mislim da je taj dojam potekao odavde. Rolling Eyes Nemojte sada raspravljati je l' ta nejasnoca bila namjerna ili ne - to zna samo Sinisa...

Takodjer, i Krcku i meni je nudio financijska izvjesca od prosle godine. Ne znam odakle bi to imao da nije bilo love, tako da Ivancicin info i nije tako iznenadjujuc... Rolling Eyes

"Guest" ima pravo misliti sto hoce, no da li je uopce u cijeloj prici bitno je l' Ivancica lagala? Rolling Eyes Po meni, ovo (proslogodisnje SUMAine pare) je konacno jedno rijeseno pitanje koje mozemo pospremiti "pod tepih"... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 3:08 sri, 7. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] 9.1 . Malo vijeće:
· priprema nacrt Statuta i drugih akata
· predlaže dnevni red i priprema sve materijale za sjednicu Velikog vijeća
· izvršava odluke Velikog vijeća
· odlučuje o prijemu i isključivanju iz članstva
[b]· donosi financijski plan i usvaja završni račun Udruge [/b]
· odlučuje o promjeni adrese sjedišta Udruge

[u]Članovi Malog Vijeća:[/u]
Šabani Fisnik,
[b]Ivančica Papa[/b],
Ivana Kokić,
Martina Balagović
Maja Bator[/quote]

[b]Još uvijek je potpuno nejasno i nevjerojatno da nije znala![/b]

[quote]da li je uopce u cijeloj prici bitno je l' Ivancica lagala? Po meni, ovo (proslogodisnje SUMAine pare) je konacno jedno rijeseno pitanje koje mozemo pospremiti "pod tepih"...[/quote]

Ne bi se složio. Možemo s tim pod tepih kad saznamo:
Kolko su dobili para?
Za što iliti za koje "projekte"?
Jel i prošli put bilo materijalnih troškova od 18.000 kuna?
Tko su bili podnositelji projekata?
Kome su dali financijski izvještaj? (Ivančici valjda nisu, prema njenim navodima)
Hoće li biti izvještaj sad na Velikom vijeću?
Odkud Ivančici krive informacije da nisu zadnji put niš dobili? Dakle, tko ju je uputio u laž?

Što se tiče isprike ja ju prihvaćam. Al svejedno me zanima zašto ne provjeri prije nego “bubne”. Tko zna kolko puta će nam se još morati ispričati. Pogotovo ako vjeruje krivim osobama.

Dakle stvarno me boli dal je lagala il nije ali ovo se treba znati. a vsego, ti si porezni obveznik, šta te ne zanima to? [b]čak je i ONA [/b]napisala da će se raspitat za detalje i napisat sutra-preksutra, a ti bi to pod tepih… :shock: tebi je to riješeno pitanje??? :shock:
Citat:
9.1 . Malo vijeće:
· priprema nacrt Statuta i drugih akata
· predlaže dnevni red i priprema sve materijale za sjednicu Velikog vijeća
· izvršava odluke Velikog vijeća
· odlučuje o prijemu i isključivanju iz članstva
· donosi financijski plan i usvaja završni račun Udruge
· odlučuje o promjeni adrese sjedišta Udruge

Članovi Malog Vijeća:
Šabani Fisnik,
Ivančica Papa,
Ivana Kokić,
Martina Balagović
Maja Bator


Još uvijek je potpuno nejasno i nevjerojatno da nije znala!

Citat:
da li je uopce u cijeloj prici bitno je l' Ivancica lagala? Po meni, ovo (proslogodisnje SUMAine pare) je konacno jedno rijeseno pitanje koje mozemo pospremiti "pod tepih"...


Ne bi se složio. Možemo s tim pod tepih kad saznamo:
Kolko su dobili para?
Za što iliti za koje "projekte"?
Jel i prošli put bilo materijalnih troškova od 18.000 kuna?
Tko su bili podnositelji projekata?
Kome su dali financijski izvještaj? (Ivančici valjda nisu, prema njenim navodima)
Hoće li biti izvještaj sad na Velikom vijeću?
Odkud Ivančici krive informacije da nisu zadnji put niš dobili? Dakle, tko ju je uputio u laž?

Što se tiče isprike ja ju prihvaćam. Al svejedno me zanima zašto ne provjeri prije nego “bubne”. Tko zna kolko puta će nam se još morati ispričati. Pogotovo ako vjeruje krivim osobama.

Dakle stvarno me boli dal je lagala il nije ali ovo se treba znati. a vsego, ti si porezni obveznik, šta te ne zanima to? čak je i ONA napisala da će se raspitat za detalje i napisat sutra-preksutra, a ti bi to pod tepih… Shocked tebi je to riješeno pitanje??? Shocked


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 6:30 sri, 7. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ufff... Nije bas [b]rijeseno[/b], ali pritiskom neces nista dobiti. Neka sama iznese ostatak kad bude htjela.

Ono "pod tepih"... Mislio sam vise u smislu "to je bilo prosle godine, ajde se radije pozabavite ovogodisnjim zbivanjima". :? Stari kriminal (ako ga je bilo) - slazem se - treba istjerati "na čistac" ;) ali tu se ne moze nista popraviti. U ovogodisnjem proracunu, pogotovo zato jer je natjecaj ponisten, vjerojatno mozete "pokrpati" nepravde.

Ali, ok, slazem se da bi bilo zgodno da netko odgovori na tvoja pitanja iz prethodnog posta. Samo, s dosadasnjim iskustvom s postavljenim pitanjima... :(
Ufff... Nije bas rijeseno, ali pritiskom neces nista dobiti. Neka sama iznese ostatak kad bude htjela.

Ono "pod tepih"... Mislio sam vise u smislu "to je bilo prosle godine, ajde se radije pozabavite ovogodisnjim zbivanjima". Confused Stari kriminal (ako ga je bilo) - slazem se - treba istjerati "na čistac" Wink ali tu se ne moze nista popraviti. U ovogodisnjem proracunu, pogotovo zato jer je natjecaj ponisten, vjerojatno mozete "pokrpati" nepravde.

Ali, ok, slazem se da bi bilo zgodno da netko odgovori na tvoja pitanja iz prethodnog posta. Samo, s dosadasnjim iskustvom s postavljenim pitanjima... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivancica
Gost





PostPostano: 8:42 sri, 7. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo:
SUMA je prošle godine dobila neku lovu, ali opet, kao i prije (SORRY, al ovaj put uistinu imam razlog) ne smijem stavit podatke na Forum. Ali smijete doći na sjednicu velikog vijeća, gdje će se možda o tome pričati.
Oprostite mi na ovom načinu izlaganja, objasnit ću svoje razloge vsegi osobno.
Evo:
SUMA je prošle godine dobila neku lovu, ali opet, kao i prije (SORRY, al ovaj put uistinu imam razlog) ne smijem stavit podatke na Forum. Ali smijete doći na sjednicu velikog vijeća, gdje će se možda o tome pričati.
Oprostite mi na ovom načinu izlaganja, objasnit ću svoje razloge vsegi osobno.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:58 sri, 7. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivancica"]Evo:
SUMA je prošle godine dobila neku lovu, ali opet, kao i prije (SORRY, al ovaj put uistinu imam razlog) [b]ne smijem stavit podatke na Forum[/b]. Ali smijete doći na sjednicu velikog vijeća, gdje će se možda o tome pričati.
Oprostite mi na ovom načinu izlaganja, objasnit ću svoje razloge vsegi osobno.[/quote]

Pa ovo je nečuveno!!!!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:
proračun zbora je javni službeni dokument i nije istina da ga ne smiješ stavit na forum!!! dapače to ti je [size=12]moralna obaveza ako [/size]imaš podatke.

i još nešto...



[color=blue]Dragi goste, to mozes Ivancici reci na hodniku, ali na ovom Forumu ne. Sjeti se da je ona jedan od rijetkih clanova SUME koji se uopce trude nesto napisati. A imam indicije da ih nemali broj prati Forum :twisted:[/color]
Ivancica (napisa):
Evo:
SUMA je prošle godine dobila neku lovu, ali opet, kao i prije (SORRY, al ovaj put uistinu imam razlog) ne smijem stavit podatke na Forum. Ali smijete doći na sjednicu velikog vijeća, gdje će se možda o tome pričati.
Oprostite mi na ovom načinu izlaganja, objasnit ću svoje razloge vsegi osobno.


Pa ovo je nečuveno!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
proračun zbora je javni službeni dokument i nije istina da ga ne smiješ stavit na forum!!! dapače to ti je moralna obaveza ako imaš podatke.

i još nešto...



Dragi goste, to mozes Ivancici reci na hodniku, ali na ovom Forumu ne. Sjeti se da je ona jedan od rijetkih clanova SUME koji se uopce trude nesto napisati. A imam indicije da ih nemali broj prati Forum Twisted Evil


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 17:22 čet, 8. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam šta da vam napišem. Ja stvarno više ništa ne znam. Jedan kaže jedno, drugi se zaklinje u drugo, a na kraju ispada ovo:
SUMA je prošle godine dobila (mislim) 18000 kuna za materijalne troškove. Vidjela sam dopis koji potpisuje ministar Kraljević, ali tamo nije navedeno skoro ništa osim da je SUMA dobila te novce za studentske projekte. I ja bih vrlo rado htjela saznati više o tome, ali sam u nemogućnosti, jer se financijama bavio tajnik udruge, a njega gotovo da i ne vidim. Kad sam ga zadnji put vidjela (prije nego sam ovaj topic započela) rekao mi je: "NE, SUMA je dobila prošle godine novce od Zbora!"
Naime, Siniša je tvrdio da nije. Za novac se brinuo tajnik. On i Siniša su tada bili predstavnici SZa. On je tražio "sponzore" i mi ostali nismo niti znali ništa o tome (barem ja) (možda se nekom ne čini u redu, ali tako je bilo). Zato je Siniša mislio da SUMA nije dobila novac od SZa, nego da ga je našla na druge načine. Međutim, prvo sam poslala SMS Petru da mi kaže šta je istina, a on mi je odgovorio:
"Krivo, Siniša je pobrkao neke stvari - SUMA je dobila lovu od SZa, a ja sam za podružnicu nabavljao privatnim kanalima..."
I tako sam se 2 dana prepucavala s njima. Jedan kaže jedno, drugi drugo, a onda sam vidjela papir. Dakle, istina je da je SUMA dobila pare od SZ-a. No, nemojte previdjeti jednu važnu stvar: P. Bezjak je bio taj koji je govorio istinu!
A istim tim tonom kojim mi je rekao tu istinu, rekao mi je i neke druge stvari. A jedna od njih je: "Šta ti pada na pamet?!?! Niti jedan projekt koji je dobio ocjenu VI nije dobio pare!!!". Ako je čovjek lagao, mislim da bi se vidjela promjena u tonu, boji glasa... možda griješim, ali ipak mu vjerujem.
Ne znam šta da vam napišem. Ja stvarno više ništa ne znam. Jedan kaže jedno, drugi se zaklinje u drugo, a na kraju ispada ovo:
SUMA je prošle godine dobila (mislim) 18000 kuna za materijalne troškove. Vidjela sam dopis koji potpisuje ministar Kraljević, ali tamo nije navedeno skoro ništa osim da je SUMA dobila te novce za studentske projekte. I ja bih vrlo rado htjela saznati više o tome, ali sam u nemogućnosti, jer se financijama bavio tajnik udruge, a njega gotovo da i ne vidim. Kad sam ga zadnji put vidjela (prije nego sam ovaj topic započela) rekao mi je: "NE, SUMA je dobila prošle godine novce od Zbora!"
Naime, Siniša je tvrdio da nije. Za novac se brinuo tajnik. On i Siniša su tada bili predstavnici SZa. On je tražio "sponzore" i mi ostali nismo niti znali ništa o tome (barem ja) (možda se nekom ne čini u redu, ali tako je bilo). Zato je Siniša mislio da SUMA nije dobila novac od SZa, nego da ga je našla na druge načine. Međutim, prvo sam poslala SMS Petru da mi kaže šta je istina, a on mi je odgovorio:
"Krivo, Siniša je pobrkao neke stvari - SUMA je dobila lovu od SZa, a ja sam za podružnicu nabavljao privatnim kanalima..."
I tako sam se 2 dana prepucavala s njima. Jedan kaže jedno, drugi drugo, a onda sam vidjela papir. Dakle, istina je da je SUMA dobila pare od SZ-a. No, nemojte previdjeti jednu važnu stvar: P. Bezjak je bio taj koji je govorio istinu!
A istim tim tonom kojim mi je rekao tu istinu, rekao mi je i neke druge stvari. A jedna od njih je: "Šta ti pada na pamet?!?! Niti jedan projekt koji je dobio ocjenu VI nije dobio pare!!!". Ako je čovjek lagao, mislim da bi se vidjela promjena u tonu, boji glasa... možda griješim, ali ipak mu vjerujem.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:08 čet, 8. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Ne znam šta da vam napišem. Ja stvarno više ništa ne znam. Jedan kaže jedno, drugi se zaklinje u drugo.[/quote]

E Ivancice. Ti ces ispasti grozna, u biti vec jesi, a da sama nisi ni kriva ni duzna kaj se dodijele love tice. Nazalost, mislim da su te tvoji najblizi prijatelji iz SUME prilicno prevarili. Evo, njih dvojica se prepucavaju odakle su dosli novci i ne uspijevaju se dogovriti. Kad bi meni netko dao 18000 kuna ja bi to zapamtio.
Osim toga Petar ti je opet lagao
[quote="Ivančica"]
SUMA je prošle godine dobila (mislim) 18000 kuna za materijalne troškove.
[...]
Međutim, prvo sam poslala SMS Petru da mi kaže šta je istina, a on mi je odgovorio:
"Krivo, Siniša je pobrkao neke stvari - SUMA je dobila lovu od SZa, a ja sam za podružnicu nabavljao privatnim kanalima..."
[/quote]
Na sjednici i mislim u jednom od mailova je rekao da nisu dobili nista prosle godine. Cak je i napao poprilicno ostro jednog od predstavnika na sjednici da se ovaj nije bunio prosle godine kad on nije dobio nista. A sad odjednom evo opet za troskove. Stvarno postoji tradicija u trazenju love za troskove.

[quote="Ivančica"]
I tako sam se 2 dana prepucavala s njima. Jedan kaže jedno, drugi drugo, a onda sam vidjela papir. Dakle, istina je da je SUMA dobila pare od SZ-a. No, nemojte previdjeti jednu važnu stvar: P. Bezjak je bio taj koji je govorio istinu!
A istim tim tonom kojim mi je rekao tu istinu, rekao mi je i neke druge stvari. A jedna od njih je: "Šta ti pada na pamet?!?! Niti jedan projekt koji je dobio ocjenu VI nije dobio pare!!!". Ako je čovjek lagao, mislim da bi se vidjela promjena u tonu, boji glasa... možda griješim, ali ipak mu vjerujem.[/quote]

Ajde Ivancice, pa mislim da je vrijeme da i ti progledas. Svaka cast na odanoj borbi za prijatelja ali kad te netko tako beskrupulozno iskoristava, kaj je previse je previse. Mozda je ovo i previse osobno, ispricavam se a admin nek to makne van, ali mi je to vec i mucno za gledati. Sorry :-( :-(
Ivančica (napisa):
Ne znam šta da vam napišem. Ja stvarno više ništa ne znam. Jedan kaže jedno, drugi se zaklinje u drugo.


E Ivancice. Ti ces ispasti grozna, u biti vec jesi, a da sama nisi ni kriva ni duzna kaj se dodijele love tice. Nazalost, mislim da su te tvoji najblizi prijatelji iz SUME prilicno prevarili. Evo, njih dvojica se prepucavaju odakle su dosli novci i ne uspijevaju se dogovriti. Kad bi meni netko dao 18000 kuna ja bi to zapamtio.
Osim toga Petar ti je opet lagao
Ivančica (napisa):

SUMA je prošle godine dobila (mislim) 18000 kuna za materijalne troškove.
[...]
Međutim, prvo sam poslala SMS Petru da mi kaže šta je istina, a on mi je odgovorio:
"Krivo, Siniša je pobrkao neke stvari - SUMA je dobila lovu od SZa, a ja sam za podružnicu nabavljao privatnim kanalima..."

Na sjednici i mislim u jednom od mailova je rekao da nisu dobili nista prosle godine. Cak je i napao poprilicno ostro jednog od predstavnika na sjednici da se ovaj nije bunio prosle godine kad on nije dobio nista. A sad odjednom evo opet za troskove. Stvarno postoji tradicija u trazenju love za troskove.

Ivančica (napisa):

I tako sam se 2 dana prepucavala s njima. Jedan kaže jedno, drugi drugo, a onda sam vidjela papir. Dakle, istina je da je SUMA dobila pare od SZ-a. No, nemojte previdjeti jednu važnu stvar: P. Bezjak je bio taj koji je govorio istinu!
A istim tim tonom kojim mi je rekao tu istinu, rekao mi je i neke druge stvari. A jedna od njih je: "Šta ti pada na pamet?!?! Niti jedan projekt koji je dobio ocjenu VI nije dobio pare!!!". Ako je čovjek lagao, mislim da bi se vidjela promjena u tonu, boji glasa... možda griješim, ali ipak mu vjerujem.


Ajde Ivancice, pa mislim da je vrijeme da i ti progledas. Svaka cast na odanoj borbi za prijatelja ali kad te netko tako beskrupulozno iskoristava, kaj je previse je previse. Mozda je ovo i previse osobno, ispricavam se a admin nek to makne van, ali mi je to vec i mucno za gledati. Sorry Sad Sad


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan