Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nadoknada -> prostorija 110

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
petrat
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (10:23:20)
Postovi: (33)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 42 - 16

PostPostano: 8:35 čet, 22. 12. 2005    Naslov: nadoknada -> prostorija 110 Citirajte i odgovorite

[size=18]U cetvrtak 12.01. u 8h ce se odrzati vjezbe iz utb-a u prostoriji [color=red]110[/color].

Petra Tadic[/size]
U cetvrtak 12.01. u 8h ce se odrzati vjezbe iz utb-a u prostoriji 110.

Petra Tadic




Zadnja promjena: petrat; 13:28 uto, 10. 1. 2006; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:43 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mogao bi netko onda obrisat post da ce se vjezbe odrzat...?
Ovako je dosta zbunjujuce, iako se vidi da je ovo noviji post.
Ali netko moze ne vidjet ovo.
Mogao bi netko onda obrisat post da ce se vjezbe odrzat...?
Ovako je dosta zbunjujuce, iako se vidi da je ovo noviji post.
Ali netko moze ne vidjet ovo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 8:46 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]Mogao bi netko onda obrisat post da ce se vjezbe odrzat...?
[/quote]

obrisano 8)
allllice (napisa):
Mogao bi netko onda obrisat post da ce se vjezbe odrzat...?


obrisano Cool



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:03 pet, 13. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zakaj ne mogu dat Petri pokudu jer je ovo za nadoknadu postala 2 dana prije same nadoknade? (Pise da sam dala previse pokuda, a u zivotu nisam jos nikom dala... :)) I zato sto mi se termin tih vjezbi poklapa sa vjezbama iz rp2, na koje isto tako idem jer je i iz toga kolokvij uskoro?

I zasto o zasto nije prije javljeno da ce bit nadoknada, pa bi vise pazila na forum??? Mislim da je to trebalo biti receno u postu gdje je receno i da nece biti vjezbi u petak 23.12. Ili je barem moglo biti spomenuto da ce MOZDA biti odrada... Bilo sto takvo bi bilo jako lijepo...

Problem je i u tome sto je Petra samo editirala svoj stari post, pa kad sam kliknula na "pregled neprocitanih postova" nije mi se ovaj otvorio, jer sam ga vec kao procitala. Grrrrrrr.
Savjet Petri: MOLIM TE ubuduce nemoj editirat stari post, nego zapocni novi. PLEASE :beg:
A zakaj ne mogu dat Petri pokudu jer je ovo za nadoknadu postala 2 dana prije same nadoknade? (Pise da sam dala previse pokuda, a u zivotu nisam jos nikom dala... Smile) I zato sto mi se termin tih vjezbi poklapa sa vjezbama iz rp2, na koje isto tako idem jer je i iz toga kolokvij uskoro?

I zasto o zasto nije prije javljeno da ce bit nadoknada, pa bi vise pazila na forum??? Mislim da je to trebalo biti receno u postu gdje je receno i da nece biti vjezbi u petak 23.12. Ili je barem moglo biti spomenuto da ce MOZDA biti odrada... Bilo sto takvo bi bilo jako lijepo...

Problem je i u tome sto je Petra samo editirala svoj stari post, pa kad sam kliknula na "pregled neprocitanih postova" nije mi se ovaj otvorio, jer sam ga vec kao procitala. Grrrrrrr.
Savjet Petri: MOLIM TE ubuduce nemoj editirat stari post, nego zapocni novi. PLEASE Molim, kumim i preklinjem!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:50 pet, 13. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukupno treba dati vise pohvala nego pokuda, da se zadrzi "pozitivna" ideja karme. 8) Na zalost, brojanje je tek sada krenulo (od nule). :(

Inace, mislim da je dobro da si ovako napisala sto te muci - daleko informativnije za Petru nego "pokuda". ;)

Vjerujem da ce ona ubuduce to elegantnije izvesti. :) Svi smo mi (asistenti) malo izgubljeni u pocetku; nisam ni ja bio cijepljen od toga (mozda ni sad nisam). :D Nadam se da cete imati razumijevanja za nenamjerne omaške. ;)
Ukupno treba dati vise pohvala nego pokuda, da se zadrzi "pozitivna" ideja karme. Cool Na zalost, brojanje je tek sada krenulo (od nule). Sad

Inace, mislim da je dobro da si ovako napisala sto te muci - daleko informativnije za Petru nego "pokuda". Wink

Vjerujem da ce ona ubuduce to elegantnije izvesti. Smile Svi smo mi (asistenti) malo izgubljeni u pocetku; nisam ni ja bio cijepljen od toga (mozda ni sad nisam). Very Happy Nadam se da cete imati razumijevanja za nenamjerne omaške. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan