Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ako se po bolonji padne godina... (studij)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 15:11 sri, 14. 12. 2005    Naslov: ako se po bolonji padne godina... Citirajte i odgovorite

Zanimaju me neke stvari. Ako se po bolonji padne na kolokviju što znači pad godine, da li sljedeće godine nakon upisa se slušaju samo kolegiji iz kojeg smo pali ili sve ispočetka opet?
Još jedna stvar, razumijem ako se padne neki od matematičkih ili informatičkih kolegija da se ne može upisati iduća godina jer je potrebno znanje za nastavak obrazovanja, a po stablu to su osnova za kolegije na idućoj godini, ali što ako netko padne tjelesni? On je u cjelosti zaseban i po mom zdravom razumu dao bi studentima da upišu iduću godinu samo što bi morali nadoknaditi kolegij sa odlaskom u dvoranu i na Sljeme. Naravno u slučaju da takvih ima nekoliko pa ih dvorana može primiti.
btw. ja JOŠ nisam pao godinu, samo sam znatiželjan :roll:
Zanimaju me neke stvari. Ako se po bolonji padne na kolokviju što znači pad godine, da li sljedeće godine nakon upisa se slušaju samo kolegiji iz kojeg smo pali ili sve ispočetka opet?
Još jedna stvar, razumijem ako se padne neki od matematičkih ili informatičkih kolegija da se ne može upisati iduća godina jer je potrebno znanje za nastavak obrazovanja, a po stablu to su osnova za kolegije na idućoj godini, ali što ako netko padne tjelesni? On je u cjelosti zaseban i po mom zdravom razumu dao bi studentima da upišu iduću godinu samo što bi morali nadoknaditi kolegij sa odlaskom u dvoranu i na Sljeme. Naravno u slučaju da takvih ima nekoliko pa ih dvorana može primiti.
btw. ja JOŠ nisam pao godinu, samo sam znatiželjan Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 17:16 sri, 14. 12. 2005    Naslov: Re: ako se po bolonji padne godina... Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]Zanimaju me neke stvari. Ako se po bolonji padne na kolokviju što znači pad godine, da li sljedeće godine nakon upisa se slušaju samo kolegiji iz kojeg smo pali ili sve ispočetka opet?[/quote]
Kolegij koji položite (čitaj: dobijete ocjenu u index) ste položili. Njega sigurno ne morate ponovno slušati.
MKova (napisa):
Zanimaju me neke stvari. Ako se po bolonji padne na kolokviju što znači pad godine, da li sljedeće godine nakon upisa se slušaju samo kolegiji iz kojeg smo pali ili sve ispočetka opet?

Kolegij koji položite (čitaj: dobijete ocjenu u index) ste položili. Njega sigurno ne morate ponovno slušati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 21:18 sri, 14. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako student ne položi kolegij koji se [b]ne[/b] nadovezuje na niti jedan drugi kolegij iz drugog semestra, a ostane mu [b]samo taj[/b] kolegij sa prve godine ne položen, da li ima pravo redovnog upisa druge godine?

S time da se taj kolegij isto tako [b]ne[/b] nadovezuje na neki drugi kolegij s druge godine.

:-k
Ako student ne položi kolegij koji se ne nadovezuje na niti jedan drugi kolegij iz drugog semestra, a ostane mu samo taj kolegij sa prve godine ne položen, da li ima pravo redovnog upisa druge godine?

S time da se taj kolegij isto tako ne nadovezuje na neki drugi kolegij s druge godine.

Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 21:58 sri, 14. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

u ovo nisam 100% sigurna al kolko sam shvatila mislim da bi imala pravo u tom slučaju (ako ovaj što si pala nosi 5 bodova) upisati sve kolegije s 2 godine ali bi ti se pisao pad.
u ovo nisam 100% sigurna al kolko sam shvatila mislim da bi imala pravo u tom slučaju (ako ovaj što si pala nosi 5 bodova) upisati sve kolegije s 2 godine ali bi ti se pisao pad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 23:29 sri, 14. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a koji kolegij osim tjelesne i zdravstvene kulture (ako se tako tjelesni zove i na faksu) se ne nadovezuje? Poprilično sam siguran da ih nema više, a mislim da i tjelesni na kraju pri formiranju svega ne nosi bodove, koliko sam zapamtio dok sam na sekundu pogledao u indeks kolege s druge godine.
a koji kolegij osim tjelesne i zdravstvene kulture (ako se tako tjelesni zove i na faksu) se ne nadovezuje? Poprilično sam siguran da ih nema više, a mislim da i tjelesni na kraju pri formiranju svega ne nosi bodove, koliko sam zapamtio dok sam na sekundu pogledao u indeks kolege s druge godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:33 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]u ovo nisam 100% sigurna al kolko sam shvatila mislim da bi imala pravo u tom slučaju (ako ovaj što si pala nosi 5 bodova) upisati sve kolegije s 2 godine ali bi ti se pisao pad.[/quote]
A što nije uvjet za upis 2. godine ostvarenih 60 bodova, odnosno položeni svi kolegiji?
mladac (napisa):
u ovo nisam 100% sigurna al kolko sam shvatila mislim da bi imala pravo u tom slučaju (ako ovaj što si pala nosi 5 bodova) upisati sve kolegije s 2 godine ali bi ti se pisao pad.

A što nije uvjet za upis 2. godine ostvarenih 60 bodova, odnosno položeni svi kolegiji?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:03 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako, morat cu vas zamoliti da svoja pitanja zasada jos pamtite... jer pravilnik nije slozen do kraja i trenutno se bavio sa aktualnim pitanjima a to su kolokviji i provodjenje...
znate, jos nitko ne zeli misliti na ljude koji su sad vec poceli misliti o padanju godine...

postoje kojekakve ideje i mogucnosti... bit ce jedna sjednica samo za vas :g:
slagat cemo svasta... postoje svakakvi uvijeti... ali otompotom...
jos se nista SLUZBENO ne zna, i bilo sta da kazem, ne mogu iza toga stajati...

dakle, mogu na prste i ukratko poodgovarati...
sto si polozio - polozeno je
treba se drzati stabla kolegija - ako je nesto neovisno, onda se primjenjuje pravilo od 35 ectsa po semestru a ti ih trosi na sta hoces :g: i u tom slucaju mislim da nece biti padanja godine, ali to niti sveuciliste nije bas jasno napisalo, pa cemo morati sloziti taj pravilnik

ali ajte vi lijepo uciti i dati sve ispite, da se mi ne moramo zamarati s stvarima poput padanja godine :g:

tjelesni, koliko sam ja upoznata, ne ulazi u zbroj ects bodova, shodno tome o njemu ne bi TREBALO ovisi nista.... no, pitat cemo...

slobodno pisite pitanja, da ih mozemo s jednog mjesta pobrati i onda nakon sto se sluzbeni stav formira, da vam mozemo poodgovarati... ovo do sada ipak SMATRAJTE NESLUZBENIM jer pravilnika jos NEMA.... ok? :wink:
ali sigurno je da ce se nastojati ne ici vama na stetu, ili ce se steta nastojati minimizirati.... ok? :g:
ovako, morat cu vas zamoliti da svoja pitanja zasada jos pamtite... jer pravilnik nije slozen do kraja i trenutno se bavio sa aktualnim pitanjima a to su kolokviji i provodjenje...
znate, jos nitko ne zeli misliti na ljude koji su sad vec poceli misliti o padanju godine...

postoje kojekakve ideje i mogucnosti... bit ce jedna sjednica samo za vas Mr. Green
slagat cemo svasta... postoje svakakvi uvijeti... ali otompotom...
jos se nista SLUZBENO ne zna, i bilo sta da kazem, ne mogu iza toga stajati...

dakle, mogu na prste i ukratko poodgovarati...
sto si polozio - polozeno je
treba se drzati stabla kolegija - ako je nesto neovisno, onda se primjenjuje pravilo od 35 ectsa po semestru a ti ih trosi na sta hoces Mr. Green i u tom slucaju mislim da nece biti padanja godine, ali to niti sveuciliste nije bas jasno napisalo, pa cemo morati sloziti taj pravilnik

ali ajte vi lijepo uciti i dati sve ispite, da se mi ne moramo zamarati s stvarima poput padanja godine Mr. Green

tjelesni, koliko sam ja upoznata, ne ulazi u zbroj ects bodova, shodno tome o njemu ne bi TREBALO ovisi nista.... no, pitat cemo...

slobodno pisite pitanja, da ih mozemo s jednog mjesta pobrati i onda nakon sto se sluzbeni stav formira, da vam mozemo poodgovarati... ovo do sada ipak SMATRAJTE NESLUZBENIM jer pravilnika jos NEMA.... ok? Wink
ali sigurno je da ce se nastojati ne ici vama na stetu, ili ce se steta nastojati minimizirati.... ok? Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 7:39 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo konkretno onda: :wink:

Nisam prošla na popravnom kolokviju iz [i]Uvoda u matematiku[/i] koji je jednosemestralni kolegij na koji se ne nadovezuje niti jedan kolegij iz drugog semestra niti bi se trebao iti jedan sa druge godine, a nosi 9 ECTS bodova.

:cry:

Naravno da je još uvijek prerano govoriti o svemu tome (ne samo zato što nije sve definirano, već i zato što se mora proći iz svih ostalih kolegija još i "druga runda" kolokvija, pa usmeni, pa i svi ostali kolegiji iz drugog semestra), ali ja pitam ponajprije zato, jer je ovo moja druga godina studiranja na teret Ministarstva, pa bih u slučaju pada slijedeću godinu (i naredne) morala plaćati, možda samo zbog jednog kolegija.

:-|
Evo konkretno onda: Wink

Nisam prošla na popravnom kolokviju iz Uvoda u matematiku koji je jednosemestralni kolegij na koji se ne nadovezuje niti jedan kolegij iz drugog semestra niti bi se trebao iti jedan sa druge godine, a nosi 9 ECTS bodova.

Crying or Very sad

Naravno da je još uvijek prerano govoriti o svemu tome (ne samo zato što nije sve definirano, već i zato što se mora proći iz svih ostalih kolegija još i "druga runda" kolokvija, pa usmeni, pa i svi ostali kolegiji iz drugog semestra), ali ja pitam ponajprije zato, jer je ovo moja druga godina studiranja na teret Ministarstva, pa bih u slučaju pada slijedeću godinu (i naredne) morala plaćati, možda samo zbog jednog kolegija.

Neutral


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:20 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Nisam prošla na popravnom kolokviju iz [i]Uvoda u matematiku[/i] koji je jednosemestralni kolegij na koji se ne nadovezuje niti jedan kolegij iz drugog semestra niti bi se trebao iti jedan sa druge godine, a nosi 9 ECTS bodova.[/quote]

Koliko vidim nadovezuju se DIR1&2 i LA1&2, najvazniji kolegiji u drugom semestru prve i prvom semestru druge godine. Pogledaj [url=http://www.math.hr/default.asp?ru=159&gl=200509210000004&sid=&jezik=1]ovdje[/url] (klikni na kolegij i odskrolaj do "Kolegiji prethodnici").
buba (napisa):
Nisam prošla na popravnom kolokviju iz Uvoda u matematiku koji je jednosemestralni kolegij na koji se ne nadovezuje niti jedan kolegij iz drugog semestra niti bi se trebao iti jedan sa druge godine, a nosi 9 ECTS bodova.


Koliko vidim nadovezuju se DIR1&2 i LA1&2, najvazniji kolegiji u drugom semestru prve i prvom semestru druge godine. Pogledaj ovdje (klikni na kolegij i odskrolaj do "Kolegiji prethodnici").



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 10:53 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što je Nesi lijepo rekla, treba pričekati novi pravilnik jer se zasad malo toga zna.
[quote="MKova"]... koliko sam zapamtio dok sam na sekundu pogledao u indeks kolege s druge godine.[/quote]Kolega s druge godine ne studira po Bologni, sada će se mnoge stvari promijeniti.
Kao što je Nesi lijepo rekla, treba pričekati novi pravilnik jer se zasad malo toga zna.
MKova (napisa):
... koliko sam zapamtio dok sam na sekundu pogledao u indeks kolege s druge godine.
Kolega s druge godine ne studira po Bologni, sada će se mnoge stvari promijeniti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 13:23 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

@nesi[quote]znate, jos nitko ne zeli misliti na ljude koji su sad vec poceli misliti o padanju godine... [/quote]

mislim da ovdje bas i nisi shvatila o cemu se radi,ti ljudi ne razmislju da bi mogli pasti godinu,oni to vec znaju,jer su kolokviji za bolonjce vise-manje zavrsili!

ps.argument stoji tj.tvoja konstatacija da se jos o tome ne raspravlja,jer se jos uvijek razmislja o kolokvijima!!!! :shock: koji su vec zavrsili :roll:
@nesi
Citat:
znate, jos nitko ne zeli misliti na ljude koji su sad vec poceli misliti o padanju godine...


mislim da ovdje bas i nisi shvatila o cemu se radi,ti ljudi ne razmislju da bi mogli pasti godinu,oni to vec znaju,jer su kolokviji za bolonjce vise-manje zavrsili!

ps.argument stoji tj.tvoja konstatacija da se jos o tome ne raspravlja,jer se jos uvijek razmislja o kolokvijima!!!! Shocked koji su vec zavrsili Rolling Eyes



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 13:24 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pps.ovo ne ide tebi na nos nego faxu koji raspravlja o stvarima koje su u toku izvrsavnja ili su vec prosle!!
pps.ovo ne ide tebi na nos nego faxu koji raspravlja o stvarima koje su u toku izvrsavnja ili su vec prosle!!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 13:48 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="buba"]Nisam prošla na popravnom kolokviju iz [i]Uvoda u matematiku[/i] koji je jednosemestralni kolegij na koji se ne nadovezuje niti jedan kolegij iz drugog semestra niti bi se trebao iti jedan sa druge godine, a nosi 9 ECTS bodova.[/quote]

Koliko vidim nadovezuju se DIR1&2 i LA1&2, najvazniji kolegiji u drugom semestru prve i prvom semestru druge godine. Pogledaj [url=http://www.math.hr/default.asp?ru=159&gl=200509210000004&sid=&jezik=1]ovdje[/url] (klikni na kolegij i odskrolaj do "Kolegiji prethodnici").[/quote]
Linearna algebra 1
KOLEGIJI PRETHODNICI:
[u]Uvod u matematiku[/u], Analitička geometrija, Elementarna geometrija

-------------------------------------------------------------------------------

Diferencijalni i integralni račun 1
KOLEGIJI PRETHODNICI:
[u]Uvod u matematiku[/u]

-------------------------------------------------------------------------------

:shock:
krcko (napisa):
buba (napisa):
Nisam prošla na popravnom kolokviju iz Uvoda u matematiku koji je jednosemestralni kolegij na koji se ne nadovezuje niti jedan kolegij iz drugog semestra niti bi se trebao iti jedan sa druge godine, a nosi 9 ECTS bodova.


Koliko vidim nadovezuju se DIR1&2 i LA1&2, najvazniji kolegiji u drugom semestru prve i prvom semestru druge godine. Pogledaj ovdje (klikni na kolegij i odskrolaj do "Kolegiji prethodnici").

Linearna algebra 1
KOLEGIJI PRETHODNICI:
Uvod u matematiku, Analitička geometrija, Elementarna geometrija

-------------------------------------------------------------------------------

Diferencijalni i integralni račun 1
KOLEGIJI PRETHODNICI:
Uvod u matematiku

-------------------------------------------------------------------------------

Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:00 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]@nesi[quote]znate, jos nitko ne zeli misliti na ljude koji su sad vec poceli misliti o padanju godine... [/quote]

mislim da ovdje bas i nisi shvatila o cemu se radi,ti ljudi ne razmislju da bi mogli pasti godinu,oni to vec znaju,jer su kolokviji za bolonjce vise-manje zavrsili!

ps.argument stoji tj.tvoja konstatacija da se jos o tome ne raspravlja,jer se jos uvijek razmislja o kolokvijima!!!! :shock: koji su vec zavrsili :roll:[/quote]

da si pazljivije citao uocio bi da se razmisljanje odnosi na fax i ostale organe...

ono sto vam se moze reci da polazete sta mozete... da slusate sve i dalje... vise od toga vam ne mogu reci jer ne znam...

jos jednom ponavljam, pravilnikom u nastajanju jos nije regulirano sto sa ljudima koji su nesto pali i sta s njihovim godinama.....

da, pali su godinu, no to ne znaci da ako su polozili la1, da nejdu slusati la2.... treba ocistiti sto vise je moguce...

moj savjet je da polazete sve sto poloziti mozete, a za ostalo cemo pokusati pobrinuti da bude sto manje lose.... o tom potom...

cisto da ne ispadne da napadam, u statutu (ni MO ni sveucilista) jos nije definirano padanje godine... mislim, je, ali sve je to lelujavo i treba postaviti na cvrste temelje i noge....

cekajte, a dok cekate ucite ovo sto jos mozete polagati...
goc9999 (napisa):
@nesi
Citat:
znate, jos nitko ne zeli misliti na ljude koji su sad vec poceli misliti o padanju godine...


mislim da ovdje bas i nisi shvatila o cemu se radi,ti ljudi ne razmislju da bi mogli pasti godinu,oni to vec znaju,jer su kolokviji za bolonjce vise-manje zavrsili!

ps.argument stoji tj.tvoja konstatacija da se jos o tome ne raspravlja,jer se jos uvijek razmislja o kolokvijima!!!! Shocked koji su vec zavrsili Rolling Eyes


da si pazljivije citao uocio bi da se razmisljanje odnosi na fax i ostale organe...

ono sto vam se moze reci da polazete sta mozete... da slusate sve i dalje... vise od toga vam ne mogu reci jer ne znam...

jos jednom ponavljam, pravilnikom u nastajanju jos nije regulirano sto sa ljudima koji su nesto pali i sta s njihovim godinama.....

da, pali su godinu, no to ne znaci da ako su polozili la1, da nejdu slusati la2.... treba ocistiti sto vise je moguce...

moj savjet je da polazete sve sto poloziti mozete, a za ostalo cemo pokusati pobrinuti da bude sto manje lose.... o tom potom...

cisto da ne ispadne da napadam, u statutu (ni MO ni sveucilista) jos nije definirano padanje godine... mislim, je, ali sve je to lelujavo i treba postaviti na cvrste temelje i noge....

cekajte, a dok cekate ucite ovo sto jos mozete polagati...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 15:01 čet, 15. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zapravo popravci kolokvija su ovaj tjedan i još smo na životu :wink:
tako da do sada jedino je netko pao ako nije predao zadaće, a takvi su koliko ja vidim samo oni koji niti ne dolaze na faks niti zapravo išta rade... uglavom upis radi X-ice (ili kako to već ide).
Pao ili ne naravno da želim završiti faks i nastaviti ću redovno dolaziti na nastavu.
Zapravo popravci kolokvija su ovaj tjedan i još smo na životu Wink
tako da do sada jedino je netko pao ako nije predao zadaće, a takvi su koliko ja vidim samo oni koji niti ne dolaze na faks niti zapravo išta rade... uglavom upis radi X-ice (ili kako to već ide).
Pao ili ne naravno da želim završiti faks i nastaviti ću redovno dolaziti na nastavu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 9:23 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto jednog nadobudnog brucoša. Za svaku pohvalu. :D
Eto jednog nadobudnog brucoša. Za svaku pohvalu. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 11:58 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]da si pazljivije citao uocio bi da se razmisljanje odnosi na fax i ostale organe... [/quote]
ok, :oops: moj bed....

ali ja sam se poveo daljnjom raspravom,gdje su ljudi vec komentirali da znaju da su pali godinu. :cry:
Citat:
da si pazljivije citao uocio bi da se razmisljanje odnosi na fax i ostale organe...

ok, Embarassed moj bed....

ali ja sam se poveo daljnjom raspravom,gdje su ljudi vec komentirali da znaju da su pali godinu. Crying or Very sad



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 10:52 uto, 17. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni [i]Uvod u matematiku[/i] "propada" bez obzira na to što ja sada napravila, jer mene već niti nema na popisu za sljedeću zadaću, tako da već taj dio kolegija neću moći ostvariti (što se obaveza tiče.)

:roll:

[size=8]Iako mi je Veky izašao ususret i rekao koje zadatke mogu riješiti za "vježbu" (jer mi se tako i onako neće bodovat).[/size] :(
Meni Uvod u matematiku "propada" bez obzira na to što ja sada napravila, jer mene već niti nema na popisu za sljedeću zadaću, tako da već taj dio kolegija neću moći ostvariti (što se obaveza tiče.)

Rolling Eyes

Iako mi je Veky izašao ususret i rekao koje zadatke mogu riješiti za "vježbu" (jer mi se tako i onako neće bodovat). Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:03 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos jedno pitanje. sto ako netko ne uspije dobiti potpis iz analize3? uvjet za 3. god se moze dati i bez analize 3 i 4, ali bi se analiza 3 svejedno znaci trebala ponovno odslusati iduce god. ali po bolonji idece god vise nema analize3. kako onda poloziti taj ispit?
jos jedno pitanje. sto ako netko ne uspije dobiti potpis iz analize3? uvjet za 3. god se moze dati i bez analize 3 i 4, ali bi se analiza 3 svejedno znaci trebala ponovno odslusati iduce god. ali po bolonji idece god vise nema analize3. kako onda poloziti taj ispit?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:16 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao i za sve druge slicne kolegije, dobit ces neku "zamjenu". 8) Pogledaj na sluzbenom webu koji ti se kolegij cini najslicniji (ima neki, ali zaboravih koji je to). :)
Kao i za sve druge slicne kolegije, dobit ces neku "zamjenu". Cool Pogledaj na sluzbenom webu koji ti se kolegij cini najslicniji (ima neki, ali zaboravih koji je to). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan