Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Veljaca za bolonjce
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 19:05 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Veljaca za bolonjce Citirajte i odgovorite

Kakva se sudbina pise bolonjcima u veljaci? Hocemo li imati koji tjedan potpuno slobodno?
Kakva se sudbina pise bolonjcima u veljaci? Hocemo li imati koji tjedan potpuno slobodno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:31 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, obzirom da usmeni idu u dvije runde, ak polozis sve iz prve rekao bih da ces drugu polovicu veljace biti vise-manje slobodan. A ak ne budes pisao zadace i/ili ne kolokviras, bit ces skroz slobodan :silly:
Pa, obzirom da usmeni idu u dvije runde, ak polozis sve iz prve rekao bih da ces drugu polovicu veljace biti vise-manje slobodan. A ak ne budes pisao zadace i/ili ne kolokviras, bit ces skroz slobodan #Silly



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 21:02 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]A ak ne budes pisao zadace i/ili ne kolokviras, bit ces skroz slobodan :silly:[/quote]

pa ja ipak mislim da se isplati potrudit dati sto vise ispita...jer ako padne...priznat ce nam ispite ...zar ne :?: :-k
pa onda u ponovom pokusaju bit ce manje posla ...a mozda i mogucnost da se upise i neki kolegij sa druge godine
krcko (napisa):
A ak ne budes pisao zadace i/ili ne kolokviras, bit ces skroz slobodan #Silly


pa ja ipak mislim da se isplati potrudit dati sto vise ispita...jer ako padne...priznat ce nam ispite ...zar ne Question Think
pa onda u ponovom pokusaju bit ce manje posla ...a mozda i mogucnost da se upise i neki kolegij sa druge godine



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:20 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kaj će se ovi kolokviji broj 2 imati za redom svaki dan ili...?

A usmeni...? :-k
A kaj će se ovi kolokviji broj 2 imati za redom svaki dan ili...?

A usmeni...? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:43 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]A kaj će se ovi kolokviji broj 2 imati za redom svaki dan ili...?[/quote]

I prvi i drugi ce biti takvi. :shock: Imate 5 dana za 4 kolokvija, pa ti racunaj... :blueshock: :faint:
buba (napisa):
A kaj će se ovi kolokviji broj 2 imati za redom svaki dan ili...?


I prvi i drugi ce biti takvi. Shocked Imate 5 dana za 4 kolokvija, pa ti racunaj... Disaster!!! Padoh u (o)nesvjest



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 23:18 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]I prvi i drugi ce biti takvi. :shock: Imate 5 dana za 4 kolokvija, pa ti racunaj... :blueshock: :faint:[/quote]

A ja sam se grozio prosli semestar kad sam imao 4 kolokvija u 2 tjedna... :(
vsego (napisa):
I prvi i drugi ce biti takvi. Shocked Imate 5 dana za 4 kolokvija, pa ti racunaj... Disaster!!! Padoh u (o)nesvjest


A ja sam se grozio prosli semestar kad sam imao 4 kolokvija u 2 tjedna... Sad



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 23:23 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci tih 5 dana kolokvija, sve polozimo i ostatak veljace smo slobodni? A kada su bolonjcima usmeni?

@krcko: Nije da zelim gnjavit, ali cisto mi je cudno kad mi se netko obraca u muskom rodu... S obzirom da sam zensko
Znaci tih 5 dana kolokvija, sve polozimo i ostatak veljace smo slobodni? A kada su bolonjcima usmeni?

@krcko: Nije da zelim gnjavit, ali cisto mi je cudno kad mi se netko obraca u muskom rodu... S obzirom da sam zensko


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 6:04 pet, 7. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="buba"]A kaj će se ovi kolokviji broj 2 imati za redom svaki dan ili...?[/quote]

I prvi i drugi ce biti takvi. :shock: Imate 5 dana za 4 kolokvija, pa ti racunaj... :blueshock: :faint:[/quote]
:joooj:

A ja sam mislila da je kolega (kojem ti predaješ UuR :)) nešto krivo shvatio.

Isuse Kriste! :shock:

Pa oprosti, ali tko će to psiho-fizički izdržati??? :evil:

Ajde još pismeni (ajde), ali ako su i usmeni tako za redom... :faint:
vsego (napisa):
buba (napisa):
A kaj će se ovi kolokviji broj 2 imati za redom svaki dan ili...?


I prvi i drugi ce biti takvi. Shocked Imate 5 dana za 4 kolokvija, pa ti racunaj... Disaster!!! Padoh u (o)nesvjest

Joj, joj, joj,... JOOOJ!

A ja sam mislila da je kolega (kojem ti predaješ UuR Smile) nešto krivo shvatio.

Isuse Kriste! Shocked

Pa oprosti, ali tko će to psiho-fizički izdržati??? Evil or Very Mad

Ajde još pismeni (ajde), ali ako su i usmeni tako za redom... Padoh u (o)nesvjest


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 8:30 pet, 7. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

znaci imate 4 kolokvija u istom tjednu (mada je prof. sikic spominjao da ce ih maksimalno razgodit, mozda ce bit raspored u stilu pismenih ispita - svako dva dana, ukljucujuci i ponedjeljak u iducem tjednu), a uz redoviti rad to ne bi smio biti problem. onda u iducem tjednima dolaze usmeni. redovni pa popravni. posto su ljudi i do sada znali cistit prvi semestar u 2. mjesecu (na prvoj godini) mislim da vi to svi mozete ako se budete trudili kroz semestar :)
znaci imate 4 kolokvija u istom tjednu (mada je prof. sikic spominjao da ce ih maksimalno razgodit, mozda ce bit raspored u stilu pismenih ispita - svako dva dana, ukljucujuci i ponedjeljak u iducem tjednu), a uz redoviti rad to ne bi smio biti problem. onda u iducem tjednima dolaze usmeni. redovni pa popravni. posto su ljudi i do sada znali cistit prvi semestar u 2. mjesecu (na prvoj godini) mislim da vi to svi mozete ako se budete trudili kroz semestar Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:50 pet, 7. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Pukica"][quote="krcko"]A ak ne budes pisao zadace i/ili ne kolokviras, bit ces skroz slobodan :silly:[/quote]

pa ja ipak mislim da se isplati potrudit dati sto vise ispita...[/quote]

Naravno. Kad stavim ovog smajlija koji ima kobasice umjesto kose znaci da ne mislim sasvim ozbiljno.

[quote="Geliriell"]Znaci tih 5 dana kolokvija, sve polozimo i ostatak veljace smo slobodni? A kada su bolonjcima usmeni?[/quote]

Nakon druge runde kolokvija. Prva polovica veljace, ugrubo. Ipak niste slobodni odmah nakon kolokvija.

[quote="Geliriell"]@krcko: Nije da zelim gnjavit, ali cisto mi je cudno kad mi se netko obraca u muskom rodu... S obzirom da sam zensko[/quote]

Sorry :oops: [img]http://web.math.hr/~krcko/pict/cvijece2.gif[/img]
Pukica (napisa):
krcko (napisa):
A ak ne budes pisao zadace i/ili ne kolokviras, bit ces skroz slobodan #Silly


pa ja ipak mislim da se isplati potrudit dati sto vise ispita...


Naravno. Kad stavim ovog smajlija koji ima kobasice umjesto kose znaci da ne mislim sasvim ozbiljno.

Geliriell (napisa):
Znaci tih 5 dana kolokvija, sve polozimo i ostatak veljace smo slobodni? A kada su bolonjcima usmeni?


Nakon druge runde kolokvija. Prva polovica veljace, ugrubo. Ipak niste slobodni odmah nakon kolokvija.

Geliriell (napisa):
@krcko: Nije da zelim gnjavit, ali cisto mi je cudno kad mi se netko obraca u muskom rodu... S obzirom da sam zensko


Sorry Embarassed



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:52 pet, 7. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]posto su ljudi i do sada znali cistit prvi semestar u 2. mjesecu (na prvoj godini)[/quote]

Do sada su neki znali, sad ce svi morati. Inace padaju godinu.
koryanshea (napisa):
posto su ljudi i do sada znali cistit prvi semestar u 2. mjesecu (na prvoj godini)


Do sada su neki znali, sad ce svi morati. Inace padaju godinu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 13:34 pet, 7. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na odgovorima

@krcko: Sve ok :)
Hvala na odgovorima

@krcko: Sve ok Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 18:38 ned, 9. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]

Do sada su neki znali, sad ce svi morati. Inace padaju godinu.[/quote]

Dakle, meni sada nešto čisto nije jasno. Koliko ja shvatih, princip studiranja po bolonji je godina za godinom. Znači li to da između redaka u biti piše semestar za semestrom??? To implicira da ako ja u veljači, na primjer, ne položim jedan kolegij, instantno gubim godinu, te mogu cijeli idući semestar (dakle od veljače do listopada) plandovati i hladiti papke, te u deseti mjesec opet upisati prvi semestar. Oprostite dragi moji, ali to je iznimno glupo.
krcko (napisa):


Do sada su neki znali, sad ce svi morati. Inace padaju godinu.


Dakle, meni sada nešto čisto nije jasno. Koliko ja shvatih, princip studiranja po bolonji je godina za godinom. Znači li to da između redaka u biti piše semestar za semestrom??? To implicira da ako ja u veljači, na primjer, ne položim jedan kolegij, instantno gubim godinu, te mogu cijeli idući semestar (dakle od veljače do listopada) plandovati i hladiti papke, te u deseti mjesec opet upisati prvi semestar. Oprostite dragi moji, ali to je iznimno glupo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:27 ned, 9. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tocno je da gubis godinu, ali ne i polozene kolegije. :roll:

Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. :? Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati [b]sve[/b] i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu. :gg:
Tocno je da gubis godinu, ali ne i polozene kolegije. Rolling Eyes

Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. Confused Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu. Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:19 ned, 9. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vanish"]To implicira da ako ja u veljači, na primjer, ne položim jedan kolegij, instantno gubim godinu, te mogu cijeli idući semestar (dakle od veljače do listopada) plandovati i hladiti papke, te u deseti mjesec opet upisati prvi semestar. Oprostite dragi moji, ali to je iznimno glupo.[/quote]

Tocno je da ces vec u veljaci, ukoliko ne polozis jedan ili vise kolegija, znati da padas godinu. Moze ti se to dogoditi i prije, u tjednu kad ide prva runda kolokvija. Ako dobijes neprolaznu ocjenu iz nekog kolokvija i ne uspijes je popraviti tjedan iza kad su ispravci, vec tada znas da padas godinu.

Ako ti se to dogodi imas dvije opcije. Mozda shvatis da ovo nije pravi studij za tebe - u tom slucaju slijedi plandovanje, hladjenje papaka i ponovni upis u prvi semestar na nekom drugom faksu (gdje ce te takodjer docekati Bolonja). Ako ipak odlucis studirati matematiku ili nesto srodno, hladjenje papaka nikako nije dobra strategija. Isplati se davati ispite iz drugog semestra bez obzira na situaciju. Vsego je vec napisao zasto - ja bih samo dodao da ce ti se polozena MA i/ili LA vjerojatno priznati umjesto freshman-matematike na bilo kojem drugom faksu, a to se slusa skoro svuda.

Uostalom, ovaj cas ne znamo sigurno sto ce se iduce jeseni dogadjati s ljudima kojima ostane samo jedan ispit. Pad godine nismo mi izmislili, to je propisano Statutom Sveucilista. Mozda se pronadje nekakav "loophole" i malo zaobidju pravila. Recimo, dozvole ti upis svih kolegija s druge plus ponovni upis kolegija koji je ostao. Kao sto vsego rece, to ne bi bilo kontra Statuta (zbog gornje granice od 35 ECTS-a po semestru).
vanish (napisa):
To implicira da ako ja u veljači, na primjer, ne položim jedan kolegij, instantno gubim godinu, te mogu cijeli idući semestar (dakle od veljače do listopada) plandovati i hladiti papke, te u deseti mjesec opet upisati prvi semestar. Oprostite dragi moji, ali to je iznimno glupo.


Tocno je da ces vec u veljaci, ukoliko ne polozis jedan ili vise kolegija, znati da padas godinu. Moze ti se to dogoditi i prije, u tjednu kad ide prva runda kolokvija. Ako dobijes neprolaznu ocjenu iz nekog kolokvija i ne uspijes je popraviti tjedan iza kad su ispravci, vec tada znas da padas godinu.

Ako ti se to dogodi imas dvije opcije. Mozda shvatis da ovo nije pravi studij za tebe - u tom slucaju slijedi plandovanje, hladjenje papaka i ponovni upis u prvi semestar na nekom drugom faksu (gdje ce te takodjer docekati Bolonja). Ako ipak odlucis studirati matematiku ili nesto srodno, hladjenje papaka nikako nije dobra strategija. Isplati se davati ispite iz drugog semestra bez obzira na situaciju. Vsego je vec napisao zasto - ja bih samo dodao da ce ti se polozena MA i/ili LA vjerojatno priznati umjesto freshman-matematike na bilo kojem drugom faksu, a to se slusa skoro svuda.

Uostalom, ovaj cas ne znamo sigurno sto ce se iduce jeseni dogadjati s ljudima kojima ostane samo jedan ispit. Pad godine nismo mi izmislili, to je propisano Statutom Sveucilista. Mozda se pronadje nekakav "loophole" i malo zaobidju pravila. Recimo, dozvole ti upis svih kolegija s druge plus ponovni upis kolegija koji je ostao. Kao sto vsego rece, to ne bi bilo kontra Statuta (zbog gornje granice od 35 ECTS-a po semestru).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 22:57 ned, 9. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, Krcko, Vsego. :brick: A ovako se ja otprilike osjećam.
Hvala, Krcko, Vsego. Tup, tup, tup,... A ovako se ja otprilike osjećam.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 11:05 pon, 10. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Recimo, dozvole ti upis svih kolegija s druge plus ponovni upis kolegija koji je ostao.[/quote]
Neki kolegiji su preduvjet za upis nekih drugih kolegija, tzv. kolegiji prethodnici. Mislim da se MA2 ne moze slusati bez polozene MA1 i EM1. A kolegiji prethodnici za "Diferencijalni racun funkcija vise varijabli" bi mogli biti MA2 i LA2.
krcko (napisa):
Recimo, dozvole ti upis svih kolegija s druge plus ponovni upis kolegija koji je ostao.

Neki kolegiji su preduvjet za upis nekih drugih kolegija, tzv. kolegiji prethodnici. Mislim da se MA2 ne moze slusati bez polozene MA1 i EM1. A kolegiji prethodnici za "Diferencijalni racun funkcija vise varijabli" bi mogli biti MA2 i LA2.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:12 pon, 10. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mea"][quote="krcko"]Recimo, dozvole ti upis svih kolegija s druge plus ponovni upis kolegija koji je ostao.[/quote]
Neki kolegiji su preduvjet za upis nekih drugih kolegija, tzv. kolegiji prethodnici. Mislim da se MA2 ne moze slusati bez polozene MA1 i EM1. A kolegiji prethodnici za "Diferencijalni racun funkcija vise varijabli" bi mogli biti MA2 i LA2.[/quote]

Naravno. No svi ti kolegiji nose vise od 5 ECTS bodova pa ih se ionako ne moze "bezbolno" prenjesti na drugu.
mea (napisa):
krcko (napisa):
Recimo, dozvole ti upis svih kolegija s druge plus ponovni upis kolegija koji je ostao.

Neki kolegiji su preduvjet za upis nekih drugih kolegija, tzv. kolegiji prethodnici. Mislim da se MA2 ne moze slusati bez polozene MA1 i EM1. A kolegiji prethodnici za "Diferencijalni racun funkcija vise varijabli" bi mogli biti MA2 i LA2.


Naravno. No svi ti kolegiji nose vise od 5 ECTS bodova pa ih se ionako ne moze "bezbolno" prenjesti na drugu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
layla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (21:49:23)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: stairway to heaven

PostPostano: 13:58 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu.

[/quote]\

hmm....a sto nije uur uvjet za c? onda je to vise od 4 odnosno 5 ECTS bodova.... :?
Citat:
Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu.

\

hmm....a sto nije uur uvjet za c? onda je to vise od 4 odnosno 5 ECTS bodova.... Confused



_________________
...:: Postoje tri vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne. ::...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:52 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="layla"][quote]Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova [color=red]po semestru[/color], sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu.[/quote]
hmm....a sto nije uur uvjet za c? onda je to vise od 4 odnosno 5 ECTS bodova.... :?[/quote]

Vid' sto sam naglasio. :D Ako i dalje ima nejasnoca, pitaj. 8)
layla (napisa):
Citat:
Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu.

hmm....a sto nije uur uvjet za c? onda je to vise od 4 odnosno 5 ECTS bodova.... Confused


Vid' sto sam naglasio. Very Happy Ako i dalje ima nejasnoca, pitaj. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan