Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Klub lijecenih ovisnika o Forumu
Idite na Prethodno  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:45 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trip je in. Za Ignaviju nisam siguran, cini mi se da je zapravo ovisna o Grgi a ne o forumu.

Sad jedna vazna odluka: izbor precjednika. Mislim da je buba prava osoba za to. Buba darling, hoces preuzet odgovornu duznost? :rose:
Trip je in. Za Ignaviju nisam siguran, cini mi se da je zapravo ovisna o Grgi a ne o forumu.

Sad jedna vazna odluka: izbor precjednika. Mislim da je buba prava osoba za to. Buba darling, hoces preuzet odgovornu duznost? Imam nesto za tebe



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 12:48 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja nekad pisem kose smajlice ( ono... : ) umjesto :) ) u normalnom tekstu. Al to je valjda danas normalno.

Steela ne primamo u grupu, jer je sposoban izgovoriti da "nema vremena ici na forum". Geee. Ja nemam vremena ispraviti zadace iz EG ili spavati ili ponekad i jesti, ili vidjeti se s prijateljima, ili nazvati baku, ali za forum... Jedina druga stvar u mom zivotu koja ima taj status je KAVA :kava:

Najdulje vrijeme offline u zadnjih nekoliko mjeseci je bilo 2 i pol dana za vikend. Ono kad je bio opceniti napad na Krcka pa mi se gadilo citati i odlucila sam nikad vise ne ici na forum.
Onda su me u ponedjeljak ucinili moderatorom pa sam se vratila :) Bas sam prase potkupljivo :)

ps. admini, koja je politika vrijedanja? Znam da ne smijem druge nazivati prascima ali... smijem li sebe? :D Razumijete, ovisnost mi unistava samopouzdanje...
Ja nekad pisem kose smajlice ( ono... : ) umjesto Smile ) u normalnom tekstu. Al to je valjda danas normalno.

Steela ne primamo u grupu, jer je sposoban izgovoriti da "nema vremena ici na forum". Geee. Ja nemam vremena ispraviti zadace iz EG ili spavati ili ponekad i jesti, ili vidjeti se s prijateljima, ili nazvati baku, ali za forum... Jedina druga stvar u mom zivotu koja ima taj status je KAVA Moze kavica?

Najdulje vrijeme offline u zadnjih nekoliko mjeseci je bilo 2 i pol dana za vikend. Ono kad je bio opceniti napad na Krcka pa mi se gadilo citati i odlucila sam nikad vise ne ici na forum.
Onda su me u ponedjeljak ucinili moderatorom pa sam se vratila Smile Bas sam prase potkupljivo Smile

ps. admini, koja je politika vrijedanja? Znam da ne smijem druge nazivati prascima ali... smijem li sebe? Very Happy Razumijete, ovisnost mi unistava samopouzdanje...



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:06 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Steela ne primamo u grupu, jer je sposoban izgovoriti da "nema vremena ici na forum".[/quote]

Zlocesta. :PPP

[quote="Martinab"]Geee.[/quote]

Brain power! :misici:



Jel vam mogu ja onda biti psihic? :lalala:
Jer ono, mogao bi rec da sam ja izlijeceni.. 8)
Martinab (napisa):
Steela ne primamo u grupu, jer je sposoban izgovoriti da "nema vremena ici na forum".


Zlocesta. Imam lijepi jezik

Martinab (napisa):
Geee.


Brain power! Kako sam snazan!



Jel vam mogu ja onda biti psihic? La, la, la,...
Jer ono, mogao bi rec da sam ja izlijeceni.. Cool



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 15:14 pet, 20. 1. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:09 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

E moze. Ti otvaras sastanak, onda se mi ustajemo i kazemo "Dobar dan, zovem se Vedran i ovisan sam o forumu". Al sto ce onda radit buba? :-k
E moze. Ti otvaras sastanak, onda se mi ustajemo i kazemo "Dobar dan, zovem se Vedran i ovisan sam o forumu". Al sto ce onda radit buba? Think



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:21 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ona nosi lentu. :lol:

...

Ajmo svi: "Zdravo Vedran!"

[psihic]Al zasto mislis da svi moraju rec da se zovu Vedran? Zbog broja visoko aktivnih (ok, neki u proslosti) Vedrana na Forumu? Je li tebi "Vedran" sinonim za aktivnog Forumasa? :-k

Reci nam Krcko, sto ti mislis o tome?[/psihic]

:PPPP
Ona nosi lentu. Laughing

...

Ajmo svi: "Zdravo Vedran!"

[psihic]Al zasto mislis da svi moraju rec da se zovu Vedran? Zbog broja visoko aktivnih (ok, neki u proslosti) Vedrana na Forumu? Je li tebi "Vedran" sinonim za aktivnog Forumasa? Think

Reci nam Krcko, sto ti mislis o tome?[/psihic]

Blaeh!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 19:47 pet, 20. 1. 2006; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:55 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se. Bubu za precjednika. Ne treba joj davati nikakav poseban posao jer je predsjednicka duznost ionako reprezentativna a ne odgovorna. Buba ce nas recimo predstavljati na sastanku na kojem ce nas klub kolektivno zamolit da se sve clanove (prihvacene, i aktivne na forumu) oslobodi ostalih obveza na fakultetu (npr. polaganja ispita, ispravljanja kolokvija i zadaca, pisanja clanaka i sl.) da bi dobili vise vremena za forumasenje. Isto tako ce nas predstavljati pred sponzorima (predlazem nekog proizvodaca ovaj, toplih napitaka :morning: ), i pisati ispricnice clanovima obitelji, prijateljima i partnerima clanova kluba (predlazem sprancu: [color=indigo]Molim Vas da ispricate izostanak ______ _______ sa sastanka/spoja/obiteljskog rucka/vjencanja/sprovoda [size=10](prekriziti nepotrebno)[/size] dana ________ u ______ sati. Navedeni nije mogao pohadati zbog obaveza na Forumu. Dokaz aktivnosti u navedeno vrijeme mozete vidjeti na ___________________ [size=10](upisati link)[/size]. Sa stovanjem, [u]BUBA[/u][/color]).
Slazem se. Bubu za precjednika. Ne treba joj davati nikakav poseban posao jer je predsjednicka duznost ionako reprezentativna a ne odgovorna. Buba ce nas recimo predstavljati na sastanku na kojem ce nas klub kolektivno zamolit da se sve clanove (prihvacene, i aktivne na forumu) oslobodi ostalih obveza na fakultetu (npr. polaganja ispita, ispravljanja kolokvija i zadaca, pisanja clanaka i sl.) da bi dobili vise vremena za forumasenje. Isto tako ce nas predstavljati pred sponzorima (predlazem nekog proizvodaca ovaj, toplih napitaka #morning ), i pisati ispricnice clanovima obitelji, prijateljima i partnerima clanova kluba (predlazem sprancu: Molim Vas da ispricate izostanak ______ _______ sa sastanka/spoja/obiteljskog rucka/vjencanja/sprovoda (prekriziti nepotrebno) dana ________ u ______ sati. Navedeni nije mogao pohadati zbog obaveza na Forumu. Dokaz aktivnosti u navedeno vrijeme mozete vidjeti na ___________________ (upisati link). Sa stovanjem, BUBA).



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:04 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Najdulje vrijeme offline u zadnjih nekoliko mjeseci je bilo 2 i pol dana za vikend. Ono kad je bio opceniti napad na Krcka pa mi se gadilo citati i odlucila sam nikad vise ne ici na forum.[/quote]

Sad znamo kako tebe lijeciti. :D Istina, zrtvovat cemo Krcka "za stvar", ali mala je to zrtva... :twisted:

[quote="Martinab"]ps. admini, koja je politika vrijedanja? Znam da ne smijem druge nazivati prascima ali... smijem li sebe? :D[/quote]

Ako si mod i nakon sto si to napisala, onda valjda smijes. :g: Sta ja znam? :-s Forum je i tako samostalno zivo bice... :mracnjak: :trema:
Martinab (napisa):
Najdulje vrijeme offline u zadnjih nekoliko mjeseci je bilo 2 i pol dana za vikend. Ono kad je bio opceniti napad na Krcka pa mi se gadilo citati i odlucila sam nikad vise ne ici na forum.


Sad znamo kako tebe lijeciti. Very Happy Istina, zrtvovat cemo Krcka "za stvar", ali mala je to zrtva... Twisted Evil

Martinab (napisa):
ps. admini, koja je politika vrijedanja? Znam da ne smijem druge nazivati prascima ali... smijem li sebe? Very Happy


Ako si mod i nakon sto si to napisala, onda valjda smijes. Mr. Green Sta ja znam? Eh? Forum je i tako samostalno zivo bice... Ja sam kul jer sam mracni tip Imam tremu



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:42 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Buba, ovisnost o forumu za sada nije izljeciva. Navodno pomaze lobotomija, ali u nekim slucajevima pogorsa stanje. Moze ti se desiti da otvoris jos jedan account [i]drvena_buba[/i] i [b]dvaput[/b] citas sve postove :shock:[/quote]
[size=8]Been there, done that.[/size] :oops:

[quote="krcko"]Sad jedna vazna odluka: izbor precjednika. Mislim da je buba prava osoba za to. Buba darling, hoces preuzet odgovornu duznost? :rose:[/quote]
Pa kad me već tako lijepo moliš (sa ovako lijepim smiletom), ajde, ajde... :roll: (Ko fol, teško mi palo.) :lol:

[quote="steelworker"]Jel vam mogu ja onda biti psihic? :lalala:[/quote]
Kao predcjednik [i]Udruge neanonimnih forumoholičara[/i], imenujem tebe, Dr. Steel, za odgovornog psihijatra ove Udruge. :thumbup:

buba, teški ovisnik o Forumu 8)

P.S. Ispričnice rješavam preko PMa. :D
krcko (napisa):
Buba, ovisnost o forumu za sada nije izljeciva. Navodno pomaze lobotomija, ali u nekim slucajevima pogorsa stanje. Moze ti se desiti da otvoris jos jedan account drvena_buba i dvaput citas sve postove Shocked

Been there, done that. Embarassed

krcko (napisa):
Sad jedna vazna odluka: izbor precjednika. Mislim da je buba prava osoba za to. Buba darling, hoces preuzet odgovornu duznost? Imam nesto za tebe

Pa kad me već tako lijepo moliš (sa ovako lijepim smiletom), ajde, ajde... Rolling Eyes (Ko fol, teško mi palo.) Laughing

steelworker (napisa):
Jel vam mogu ja onda biti psihic? La, la, la,...

Kao predcjednik Udruge neanonimnih forumoholičara, imenujem tebe, Dr. Steel, za odgovornog psihijatra ove Udruge. Thumb up!

buba, teški ovisnik o Forumu Cool

P.S. Ispričnice rješavam preko PMa. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 20:32 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opet spam topic? Moderatori su sigurno sretni! :twisted: Koji su uvjeti za pristup udruzi? Sto je s nematematicarima? :grebgreb:
Opet spam topic? Moderatori su sigurno sretni! Twisted Evil Koji su uvjeti za pristup udruzi? Sto je s nematematicarima? Kotacici rade 100 na sat



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 21:31 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Re: Klub lijecenih ovisnika o Forumu Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Koji su uvjeti za pristup udruzi?[/quote]

[quote="krcko"]..., ideja je na ovom topicu napisati koliko dugo [b]nisi[/b] bio bio na forumu :D Sati i minute se ne broje, faca je tko izdrzi dan ili duze...[/quote]
Osim što moraš biti ovisnik? :D Krcko će nam reći. :evil:

Ako sam ja precjednik, što si ti Krcko? :evil: :x :evil:

Moj savjetnik ili ministar ili kako to ide? :shock:
bnikola (napisa):
Koji su uvjeti za pristup udruzi?


krcko (napisa):
..., ideja je na ovom topicu napisati koliko dugo nisi bio bio na forumu Very Happy Sati i minute se ne broje, faca je tko izdrzi dan ili duze...

Osim što moraš biti ovisnik? Very Happy Krcko će nam reći. Evil or Very Mad

Ako sam ja precjednik, što si ti Krcko? Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad

Moj savjetnik ili ministar ili kako to ide? Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 21:34 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zapravo i mene zanima tko se kvalificira kao ovisnik..jerbo ja sam svaki dan na forumu...iako ne postam bas svaki put kad dodem
zapravo i mene zanima tko se kvalificira kao ovisnik..jerbo ja sam svaki dan na forumu...iako ne postam bas svaki put kad dodem



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 21:56 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsego, i ja bih htio malo biti mod!

Zasto da se samo stanoviti asistent dobro zabavlja?

[color=darkred][b]vsego:[/b] Stanoviti asistent je trajno udaljen s Foruma, a potrazit cu i mogucnost daljnjih sankcija.[/color] :evil:
vsego, i ja bih htio malo biti mod!

Zasto da se samo stanoviti asistent dobro zabavlja?

vsego: Stanoviti asistent je trajno udaljen s Foruma, a potrazit cu i mogucnost daljnjih sankcija. Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
najnoviji
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 01. 2006. (23:51:38)
Postovi: (4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 2:13 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][color=darkred][b]vsego:[/b] Stanoviti asistent je trajno udaljen s Foruma, a potrazit cu i mogucnost daljnjih sankcija.[/color] :evil:[/quote]
Jako dobro, već je bilo i vrijeme. Čovjek se umori s godinama...
Dok tražiš "mogućnost daljnjih sankcija" (i ako misliš da je to zasluženo i pametno), zatvori i ovaj frendov account da ne stoji neiskorišten.
Zdravstvuj,
vjekovac
vsego (napisa):
vsego: Stanoviti asistent je trajno udaljen s Foruma, a potrazit cu i mogucnost daljnjih sankcija. Evil or Very Mad

Jako dobro, već je bilo i vrijeme. Čovjek se umori s godinama...
Dok tražiš "mogućnost daljnjih sankcija" (i ako misliš da je to zasluženo i pametno), zatvori i ovaj frendov account da ne stoji neiskorišten.
Zdravstvuj,
vjekovac


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:14 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"][quote="vsego"][color=darkred][b]vsego:[/b] Stanoviti asistent je trajno udaljen s Foruma, a potrazit cu i mogucnost daljnjih sankcija.[/color] :evil:[/quote]
Jako dobro, već je bilo i vrijeme. Čovjek se umori s godinama...
Dok tražiš "mogućnost daljnjih sankcija" (i ako misliš da je to zasluženo i pametno), zatvori i ovaj frendov account da ne stoji neiskorišten.
Zdravstvuj,
vjekovac[/quote]

[color=darkred]Bas sam krenuo. 8) Hvala, pokazao si kakva si osoba.[/color] :evil:

[quote="vjekovac"]i ako misliš da je to ... pametno[/quote]

Uplasio si me s prijetnjom. :trema: Sad necu moci spavati od silne panike. :PP
vjekovac (napisa):
vsego (napisa):
vsego: Stanoviti asistent je trajno udaljen s Foruma, a potrazit cu i mogucnost daljnjih sankcija. Evil or Very Mad

Jako dobro, već je bilo i vrijeme. Čovjek se umori s godinama...
Dok tražiš "mogućnost daljnjih sankcija" (i ako misliš da je to zasluženo i pametno), zatvori i ovaj frendov account da ne stoji neiskorišten.
Zdravstvuj,
vjekovac


Bas sam krenuo. Cool Hvala, pokazao si kakva si osoba. Evil or Very Mad

vjekovac (napisa):
i ako misliš da je to ... pametno


Uplasio si me s prijetnjom. Imam tremu Sad necu moci spavati od silne panike. Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 9:38 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Trip Znas koja je najgora stvar kad si tolko ovisan o forumu i mailu i svemu ostalome?
Kad takvoj osobi na faxu pricas vic, i to dobar stvarno vic i na kraju vica ta osoba nit ne trepne nego samo izjavi LOL.
Onda se covjek stvarno treba zabrinut.

Inace najduze kaj sam ja bez foruma je 2 dana i to zato jer nemam net u ZG-u, a na faksu nekad ne uspijem doci do compa u praktikumu jer su me svi ovisnici preduhitrili :twisted:
@Trip Znas koja je najgora stvar kad si tolko ovisan o forumu i mailu i svemu ostalome?
Kad takvoj osobi na faxu pricas vic, i to dobar stvarno vic i na kraju vica ta osoba nit ne trepne nego samo izjavi LOL.
Onda se covjek stvarno treba zabrinut.

Inace najduze kaj sam ja bez foruma je 2 dana i to zato jer nemam net u ZG-u, a na faksu nekad ne uspijem doci do compa u praktikumu jer su me svi ovisnici preduhitrili Twisted Evil



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 10:58 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Kao predcjednik [i]Udruge neanonimnih forumoholičara[/i], imenujem tebe, Dr. Steel, za odgovornog psihijatra ove Udruge. :thumbup:[/quote]
prosvjedujem! kako ce nam precjednik bit netko tko ne zna da je ovo klub, a ne udruga? :-k
[quote]Ako sam ja precjednik, što si ti Krcko?[/quote]
pa krcko je valjda osnivac... clan upravnog odbora/malog vijeca... kako god organizirali strukturu :)
buba (napisa):
Kao predcjednik Udruge neanonimnih forumoholičara, imenujem tebe, Dr. Steel, za odgovornog psihijatra ove Udruge. Thumb up!

prosvjedujem! kako ce nam precjednik bit netko tko ne zna da je ovo klub, a ne udruga? Think
Citat:
Ako sam ja precjednik, što si ti Krcko?

pa krcko je valjda osnivac... clan upravnog odbora/malog vijeca... kako god organizirali strukturu Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 12:04 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vedrani će zasigurno biti većina u vijeću :( [ :) ]
Vedrani će zasigurno biti većina u vijeću Sad [ Smile ]



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 13:00 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Zub: bojim se da nece...
Od doma vise ne mogu na Forum, iskljucen sam.
Ovo pisem, kao svoj zadnji post, iz Linksa.
Konzolnog, naravno :)
(Jos) jedan Vedran manje.
Pa pa
@Zub: bojim se da nece...
Od doma vise ne mogu na Forum, iskljucen sam.
Ovo pisem, kao svoj zadnji post, iz Linksa.
Konzolnog, naravno Smile
(Jos) jedan Vedran manje.
Pa pa


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 13:05 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo i mene. 8)

Mislio sam da nisam ovisan i da se to dogadja samo drugima :? , ali upravo sam prezivio manju krizu izazvanu krepavanjem DSL-a i nemogucnoscu spajanja na net, a time i dolaska na forum.

Daklem, dobar dan, zovem se SickJedi i ovisan sam o forumu. :twisted:
Evo i mene. Cool

Mislio sam da nisam ovisan i da se to dogadja samo drugima Confused , ali upravo sam prezivio manju krizu izazvanu krepavanjem DSL-a i nemogucnoscu spajanja na net, a time i dolaska na forum.

Daklem, dobar dan, zovem se SickJedi i ovisan sam o forumu. Twisted Evil



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:10 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="venovako"]@Zub: bojim se da nece...
Od doma vise ne mogu na Forum, iskljucen sam.
Ovo pisem, kao svoj zadnji post, iz Linksa.
Konzolnog, naravno :)
(Jos) jedan Vedran manje.
Pa pa[/quote]

Dakle, sa DSLa ne mozes doci, a sa Studenta mozes i onda zakljucis da si ti osobno iskljucen? :shock: Cudna logika za jednog matematicara... :grebgreb:

Ocekujem da ce amptacija popularnog asistenta s Foruma izazvati nezadovoljstvo mnogih. :? Onima koji se zahvaljujuci tome rijese "ovisnosti" i prestanu dolaziti, zelim sretan i ugodan zivot. :wave: Molim samo bez patetiziranja i/ili uvjeravanja da doticnog vratim... :roll:
venovako (napisa):
@Zub: bojim se da nece...
Od doma vise ne mogu na Forum, iskljucen sam.
Ovo pisem, kao svoj zadnji post, iz Linksa.
Konzolnog, naravno Smile
(Jos) jedan Vedran manje.
Pa pa


Dakle, sa DSLa ne mozes doci, a sa Studenta mozes i onda zakljucis da si ti osobno iskljucen? Shocked Cudna logika za jednog matematicara... Kotacici rade 100 na sat

Ocekujem da ce amptacija popularnog asistenta s Foruma izazvati nezadovoljstvo mnogih. Confused Onima koji se zahvaljujuci tome rijese "ovisnosti" i prestanu dolaziti, zelim sretan i ugodan zivot. Wave Molim samo bez patetiziranja i/ili uvjeravanja da doticnog vratim... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 2 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan