Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Stereometrija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:38 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Stereometrija Citirajte i odgovorite

Na stranice [url=http://web.math.hr/nastava/eg/dodatni.php]Elementarne geometrije [/url] dodani su i zadaci iz stereometrije. Dio tih zadataka ce se raditi iduca dva tjedna na vjezbama. Studenti se trebaju pripremiti za vjezbe rjesavanjem zadataka, i na vjezbama pitati zadatke koji im nisu jasni.
Ako vam je previse zadataka do iduceg tjedna, zadatke s volumenom i povrsinom mozete ostaviti za onaj zadnji. To je otprilike druga polovica zadataka.
U utipkane vjezbe sam namjerno ( :wink: ) postavila nekoliko tipfelera, pa molim studente da mi ih dojave pmom, mailom ili osobno kad ih nadu da bih mogla pratiti koji studenti su rijesavali zadatke.
Na stranice Elementarne geometrije dodani su i zadaci iz stereometrije. Dio tih zadataka ce se raditi iduca dva tjedna na vjezbama. Studenti se trebaju pripremiti za vjezbe rjesavanjem zadataka, i na vjezbama pitati zadatke koji im nisu jasni.
Ako vam je previse zadataka do iduceg tjedna, zadatke s volumenom i povrsinom mozete ostaviti za onaj zadnji. To je otprilike druga polovica zadataka.
U utipkane vjezbe sam namjerno ( Wink ) postavila nekoliko tipfelera, pa molim studente da mi ih dojave pmom, mailom ili osobno kad ih nadu da bih mogla pratiti koji studenti su rijesavali zadatke.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 17:59 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislila sam da kad si rekla da ce biti 1000 zadataka da si se salila....ali kad ono stvarno...zadnji zadatak je zadatak broj 1000. :wink:
mislila sam da kad si rekla da ce biti 1000 zadataka da si se salila....ali kad ono stvarno...zadnji zadatak je zadatak broj 1000. Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:11 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moram reći da sam poprilično osupnuta, :shock: ali zbiljam jest. :rotfl:
Moram reći da sam poprilično osupnuta, Shocked ali zbiljam jest. Valjam se po podu od smijeha


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:24 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je samo za Bubu. :blush: Nisam ju htjala razocarati, kad se onako poveselila zadacima.
To je samo za Bubu. Blush Nisam ju htjala razocarati, kad se onako poveselila zadacima.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:40 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]To je samo za Bubu. :blush: Nisam ju htjala razocarati, kad se onako poveselila zadacima.[/quote]
Aaa... :cry: Još nitko nije nešto ovakvo napravio za mene. :P
Martinab (napisa):
To je samo za Bubu. Blush Nisam ju htjala razocarati, kad se onako poveselila zadacima.

Aaa... Crying or Very sad Još nitko nije nešto ovakvo napravio za mene. Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan