Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Klub Samoborskih Studenata
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 21:09 uto, 24. 1. 2006    Naslov: Klub Samoborskih Studenata Citirajte i odgovorite

Daklem Klub Samoborskih Studenata (KSS) je osnovan (odnosno trenutno smo u procesu registracije) pa ovim putem pozivam sve zainteresirane studente sa podrucja Samobora i blize okolice da nam se pridruze.

Udruga bi se kao apoliticka organizacija bavila problemima studenata u Samoboru i okolici, organizacijom manifestacija, kocerata i svih dogadjanja koja vole mladi.

Vec je dogovorena suradnja s Klubom Mladih u Samoboru, nadamo se suradnji i s ostalim udrugama studenata i mladih.

Ako ima zainteresiranih bilo bi super da mi se jave na PM ili da me potraze na faksu.
Daklem Klub Samoborskih Studenata (KSS) je osnovan (odnosno trenutno smo u procesu registracije) pa ovim putem pozivam sve zainteresirane studente sa podrucja Samobora i blize okolice da nam se pridruze.

Udruga bi se kao apoliticka organizacija bavila problemima studenata u Samoboru i okolici, organizacijom manifestacija, kocerata i svih dogadjanja koja vole mladi.

Vec je dogovorena suradnja s Klubom Mladih u Samoboru, nadamo se suradnji i s ostalim udrugama studenata i mladih.

Ako ima zainteresiranih bilo bi super da mi se jave na PM ili da me potraze na faksu.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 1:38 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam to htjela osnovat a mozes li mi reci cija je to ideja tvoja ili necija druga
ja znam da su to htejli isto skupa samnom par ljudi osnovat
i jos nesto zanima me jel taj klub slican klupu spacehista u samoboru?
ja sam misla pri takvom osnivanju da bas bude jako slican klubu spacehista
ajde mi molim e reci malo vise o tome pm ili mi pricaj o tome kad se vidimo na hodniku a mozes i ovdi

ajme sad sam happy jer bi se sada napokon stvari mogle pocet mjenjat na bolje za studente u samoboru osobito glavnog problema a to je prijevoz i skupi pokaz ([size=5]mada je sada kao pojeftinio al jos ne dovoljno....[/size])

uh napokon neke i dobre vijesti :lol:
ja sam to htjela osnovat a mozes li mi reci cija je to ideja tvoja ili necija druga
ja znam da su to htejli isto skupa samnom par ljudi osnovat
i jos nesto zanima me jel taj klub slican klupu spacehista u samoboru?
ja sam misla pri takvom osnivanju da bas bude jako slican klubu spacehista
ajde mi molim e reci malo vise o tome pm ili mi pricaj o tome kad se vidimo na hodniku a mozes i ovdi

ajme sad sam happy jer bi se sada napokon stvari mogle pocet mjenjat na bolje za studente u samoboru osobito glavnog problema a to je prijevoz i skupi pokaz (mada je sada kao pojeftinio al jos ne dovoljno....)

uh napokon neke i dobre vijesti Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 9:31 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ideja nije moja nego ekipna.

Za pocetak cemo se probat izborit za nesto jeftiniji prijevoz (koji nije pojeftinio nego je samo grad sve sufinancirao sa 35kn, cijena pokaza je ista), nabavu strucnih knjiga u knjiznici, napravit nekakav program dodatne nastave/instrukcija za srednjoskolce, pripreme za faks z amaturante...

Najveci problem su prostorije, kojih u Samoboru za sad nema (ima, ali nema slobodnih :P ). Probat cemo dogovorit koristenje kluba mladih u te svrhe.

Naravno do izrazaja bi trebao doci i zabavno-kulturnio sadrzaj.

Za klub spacehista nemam pojma. :oops:
Ideja nije moja nego ekipna.

Za pocetak cemo se probat izborit za nesto jeftiniji prijevoz (koji nije pojeftinio nego je samo grad sve sufinancirao sa 35kn, cijena pokaza je ista), nabavu strucnih knjiga u knjiznici, napravit nekakav program dodatne nastave/instrukcija za srednjoskolce, pripreme za faks z amaturante...

Najveci problem su prostorije, kojih u Samoboru za sad nema (ima, ali nema slobodnih Razz ). Probat cemo dogovorit koristenje kluba mladih u te svrhe.

Naravno do izrazaja bi trebao doci i zabavno-kulturnio sadrzaj.

Za klub spacehista nemam pojma. Embarassed



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 10:56 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nas djeli sava tak da mislim da iako smo blizu, nismo okolica SMBa, ali i mi imamo skupe pokaze iako imamo ZET (zli elektricni trajvani)-ove pokaze :evil:

Zapresich
Nas djeli sava tak da mislim da iako smo blizu, nismo okolica SMBa, ali i mi imamo skupe pokaze iako imamo ZET (zli elektricni trajvani)-ove pokaze Evil or Very Mad

Zapresich


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 14:19 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaka cast Zapresicu, ali pokaz vam je jos uvijek skoro duplo jeftiniji.
Za spacehiste nisam sigurna, mislim da je to klub vlasnika (ili fanova) spaceka (onih malih smijesnih auteka).
Svaka cast Zapresicu, ali pokaz vam je jos uvijek skoro duplo jeftiniji.
Za spacehiste nisam sigurna, mislim da je to klub vlasnika (ili fanova) spaceka (onih malih smijesnih auteka).



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 14:50 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

tak treba!! al onda bi barem lokaciju trebalo istaknuti. sto se tice knjiznice, slazem se da nema bas puno naslova, ali ima osnovno, a kome treba vise ima knjiznicu na faksu..
pokazi i događanja su ono za sto se treba boriti..
tak treba!! al onda bi barem lokaciju trebalo istaknuti. sto se tice knjiznice, slazem se da nema bas puno naslova, ali ima osnovno, a kome treba vise ima knjiznicu na faksu..
pokazi i događanja su ono za sto se treba boriti..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:16 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto se tice prostorija mislim da imam par ideja ali to moram prvo provjerit pa se onda javim...

Klub spaceka je osnovan jer je bilo jako puno fanova u samoboru koji imaju spacke i koji ih voze i dan danas ih puno i funkcionira jako dobro idu jako cesto na organizirane susrete i jos je to najveci klub spceka u cijeloj hrvatskoj...

Sutra cu otic sa par ljudi na pice i porazgovarat o mogucoj pomoci za taj klub studenata u samoboru a medu tim ljudima je i covijek koji je bio bivsi predsjednik kluba studenata u samoboru za vrijeme bivse juge

@sickJedi ako zelis otidi samnom :lol:
sto se tice prostorija mislim da imam par ideja ali to moram prvo provjerit pa se onda javim...

Klub spaceka je osnovan jer je bilo jako puno fanova u samoboru koji imaju spacke i koji ih voze i dan danas ih puno i funkcionira jako dobro idu jako cesto na organizirane susrete i jos je to najveci klub spceka u cijeloj hrvatskoj...

Sutra cu otic sa par ljudi na pice i porazgovarat o mogucoj pomoci za taj klub studenata u samoboru a medu tim ljudima je i covijek koji je bio bivsi predsjednik kluba studenata u samoboru za vrijeme bivse juge

@sickJedi ako zelis otidi samnom Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji


Zadnja promjena: bily; 18:53 sri, 25. 1. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 17:34 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Trip: Moj pokaz za godinu dana kosta 2400kn i cjena se svake godine dize za cca 5-10% Kolko kosta tvoj?

@Bily: Javi se za taj razgovor. I nick mi je SickJedi :roll:
@Trip: Moj pokaz za godinu dana kosta 2400kn i cjena se svake godine dize za cca 5-10% Kolko kosta tvoj?

@Bily: Javi se za taj razgovor. I nick mi je SickJedi Rolling Eyes



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 18:58 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]@Trip: Moj pokaz za godinu dana kosta 2400kn i cjena se svake godine dize za cca 5-10% Kolko kosta tvoj?[/quote]


kad sam se borila sa peticijom protiv samoborceka nijedan pokaz nije bio skuplji osim prijevoznika cazmatrans,znaci da je i trip cak pokaz jefitniji nego nas u samoborceku jer ona se ipak vozi zetom i s tim kad se vozi zetom njoj pokaz vrijedi sve do sessveta a meni pokaz vrijedi do prvog okretista autobusa u zagrebu.Ali dobro to je sada govor samo o jednom problemu studenata u samoboru ima ih jos jako puno koje treba rijesit....a smrc

[quote="SickJedi"]@Bily: Javi se za taj razgovor. I nick mi je SickJedi :roll:[/quote]

javim ti se oko razgovora cim sve dogovorim.
A oprosti zbog neispravnog nicka ali ispravih se :lol:
SickJedi (napisa):
@Trip: Moj pokaz za godinu dana kosta 2400kn i cjena se svake godine dize za cca 5-10% Kolko kosta tvoj?



kad sam se borila sa peticijom protiv samoborceka nijedan pokaz nije bio skuplji osim prijevoznika cazmatrans,znaci da je i trip cak pokaz jefitniji nego nas u samoborceku jer ona se ipak vozi zetom i s tim kad se vozi zetom njoj pokaz vrijedi sve do sessveta a meni pokaz vrijedi do prvog okretista autobusa u zagrebu.Ali dobro to je sada govor samo o jednom problemu studenata u samoboru ima ih jos jako puno koje treba rijesit....a smrc

SickJedi (napisa):
@Bily: Javi se za taj razgovor. I nick mi je SickJedi Rolling Eyes


javim ti se oko razgovora cim sve dogovorim.
A oprosti zbog neispravnog nicka ali ispravih se Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 22:29 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

što se tiče samoborčekovih cijena mislim da bi ste tu mogli dobiti i podršku od ljudi iz Jastrebarskog (i općenito nam tom prometnom kraku), zato jer ipak djelimo predragog nam prevoznika ;) malo me jedino čudi kako to da vaša karta košta više od moje makar je udaljenost jednaka (prema ovoj SickJedievoj kalkulaciji).
što se tiče samoborčekovih cijena mislim da bi ste tu mogli dobiti i podršku od ljudi iz Jastrebarskog (i općenito nam tom prometnom kraku), zato jer ipak djelimo predragog nam prevoznika Wink malo me jedino čudi kako to da vaša karta košta više od moje makar je udaljenost jednaka (prema ovoj SickJedievoj kalkulaciji).



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 22:37 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolka je tvoja karta? Ja za 7 zona placam 200kn.

Bilo bi super kad bi se dobila podrska iz Jaske, ali koliko ja znam mi smo prva studentska udruga na podrucju zagrebacke zupanije. Jel postoji u Jaski nekakva organizacija studenata, mladih ili nesto slicno?
Kolka je tvoja karta? Ja za 7 zona placam 200kn.

Bilo bi super kad bi se dobila podrska iz Jaske, ali koliko ja znam mi smo prva studentska udruga na podrucju zagrebacke zupanije. Jel postoji u Jaski nekakva organizacija studenata, mladih ili nesto slicno?



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 23:43 sri, 25. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

stvar je u tome da je grad jasterbarsko dao podrsku studentima i jeftiniji im je pokaz radi toga kao i samoj svetoj nedjelji koja je udaljena od samobora par kilometara


mislim da mi koji su studenti iz samobora i okolice jos najvise ispastaju oko karte
probala sam se udruzit sa svime di vozi dragi nam prijevoznik kako to nemo kaze ali ne ide jer niko nije htjeo potpisat dokumetn koji smo sastavili kao neovisna stranka....



meni iz bregane osam zona kosta 220 kn a gradanski pokaz koji placaju ostali moji ukucani kosta 390kn pa vi sada vidite koliko samo izdvajamo na prijevoz mjesecno a cetvero nas je u jednoj obitelji...

:cry:
stvar je u tome da je grad jasterbarsko dao podrsku studentima i jeftiniji im je pokaz radi toga kao i samoj svetoj nedjelji koja je udaljena od samobora par kilometara


mislim da mi koji su studenti iz samobora i okolice jos najvise ispastaju oko karte
probala sam se udruzit sa svime di vozi dragi nam prijevoznik kako to nemo kaze ali ne ide jer niko nije htjeo potpisat dokumetn koji smo sastavili kao neovisna stranka....



meni iz bregane osam zona kosta 220 kn a gradanski pokaz koji placaju ostali moji ukucani kosta 390kn pa vi sada vidite koliko samo izdvajamo na prijevoz mjesecno a cetvero nas je u jednoj obitelji...

Crying or Very sad



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 0:45 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]Kolka je tvoja karta? Ja za 7 zona placam 200kn.[/quote]

mojih 7 zona isto košta, ali grad daje dodatnih 12% subvencije, pa je 178kn. a zar nisi gore spomenuo nekih 35kn koje daje grad samobor?

[quote="SickJedi"]Bilo bi super kad bi se dobila podrska iz Jaske, ali koliko ja znam mi smo prva studentska udruga na podrucju zagrebacke zupanije. Jel postoji u Jaski nekakva organizacija studenata, mladih ili nesto slicno?[/quote]

postoji ti JEKA (udruga mladih), ali su malo rasipani i neaktivni :? (a nisam siguran ni da li su registrirani) no mislim da bi se moglo smislit nešto ;)
SickJedi (napisa):
Kolka je tvoja karta? Ja za 7 zona placam 200kn.


mojih 7 zona isto košta, ali grad daje dodatnih 12% subvencije, pa je 178kn. a zar nisi gore spomenuo nekih 35kn koje daje grad samobor?

SickJedi (napisa):
Bilo bi super kad bi se dobila podrska iz Jaske, ali koliko ja znam mi smo prva studentska udruga na podrucju zagrebacke zupanije. Jel postoji u Jaski nekakva organizacija studenata, mladih ili nesto slicno?


postoji ti JEKA (udruga mladih), ali su malo rasipani i neaktivni Confused (a nisam siguran ni da li su registrirani) no mislim da bi se moglo smislit nešto Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 12:12 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"][quote="SickJedi"]Kolka je tvoja karta? Ja za 7 zona placam 200kn.[/quote]

mojih 7 zona isto košta, ali grad daje dodatnih 12% subvencije, pa je 178kn. a zar nisi gore spomenuo nekih 35kn koje daje grad samobor?[/quote]

Da, grad subvencionira sa 35 kuna, ali pokaz jos uvijek kosta 200kn (za mene, a nekima je i skuplji). Daklem treba se izboriti da se spusti cjena pokaza, a lova koju grad subvencionira preusmjeriti u neki sadrzaj za mlade.

[quote="nemo"][quote="SickJedi"]Bilo bi super kad bi se dobila podrska iz Jaske, ali koliko ja znam mi smo prva studentska udruga na podrucju zagrebacke zupanije. Jel postoji u Jaski nekakva organizacija studenata, mladih ili nesto slicno?[/quote]

postoji ti JEKA (udruga mladih), ali su malo rasipani i neaktivni :? (a nisam siguran ni da li su registrirani) no mislim da bi se moglo smislit nešto ;)[/quote]

Ne znam koliko bi nam znacila podrska udrge koja nije registrirana i koja nema neki ozbiljniji program, ali svaka podrska je dobrodosla.
nemo (napisa):
SickJedi (napisa):
Kolka je tvoja karta? Ja za 7 zona placam 200kn.


mojih 7 zona isto košta, ali grad daje dodatnih 12% subvencije, pa je 178kn. a zar nisi gore spomenuo nekih 35kn koje daje grad samobor?


Da, grad subvencionira sa 35 kuna, ali pokaz jos uvijek kosta 200kn (za mene, a nekima je i skuplji). Daklem treba se izboriti da se spusti cjena pokaza, a lova koju grad subvencionira preusmjeriti u neki sadrzaj za mlade.

nemo (napisa):
SickJedi (napisa):
Bilo bi super kad bi se dobila podrska iz Jaske, ali koliko ja znam mi smo prva studentska udruga na podrucju zagrebacke zupanije. Jel postoji u Jaski nekakva organizacija studenata, mladih ili nesto slicno?


postoji ti JEKA (udruga mladih), ali su malo rasipani i neaktivni Confused (a nisam siguran ni da li su registrirani) no mislim da bi se moglo smislit nešto Wink


Ne znam koliko bi nam znacila podrska udrge koja nije registrirana i koja nema neki ozbiljniji program, ali svaka podrska je dobrodosla.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 14:36 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]@Trip: Moj pokaz za godinu dana kosta 2400kn i cjena se svake godine dize za cca 5-10% Kolko kosta tvoj?[/quote]

jeesus.. nisam znala da toliko kosta..nas je studentski soma kna...
a da promijenite prevoznika? ovo je stvarno pre previse... mozda kad bi zet produzio liniju do vas, kao sto je kod nas, cijena bi se spustila.. a i mogli bi se vozit cijelim zgom..

@billy, sta vam ne vrijedi i do autobusnog? tamo vozi isto samoborchek..
SickJedi (napisa):
@Trip: Moj pokaz za godinu dana kosta 2400kn i cjena se svake godine dize za cca 5-10% Kolko kosta tvoj?


jeesus.. nisam znala da toliko kosta..nas je studentski soma kna...
a da promijenite prevoznika? ovo je stvarno pre previse... mozda kad bi zet produzio liniju do vas, kao sto je kod nas, cijena bi se spustila.. a i mogli bi se vozit cijelim zgom..

@billy, sta vam ne vrijedi i do autobusnog? tamo vozi isto samoborchek..



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 15:49 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pokaz Samobor-Zagreb (sto je 6 zona- dodatne su jos dalje) kosta 190 kn. Ovaj mjesec nas je grad subvencionirao sa jos 35 kn (iz meni nepoznatih razloga i ne znam da li ce se to nastaviti) pa je kostao 155 . S tim pokazom se moze voziti na svim linijama Smb-Zg ( do Crnomerca, Ljubljanice, autobusnog i svih medjustanica) , ali do faksa opet treba i zet, dakle dva pokaza, ili tzv. 2 u 1.
Pokaz Samobor-Zagreb (sto je 6 zona- dodatne su jos dalje) kosta 190 kn. Ovaj mjesec nas je grad subvencionirao sa jos 35 kn (iz meni nepoznatih razloga i ne znam da li ce se to nastaviti) pa je kostao 155 . S tim pokazom se moze voziti na svim linijama Smb-Zg ( do Crnomerca, Ljubljanice, autobusnog i svih medjustanica) , ali do faksa opet treba i zet, dakle dva pokaza, ili tzv. 2 u 1.



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 15:53 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]jeesus.. nisam znala da toliko kosta..nas je studentski soma kna...
a da promijenite prevoznika? ovo je stvarno pre previse... mozda kad bi zet produzio liniju do vas, kao sto je kod nas, cijena bi se spustila.. a i mogli bi se vozit cijelim zgom..[/quote]

Ne mozemo promjenit prijevoznika sami... Na zadnjem natjecaju prijavio se samo samoborcek. ZET nije bio zainteresiran. :(
HijenA (napisa):
jeesus.. nisam znala da toliko kosta..nas je studentski soma kna...
a da promijenite prevoznika? ovo je stvarno pre previse... mozda kad bi zet produzio liniju do vas, kao sto je kod nas, cijena bi se spustila.. a i mogli bi se vozit cijelim zgom..


Ne mozemo promjenit prijevoznika sami... Na zadnjem natjecaju prijavio se samo samoborcek. ZET nije bio zainteresiran. Sad



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 15:56 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svojedobno , prije dosta godina, je vozio zet u Smb, tako da cisto sumnjam da ce se vracat na staro.
Svojedobno , prije dosta godina, je vozio zet u Smb, tako da cisto sumnjam da ce se vracat na staro.



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 16:38 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ZET je reko kad je doso samoborcek kao prijevoznik i kad su ljudi odabrali samoborcek odnosno tadasnja stranka u samoboru koja je imala vecinsku vlast(o kojoj sada osobno ne bi) je odlucila da je samobor samostalan grad i da bi trebo imat i svog prijevoznika i eto sada su nas usoslili...

grad subevencionira od ovog mjeseca pa mozda i nadalje radi peticije koja se pisala prije dvije godine a tek ove godine je od toga doslo ucinka ...


@hijena citaj pozornije napisala sam da nas busevi ostavljaju na svakom okretistu autobusa u ZG pa tako i pod to podrazumijevam i AK...

Jako zanimljiva stvar je jos u tome sto kad je zet vozio od zg do smb je bilo 3 zone i to prva zona je isla od GL.Kolodvora ili zeljeznickog kolodvora do viadukta druga od viadukta do rakitja i treca rakitje smb....


a sada su to rasporedili na 6 zona sto meni i dalje nema bas pretezitog smisla...


da ne pricam jos o tome da se bregana samobor popdrazumijeva kao dvije zone a bila je oduvijek jedna...E da mi je nac taj zakonik o zonama. he he :lol: [size=3]ako uopce postoji [/size]

@sickJedi [size=7]ja sam u pon na faksu od 10-12h a onda bjezim dalje pa ajde probaj da se uhvatimo nekako.P.S ne da mi se pisat pm pa sam to samo tu tako napisala...bye [/size]


mislim da bi u svakom gradu trebao postojat klub studenata jer stvarno nas gaze osobito u samoboru.....
ZET je reko kad je doso samoborcek kao prijevoznik i kad su ljudi odabrali samoborcek odnosno tadasnja stranka u samoboru koja je imala vecinsku vlast(o kojoj sada osobno ne bi) je odlucila da je samobor samostalan grad i da bi trebo imat i svog prijevoznika i eto sada su nas usoslili...

grad subevencionira od ovog mjeseca pa mozda i nadalje radi peticije koja se pisala prije dvije godine a tek ove godine je od toga doslo ucinka ...


@hijena citaj pozornije napisala sam da nas busevi ostavljaju na svakom okretistu autobusa u ZG pa tako i pod to podrazumijevam i AK...

Jako zanimljiva stvar je jos u tome sto kad je zet vozio od zg do smb je bilo 3 zone i to prva zona je isla od GL.Kolodvora ili zeljeznickog kolodvora do viadukta druga od viadukta do rakitja i treca rakitje smb....


a sada su to rasporedili na 6 zona sto meni i dalje nema bas pretezitog smisla...


da ne pricam jos o tome da se bregana samobor popdrazumijeva kao dvije zone a bila je oduvijek jedna...E da mi je nac taj zakonik o zonama. he he Laughing ako uopce postoji

@sickJedi ja sam u pon na faksu od 10-12h a onda bjezim dalje pa ajde probaj da se uhvatimo nekako.P.S ne da mi se pisat pm pa sam to samo tu tako napisala...bye


mislim da bi u svakom gradu trebao postojat klub studenata jer stvarno nas gaze osobito u samoboru.....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 18:09 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]grad subevencionira od ovog mjeseca pa mozda i nadalje radi peticije koja se pisala prije dvije godine a tek ove godine je od toga doslo ucinka ...[/quote]

Meni je teta u samoborceku rekla da bi nas trebali subvencionirat do kraja skolske godine, ali tko zna...

[quote="bily"]mislim da bi u svakom gradu trebao postojat klub studenata jer stvarno nas gaze osobito u Samoboru...[/quote]

Evo mi smo se skupili i bacili se na posao. Papirologija je bila katastrofa (dio toga jos traje). Vjerojatno se to ljudima previse naporno. Birokracija :blju:
bily (napisa):
grad subevencionira od ovog mjeseca pa mozda i nadalje radi peticije koja se pisala prije dvije godine a tek ove godine je od toga doslo ucinka ...


Meni je teta u samoborceku rekla da bi nas trebali subvencionirat do kraja skolske godine, ali tko zna...

bily (napisa):
mislim da bi u svakom gradu trebao postojat klub studenata jer stvarno nas gaze osobito u Samoboru...


Evo mi smo se skupili i bacili se na posao. Papirologija je bila katastrofa (dio toga jos traje). Vjerojatno se to ljudima previse naporno. Birokracija Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan