Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Potpis i studomat

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 15:53 pon, 6. 2. 2006    Naslov: Potpis i studomat Citirajte i odgovorite

Za ovo sam si sam kriv jer nisam otišao u referadu pitat što se događa,al šta je tu je( pouka za sve,ak nešto ne štima pravac referada)
Naime, kada sam išao na studomat prijavljivat ispite vidio sam da mi za ODJ piše nešto tipa "neispunjavanje obaveza, ponovno upisati",to mi je bilo čudno :roll: jer nije bilo obaveza, ali eto nisam nikoga ništa pitao :oops: .
Danas sam gledao na studomatu, piše odslušana komponenta-a ja nemam potpis; ne volim žicat potpise nakon što ih je prof. već dijelio,a sad ću to opet morat :cry: . Jel mi može netko reći zašto više ne smijem vjerovat studomatu-jel to bila neka greška ili neka logika kojom se koriste u referadi.?
Za ovo sam si sam kriv jer nisam otišao u referadu pitat što se događa,al šta je tu je( pouka za sve,ak nešto ne štima pravac referada)
Naime, kada sam išao na studomat prijavljivat ispite vidio sam da mi za ODJ piše nešto tipa "neispunjavanje obaveza, ponovno upisati",to mi je bilo čudno Rolling Eyes jer nije bilo obaveza, ali eto nisam nikoga ništa pitao Embarassed .
Danas sam gledao na studomatu, piše odslušana komponenta-a ja nemam potpis; ne volim žicat potpise nakon što ih je prof. već dijelio,a sad ću to opet morat Crying or Very sad . Jel mi može netko reći zašto više ne smijem vjerovat studomatu-jel to bila neka greška ili neka logika kojom se koriste u referadi.?



_________________
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan