Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

apsolvencko putovalnje - ceska
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 6:50 pon, 19. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa mogu ja pitat asistentiche....a mozda mogu neke i pridobit (necu ti otkriti na temelju cega, to mi je tajno oruzje :D )
ali to ce onda biti asistentsko putovanje, a ne apsolventsko (Praljak, Matko, Zvone, Vjeko...)...mislim, nije da ja imam nesto protiv da idu neki asistenti (dapace :P )...

pa kaj ce ti snijeg za sanjkanje....bitno je da imas brdo...i samo se spustis i onda si faca 8)
pa mogu ja pitat asistentiche....a mozda mogu neke i pridobit (necu ti otkriti na temelju cega, to mi je tajno oruzje Very Happy )
ali to ce onda biti asistentsko putovanje, a ne apsolventsko (Praljak, Matko, Zvone, Vjeko...)...mislim, nije da ja imam nesto protiv da idu neki asistenti (dapace Razz )...

pa kaj ce ti snijeg za sanjkanje....bitno je da imas brdo...i samo se spustis i onda si faca Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 8:51 pon, 19. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]
kaj im ja mogu kad su preradisni i svi vec asistiraju...ja ih jos uvijek ne smatram starima i ozbiljnima. pogotovo taj vjeko....
moraju ic. nema pogovora.

kak da se spustim niz brdo :!: :?: :!: :?: da ga namazem s vazelinom :?: :?: :?:

[/color]

kaj im ja mogu kad su preradisni i svi vec asistiraju...ja ih jos uvijek ne smatram starima i ozbiljnima. pogotovo taj vjeko....
moraju ic. nema pogovora.

kak da se spustim niz brdo Exclamation Question Exclamation Question da ga namazem s vazelinom Question Question Question




_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 14:14 pon, 19. 5. 2003    Naslov: nema tu subjekta Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]ali to ce onda biti asistentsko putovanje, a ne apsolventsko (Praljak, Matko, Zvone, Vjeko...)...mislim, nije da ja imam nesto protiv da idu neki asistenti (dapace )... [/quote]
Pa kad smo vec tako prozvani, samo da kazem nekoliko rijeci u ime asistenticha. Naime, kol'ko god to smijesno zvucalo :? , mi na faksu ipak kao nesto radimo (npr. drzimo vjezbe) i ne mozemo bas bilo kada u godini otici na jednotjedni "izlet". Tako da se bojim da gore spomenuta cetvorica nece moci ici s vama ako apsolvencko bude npr. u 10. mjesecu. :cry:
[quote="dudo"]moraju ic. nema pogovora.[/quote]
Eh...
[quote="dudo"]ja ih jos uvijek ne smatram starima i ozbiljnima. pogotovo taj vjeko....[/quote]
A kud si bas mene nas'o... Zar ti ja ne izgledam zrelo i ozbiljno...
:silly: :PP :o)
Astrea (napisa):
ali to ce onda biti asistentsko putovanje, a ne apsolventsko (Praljak, Matko, Zvone, Vjeko...)...mislim, nije da ja imam nesto protiv da idu neki asistenti (dapace )...

Pa kad smo vec tako prozvani, samo da kazem nekoliko rijeci u ime asistenticha. Naime, kol'ko god to smijesno zvucalo Confused , mi na faksu ipak kao nesto radimo (npr. drzimo vjezbe) i ne mozemo bas bilo kada u godini otici na jednotjedni "izlet". Tako da se bojim da gore spomenuta cetvorica nece moci ici s vama ako apsolvencko bude npr. u 10. mjesecu. Crying or Very sad
dudo (napisa):
moraju ic. nema pogovora.

Eh...
dudo (napisa):
ja ih jos uvijek ne smatram starima i ozbiljnima. pogotovo taj vjeko....

A kud si bas mene nas'o... Zar ti ja ne izgledam zrelo i ozbiljno...
#Silly Weeee-heeee!!! Big nose


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 16:02 pon, 19. 5. 2003    Naslov: Re: nema tu subjekta// bitno da nema ni obiekta... Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]
Pa kad smo vec tako prozvani, samo da kazem nekoliko rijeci u ime asistenticha. Naime, kol'ko god to smijesno zvucalo :? , mi na faksu ipak kao nesto radimo (npr. drzimo vjezbe) i ne mozemo bas bilo kada u godini otici na jednotjedni "izlet". Tako da se bojim da gore spomenuta cetvorica nece moci ici s vama ako apsolvencko bude npr. u 10. mjesecu. :cry:
[/quote]
[color=red]
:o
neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
ne smiete nas ostavit! "razbolit" cete se svi istvremeno ako treba, bez obzira na krajnju sumnjivost tog dogovora....
ok. ovo bi mogo bit problem. zasto mi to nitko nije ranije rekao? zapravo, zasto ste vec morali zavrsit facks i zaposlit se umjesto da ste slobodni i razuzdani?
dva pitanja :!:
jeste sigurni da vas netko tad ne moze mijenjat, mislim nije da radite 50 sati tiedno...(nou disrispekt, samo primiecuem)
drugO :!:
kad bi to onda vama pasalo?
travu.
zelim neke zadovaoljavjuce odgovore nakon kojih cu bit sretan i miran, ne ovak da se uzbudjujem i ne mogu spavat. nocima...:D
[/color]
[quote="vjekovac"]
[quote="dudo"]ja ih jos uvijek ne smatram starima i ozbiljnima. pogotovo taj vjeko....[/quote]
A kud si bas mene nas'o... Zar ti ja ne izgledam zrelo i ozbiljno...
:silly: :PP :o)[/quote]
[color=red]
znao sam da neces odolit... :lol:
[/color]
vjekovac (napisa):

Pa kad smo vec tako prozvani, samo da kazem nekoliko rijeci u ime asistenticha. Naime, kol'ko god to smijesno zvucalo Confused , mi na faksu ipak kao nesto radimo (npr. drzimo vjezbe) i ne mozemo bas bilo kada u godini otici na jednotjedni "izlet". Tako da se bojim da gore spomenuta cetvorica nece moci ici s vama ako apsolvencko bude npr. u 10. mjesecu. Crying or Very sad


Surprised
neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
ne smiete nas ostavit! "razbolit" cete se svi istvremeno ako treba, bez obzira na krajnju sumnjivost tog dogovora....
ok. ovo bi mogo bit problem. zasto mi to nitko nije ranije rekao? zapravo, zasto ste vec morali zavrsit facks i zaposlit se umjesto da ste slobodni i razuzdani?
dva pitanja Exclamation
jeste sigurni da vas netko tad ne moze mijenjat, mislim nije da radite 50 sati tiedno...(nou disrispekt, samo primiecuem)
drugO Exclamation
kad bi to onda vama pasalo?
travu.
zelim neke zadovaoljavjuce odgovore nakon kojih cu bit sretan i miran, ne ovak da se uzbudjujem i ne mogu spavat. nocima...Very Happy

vjekovac (napisa):

dudo (napisa):
ja ih jos uvijek ne smatram starima i ozbiljnima. pogotovo taj vjeko....

A kud si bas mene nas'o... Zar ti ja ne izgledam zrelo i ozbiljno...
#Silly Weeee-heeee!!! Big nose


znao sam da neces odolit... Laughing



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 5:56 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry Vjeko ak si se osjecao prozvanim..nije mi to bila namejra...nego ja sam jucer dobrih sat vremena provela u onoj asistentskoj sobi u prizemlju i dugo pricala s Matkom i Zvonom i nisu mi nista rekli da njima ne bi odgovaralo...ma jasno mi je kak je to s poslom (zapravo ni ja nemam pojma kak cu se izvuc s posla ak budem tada jos radila, ali smislit cu vec nesto - mozemo rec da svi skupa idemo na neko srucno usavrsavanje :) )

I da ... srela sam i Rudija (on mi je rakao da ce do onog termina u 10. mjesecu vec valjda biti gotov s vojskom i da bi rado isao, ali nema love :!: ko da ja imam :? ), a srela sam i Ivu Katunaric koja je rekla da bi ona svakako s nama, pa i Bero i jos neka 3. osoba koju nisam zapamtila. Martinab imas li ti kakve informacije po tom pitanju?

Eto toliko..i da moram se pohvalit :) ..polozila sam jucer usmeni iz Vjerojatnosnih modela...yesssss :lol: :lol: :weee: :multi:
Sorry Vjeko ak si se osjecao prozvanim..nije mi to bila namejra...nego ja sam jucer dobrih sat vremena provela u onoj asistentskoj sobi u prizemlju i dugo pricala s Matkom i Zvonom i nisu mi nista rekli da njima ne bi odgovaralo...ma jasno mi je kak je to s poslom (zapravo ni ja nemam pojma kak cu se izvuc s posla ak budem tada jos radila, ali smislit cu vec nesto - mozemo rec da svi skupa idemo na neko srucno usavrsavanje Smile )

I da ... srela sam i Rudija (on mi je rakao da ce do onog termina u 10. mjesecu vec valjda biti gotov s vojskom i da bi rado isao, ali nema love Exclamation ko da ja imam Confused ), a srela sam i Ivu Katunaric koja je rekla da bi ona svakako s nama, pa i Bero i jos neka 3. osoba koju nisam zapamtila. Martinab imas li ti kakve informacije po tom pitanju?

Eto toliko..i da moram se pohvalit Smile ..polozila sam jucer usmeni iz Vjerojatnosnih modela...yesssss Laughing Laughing Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 18:44 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Re: nema tu subjekta// bitno da nema ni obiekta... Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"]neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
ne smiete nas ostavit! "razbolit" cete se svi istvremeno ako treba, bez obzira na krajnju sumnjivost tog dogovora....
ok. ovo bi mogo bit problem. zasto mi to nitko nije ranije rekao? zapravo, zasto ste vec morali zavrsit facks i zaposlit se umjesto da ste slobodni i razuzdani?
dva pitanja :!:
jeste sigurni da vas netko tad ne moze mijenjat, mislim nije da radite 50 sati tiedno...(nou disrispekt, samo primiecuem)[/quote]
Ma dobro... Nisu stvari ipak tako strasne...
Upravo su me savjetovali neki stariji i iskusniji.
[quote="dudo"]zelim neke zadovaoljavjuce odgovore nakon kojih cu bit sretan i miran, ne ovak da se uzbudjujem i ne mogu spavat. nocima...[/quote]
Bit ce sve OK, samo ti lijepo pajki. :sleeping:
[quote="Astrea"]Sorry Vjeko ak si se osjecao prozvanim..nije mi to bila namejra...nego ja sam jucer dobrih sat vremena provela u onoj asistentskoj sobi u prizemlju i dugo pricala s Matkom i Zvonom i nisu mi nista rekli da njima ne bi odgovaralo... [/quote]
Ma dobro, ak' oni budu mogli ici, onda cu valjda i ja.
dudo (napisa):
neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
ne smiete nas ostavit! "razbolit" cete se svi istvremeno ako treba, bez obzira na krajnju sumnjivost tog dogovora....
ok. ovo bi mogo bit problem. zasto mi to nitko nije ranije rekao? zapravo, zasto ste vec morali zavrsit facks i zaposlit se umjesto da ste slobodni i razuzdani?
dva pitanja Exclamation
jeste sigurni da vas netko tad ne moze mijenjat, mislim nije da radite 50 sati tiedno...(nou disrispekt, samo primiecuem)

Ma dobro... Nisu stvari ipak tako strasne...
Upravo su me savjetovali neki stariji i iskusniji.
dudo (napisa):
zelim neke zadovaoljavjuce odgovore nakon kojih cu bit sretan i miran, ne ovak da se uzbudjujem i ne mogu spavat. nocima...

Bit ce sve OK, samo ti lijepo pajki. #Sleep
Astrea (napisa):
Sorry Vjeko ak si se osjecao prozvanim..nije mi to bila namejra...nego ja sam jucer dobrih sat vremena provela u onoj asistentskoj sobi u prizemlju i dugo pricala s Matkom i Zvonom i nisu mi nista rekli da njima ne bi odgovaralo...

Ma dobro, ak' oni budu mogli ici, onda cu valjda i ja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:09 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Re: nema tu subjekta// bitno da nema ni obiekta... Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"][quote="Astrea"]Sorry Vjeko ak si se osjecao prozvanim..nije mi to bila namejra...nego ja sam jucer dobrih sat vremena provela u onoj asistentskoj sobi u prizemlju i dugo pricala s Matkom i Zvonom i nisu mi nista rekli da njima ne bi odgovaralo... [/quote]
Ma dobro, ak' oni budu mogli ici, onda cu valjda i ja.[/quote]

JEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Bez vas to ne bi bilo to! Supač!

Koliko nas sada ima, ako racunamo njih i Ivu, Beru i nekog trećeg koga je Astrea zaboravila? Jel smo blizu 25?
vjekovac (napisa):
Astrea (napisa):
Sorry Vjeko ak si se osjecao prozvanim..nije mi to bila namejra...nego ja sam jucer dobrih sat vremena provela u onoj asistentskoj sobi u prizemlju i dugo pricala s Matkom i Zvonom i nisu mi nista rekli da njima ne bi odgovaralo...

Ma dobro, ak' oni budu mogli ici, onda cu valjda i ja.


JEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Bez vas to ne bi bilo to! Supač!

Koliko nas sada ima, ako racunamo njih i Ivu, Beru i nekog trećeg koga je Astrea zaboravila? Jel smo blizu 25?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 0:46 sri, 21. 5. 2003    Naslov: zbrajanje do dvajstpet... Citirajte i odgovorite

[color=red]
pa ono... osmanejst.
jel Tito dovoljno blizu dvajspet?
sta je ana r. rekla?
i zeljka p.?
s njih dvije bi bilo 20. toje opako blizu dvajspet.
astrea jel ti mozes pitati mlahora?
to bi bilo dvaistiedan.
a to je vec uzasno blizu...
matak je dobio u zadatak pitat fizicare... dakle jos njih tristo...
a mozda ipak bude nesto...
ak neko zna jos nekog sirotog zanemarenog nek ga obavezno odma odzanemari i pozove s nama...
pretpostavljam da ekipa koja ide u maroko jos uvijek nije zainteresirana za ceskanje....
djobro.
cujemo se. pisite sve novosti.
masovna pusa!
:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

[/color]

pa ono... osmanejst.
jel Tito dovoljno blizu dvajspet?
sta je ana r. rekla?
i zeljka p.?
s njih dvije bi bilo 20. toje opako blizu dvajspet.
astrea jel ti mozes pitati mlahora?
to bi bilo dvaistiedan.
a to je vec uzasno blizu...
matak je dobio u zadatak pitat fizicare... dakle jos njih tristo...
a mozda ipak bude nesto...
ak neko zna jos nekog sirotog zanemarenog nek ga obavezno odma odzanemari i pozove s nama...
pretpostavljam da ekipa koja ide u maroko jos uvijek nije zainteresirana za ceskanje....
djobro.
cujemo se. pisite sve novosti.
masovna pusa!
Kiss KissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKiss




_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrzy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2003. (22:32:31)
Postovi: (5A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 21:47 uto, 27. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=indigo]Ispričavam se što smetam, ali samo sam htio pitati da li ima šanse da vam ja to organiziram i sve u vezi toga. Bijah predložio da se nađemo negdje i da vam ja sve to lijepo predstavim pa ak hoćete......[/color]
Ispričavam se što smetam, ali samo sam htio pitati da li ima šanse da vam ja to organiziram i sve u vezi toga. Bijah predložio da se nađemo negdje i da vam ja sve to lijepo predstavim pa ak hoćete......



_________________
Ovaj ubogi sig je nastradao pod Administratorskom čizmom, a sve zbog nesmotrenosti svog autora koji je pokazao nezavidnu razinu pismenosti prilikom čitanja Pravila ponašanja na Forumu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 23:44 uto, 27. 5. 2003    Naslov: malo nas je, malo nas je... .....e! Citirajte i odgovorite

[color=red]
prvo.
drago mi je da sise obojao.
dobro ti stoji.
drugo.
kak to mislis ispricavas se sto smetas... kak bi mogo smetat?!? pa ti si tu dasak svjetla u svemu ovome! problem zbog kojeg ti se ne javljamo je to sto jos uvijek nismo nasli dovoljno ljudi. htjeli smo se nac ovaj tiedan s tobom, al kaj kad se nekak cini nemogucim skupit jos ljudi, a kaj mozes organizirat za 15 ljudi?
odgovor se namece sam od sebe...
ALI ORGIJE NISU APSOLVENCKO!!! to je eventualno dio apsolvenckog...
u svakom sl. ne znam kaj bi pametno reko. ak bi isli s nekim drugim. npr ljudima s ff-a, mi bi bili u manjini. i onda je bezveze da se uopce dogovaramo kamo bismo. pa nece 15 ljudi govorit drugim 30 kam da idu. osim... nema osim.
eto. kaj bi ti na nasem miestu napravio?
mislim, broje se realo moze eventualno povecat na 20. ak se s tim moze nes napravit, ajd predlozi neke dane koje si slobodan da si mi mozemo skombinirat, pa ti se javit...
sori kaj smo ispali tak inertni, al kad ocito jesmo. sad bi mogo jos svasta rec al necu. :silence:

[/color]

prvo.
drago mi je da sise obojao.
dobro ti stoji.
drugo.
kak to mislis ispricavas se sto smetas... kak bi mogo smetat?!? pa ti si tu dasak svjetla u svemu ovome! problem zbog kojeg ti se ne javljamo je to sto jos uvijek nismo nasli dovoljno ljudi. htjeli smo se nac ovaj tiedan s tobom, al kaj kad se nekak cini nemogucim skupit jos ljudi, a kaj mozes organizirat za 15 ljudi?
odgovor se namece sam od sebe...
ALI ORGIJE NISU APSOLVENCKO!!! to je eventualno dio apsolvenckog...
u svakom sl. ne znam kaj bi pametno reko. ak bi isli s nekim drugim. npr ljudima s ff-a, mi bi bili u manjini. i onda je bezveze da se uopce dogovaramo kamo bismo. pa nece 15 ljudi govorit drugim 30 kam da idu. osim... nema osim.
eto. kaj bi ti na nasem miestu napravio?
mislim, broje se realo moze eventualno povecat na 20. ak se s tim moze nes napravit, ajd predlozi neke dane koje si slobodan da si mi mozemo skombinirat, pa ti se javit...
sori kaj smo ispali tak inertni, al kad ocito jesmo. sad bi mogo jos svasta rec al necu. Enjoy the silence...




_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:41 sri, 28. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

vidjeh se neki dan (u subotu, cini mi se) sa Martinomb pa smo zakljucile da ne zelimo da nam se apsolventsko sastoji od orgija, golih konobarica i grupe u kojoj su decki jedva vidljiva manjina. :!:
kaj je s generacijom '99? koliko ljudi od tamo planira ici? Treba malo njih animirati...ja bih, ali me ima skroz malo na faxu....a kaj se asistenticha tice (ne onih iz generacije '98 ) ne znam bas....nekako mi ne djeluju zainteresirano...tako da s njima bolje ne racunati (osim eventualno kakve zadatke s rokova..)

Evo dajte predlozite kad bismo se mogli naci i konstruktivno popricati! Ja sam sutra popodne na faxu (od 13 do recimo 16...) pa ak vam nekome odgovara taj termin...super, vidimo se...
vidjeh se neki dan (u subotu, cini mi se) sa Martinomb pa smo zakljucile da ne zelimo da nam se apsolventsko sastoji od orgija, golih konobarica i grupe u kojoj su decki jedva vidljiva manjina. Exclamation
kaj je s generacijom '99? koliko ljudi od tamo planira ici? Treba malo njih animirati...ja bih, ali me ima skroz malo na faxu....a kaj se asistenticha tice (ne onih iz generacije '98 ) ne znam bas....nekako mi ne djeluju zainteresirano...tako da s njima bolje ne racunati (osim eventualno kakve zadatke s rokova..)

Evo dajte predlozite kad bismo se mogli naci i konstruktivno popricati! Ja sam sutra popodne na faxu (od 13 do recimo 16...) pa ak vam nekome odgovara taj termin...super, vidimo se...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
zrzy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2003. (22:32:31)
Postovi: (5A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 19:25 čet, 29. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Ak vas zanima, rekoše mi studenti/ce fonetike da bi i oni htjeli na apsolventsko u Prag. Hoćete s njima? Ima ih 30-ak.

[quote]u svakom sl. ne znam kaj bi pametno reko. ak bi isli s nekim drugim. npr ljudima s ff-a, mi bi bili u manjini. i onda je bezveze da se uopce dogovaramo kamo bismo. pa nece 15 ljudi govorit drugim 30 kam da idu. osim... [/quote]

A šta bi im vi govorili? Ne morate uopće biti s njima osim u busu. Ne vidim u čemu je problem.

[quote]ALI ORGIJE NISU APSOLVENCKO!!! to je eventualno dio apsolvenckog...
[/quote]

Koje orgije? Ko je spomenuo orgije? Ja nisam (al nemam ništa protiv :twisted: :lol: :D :wink: :roll: )

[quote]sastoji od orgija, golih konobarica i grupe u kojoj su decki jedva vidljiva manjina. [/quote]

Ja samo spomenuh konnobaricu u toplesu a vi se odmah svi uhvatili toga. Pa neće nitko nikog tjerat bičem da ide u tu pivnicu.
Što se dečki tiće, kolko sam skužio (prema popisu na početku ove teme) ima 8 cura i 7 dečki. U čem je onda problem? A i u Pragu se može pokoji dečko naći :)[/color]
Ak vas zanima, rekoše mi studenti/ce fonetike da bi i oni htjeli na apsolventsko u Prag. Hoćete s njima? Ima ih 30-ak.

Citat:
u svakom sl. ne znam kaj bi pametno reko. ak bi isli s nekim drugim. npr ljudima s ff-a, mi bi bili u manjini. i onda je bezveze da se uopce dogovaramo kamo bismo. pa nece 15 ljudi govorit drugim 30 kam da idu. osim...


A šta bi im vi govorili? Ne morate uopće biti s njima osim u busu. Ne vidim u čemu je problem.

Citat:
ALI ORGIJE NISU APSOLVENCKO!!! to je eventualno dio apsolvenckog...


Koje orgije? Ko je spomenuo orgije? Ja nisam (al nemam ništa protiv Twisted Evil Laughing Very Happy Wink Rolling Eyes )

Citat:
sastoji od orgija, golih konobarica i grupe u kojoj su decki jedva vidljiva manjina.


Ja samo spomenuh konnobaricu u toplesu a vi se odmah svi uhvatili toga. Pa neće nitko nikog tjerat bičem da ide u tu pivnicu.
Što se dečki tiće, kolko sam skužio (prema popisu na početku ove teme) ima 8 cura i 7 dečki. U čem je onda problem? A i u Pragu se može pokoji dečko naći Smile



_________________
Ovaj ubogi sig je nastradao pod Administratorskom čizmom, a sve zbog nesmotrenosti svog autora koji je pokazao nezavidnu razinu pismenosti prilikom čitanja Pravila ponašanja na Forumu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 12:25 ned, 1. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]vidjeh se neki dan (u subotu, cini mi se) sa Martinomb pa smo zakljucile da ne zelimo da nam se apsolventsko sastoji od orgija, golih konobarica i grupe u kojoj su decki jedva vidljiva manjina. :!:
kaj je s generacijom '99? koliko ljudi od tamo planira ici? Treba malo njih animirati...[/quote]
[color=red]
molim???
nisam ti ja neka jedva vidljiva manjina. odi na apsolvencko pa ces vidjet o cem pricam. jedan ja ce ti bit sasvim dovoljan. ne mogu vjerovat da te sve ove godine to nisam uspio nauciti. neka neka, vidim da ce ti dobro doc koja nova lekcija celicenja :twisted: :twisted: :twisted:
drugo!!!!!!!!
animirat generaciu '99!?! jesi ti mozda pricala s nekima od njih.
zaboravi.
misn imposibl.
nea teorie!
to se animira pomocu ketl proda, niceg durgog.
oni koji idu idu.
i obrnuto.
[/color]
[quote="zrzy"]
Ak vas zanima, rekoše mi studenti/ce fonetike da bi i oni htjeli na apsolventsko u Prag. Hoćete s njima? Ima ih 30-ak.
[/quote]
[color=red]saundz gud.
kad bi oni isli?
i na kolko?
[/color]

[quote="zrzy"]
[quote]
u svakom sl. ne znam kaj bi pametno reko. ak bi isli s nekim drugim. npr ljudima s ff-a, mi bi bili u manjini. i onda je bezveze da se uopce dogovaramo kamo bismo. pa nece 15 ljudi govorit drugim 30 kam da idu. osim...
[/quote]

A šta bi im vi govorili? Ne morate uopće biti s njima osim u busu. Ne vidim u čemu je problem.
[/quote]
[color=red]
problem?
pa ja to nekak ovak dozivljavam.
kaj ak oni ne bi isli drugom polovinom desetog nego u srpnju npr.
kaj ak se njima ide na npr. pet dana. (a nama na sedam)
kaj ak oni ne bi u plzen? (a moraju...):D
itd.
dobro, sad je dobro vrijeme da se nadjemo i popricamo o svemu, kakav bi mi program, kakav imaju oni i dal je sve to kompatibilno a ako nije, kaj cemo....
[/color]
[quote="zrzy"]Ja samo spomenuh konnobaricu u toplesu a vi se odmah svi uhvatili toga. Pa neće nitko nikog tjerat bičem da ide u tu pivnicu.
[/quote]
[color=red]
ooo da, hoce! :twisted:

da nauce nesto :roll: , bit ce im poucno...
:wink:
[/color]
Astrea (napisa):
vidjeh se neki dan (u subotu, cini mi se) sa Martinomb pa smo zakljucile da ne zelimo da nam se apsolventsko sastoji od orgija, golih konobarica i grupe u kojoj su decki jedva vidljiva manjina. Exclamation
kaj je s generacijom '99? koliko ljudi od tamo planira ici? Treba malo njih animirati...


molim???
nisam ti ja neka jedva vidljiva manjina. odi na apsolvencko pa ces vidjet o cem pricam. jedan ja ce ti bit sasvim dovoljan. ne mogu vjerovat da te sve ove godine to nisam uspio nauciti. neka neka, vidim da ce ti dobro doc koja nova lekcija celicenja Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
drugo!!!!!!!!
animirat generaciu '99!?! jesi ti mozda pricala s nekima od njih.
zaboravi.
misn imposibl.
nea teorie!
to se animira pomocu ketl proda, niceg durgog.
oni koji idu idu.
i obrnuto.

zrzy (napisa):

Ak vas zanima, rekoše mi studenti/ce fonetike da bi i oni htjeli na apsolventsko u Prag. Hoćete s njima? Ima ih 30-ak.

saundz gud.
kad bi oni isli?
i na kolko?


zrzy (napisa):

Citat:

u svakom sl. ne znam kaj bi pametno reko. ak bi isli s nekim drugim. npr ljudima s ff-a, mi bi bili u manjini. i onda je bezveze da se uopce dogovaramo kamo bismo. pa nece 15 ljudi govorit drugim 30 kam da idu. osim...


A šta bi im vi govorili? Ne morate uopće biti s njima osim u busu. Ne vidim u čemu je problem.


problem?
pa ja to nekak ovak dozivljavam.
kaj ak oni ne bi isli drugom polovinom desetog nego u srpnju npr.
kaj ak se njima ide na npr. pet dana. (a nama na sedam)
kaj ak oni ne bi u plzen? (a moraju...)Very Happy
itd.
dobro, sad je dobro vrijeme da se nadjemo i popricamo o svemu, kakav bi mi program, kakav imaju oni i dal je sve to kompatibilno a ako nije, kaj cemo....

zrzy (napisa):
Ja samo spomenuh konnobaricu u toplesu a vi se odmah svi uhvatili toga. Pa neće nitko nikog tjerat bičem da ide u tu pivnicu.


ooo da, hoce! Twisted Evil

da nauce nesto Rolling Eyes , bit ce im poucno...
Wink



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:58 sri, 4. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
molim???
nisam ti ja neka jedva vidljiva manjina. odi na apsolvencko pa ces vidjet o cem pricam. jedan ja ce ti bit sasvim dovoljan. ne mogu vjerovat da te sve ove godine to nisam uspio nauciti. neka neka, vidim da ce ti dobro doc koja nova lekcija celicenja :twisted: :twisted: :twisted:
[/color][/quote]

dakle ja sam napisala da ce [b]decki [/b] na tom apsolventskom biti jedva vidljiva manjina...tebe nisam spominjala :twisted: :twisted:
što se celicanja tice...ok ionako ste rekli da sam diplomirala na tom podrucju i mogu na postdiplomski..dakle morat cu jos uciti :Fade-color :crazyeyes:


[b][u]a sad ozbiljno[/u][/b]: iduci tjedan je zadnji rok da se dogovorimo oko tog apsolventskog...kad krenu rokovi bit ce nemoguce skupit ljude.. :roll: :?
by the way, ovo sa studentima fonetike ni meni ne zvuci lose..ocemo se nac i vidjet moze li se kaj dogovoriti?
daj dudo javi kad se mi mozemo nac, jesi na faxu koji dan? ja mogu iduci tjedan potruditi se doci na fax, samo treba natjerat zainteresirane ljude da se pojave :!: kako :?: :?:
kako ih ti imas sve na popisu posalji im mail..plizzzz...
dudo (napisa):

molim???
nisam ti ja neka jedva vidljiva manjina. odi na apsolvencko pa ces vidjet o cem pricam. jedan ja ce ti bit sasvim dovoljan. ne mogu vjerovat da te sve ove godine to nisam uspio nauciti. neka neka, vidim da ce ti dobro doc koja nova lekcija celicenja Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


dakle ja sam napisala da ce decki na tom apsolventskom biti jedva vidljiva manjina...tebe nisam spominjala Twisted Evil Twisted Evil
što se celicanja tice...ok ionako ste rekli da sam diplomirala na tom podrucju i mogu na postdiplomski..dakle morat cu jos uciti #Fadeing color #Crazy


a sad ozbiljno: iduci tjedan je zadnji rok da se dogovorimo oko tog apsolventskog...kad krenu rokovi bit ce nemoguce skupit ljude.. Rolling Eyes Confused
by the way, ovo sa studentima fonetike ni meni ne zvuci lose..ocemo se nac i vidjet moze li se kaj dogovoriti?
daj dudo javi kad se mi mozemo nac, jesi na faxu koji dan? ja mogu iduci tjedan potruditi se doci na fax, samo treba natjerat zainteresirane ljude da se pojave Exclamation kako Question Question
kako ih ti imas sve na popisu posalji im mail..plizzzz...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 22:50 sri, 4. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]
ok. evo, recimo da su dani:
ovaj petak, (subota, nedjelja spavamo), ponedjeljak, utorak. eventualno s(p)rijeda. probat cu kontaktirat.
osobe.
i to one prave.
sebi necu rec.

zrzy ako citas ovo, kad si Slobodan ovih dana?

a astrea... tak mi je be d :oops: da sam onak upao u komentar za decke. malo sam se zanio... al postdiplomski celicanja svejebno ceka samo tebe. i obrnuto.

[/color]

ok. evo, recimo da su dani:
ovaj petak, (subota, nedjelja spavamo), ponedjeljak, utorak. eventualno s(p)rijeda. probat cu kontaktirat.
osobe.
i to one prave.
sebi necu rec.

zrzy ako citas ovo, kad si Slobodan ovih dana?

a astrea... tak mi je be d Embarassed da sam onak upao u komentar za decke. malo sam se zanio... al postdiplomski celicanja svejebno ceka samo tebe. i obrnuto.




_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrzy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2003. (22:32:31)
Postovi: (5A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 12:37 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam slobodan uvijek, samo ponekad nisam :)
Imam još nekih prijedloga, al o tom potom.
Ja sam slobodan uvijek, samo ponekad nisam Smile
Imam još nekih prijedloga, al o tom potom.



_________________
Ovaj ubogi sig je nastradao pod Administratorskom čizmom, a sve zbog nesmotrenosti svog autora koji je pokazao nezavidnu razinu pismenosti prilikom čitanja Pravila ponašanja na Forumu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:11 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim da je vrijeme da se i tu umijesam. :(

Slicno kao za Matku... Neke stvari ne mozete dogovoriti samo na Forumu. Vas nekoliko koji se znate, uskladite rasporede i odredite termin i mjesto sastanka sa zrzyjem. Onda to postajte ovdje, nadjite se s covjekom i dogovorite. 8)

Ugodan provod! :)
Vidim da je vrijeme da se i tu umijesam. Sad

Slicno kao za Matku... Neke stvari ne mozete dogovoriti samo na Forumu. Vas nekoliko koji se znate, uskladite rasporede i odredite termin i mjesto sastanka sa zrzyjem. Onda to postajte ovdje, nadjite se s covjekom i dogovorite. Cool

Ugodan provod! Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 14:45 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]
ok. stvarno sam ispo odredjen otvor na tijelu(ne usta, nos i sl.),al ja se fakat nisam stigo dogovorit za neki dogovor.
12.6. idem. vracam se 16.ili 17. 6. i onda mozemo sve isponova.:P
eto, fakat mi je zao, al opet, mogo je to i neko drugi, tak da mi i nije zao... eto, zao mi je , inercija. drago mi je, ja sam mile!
bludite dobri, ljepi i pametni!
da.
[/color]

ok. stvarno sam ispo odredjen otvor na tijelu(ne usta, nos i sl.),al ja se fakat nisam stigo dogovorit za neki dogovor.
12.6. idem. vracam se 16.ili 17. 6. i onda mozemo sve isponova.Razz
eto, fakat mi je zao, al opet, mogo je to i neko drugi, tak da mi i nije zao... eto, zao mi je , inercija. drago mi je, ja sam mile!
bludite dobri, ljepi i pametni!
da.



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 22:02 uto, 1. 7. 2003    Naslov: apsolvencko u zagrebu... Citirajte i odgovorite

[color=red]
dooobro...
cini se da je topik malo umro.
sto odrazava realnu situaciju.
meni se vise ne da navlacit sve vas ostale da idemo, pa izgleda da ne idemo. :cry: :cry: :cry: :cry:
ali nedavno odnosno jUcer (vidl sam pingvina... kakva mala guzica!) (citat iz nnf) sam cuo dobru ideju da odemo na apsolvencko u zagreb. svi koi su ZA mOrat ce potpisat jednotjedni ugovor o neodustajnju bezobzira na sve. sto bi moglo rezultirati nesretnim mnostvom po isteku tog ugovora, al bar ce meni bit dobro!!! ja sam nekak shvatio da je to cilj.
da... osim toga... ne moramo se mi ogranicavat na zagreb, mozemo ic dokle mozemo hodat.
ja imam sator za 4 osobe. spavanje se tradicijonalo placa jednu kunu tak da je sator sav pun kovanica. ne smije se pusit (slijedi suzzdrzavanje od komentara) al se mora prdit! ostalih pravila (zasad) nema. ostali vljasnici satora slobodni su dakako u svojima primjenjivati svoja koja ce ih ciniti sretnijima i ispunjenijima. barem parcijalno. lokalno...
eto. to je sve od mene. zasad.
zelio bih samo spomenuti da su sve rijeci koje sam naveo akademski prihvatljive jer sam ih cuo na predavanjima (ja sam ih rekao :D ) te je pojava plavih iksica krajnje neosnovana i apsolutno nepotrebna.
hvala.
[/color]

dooobro...
cini se da je topik malo umro.
sto odrazava realnu situaciju.
meni se vise ne da navlacit sve vas ostale da idemo, pa izgleda da ne idemo. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ali nedavno odnosno jUcer (vidl sam pingvina... kakva mala guzica!) (citat iz nnf) sam cuo dobru ideju da odemo na apsolvencko u zagreb. svi koi su ZA mOrat ce potpisat jednotjedni ugovor o neodustajnju bezobzira na sve. sto bi moglo rezultirati nesretnim mnostvom po isteku tog ugovora, al bar ce meni bit dobro!!! ja sam nekak shvatio da je to cilj.
da... osim toga... ne moramo se mi ogranicavat na zagreb, mozemo ic dokle mozemo hodat.
ja imam sator za 4 osobe. spavanje se tradicijonalo placa jednu kunu tak da je sator sav pun kovanica. ne smije se pusit (slijedi suzzdrzavanje od komentara) al se mora prdit! ostalih pravila (zasad) nema. ostali vljasnici satora slobodni su dakako u svojima primjenjivati svoja koja ce ih ciniti sretnijima i ispunjenijima. barem parcijalno. lokalno...
eto. to je sve od mene. zasad.
zelio bih samo spomenuti da su sve rijeci koje sam naveo akademski prihvatljive jer sam ih cuo na predavanjima (ja sam ih rekao Very Happy ) te je pojava plavih iksica krajnje neosnovana i apsolutno nepotrebna.
hvala.



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrzy...
Gost





PostPostano: 22:09 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jeste živi?
Jeste živi?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan