Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ODGODA POPRAVNOG KOLOKVIJA ZA TJEDAN DANA!
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:33 sri, 15. 2. 2006    Naslov: ODGODA POPRAVNOG KOLOKVIJA ZA TJEDAN DANA! Citirajte i odgovorite

Prof. Singer, Nesi & vsego, uz pomoc i blagoslov Prodekanice i prof. Marusica, samo za vas:

:!: :!: :!: [color=red][size=24][b]Popravni kolokvij iz UuRa je odgođen[/b][/size][/color] :!: :!: :!:

UuR nema usmeni, pa imamo ponesto "praznog hoda". :) Zbog toga smo odlucili izaci vam u susret i dati nesto vise vremena za pripremu onima kojima je to potrebno. 8)

[size=19][color=green][b]NOVI TERMIN JE ponedjeljak, 27.2.2006. u 16:00[/b][/color][/size]

Ukoliko nekome ne odgovara novi termin, moze pisati u "starom" terminu (ponedjeljak, 20.2.2006. u 12:00). :) [b]Takvi studenti se obavezno moraju javiti asistentu na zalbama ili svom profesoru [u]zakljucno s petkom, 17.2.2006 u 12:00[/u][/b] :!: Ti studenti ce pisati popravak po istim "pravilima igre" kao i oni koji ce ga pisati 27.2. 8)

[b]NE MOZETE izaci na oba popravka[/b] :!: "Stari termin" je predvidjen za studente kojima novi termin stvarno ne odgovara; sve kojima odgovara novi termin, molimo da dodju tada. 8)


[size=19][b]Kako ce izgledati popravni kolokvij?[/b][/size]

Bit ce [b]DVA zadatka[/b], slicni zadacima 1 i 2 iz originalnog kolokvija (onog od 13.2). 8) Bodovi po zadacima i uvjet za prolaz ostaju nepromijenjeni. :) Dakle:
- 20 bodova po zadatku (ukupno 40)
- za prolaz je potrebno skupiti 25 bodova, a od toga na barem jednom zadatku 15 ili vise bodova

Vezanih lista [b]nece biti![/b] 8)

Jos samo podsjetnik: kolokvij od 13.2. i rjesenja jedne grupe mozete naci [url=http://degiorgi.math.hr/uur/]ovdje[/url]. :D

:prodike: Onima koji nisu polozili kolokvij ozbiljno savjetujem da se potrude za popravni kolokvij. :-s UuR nije kolegij koji cete nauciti dan prije kolokvija. :tso: Pisite programe sami, a tek kad ste gotovi usporedjujte s rjesenjima koja imate! :D [b]Nema koristi od prepisivanja rjesenja ili pogledavanja u rjesenja dok vjezbate[/b] :!: Kad napisite program, [b]provjerite je l' dobar[/b] - famozni cetvrti zadatak s prvog kolokvija ste svi rijesili; dakle, znate uvrstiti konkretne brojeve i vidjeti radi li program ono sto se trazi. 8)

[color=indigo]Mi smo se potrudili koliko smo mogli; na vama je red![/color] ;)

P.S. [b]MOLBA:[/b] Obavijestite svoje kolege koji ne obitavaju na Forumu (iako ce obavijest biti i na rezultatima). 8)

P.P.S. Ja se nadam da ce rezultati kolokvija od 13.2. osvanuti [url=http://web.math.hr/~karaga/uur.html]na Mrezi[/url] vec tokom ove veceri/noci. 8)
Prof. Singer, Nesi & vsego, uz pomoc i blagoslov Prodekanice i prof. Marusica, samo za vas:

Exclamation Exclamation Exclamation Popravni kolokvij iz UuRa je odgođen Exclamation Exclamation Exclamation

UuR nema usmeni, pa imamo ponesto "praznog hoda". Smile Zbog toga smo odlucili izaci vam u susret i dati nesto vise vremena za pripremu onima kojima je to potrebno. Cool

NOVI TERMIN JE ponedjeljak, 27.2.2006. u 16:00

Ukoliko nekome ne odgovara novi termin, moze pisati u "starom" terminu (ponedjeljak, 20.2.2006. u 12:00). Smile Takvi studenti se obavezno moraju javiti asistentu na zalbama ili svom profesoru zakljucno s petkom, 17.2.2006 u 12:00 Exclamation Ti studenti ce pisati popravak po istim "pravilima igre" kao i oni koji ce ga pisati 27.2. Cool

NE MOZETE izaci na oba popravka Exclamation "Stari termin" je predvidjen za studente kojima novi termin stvarno ne odgovara; sve kojima odgovara novi termin, molimo da dodju tada. Cool


Kako ce izgledati popravni kolokvij?

Bit ce DVA zadatka, slicni zadacima 1 i 2 iz originalnog kolokvija (onog od 13.2). Cool Bodovi po zadacima i uvjet za prolaz ostaju nepromijenjeni. Smile Dakle:
- 20 bodova po zadatku (ukupno 40)
- za prolaz je potrebno skupiti 25 bodova, a od toga na barem jednom zadatku 15 ili vise bodova

Vezanih lista nece biti! Cool

Jos samo podsjetnik: kolokvij od 13.2. i rjesenja jedne grupe mozete naci ovdje. Very Happy

Drzim prodike Onima koji nisu polozili kolokvij ozbiljno savjetujem da se potrude za popravni kolokvij. Eh? UuR nije kolegij koji cete nauciti dan prije kolokvija. Trudim Se Objasniti... Pisite programe sami, a tek kad ste gotovi usporedjujte s rjesenjima koja imate! Very Happy Nema koristi od prepisivanja rjesenja ili pogledavanja u rjesenja dok vjezbate Exclamation Kad napisite program, provjerite je l' dobar - famozni cetvrti zadatak s prvog kolokvija ste svi rijesili; dakle, znate uvrstiti konkretne brojeve i vidjeti radi li program ono sto se trazi. Cool

Mi smo se potrudili koliko smo mogli; na vama je red! Wink

P.S. MOLBA: Obavijestite svoje kolege koji ne obitavaju na Forumu (iako ce obavijest biti i na rezultatima). Cool

P.P.S. Ja se nadam da ce rezultati kolokvija od 13.2. osvanuti na Mrezi vec tokom ove veceri/noci. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:36 sri, 15. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:thankyou2:
Yet another 'Thank you' sign


[Vrh]
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:47 sri, 15. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:bananaparty:

Jupiiiii! Hvala vam puno svima!
Tulum banana

Jupiiiii! Hvala vam puno svima!



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:14 čet, 16. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li rezultati biti prije na netu?

nestrpljivi smo.. :)
Hoće li rezultati biti prije na netu?

nestrpljivi smo.. Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:57 čet, 16. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

i dalje smo nestrpljivi...rezultati su na faksu, ali nije svatko tam blizu.
ili cekamo do večeras?
i dalje smo nestrpljivi...rezultati su na faksu, ali nije svatko tam blizu.
ili cekamo do večeras?


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 15:01 čet, 16. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

na netu su ti
na netu su ti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 15:13 čet, 16. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad su žalbe??
kad su žalbe??


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 15:26 čet, 16. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko ja skužila prošle su :(
ni ja nisam znala
kolko ja skužila prošle su Sad
ni ja nisam znala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:23 čet, 16. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kolokvij, skroz na dnu"]Objava rezultata [color=red]i žalbe[/color] će biti u četvrtak, 16.2.2006. u 14:30 na oglasnoj ploči Fakulteta.[/quote]

Dakle, znalo se kad su zalbe. 8) Zao mi je da je bilo ovako nagurano, ali realno se nije moglo rastegnuti. :(
Kolokvij, skroz na dnu (napisa):
Objava rezultata i žalbe će biti u četvrtak, 16.2.2006. u 14:30 na oglasnoj ploči Fakulteta.


Dakle, znalo se kad su zalbe. Cool Zao mi je da je bilo ovako nagurano, ali realno se nije moglo rastegnuti. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan