Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kakav je usmeni iz SPA?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 14:52 sub, 29. 1. 2005    Naslov: Kakav je usmeni iz SPA? Citirajte i odgovorite

Zanima me kako izgleda usmeni kod prof. Mangera (što pita, kako pita), mislim meni se čovjek čini sasvim u redu, a i skripta djeluje nezahtjevno, ali tko pita ne skita... i ne pada usmene (nadam se)
Unaprijed isprike ako ovakav topic već negdje postoji a ja sam samo preglup da ga nađem...[color=blue][/color]
Zanima me kako izgleda usmeni kod prof. Mangera (što pita, kako pita), mislim meni se čovjek čini sasvim u redu, a i skripta djeluje nezahtjevno, ali tko pita ne skita... i ne pada usmene (nadam se)
Unaprijed isprike ako ovakav topic već negdje postoji a ja sam samo preglup da ga nađem...


[Vrh]
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 16:38 sub, 29. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni je divan!

Profesor pita sve sto je u skripti, osim implementacija u C-u. (Tj, ne pita nikakav program da napises)

Mene je pitao da opisem atp stack, kako se on implementira pomocu polja (onako, slikovito samo...kako se ubacuju i izbacuju elementi u i sa stoga) i da objasnim metodu "podijeli pa vladaj".
Usmeni je divan!

Profesor pita sve sto je u skripti, osim implementacija u C-u. (Tj, ne pita nikakav program da napises)

Mene je pitao da opisem atp stack, kako se on implementira pomocu polja (onako, slikovito samo...kako se ubacuju i izbacuju elementi u i sa stoga) i da objasnim metodu "podijeli pa vladaj".


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 13:14 sri, 15. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sta je s ocjenama? jel se moze popravit ocjena pismenog? za koliko?
i zna li netko kada je uopce usmeni?
sta je s ocjenama? jel se moze popravit ocjena pismenog? za koliko?
i zna li netko kada je uopce usmeni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 22:59 sri, 15. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ema"]sta je s ocjenama? jel se moze popravit ocjena pismenog? za koliko?
i zna li netko kada je uopce usmeni?[/quote]

Danas nije izvjeseno na oglasnu, ali valjda ce sutra biti i na ploci i na netu...
Ema (napisa):
sta je s ocjenama? jel se moze popravit ocjena pismenog? za koliko?
i zna li netko kada je uopce usmeni?


Danas nije izvjeseno na oglasnu, ali valjda ce sutra biti i na ploci i na netu...



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 1:44 čet, 16. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je asistent reko putem maila da je u petak u 10!!
meni je asistent reko putem maila da je u petak u 10!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Amelie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (00:54:55)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:55 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ema"]sta je s ocjenama? jel se moze popravit ocjena pismenog? za koliko?
[/quote]

Ocjenu iz pismenog mozes popraviti. Svi ljudi koje ja znam su dobili bar jednu ocjenu vise nego na pismenom.
Ema (napisa):
sta je s ocjenama? jel se moze popravit ocjena pismenog? za koliko?


Ocjenu iz pismenog mozes popraviti. Svi ljudi koje ja znam su dobili bar jednu ocjenu vise nego na pismenom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 13:06 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

isitna!! evo, ja sam danas odgovarao i povisio sam ocjenu. Zapravo svi koji su danas odgovarali su povisli ocjenu!!! Profesor je zakon!! :)
isitna!! evo, ja sam danas odgovarao i povisio sam ocjenu. Zapravo svi koji su danas odgovarali su povisli ocjenu!!! Profesor je zakon!! Smile



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Aku
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2006. (00:58:20)
Postovi: (E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 1:46 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]isitna!! evo, ja sam danas odgovarao i povisio sam ocjenu. Zapravo svi koji su danas odgovarali su povisli ocjenu!!! Profesor je zakon!! :)[/quote]
Ovo nije istina.
I ja sam taj dan odgovarala i znam da neki nisu uspjeli povisiti ocjenu.
Naprimjer, cak ni Grga nije uspio povisiti ocjenu. :cry:
filipnet (napisa):
isitna!! evo, ja sam danas odgovarao i povisio sam ocjenu. Zapravo svi koji su danas odgovarali su povisli ocjenu!!! Profesor je zakon!! Smile

Ovo nije istina.
I ja sam taj dan odgovarala i znam da neki nisu uspjeli povisiti ocjenu.
Naprimjer, cak ni Grga nije uspio povisiti ocjenu. Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 2:43 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, a ni Custic nije nista bolje prosao :shock:

Mozda da osnujemo neku udrugu za zastitu prava studenata koji idu odgovoarat spa? :D
Istina, a ni Custic nije nista bolje prosao Shocked

Mozda da osnujemo neku udrugu za zastitu prava studenata koji idu odgovoarat spa? Very Happy



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:27 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ne smijem napisat što mislim o kvaliteti predavanja iz SPA i samom usmenom jer će me moderator odmah cenzurirat, ali reći ću samo da sam na pismenom ima 100 bodova, a na usmenom mi je "poklonjeno 4 jer nisam apsolutno ništa znao" :roll:
Ja ne smijem napisat što mislim o kvaliteti predavanja iz SPA i samom usmenom jer će me moderator odmah cenzurirat, ali reći ću samo da sam na pismenom ima 100 bodova, a na usmenom mi je "poklonjeno 4 jer nisam apsolutno ništa znao" Rolling Eyes



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 13:37 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Aku"]
Ovo nije istina.
I ja sam taj dan odgovarala i znam da neki nisu uspjeli povisiti ocjenu.
Naprimjer, cak ni Grga nije uspio povisiti ocjenu. :cry:[/quote]
sorry, nisam znao to!! ja sam bio pod dojmom da je svima profesor povisio ocjenu, jer je svakom reko nesto uz pismeni tipa zato jer je pismeni 3, nemoze vise od 4 i slicno!! Tako se barem meni cinilo!!!
Aku (napisa):

Ovo nije istina.
I ja sam taj dan odgovarala i znam da neki nisu uspjeli povisiti ocjenu.
Naprimjer, cak ni Grga nije uspio povisiti ocjenu. Crying or Very sad

sorry, nisam znao to!! ja sam bio pod dojmom da je svima profesor povisio ocjenu, jer je svakom reko nesto uz pismeni tipa zato jer je pismeni 3, nemoze vise od 4 i slicno!! Tako se barem meni cinilo!!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 13:39 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]Ja ne smijem napisat što mislim o kvaliteti predavanja iz SPA i samom usmenom jer će me moderator odmah cenzurirat, ali reći ću samo da sam na pismenom ima 100 bodova, a na usmenom mi je "poklonjeno 4 jer nisam apsolutno ništa znao" :roll:[/quote]

Da si odvojio sat vremena da prodes malo kroz skriptu to ti se ne bi dogodilo...
Gordan (napisa):
Ja ne smijem napisat što mislim o kvaliteti predavanja iz SPA i samom usmenom jer će me moderator odmah cenzurirat, ali reći ću samo da sam na pismenom ima 100 bodova, a na usmenom mi je "poklonjeno 4 jer nisam apsolutno ništa znao" Rolling Eyes


Da si odvojio sat vremena da prodes malo kroz skriptu to ti se ne bi dogodilo...



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:33 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Da si odvojio sat vremena da prodes malo kroz skriptu to ti se ne bi dogodilo...[/quote]
drago mi je da si mi ti držao svijeću dok sam učio SPA pa znaš koliko sam vremena utrošio :roll: :roll: :roll: :roll:
Grga (napisa):
Da si odvojio sat vremena da prodes malo kroz skriptu to ti se ne bi dogodilo...

drago mi je da si mi ti držao svijeću dok sam učio SPA pa znaš koliko sam vremena utrošio Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 21:08 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]Ja ne smijem napisat što mislim o kvaliteti predavanja iz SPA i samom usmenom jer će me moderator odmah cenzurirat, ali reći ću samo da sam na pismenom ima 100 bodova, a na usmenom mi je "poklonjeno 4 jer nisam apsolutno ništa znao" :roll:[/quote]

Ne razumijem. Možeš malo raspisat?
Nisam još bio na usmenom iz spa al ovo što ti govoriš mi je malo (zapravo puno) kontradiktorno sa onim što čujem od svih ostalih (i pritom ne mislim na ovih par komentara na forumu) pa me baš zanima...
Gordan (napisa):
Ja ne smijem napisat što mislim o kvaliteti predavanja iz SPA i samom usmenom jer će me moderator odmah cenzurirat, ali reći ću samo da sam na pismenom ima 100 bodova, a na usmenom mi je "poklonjeno 4 jer nisam apsolutno ništa znao" Rolling Eyes


Ne razumijem. Možeš malo raspisat?
Nisam još bio na usmenom iz spa al ovo što ti govoriš mi je malo (zapravo puno) kontradiktorno sa onim što čujem od svih ostalih (i pritom ne mislim na ovih par komentara na forumu) pa me baš zanima...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 22:20 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="Grga"]Da si odvojio sat vremena da prodes malo kroz skriptu to ti se ne bi dogodilo...[/quote]
drago mi je da si mi ti držao svijeću dok sam učio SPA pa znaš koliko sam vremena utrošio :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote]
Priznajem da je moguce da si utrosio dosta vremena na spremanje usmenog iz spa, ali je nelogicno da si znao dovoljno dobro za rijesit cijeli test, a da nisi znao ipak trivijalnije stvari iz skripte.
A ako nije stvar u tvojem neznanju bila, reci onda o cem se radi i kakvo je tvoje misljenje o predmetu i profesoru, Kakvo god ono bilo, uz malo truda i autocenzure moze se iskazati u sasvim prihvatljivom obliku za forum.

Sto se mog iskustva tice, iz onog sto sam vidio, profesor je stvarno i prepopustljiv.
Gordan (napisa):
Grga (napisa):
Da si odvojio sat vremena da prodes malo kroz skriptu to ti se ne bi dogodilo...

drago mi je da si mi ti držao svijeću dok sam učio SPA pa znaš koliko sam vremena utrošio Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Priznajem da je moguce da si utrosio dosta vremena na spremanje usmenog iz spa, ali je nelogicno da si znao dovoljno dobro za rijesit cijeli test, a da nisi znao ipak trivijalnije stvari iz skripte.
A ako nije stvar u tvojem neznanju bila, reci onda o cem se radi i kakvo je tvoje misljenje o predmetu i profesoru, Kakvo god ono bilo, uz malo truda i autocenzure moze se iskazati u sasvim prihvatljivom obliku za forum.

Sto se mog iskustva tice, iz onog sto sam vidio, profesor je stvarno i prepopustljiv.



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 18:41 ned, 26. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Načula sam da profesor Manger odlazi s našeg faksa. Da li je to samo trač?
Načula sam da profesor Manger odlazi s našeg faksa. Da li je to samo trač?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan