Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

USMENI ZA BOLONJCE
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 17:18 čet, 26. 1. 2006    Naslov: USMENI ZA BOLONJCE Citirajte i odgovorite

Nadam se da će se naći netko voljan da mi odgovori na moje pitanjce! :lol: Ovako: mene i mojih par kolega zanima kako ce izgledat raspored usmenih za nas bolonjce. Da li cete nam vi dati par rokova, pa da mi izaberemo na koji cemo izaci ili pak cete vi nam odrediti tko ce kada izaći pa tko ne prođe prvi put ima još jednu šansu na popravnom?
Naglašavam da znamo da imamo dvije šanse za prolazak usmenog. :shock:
Nadam se da će se naći netko voljan da mi odgovori na moje pitanjce! Laughing Ovako: mene i mojih par kolega zanima kako ce izgledat raspored usmenih za nas bolonjce. Da li cete nam vi dati par rokova, pa da mi izaberemo na koji cemo izaci ili pak cete vi nam odrediti tko ce kada izaći pa tko ne prođe prvi put ima još jednu šansu na popravnom?
Naglašavam da znamo da imamo dvije šanse za prolazak usmenog. Shocked


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:24 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vec si 4 mjeseca na faxu i jos ne znas odgovor... :shock:

Naravno, [b]ne zna se[/b]. :faint:

Sada, malo ozbiljnije (iako ni ovo gore nije pogresno): [b]namjera[/b] je da vam se omoguci nekakvo biranje termina, u okvirima mogucnosti (za sve kolegije koji imaju usmeni; zato prebacih ovo u podforum [i]Ispiti[/i]). :) Da li ce se to moci nekako normalno izvesti, jos nije sigurno, ali Fakultet ima najbolju volju pokusati to. 8)

Sretno na kolokvijima i usmenima! :D
Vec si 4 mjeseca na faxu i jos ne znas odgovor... Shocked

Naravno, ne zna se. Padoh u (o)nesvjest

Sada, malo ozbiljnije (iako ni ovo gore nije pogresno): namjera je da vam se omoguci nekakvo biranje termina, u okvirima mogucnosti (za sve kolegije koji imaju usmeni; zato prebacih ovo u podforum Ispiti). Smile Da li ce se to moci nekako normalno izvesti, jos nije sigurno, ali Fakultet ima najbolju volju pokusati to. Cool

Sretno na kolokvijima i usmenima! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:34 čet, 26. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:thankyou:
Thank you


[Vrh]
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:09 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neću otvarati novu temu kad se ovo već tiče toga...Dakle, na stranicama faksa piše:

[quote]Usmeni ispiti održavat će se u tjednima od 13. 2. 2006. - 17. 2. 2006. za studente koji ne izlaze na popravak kolokvija, od 20. 2. 2006. - 24. 2. 2006. za sve studente,[/quote]

Samo provjeravam jesam li dobro shvatila:
U slučaju da ne trebamo na popravni tj. prođemo kolokvije iz prve, možemo birati između prvog i drugog roka usmenog i imamo popravni rok od 27.2-3.3 ako padnemo?
Neću otvarati novu temu kad se ovo već tiče toga...Dakle, na stranicama faksa piše:

Citat:
Usmeni ispiti održavat će se u tjednima od 13. 2. 2006. - 17. 2. 2006. za studente koji ne izlaze na popravak kolokvija, od 20. 2. 2006. - 24. 2. 2006. za sve studente,


Samo provjeravam jesam li dobro shvatila:
U slučaju da ne trebamo na popravni tj. prođemo kolokvije iz prve, možemo birati između prvog i drugog roka usmenog i imamo popravni rok od 27.2-3.3 ako padnemo?



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 12:25 pet, 17. 2. 2006    Naslov: popravni usmeni? Citirajte i odgovorite

ja sam brucos i studiram po bolonjskom sustavu i jasno mi je da postoje dva roka za usmeni, ali me zanima da li popravni usmeni i kako utjece na zavrsnu ukupno zasluzenu ocjenu????

konkretno: ako je netko dobio [b]5[/b] iz zadaca,[b] 5 [/b]iz prvog i iz drugog kolokvija i nije se pojavio na zakazanom terminu za prvi usmeni, da li moze nakon [b]popravnog [/b]usmenog dobiti npr 4?????
ja sam brucos i studiram po bolonjskom sustavu i jasno mi je da postoje dva roka za usmeni, ali me zanima da li popravni usmeni i kako utjece na zavrsnu ukupno zasluzenu ocjenu????

konkretno: ako je netko dobio 5 iz zadaca, 5 iz prvog i iz drugog kolokvija i nije se pojavio na zakazanom terminu za prvi usmeni, da li moze nakon popravnog usmenog dobiti npr 4?????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:56 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel zna netko koji je dan izvisen kod prof Hrvoja Sikica za Analizu 1? I koliko je popunjenih mjesta

Hvala unaprijed, pozdrav
jel zna netko koji je dan izvisen kod prof Hrvoja Sikica za Analizu 1? I koliko je popunjenih mjesta

Hvala unaprijed, pozdrav


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 14:04 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam baš skužila pitanje. usmeni kod H.Šikića ti je bio ovaj tjedan i bit će još u pon. popravni će ti bit između 27. 2 - 3.3 (ja ti nisam sigurna za ove datume popravnih).
eto nadam se da si nekaj od ovog pitao
nisam baš skužila pitanje. usmeni kod H.Šikića ti je bio ovaj tjedan i bit će još u pon. popravni će ti bit između 27. 2 - 3.3 (ja ti nisam sigurna za ove datume popravnih).
eto nadam se da si nekaj od ovog pitao


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 14:11 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma super, jos mi treba da nema termina poslije ponedjeljka 20.og?
uvijek kad dodjem sve je popunjeno...


hvala
ma super, jos mi treba da nema termina poslije ponedjeljka 20.og?
uvijek kad dodjem sve je popunjeno...


hvala


[Vrh]
ivana*
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2006. (19:28:37)
Postovi: (23)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 18:00 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam danas bila na analizi i bila je lista za 21.02. i bila je skoro sva popunjena.. pretp. da ako se ova popuni bit ce sigurno jos termina :)
ja sam danas bila na analizi i bila je lista za 21.02. i bila je skoro sva popunjena.. pretp. da ako se ova popuni bit ce sigurno jos termina Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:26 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

istina, bio sam i ja 21.02. 2 mjesta prazna.....

u pon pocinje pakleni tjedan..........
istina, bio sam i ja 21.02. 2 mjesta prazna.....

u pon pocinje pakleni tjedan..........


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 22:26 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

gle ak dođeš u ponedeljak i objasniš prof situaciju mislim da te lako može ubaciti jer ja sam u četvrtak odgovarala i bila sam zabilježena za 11.40 a odgovarala sam već u 11 jer dosta ekipe bi ušlo reklo da niš ne zna i izašlo... mislim da mu onda nebi bio problem ubacit te
gle ak dođeš u ponedeljak i objasniš prof situaciju mislim da te lako može ubaciti jer ja sam u četvrtak odgovarala i bila sam zabilježena za 11.40 a odgovarala sam već u 11 jer dosta ekipe bi ušlo reklo da niš ne zna i izašlo... mislim da mu onda nebi bio problem ubacit te


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 9:15 pon, 20. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene zanima kada će profesor H.Šikić objavit listu za popravak usmenog za one koji su pali na redovitom usmenom. dakle, kada, gdje žemo to moć vidjet i da li će ta lista bit fiksna, ili ćemo se moći dogovorit s profesorom oko eventualnih promjena ako nam njegov termin ne odgovara
mene zanima kada će profesor H.Šikić objavit listu za popravak usmenog za one koji su pali na redovitom usmenom. dakle, kada, gdje žemo to moć vidjet i da li će ta lista bit fiksna, ili ćemo se moći dogovorit s profesorom oko eventualnih promjena ako nam njegov termin ne odgovara


[Vrh]
overlord
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (19:27:07)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 0 - 7

PostPostano: 12:38 pon, 20. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]mene zanima kada će profesor H.Šikić objavit listu za popravak usmenog za one koji su pali na redovitom usmenom. dakle, kada, gdje žemo to moć vidjet i da li će ta lista bit fiksna, ili ćemo se moći dogovorit s profesorom oko eventualnih promjena ako nam njegov termin ne odgovara[/quote]
to i mene zanima!
Anonymous (napisa):
mene zanima kada će profesor H.Šikić objavit listu za popravak usmenog za one koji su pali na redovitom usmenom. dakle, kada, gdje žemo to moć vidjet i da li će ta lista bit fiksna, ili ćemo se moći dogovorit s profesorom oko eventualnih promjena ako nam njegov termin ne odgovara

to i mene zanima!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 10:36 uto, 21. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa odi na faks 25. ili 26.2. i vidi na njegovim vratima šta piše. Vjerojatno će ponovo biti objavljene liste.
Još provjeri ove datume koje mladac rekla: 27.2. - 3.3.
Pa odi na faks 25. ili 26.2. i vidi na njegovim vratima šta piše. Vjerojatno će ponovo biti objavljene liste.
Još provjeri ove datume koje mladac rekla: 27.2. - 3.3.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan