Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

student.math.hr

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 22:08 sri, 21. 5. 2003    Naslov: student.math.hr Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima!

Vjerojatno vam je iz naslova vec jasno o cemu se radi. Eto, napokon je nasa studentska stranica dobila novi izgled. Tko ne zna adresu:
[url]http://student.math.hr[/url].

Naravno ,ne ocekujem da ce se svima svidjeti. To je normalno jer svatko ima svoj ukus. Mi smo je radile pa smo je eto napravile po svome ukusu.

Ako ikoga zanima kako smo opce dobili dopustenje raditi stranicu, to je bila ideja ili od Dolores ili od Ivane, vise se ne sjecam. Ja sam otisla gospodinu Stalecu koji me vec znao otprije kada sam preuzimala account SZ-a i rekla mu da zelimo raditi stranicu. On nam je maksimalno izasao u susret, pa ovim putem zahvaljujem njemu i gospodinu Surjanu.

Dakle, stranica je tu, takva kakva je.
E sada, sto se tice njenog vizualnog identiteta, mi je necemo mijenjati tako skoro, ako netko ima bolju ideju i zeli raditi, naravno da moze. No sigurna sam da neke tehnicke sitnice jos treba popraviti, pa bih bila zahvalna kad bi mi javili ako postoje neki detalji ( bar se nadam da su to detalji ) koji nisu vidljivi na vasem kompu. Posebno me zanima prikaz slova "ž" i "š", jer nismo sigurne da li je taj problemcic u potpunosti ispravljen.

Sto de tice tekstova, vrijedi poruka otprije: tko hoce pisati, nek se javi. Uvjet je jedino da budete student matematike. Ili da ste ju barem zavrsili.

To je valjda sve.
Pisati mozete na forum ili na nas mail, vidjet cete ga vec na stranici.

Anamari
Pozdrav svima!

Vjerojatno vam je iz naslova vec jasno o cemu se radi. Eto, napokon je nasa studentska stranica dobila novi izgled. Tko ne zna adresu:
http://student.math.hr.

Naravno ,ne ocekujem da ce se svima svidjeti. To je normalno jer svatko ima svoj ukus. Mi smo je radile pa smo je eto napravile po svome ukusu.

Ako ikoga zanima kako smo opce dobili dopustenje raditi stranicu, to je bila ideja ili od Dolores ili od Ivane, vise se ne sjecam. Ja sam otisla gospodinu Stalecu koji me vec znao otprije kada sam preuzimala account SZ-a i rekla mu da zelimo raditi stranicu. On nam je maksimalno izasao u susret, pa ovim putem zahvaljujem njemu i gospodinu Surjanu.

Dakle, stranica je tu, takva kakva je.
E sada, sto se tice njenog vizualnog identiteta, mi je necemo mijenjati tako skoro, ako netko ima bolju ideju i zeli raditi, naravno da moze. No sigurna sam da neke tehnicke sitnice jos treba popraviti, pa bih bila zahvalna kad bi mi javili ako postoje neki detalji ( bar se nadam da su to detalji ) koji nisu vidljivi na vasem kompu. Posebno me zanima prikaz slova "ž" i "š", jer nismo sigurne da li je taj problemcic u potpunosti ispravljen.

Sto de tice tekstova, vrijedi poruka otprije: tko hoce pisati, nek se javi. Uvjet je jedino da budete student matematike. Ili da ste ju barem zavrsili.

To je valjda sve.
Pisati mozete na forum ili na nas mail, vidjet cete ga vec na stranici.

Anamari


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:18 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: student.math.hr Citirajte i odgovorite

Rado bih ti pomogao oko "ž" i "š", ali [url]http://student.math.hr[/url] se jednostavno neće otvoriti. :?
Rado bih ti pomogao oko "ž" i "š", ali http://student.math.hr se jednostavno neće otvoriti. Confused


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:02 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: student.math.hr Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Rado bih ti pomogao oko "ž" i "š", ali [url]http://student.math.hr[/url] se jednostavno neće otvoriti. :?[/quote]

Ima smisla... Port 80 je zatvoren, sto znaci da je netko zgasio Apachea... :(
Anonymous (napisa):
Rado bih ti pomogao oko "ž" i "š", ali http://student.math.hr se jednostavno neće otvoriti. Confused


Ima smisla... Port 80 je zatvoren, sto znaci da je netko zgasio Apachea... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:14 čet, 22. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se sviđa i naravno moglo bi se još ponešto dodati. :)
Ali sve u svemu OK. :)
Meni se sviđa i naravno moglo bi se još ponešto dodati. Smile
Ali sve u svemu OK. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:14 čet, 22. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stranica je tip-top :)
Lijep dizajn, ima dosta potrebnih informacija i slično...

Dakle za svaku pohvalu ;)
P.S. Moj "članak" buš dobila u nedjelju najkasnije ;)
Stranica je tip-top Smile
Lijep dizajn, ima dosta potrebnih informacija i slično...

Dakle za svaku pohvalu Wink
P.S. Moj "članak" buš dobila u nedjelju najkasnije Wink



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 20:53 čet, 22. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali tamo na slici je onaj tip koji se boji da ga starci ne vide s cigaretom, a na slici upravo pali cigaretu! Još se nije žalio?
Ali tamo na slici je onaj tip koji se boji da ga starci ne vide s cigaretom, a na slici upravo pali cigaretu! Još se nije žalio?


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:06 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ali tamo na slici je onaj tip koji se boji da ga starci ne vide s cigaretom, a na slici upravo pali cigaretu! Još se nije žalio?[/quote]
Možda su ga se starci već dograbili, pa nije u mogućnosti da podnese žalbu. :twisted:


No ozbać, sad. Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali ipak ak mene pitate, ja bi možda malo promjenio grafički dizaj. Ove mi boje možda malo ne pašu, no dobro to sam samo ja, pričekajte moj novi homepage, pa ćete vidjeti kaj mi se sviđa. Ali inače su mi stranice OK. Baš kak trebaju biti, jednostavne, pune informacija, brzo su mi se učitale (osim slika na početku), a i funkcionalne su.

Bravo cure, lijepo ste to napravile!

Da, slikice (one sa studentima), tu bi samo rekao da su mi malo previše kvadratičaste (ispixelizirane, ili kak vec zelite). Ak hoćete ja vam ih mogu izgladit, a da jos uvijek zauzimaju istu (ne identičnu, ali istog reda veličine) količinu memorije. Pa javite, to mi je čas posla doma.

No da ponovim glavnu misao: [b]Bravo cure, lijepo ste to napravile![/b]

A moj članak, da..., smišljam ga....[img]http://student.math.hr/~robisorn/thinking.gif[/img]
Anonymous (napisa):
Ali tamo na slici je onaj tip koji se boji da ga starci ne vide s cigaretom, a na slici upravo pali cigaretu! Još se nije žalio?

Možda su ga se starci već dograbili, pa nije u mogućnosti da podnese žalbu. Twisted Evil


No ozbać, sad. Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali ipak ak mene pitate, ja bi možda malo promjenio grafički dizaj. Ove mi boje možda malo ne pašu, no dobro to sam samo ja, pričekajte moj novi homepage, pa ćete vidjeti kaj mi se sviđa. Ali inače su mi stranice OK. Baš kak trebaju biti, jednostavne, pune informacija, brzo su mi se učitale (osim slika na početku), a i funkcionalne su.

Bravo cure, lijepo ste to napravile!

Da, slikice (one sa studentima), tu bi samo rekao da su mi malo previše kvadratičaste (ispixelizirane, ili kak vec zelite). Ak hoćete ja vam ih mogu izgladit, a da jos uvijek zauzimaju istu (ne identičnu, ali istog reda veličine) količinu memorije. Pa javite, to mi je čas posla doma.

No da ponovim glavnu misao: Bravo cure, lijepo ste to napravile!

A moj članak, da..., smišljam ga....



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 4:20 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eh, da, čini mi se da bi se mogo lijevi frejm malo smanjiti....
Možda se samo meni tako čini (brauzer nepogodnosti...)
Eh, da, čini mi se da bi se mogo lijevi frejm malo smanjiti....
Možda se samo meni tako čini (brauzer nepogodnosti...)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 6:30 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Eh, da, čini mi se da bi se mogo lijevi frejm malo smanjiti....
Možda se samo meni tako čini (brauzer nepogodnosti...)[/quote]

Posto je na Studentu instaliran PHP (btw, :D [b]dostupan je svim studentima[/b] :D), lako je za sloziti :idea: da isti menu bude na svakoj stranici, pa da ni nema frameova. 8)

To ima visestruke prednosti: ljepsi prikaz, vidi se adresa svake pojedine stranice (pa se moze i linkati),...

Samo prijedlog... :)

Inace, ako webmasteri(ce) zadrze nivo entuzijazma, konacno cemo i mi imati dobar web... :D Cestitke ekipi! 8)
C'Tebo (napisa):
Eh, da, čini mi se da bi se mogo lijevi frejm malo smanjiti....
Možda se samo meni tako čini (brauzer nepogodnosti...)


Posto je na Studentu instaliran PHP (btw, Very Happy dostupan je svim studentima Very Happy), lako je za sloziti Idea da isti menu bude na svakoj stranici, pa da ni nema frameova. Cool

To ima visestruke prednosti: ljepsi prikaz, vidi se adresa svake pojedine stranice (pa se moze i linkati),...

Samo prijedlog... Smile

Inace, ako webmasteri(ce) zadrze nivo entuzijazma, konacno cemo i mi imati dobar web... Very Happy Cestitke ekipi! Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
TipSaCigaretom
Gost





PostPostano: 14:21 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

>Ali tamo na slici je onaj tip koji se boji da ga starci ne vide s cigaretom, a na slici upravo pali cigaretu! Još se nije žalio?

Moji starci datiraju iz 40-ih i time ne koriste intenet. :)
Televiziju gledaju, naravno :cry:
>Ali tamo na slici je onaj tip koji se boji da ga starci ne vide s cigaretom, a na slici upravo pali cigaretu! Još se nije žalio?

Moji starci datiraju iz 40-ih i time ne koriste intenet. Smile
Televiziju gledaju, naravno Crying or Very sad


[Vrh]
nize
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (01:04:17)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:24 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvo, hvala puno na pozitivnim kritikama i dobrodoslim ispravkama!

A sto se tice lijevog frame-a, mozda niste primijetili, ali on se moze resize-ati vucete li misem po nevidljivoj granici izmedju lijevog i desnog frame-a.

Pozdrav!
Ivana
(jedna od webmasterica)
Prvo, hvala puno na pozitivnim kritikama i dobrodoslim ispravkama!

A sto se tice lijevog frame-a, mozda niste primijetili, ali on se moze resize-ati vucete li misem po nevidljivoj granici izmedju lijevog i desnog frame-a.

Pozdrav!
Ivana
(jedna od webmasterica)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 22:44 čet, 10. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

E pa sad, ako jos ima netko tko nije otisao na more ili doma... Mozda sam malo zakasnila...

Ne bih htjela biti gonic robova, ali ako netko ima vremena preko ljeta moze napisati i koji zanimljivi clanak za [url]http://student.math.hr[/url].

A mogli bi i preko ljeta slikati malo ako putujete na neka zanimljiva mjesta, ili prisustvujete nekim zanimljivim dogadajima, ne moraju nuzno biti matematicki ( kad vec svi imaju digitalne fotice ), pa cemo nakon ljeta staviti to na stranicu da se vidi sto su nasi studenti radili.

Naravno, tko zeli.
E pa sad, ako jos ima netko tko nije otisao na more ili doma... Mozda sam malo zakasnila...

Ne bih htjela biti gonic robova, ali ako netko ima vremena preko ljeta moze napisati i koji zanimljivi clanak za http://student.math.hr.

A mogli bi i preko ljeta slikati malo ako putujete na neka zanimljiva mjesta, ili prisustvujete nekim zanimljivim dogadajima, ne moraju nuzno biti matematicki ( kad vec svi imaju digitalne fotice ), pa cemo nakon ljeta staviti to na stranicu da se vidi sto su nasi studenti radili.

Naravno, tko zeli.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:33 pet, 11. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Ne bih htjela biti gonic robova, ali ako netko ima vremena preko ljeta moze napisati i koji zanimljivi clanak za [url]http://student.math.hr[/url].

A mogli bi i preko ljeta slikati malo ako putujete na neka zanimljiva mjesta, ili prisustvujete nekim zanimljivim dogadajima, ne moraju nuzno biti matematicki ( kad vec svi imaju digitalne fotice ), pa cemo nakon ljeta staviti to na stranicu da se vidi sto su nasi studenti radili.

Naravno, tko zeli.[/quote][color=black]Budem! Ziher (nece biti kao sa onim prethodnim obecanjem za clanak :oops: )! I eto nemam digyfot, ali imam klasyfot i scanner doma, pa cete dobit i slikice (naravno, ja cu biti na svima i svi će morat gledat kakve sam gluposti radio po Sloveniji, Austriji, Njemačkoj, Danskoj i Švicarskoj (mislim da sam ih sve nabrojio :dance: )! :twisted: :wink: :lol: ).[/color]
anamari (napisa):
Ne bih htjela biti gonic robova, ali ako netko ima vremena preko ljeta moze napisati i koji zanimljivi clanak za http://student.math.hr.

A mogli bi i preko ljeta slikati malo ako putujete na neka zanimljiva mjesta, ili prisustvujete nekim zanimljivim dogadajima, ne moraju nuzno biti matematicki ( kad vec svi imaju digitalne fotice ), pa cemo nakon ljeta staviti to na stranicu da se vidi sto su nasi studenti radili.

Naravno, tko zeli.
Budem! Ziher (nece biti kao sa onim prethodnim obecanjem za clanak Embarassed )! I eto nemam digyfot, ali imam klasyfot i scanner doma, pa cete dobit i slikice (naravno, ja cu biti na svima i svi će morat gledat kakve sam gluposti radio po Sloveniji, Austriji, Njemačkoj, Danskoj i Švicarskoj (mislim da sam ih sve nabrojio Ja sam za ples, o jeee-eee... )! Twisted Evil Wink Laughing ).



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
hoplakaogost
Gost





PostPostano: 21:34 ned, 13. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]
Ne bih htjela biti gonic robova, ali ako netko ima vremena preko ljeta moze napisati i koji zanimljivi clanak za [url]http://student.math.hr[/url].
[/quote]
anamari, ajde pliz kad ti pohrle ljudi puni entuzijazma nadji nekog tko bi novosti na vasoj web stranici najavljivao i na [url]http://www.student.hr[/url]

nije tesko, kad se jednom otvori account na adresi [url]http://www.student.hr/info/join_us.asp[/url] clanci se pisu kao post na forumu.
anamari (napisa):

Ne bih htjela biti gonic robova, ali ako netko ima vremena preko ljeta moze napisati i koji zanimljivi clanak za http://student.math.hr.

anamari, ajde pliz kad ti pohrle ljudi puni entuzijazma nadji nekog tko bi novosti na vasoj web stranici najavljivao i na http://www.student.hr

nije tesko, kad se jednom otvori account na adresi http://www.student.hr/info/join_us.asp clanci se pisu kao post na forumu.


[Vrh]
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 11:07 sub, 22. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Valjda mi vsego nece zamjeriti izvlacenje starih topica iz naftalina, ali nije mi se dalo otvarat novi topic za jednu malu veselu obavijest. :D

Dakle, prije tocno godinu dana i jedan dan, vec postojeca stranica studenata matematike, nakon dugo vremena, dobila je novo ruho. Mi smo zakljucila da bi totrebalo nekako obiljeziti i ispricati vam kako je sve to nastalo, kakve veze Brad Pitt ima s njom :lol: i koji su nam planovi za buducnost. Mala proslava ( ako je mozemo nazvati tako ) odrzat ce se sredinom iduceg tjedna, jos ne znamo tocni datum.

Bilo bi nam drago da dodete u sto vecem broju. A ako vam se svidi sto mi radimo, mozete nam se pridruziti u daljnjem radu kao suradnici. A mozete postati i webmasteri-glavne face na faksu. :wink:

O tocnom terminu jos cu vas obavijestiti.
Valjda mi vsego nece zamjeriti izvlacenje starih topica iz naftalina, ali nije mi se dalo otvarat novi topic za jednu malu veselu obavijest. Very Happy

Dakle, prije tocno godinu dana i jedan dan, vec postojeca stranica studenata matematike, nakon dugo vremena, dobila je novo ruho. Mi smo zakljucila da bi totrebalo nekako obiljeziti i ispricati vam kako je sve to nastalo, kakve veze Brad Pitt ima s njom Laughing i koji su nam planovi za buducnost. Mala proslava ( ako je mozemo nazvati tako ) odrzat ce se sredinom iduceg tjedna, jos ne znamo tocni datum.

Bilo bi nam drago da dodete u sto vecem broju. A ako vam se svidi sto mi radimo, mozete nam se pridruziti u daljnjem radu kao suradnici. A mozete postati i webmasteri-glavne face na faksu. Wink

O tocnom terminu jos cu vas obavijestiti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 12:09 pon, 24. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, prigodno obiljezavanje odrzat ce se u srijedu, 26.05.2004. u 11h u Praktikumu3 (velikom praktikumu na prvom katu). Tajat ce maksimalno sat vremena pa ako mozete dodite. Pozvani su svi: studenti, asistenti i profesori. Posebno nam je stalo do toga da dodu "nezainteresirani studenti" s nizih godina. :wink:

Nadam se da cete se okupiti u velikom broju. :D :D
Dakle, prigodno obiljezavanje odrzat ce se u srijedu, 26.05.2004. u 11h u Praktikumu3 (velikom praktikumu na prvom katu). Tajat ce maksimalno sat vremena pa ako mozete dodite. Pozvani su svi: studenti, asistenti i profesori. Posebno nam je stalo do toga da dodu "nezainteresirani studenti" s nizih godina. Wink

Nadam se da cete se okupiti u velikom broju. Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 1:38 pon, 19. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nize"]A sto se tice lijevog frame-a, mozda niste primijetili, ali on se moze resize-ati vucete li misem po nevidljivoj granici izmedju lijevog i desnog frame-a.
[/quote]
Moze li se sredit da ta granica bude vidljiva? Čisto za neke koji ne čitaju (često) forum.
nize (napisa):
A sto se tice lijevog frame-a, mozda niste primijetili, ali on se moze resize-ati vucete li misem po nevidljivoj granici izmedju lijevog i desnog frame-a.

Moze li se sredit da ta granica bude vidljiva? Čisto za neke koji ne čitaju (često) forum.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:43 pon, 19. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SvekY"]Čisto za neke koji ne čitaju (često) forum.[/quote]

:shock: Zar takvi postoje? :shock:

Nesto sam nacuo da se planira redizajn studenta, pa mozda to sa frameovima [ :2gunfire: ] vise i nije aktualno... 8)
SvekY (napisa):
Čisto za neke koji ne čitaju (često) forum.


Shocked Zar takvi postoje? Shocked

Nesto sam nacuo da se planira redizajn studenta, pa mozda to sa frameovima [ #2gunfire ] vise i nije aktualno... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:03 pon, 19. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="C'Tebo"]Eh, da, čini mi se da bi se mogo lijevi frejm malo smanjiti....
Možda se samo meni tako čini (brauzer nepogodnosti...)[/quote]
Posto je na Studentu instaliran PHP (btw, :D [b]dostupan je svim studentima[/b] :D), lako je za sloziti :idea: da isti menu bude na svakoj stranici, pa da ni nema frameova. 8)
To ima visestruke prednosti: ljepsi prikaz, vidi se adresa svake pojedine stranice (pa se moze i linkati),...
Samo prijedlog... :)
Inace, ako webmasteri(ce) zadrze nivo entuzijazma, konacno cemo i mi imati dobar web... :D Cestitke ekipi! 8)[/quote]

Podrzao bih cijenjenog mega-kolegu u ovome, php je bila i moja ideja.. inace, dizajn uopce nije los, bravo cure i decki, jedino sto je stranica malcice preteska za moj dialup doma.. ali ne ucitava se tako grozno sporo, samo malo. Dakle, sve u svemu - keep up the good work :)
vsego (napisa):
C'Tebo (napisa):
Eh, da, čini mi se da bi se mogo lijevi frejm malo smanjiti....
Možda se samo meni tako čini (brauzer nepogodnosti...)

Posto je na Studentu instaliran PHP (btw, Very Happy dostupan je svim studentima Very Happy), lako je za sloziti Idea da isti menu bude na svakoj stranici, pa da ni nema frameova. Cool
To ima visestruke prednosti: ljepsi prikaz, vidi se adresa svake pojedine stranice (pa se moze i linkati),...
Samo prijedlog... Smile
Inace, ako webmasteri(ce) zadrze nivo entuzijazma, konacno cemo i mi imati dobar web... Very Happy Cestitke ekipi! Cool


Podrzao bih cijenjenog mega-kolegu u ovome, php je bila i moja ideja.. inace, dizajn uopce nije los, bravo cure i decki, jedino sto je stranica malcice preteska za moj dialup doma.. ali ne ucitava se tako grozno sporo, samo malo. Dakle, sve u svemu - keep up the good work Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan