Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SZ-PMF - pitanja i odgovori (neslužbeno zasad)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Trebali SZ-PMF imati svoj mali forumčić gdje bi im studenti mogli postavljati pitanja?
Da, svakako!
86%
 86%  [ 13 ]
Nisam baš zainteresiran, ali DA.
13%
 13%  [ 2 ]
Ne, nikako!
0%
 0%  [ 0 ]
Nisam baš zainteresiran, ali NE.
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 15

Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:57 pon, 26. 5. 2003    Naslov: SZ-PMF - pitanja i odgovori (neslužbeno zasad) Citirajte i odgovorite

Bok ljudi! :D

Ja sam, Steel. 8) Ovak, otvoril sam ovaj topic tu tak da možete pitati sve kaj vas zanima o radu i djelovanju SZ-PMF-a. Ja ću vam probat odgovorit na sve kaj ću znat i moć. [b]Ovo je nije službeni topic SZ-PMF-a![/b] Na sljedećoj sjednici bum predložio tak nešto, pa ćemo vidjeti. Naš vrli :bow: admin :bow: je SZ-PMF-u lijepo ponudio cijeli mali forumčić unutar "Ostalo" tu na Forumu tak da ak se predsjedništvo složi onda će do toga i doći. To opet ne znači da će svi ti ljudi tu visjeti dan i noć i odgovarati na pitanja, ali ponekad će valjda navratiti. Dotad, sam vam ja tu. A i [i]neki[/i] drugi valjda. Samo bi ih zamolio da ne spamaju sa glupostima, nego da ili pišu odgovore ili postavljaju konkretna pitanja. [b]Bez prepucavanja.[/b](U protivnom ću bit prisiljen moliti admina i cartmana da brišu taj spam) Hvala! :D

Steelworker

P.S. Dodao sam anketu, tak da mogu doći na sjednicu sa argumentiranim zahtjevom za ovak nekaj. Pa dajte pliz odgovorite kaj mislite. Hvala! :D

Evo vam odmah i prvi [b]neslužbeni[/b] zapisnik sa izvanredne sjednice SZ-PMFa 22. svibnja 2003. Dobih ovu verziju prije 5 min, pa eto, valjda ju dost brzo objavljujem.

[quote="Neslužbeni zapisnik"]S V E U Č I L I Š T E U Z A G R E B U
PODRUŽNICA STUDENTSKOG ZBORA
PRIRODOSLOVNO – MATEMATIČKOG FAKULTETA

U Zagrebu, 22. svibnja 2003.

ZAPISNIK

s izvanredne sjednice predsjedništva podružnice Studentskog zbora PMF-a održane u četvrtak, 22. svibnja 2003. godine u 16.00 sati u uredu dekana PMF-a u Zagrebu, Zvonimirova 8, u prizemlju zgrade

Sjednici su prisustvovali sljedeći članovi predsjedništva: Gordana Petolas, Kristina Zorica, Mirko Raljić, Robert Šorn, Siniša Damjenčić, Zvonko Bumber, Matija Dolenec, Hrvoje Grujić, Denis Begić, Branimir Mađer
Sjednici nisu bili nazočni: Ivančica Papa, Andrea Klarin, Ivana Orešnik, Drago Špoljarić, Damir Krizmanić, Petar Bezjak
Gosti: dekan PMFa prof Ivan Vicković, prodekan PMFa za nastavu prof Tihomir Marijanac, Mirna Mazija (BIUS), Vedran Nikolić (BIUS), Juraj Urbanke (BEST), Martin Požar (Klub studenata sociologije “Diskrepancija”), Stjepan Pavlek (Best), Dalibor Perković

Na početku sjednice D. Begić pozdravio je sve prisutne članove predsjedništva podružnice Studentskog zbora PMFa-, dekana i prodekana PMF-a te ostale goste. Pročitao je odluku deset (10) članova predsjedništva SZ PMF-a o sazivanju izvanredne sjednice Predsjedništva. D. Begić je utvrdio kvorum, za predsjedavajućeg je jednoglasno izabran Robert Šorn, za zapisničara je jednoglasno izabrana Kristina Zorica.

Usvojen je sljedeći dnevni red:

1. Rasprava o dosadašnjem radu predsjednika i zamjenika predsjednika podružnice
2. Izglasavanje nepovjerenja predsjedniku i zamjeniku predsjednika podružnice
3. Izbor novog predsjednika i zamjenika podružnice
4. Zahtjev podružnice Skupštini Studentskog zbora za poništenje proračuna SZ-a za 2003. te donošenje novog
5. Razno


1. H. Grujić obavijestio je nazočne o razlogu održavanja izvaredne sjednice te započeo raspravu o radu predsjednika i dopredsjednika podružnice. U raspravu su se uključili R. Šorn, Z. Bumber i B. Mađer te je utvrđeno da P. Bezjak i D. Krizmanić prema podružnici nisu izvršavali svoje obaveze prema predsjedništvu Podružnice (jednom mjesečno predavati izvješće o svom radu, te jednom mjesečno sazivati sjednicu predsjedništva podružnice), ni prema studentima PMF-a (stopiran rad financijskog poslovanja, nije potpisana ni jedna refundacija za studentske projekte). H. Grujić je također konstatirao da je prilikom predstavljanja kriterija i metodologije izrade prijedloga proračuna P. Bezjak iznio nepotpune i netočne podatke. R. Šorn je obavijestio nazočne da je pod vodstvom P. Bezjaka SZ doveden u iznimno nepovoljnu situaciju u kojoj je od strane MZTa poništen proračun te blokiran rad SZ-a. Na kraju ove točke D. Begić je zaključio da je svojim (ne)djelovanjem P. Bezjak naštetio ugledu samog PMF-a te da je naša zadaća da ga smjenimo.

2. Izabrano je povjerenstvo za glasanje o nepovjerenju u sastavu Zvonko Bumber, Gordana Petolas i Matija Dolenec, zatim je pristupljeno tajnom glasovanju o (ne)povjerenju predsjedniku podružnice SZ PMF-a P. Bezjaku i njegovom zamjeniku D. Krizmaniću. Nakon prebrojavanja glasova povjerenstvo u gore navedenom sastavu konstatiralo je da P. Bezjak više nije predsjednik podružnice SZ PMF-a s deset (10) glasova za smjenu, nijednim protiv i nijednim suzdržanim. Jednak rezultat se ponovio nakon glasanja o (ne)povjerenju zamjeniku predsjednika D. Krizmaniću.

3. Izabrano je povjerenstvo za izbor novog vodstva podružnice u sastavu Mirko Raljić, Gordana Petolas i Matija Dolenec. Jedini Kandidat za predsjednika je Branimir Mađer. Pristupljeno je tajnom glasovanju te je nakon prebrojavanja glasova izborno povjerenstvo proglasilo, s deset (10) glasova za, nijednim protiv i nijednim suzdržanim, Branimira Mađera za novog predsjednika podružnice SZ PMF-a. Za zamjenika predsjednika bilo je dva kandidata; Zvonko Bumber i Robert Šorn. Izborno povjerenstvo proglasilo je Zvonka Bumbera novim zamjenikom predsjednika sa šest glasova za njega naspram četiri za Roberta Šorna.

4. Nakon kratke rasprave u kojoj su sudjelovali H. Grujić i R. Šorn predloženo je da podružnica SZ PMF-a podnese zahtjev Skupštini Studentskog Zbora s ovim točkama:

1. poništenje postojećeg proračuna
2. donošenje novog proračuna
3. donošenje novog pravilnika o donošenju proračuna koji bi osigurao da Skupština SZ-a dobije prijedlog proračuna na vrijeme da ga može pregledati i provesti kvalitetnu raspravu o njemu u kojoj bi Skupština mogla iznjeti svoje prijedloge i primjedbe te dobiti sve argumente za pojedine točke prijedloga.

Na kraju sjednice Branimir Mađer se zahvalio članovima predsjedništva na ukazanom povjerenju, svima prisutnima što su našli vremena i prisustvovali sjednici. Posebno se zahvalio dekanu PMF-a na ustupljenim prostorijama za sjednicu i podršku koju je svojim prisustvom iskazao prema prisutnim članovima podružnice.


Zapisnik sastavila
Kristina Zorica

Predsjednik podružnice Studentskog Zbora PMFa
Branimir Mađer[/quote]
Bok ljudi! Very Happy

Ja sam, Steel. Cool Ovak, otvoril sam ovaj topic tu tak da možete pitati sve kaj vas zanima o radu i djelovanju SZ-PMF-a. Ja ću vam probat odgovorit na sve kaj ću znat i moć. Ovo je nije službeni topic SZ-PMF-a! Na sljedećoj sjednici bum predložio tak nešto, pa ćemo vidjeti. Naš vrli I bow before you admin I bow before you je SZ-PMF-u lijepo ponudio cijeli mali forumčić unutar "Ostalo" tu na Forumu tak da ak se predsjedništvo složi onda će do toga i doći. To opet ne znači da će svi ti ljudi tu visjeti dan i noć i odgovarati na pitanja, ali ponekad će valjda navratiti. Dotad, sam vam ja tu. A i neki drugi valjda. Samo bi ih zamolio da ne spamaju sa glupostima, nego da ili pišu odgovore ili postavljaju konkretna pitanja. Bez prepucavanja.(U protivnom ću bit prisiljen moliti admina i cartmana da brišu taj spam) Hvala! Very Happy

Steelworker

P.S. Dodao sam anketu, tak da mogu doći na sjednicu sa argumentiranim zahtjevom za ovak nekaj. Pa dajte pliz odgovorite kaj mislite. Hvala! Very Happy

Evo vam odmah i prvi neslužbeni zapisnik sa izvanredne sjednice SZ-PMFa 22. svibnja 2003. Dobih ovu verziju prije 5 min, pa eto, valjda ju dost brzo objavljujem.

Neslužbeni zapisnik (napisa):
S V E U Č I L I Š T E U Z A G R E B U
PODRUŽNICA STUDENTSKOG ZBORA
PRIRODOSLOVNO – MATEMATIČKOG FAKULTETA

U Zagrebu, 22. svibnja 2003.

ZAPISNIK

s izvanredne sjednice predsjedništva podružnice Studentskog zbora PMF-a održane u četvrtak, 22. svibnja 2003. godine u 16.00 sati u uredu dekana PMF-a u Zagrebu, Zvonimirova 8, u prizemlju zgrade

Sjednici su prisustvovali sljedeći članovi predsjedništva: Gordana Petolas, Kristina Zorica, Mirko Raljić, Robert Šorn, Siniša Damjenčić, Zvonko Bumber, Matija Dolenec, Hrvoje Grujić, Denis Begić, Branimir Mađer
Sjednici nisu bili nazočni: Ivančica Papa, Andrea Klarin, Ivana Orešnik, Drago Špoljarić, Damir Krizmanić, Petar Bezjak
Gosti: dekan PMFa prof Ivan Vicković, prodekan PMFa za nastavu prof Tihomir Marijanac, Mirna Mazija (BIUS), Vedran Nikolić (BIUS), Juraj Urbanke (BEST), Martin Požar (Klub studenata sociologije “Diskrepancija”), Stjepan Pavlek (Best), Dalibor Perković

Na početku sjednice D. Begić pozdravio je sve prisutne članove predsjedništva podružnice Studentskog zbora PMFa-, dekana i prodekana PMF-a te ostale goste. Pročitao je odluku deset (10) članova predsjedništva SZ PMF-a o sazivanju izvanredne sjednice Predsjedništva. D. Begić je utvrdio kvorum, za predsjedavajućeg je jednoglasno izabran Robert Šorn, za zapisničara je jednoglasno izabrana Kristina Zorica.

Usvojen je sljedeći dnevni red:

1. Rasprava o dosadašnjem radu predsjednika i zamjenika predsjednika podružnice
2. Izglasavanje nepovjerenja predsjedniku i zamjeniku predsjednika podružnice
3. Izbor novog predsjednika i zamjenika podružnice
4. Zahtjev podružnice Skupštini Studentskog zbora za poništenje proračuna SZ-a za 2003. te donošenje novog
5. Razno


1. H. Grujić obavijestio je nazočne o razlogu održavanja izvaredne sjednice te započeo raspravu o radu predsjednika i dopredsjednika podružnice. U raspravu su se uključili R. Šorn, Z. Bumber i B. Mađer te je utvrđeno da P. Bezjak i D. Krizmanić prema podružnici nisu izvršavali svoje obaveze prema predsjedništvu Podružnice (jednom mjesečno predavati izvješće o svom radu, te jednom mjesečno sazivati sjednicu predsjedništva podružnice), ni prema studentima PMF-a (stopiran rad financijskog poslovanja, nije potpisana ni jedna refundacija za studentske projekte). H. Grujić je također konstatirao da je prilikom predstavljanja kriterija i metodologije izrade prijedloga proračuna P. Bezjak iznio nepotpune i netočne podatke. R. Šorn je obavijestio nazočne da je pod vodstvom P. Bezjaka SZ doveden u iznimno nepovoljnu situaciju u kojoj je od strane MZTa poništen proračun te blokiran rad SZ-a. Na kraju ove točke D. Begić je zaključio da je svojim (ne)djelovanjem P. Bezjak naštetio ugledu samog PMF-a te da je naša zadaća da ga smjenimo.

2. Izabrano je povjerenstvo za glasanje o nepovjerenju u sastavu Zvonko Bumber, Gordana Petolas i Matija Dolenec, zatim je pristupljeno tajnom glasovanju o (ne)povjerenju predsjedniku podružnice SZ PMF-a P. Bezjaku i njegovom zamjeniku D. Krizmaniću. Nakon prebrojavanja glasova povjerenstvo u gore navedenom sastavu konstatiralo je da P. Bezjak više nije predsjednik podružnice SZ PMF-a s deset (10) glasova za smjenu, nijednim protiv i nijednim suzdržanim. Jednak rezultat se ponovio nakon glasanja o (ne)povjerenju zamjeniku predsjednika D. Krizmaniću.

3. Izabrano je povjerenstvo za izbor novog vodstva podružnice u sastavu Mirko Raljić, Gordana Petolas i Matija Dolenec. Jedini Kandidat za predsjednika je Branimir Mađer. Pristupljeno je tajnom glasovanju te je nakon prebrojavanja glasova izborno povjerenstvo proglasilo, s deset (10) glasova za, nijednim protiv i nijednim suzdržanim, Branimira Mađera za novog predsjednika podružnice SZ PMF-a. Za zamjenika predsjednika bilo je dva kandidata; Zvonko Bumber i Robert Šorn. Izborno povjerenstvo proglasilo je Zvonka Bumbera novim zamjenikom predsjednika sa šest glasova za njega naspram četiri za Roberta Šorna.

4. Nakon kratke rasprave u kojoj su sudjelovali H. Grujić i R. Šorn predloženo je da podružnica SZ PMF-a podnese zahtjev Skupštini Studentskog Zbora s ovim točkama:

1. poništenje postojećeg proračuna
2. donošenje novog proračuna
3. donošenje novog pravilnika o donošenju proračuna koji bi osigurao da Skupština SZ-a dobije prijedlog proračuna na vrijeme da ga može pregledati i provesti kvalitetnu raspravu o njemu u kojoj bi Skupština mogla iznjeti svoje prijedloge i primjedbe te dobiti sve argumente za pojedine točke prijedloga.

Na kraju sjednice Branimir Mađer se zahvalio članovima predsjedništva na ukazanom povjerenju, svima prisutnima što su našli vremena i prisustvovali sjednici. Posebno se zahvalio dekanu PMF-a na ustupljenim prostorijama za sjednicu i podršku koju je svojim prisustvom iskazao prema prisutnim članovima podružnice.


Zapisnik sastavila
Kristina Zorica

Predsjednik podružnice Studentskog Zbora PMFa
Branimir Mađer



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nicolas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (00:03:26)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:06 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što piše na [url=http://rasprave.fizika.org/viewtopic.php?t=82]fizičarskom forumu[/url], danas (ponedjeljak) će se održati izvanredna Sjednica Skupštine SZ-a s jedinom točkom dnevnog reda - Stanje na PMF-u. Kako će se prema tome postaviti predsjedništvo Podružnice? Hoće li toj sjednici prisustvovati novi predsjednik podružnice?
Kao što piše na fizičarskom forumu, danas (ponedjeljak) će se održati izvanredna Sjednica Skupštine SZ-a s jedinom točkom dnevnog reda - Stanje na PMF-u. Kako će se prema tome postaviti predsjedništvo Podružnice? Hoće li toj sjednici prisustvovati novi predsjednik podružnice?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:08 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nicolas"]Kao što piše na [url=http://rasprave.fizika.org/viewtopic.php?t=82]fizičarskom forumu[/url], danas (ponedjeljak) će se održati izvanredna Sjednica Skupštine SZ-a s jedinom točkom dnevnog reda - Stanje na PMF-u. Kako će se prema tome postaviti predsjedništvo Podružnice? Hoće li toj sjednici prisustvovati novi predsjednik podružnice?[/quote]

pa naravno. poziv je upućen svim predsjednicima, pa tako i branimiru mađeru. te će stoga i prisustvovati.
Nicolas (napisa):
Kao što piše na fizičarskom forumu, danas (ponedjeljak) će se održati izvanredna Sjednica Skupštine SZ-a s jedinom točkom dnevnog reda - Stanje na PMF-u. Kako će se prema tome postaviti predsjedništvo Podružnice? Hoće li toj sjednici prisustvovati novi predsjednik podružnice?


pa naravno. poziv je upućen svim predsjednicima, pa tako i branimiru mađeru. te će stoga i prisustvovati.


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:16 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imaš li kakvih vijesti o sjednici Skupštine SZ-ZG?
Imaš li kakvih vijesti o sjednici Skupštine SZ-ZG?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hoplakaogost
Gost





PostPostano: 22:31 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Imaš li kakvih vijesti o sjednici Skupštine SZ-ZG?[/quote]

ima na www.student.hr
Ivančica (napisa):
Imaš li kakvih vijesti o sjednici Skupštine SZ-ZG?


ima na www.student.hr


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:36 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hoplakaogost"][quote="Ivančica"]Imaš li kakvih vijesti o sjednici Skupštine SZ-ZG?[/quote]

ima na www.student.hr[/quote]

Jel možeš to malo tu raspisat?
hoplakaogost (napisa):
Ivančica (napisa):
Imaš li kakvih vijesti o sjednici Skupštine SZ-ZG?


ima na www.student.hr


Jel možeš to malo tu raspisat?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 18:36 uto, 24. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sjednica predsjedništva SZ-PMF-a je u [color=red][b]ponedjeljak 30. 6. 2003. u 18h u Zvonimirovoj 8[/b][/color] (najvjerojatnije u prostorijama dekanata PMF-a). Ovo je još uvijek neslužben podatak, možda se sat promjeni (a možda i ne), ali u ponedjeljak je sigurno.

Tko voli nek izvoli! Tj. tko želi prisustvovati, slobodno nek to napravi.
Sjednica predsjedništva SZ-PMF-a je u ponedjeljak 30. 6. 2003. u 18h u Zvonimirovoj 8 (najvjerojatnije u prostorijama dekanata PMF-a). Ovo je još uvijek neslužben podatak, možda se sat promjeni (a možda i ne), ali u ponedjeljak je sigurno.

Tko voli nek izvoli! Tj. tko želi prisustvovati, slobodno nek to napravi.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:05 uto, 24. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar to nije više od mjesec dana?
Zar to nije više od mjesec dana?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:36 uto, 24. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Zar to nije više od mjesec dana?[/quote]Odgovor na razini pitanja: [b]Je.[/b]

Odgovor sa moje razine (ne nužno bolje tj. više, samo kažem da je moja): [b][i]Jednom mjesečno[/i] ne znači točne razmake od mjesec dana, draga flamerice :onfire:[/b]

Odgovor sa malo preciznije [i]razine[/i] matematičara (nemojte da se netko uvrijedi zbog ovog [i]razine[/i], pliz, kad sam već koristil taj izraz, onda sam ga i tu stavio): [b]Vjerojatnost da razmak između sjednica bude točno mjesec dana je jednaka 0, a ako želite do na neku točnost onda to trebaš tako i pitati. A ako bi razmaci uvijek bili <= mjesec dana tada bi nakon nekog (konačnog) vremena održala jedna više sjednica, pa se očito zato i zahtjeva na manje preciznom [i]jednom mjesečno[/i] sazivanju sjednice.[/b]

Još neko flamersko pitanje?
Ivančica (napisa):
Zar to nije više od mjesec dana?
Odgovor na razini pitanja: Je.

Odgovor sa moje razine (ne nužno bolje tj. više, samo kažem da je moja): Jednom mjesečno ne znači točne razmake od mjesec dana, draga flamerice #Onfire

Odgovor sa malo preciznije razine matematičara (nemojte da se netko uvrijedi zbog ovog razine, pliz, kad sam već koristil taj izraz, onda sam ga i tu stavio): Vjerojatnost da razmak između sjednica bude točno mjesec dana je jednaka 0, a ako želite do na neku točnost onda to trebaš tako i pitati. A ako bi razmaci uvijek bili ⇐ mjesec dana tada bi nakon nekog (konačnog) vremena održala jedna više sjednica, pa se očito zato i zahtjeva na manje preciznom jednom mjesečno sazivanju sjednice.

Još neko flamersko pitanje?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan