Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Spirited Away
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Braslav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (19:47:44)
Postovi: (ED)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 49 - 10

PostPostano: 23:10 uto, 14. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma koji sad crtic? - Spirited je isto crtic.

onda trip daj mi neki cvrsti datum za Spirited inace ga ni necu prikazivati.
ma koji sad crtic? - Spirited je isto crtic.

onda trip daj mi neki cvrsti datum za Spirited inace ga ni necu prikazivati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Braslav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (19:47:44)
Postovi: (ED)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 49 - 10

PostPostano: 23:16 uto, 14. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo ovako - za termin jedna partija Go-a. U sobi 102 Trip vs Me. Bez pomoci sa strane. Ili sah ako bas hoces.
Evo ovako - za termin jedna partija Go-a. U sobi 102 Trip vs Me. Bez pomoci sa strane. Ili sah ako bas hoces.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 9:15 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja ne znam Go..
al mozes me naucit..

pustaj u terminu koji si reko.. samo je stvar u tome da pitas i objavis..





[color=darkred]Psovanje izeditirano. Je l' potrebna i bannana, pa da se ja mogu u miru baviti svojim poslom, umjesto da jutro provodim editirajuci tvoje postove?[/color]
ja ne znam Go..
al mozes me naucit..

pustaj u terminu koji si reko.. samo je stvar u tome da pitas i objavis..





Psovanje izeditirano. Je l' potrebna i bannana, pa da se ja mogu u miru baviti svojim poslom, umjesto da jutro provodim editirajuci tvoje postove?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:44 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajd da se vi stvarno cujete i pricate.

Crtice projiciraju, tj. projicirat ce Nesi i Trip. I zadnje kaj sam prical s njima su rekle da je okej da sad tebi puste da u 16h pustis tu malu nacrtanu curicu..

A U 18h (za tjedan dana) je POSLJEDNJI FERMATOV TANGO.

Joj, jos nisam najavu za to napisal. :doh:
Ajd da se vi stvarno cujete i pricate.

Crtice projiciraju, tj. projicirat ce Nesi i Trip. I zadnje kaj sam prical s njima su rekle da je okej da sad tebi puste da u 16h pustis tu malu nacrtanu curicu..

A U 18h (za tjedan dana) je POSLJEDNJI FERMATOV TANGO.

Joj, jos nisam najavu za to napisal. Joj, pa da!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Braslav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (19:47:44)
Postovi: (ED)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 49 - 10

PostPostano: 12:30 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]al mozes me naucit.. [/quote]

To sam reko jer nisam ni sam genijalac u njemu (Go-u) pa ima sanse da me dobijes. Hvala zbog tremina. A koji to crtic ti pustas?
Citat:
al mozes me naucit..


To sam reko jer nisam ni sam genijalac u njemu (Go-u) pa ima sanse da me dobijes. Hvala zbog tremina. A koji to crtic ti pustas?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 13:16 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mi cemo pustat sve i svasta..
prvobitna idea je bila da pustimo stare crtice (Tom & Jerry, stripi, A je To i sl) zbog nostalgije potaknute prijasnjim topicom o navedenome.
moramo se nac i vidjet sta imamo..

ali pustat cemo i druge stvari.. novije, dugometrazne i sl..
ja sam zaduzena i za ostale projekcije pa cu izmedju dokumentaraca, mjuzikla i sl stvari uguravat cu mozda tu i tam neke anime il sta mi vec pukne i nadje mi se pri ruci...

p.s. za go se dogovorimo ak se sretenmo na hodniku ili prek PMa :)
mi cemo pustat sve i svasta..
prvobitna idea je bila da pustimo stare crtice (Tom & Jerry, stripi, A je To i sl) zbog nostalgije potaknute prijasnjim topicom o navedenome.
moramo se nac i vidjet sta imamo..

ali pustat cemo i druge stvari.. novije, dugometrazne i sl..
ja sam zaduzena i za ostale projekcije pa cu izmedju dokumentaraca, mjuzikla i sl stvari uguravat cu mozda tu i tam neke anime il sta mi vec pukne i nadje mi se pri ruci...

p.s. za go se dogovorimo ak se sretenmo na hodniku ili prek PMa Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 14:19 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ps. ljudi,ako triba, iman ja dosta disney-evih dugih crtica, tipa petar pan ili ljepotica i zvijer ili lion king,pa ako triba, u pm-u mi se javite...

pps. mlada dama trip... danas san spomenia rezerviranje kauca za vrime tih projekcija, i evo sada, javno... moj prijatelj Luka i ja rezerviramo sjedeca mista na kaucu za vrime tih projekcija... ( ako triba potplatit koga, spremni smo izdvojit neku svoticu ) sve za kauc... :lol:
ps. ljudi,ako triba, iman ja dosta disney-evih dugih crtica, tipa petar pan ili ljepotica i zvijer ili lion king,pa ako triba, u pm-u mi se javite...

pps. mlada dama trip... danas san spomenia rezerviranje kauca za vrime tih projekcija, i evo sada, javno... moj prijatelj Luka i ja rezerviramo sjedeca mista na kaucu za vrime tih projekcija... ( ako triba potplatit koga, spremni smo izdvojit neku svoticu ) sve za kauc... Laughing



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 17:10 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jeees Sorrow..

jel ti to mene pokusavas mitit na javnom forumu?!!!!?

think twice..
ne bi islo :twisted:
jeees Sorrow..

jel ti to mene pokusavas mitit na javnom forumu?!!!!?

think twice..
ne bi islo Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Braslav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (19:47:44)
Postovi: (ED)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 49 - 10

PostPostano: 17:16 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]mi cemo pustat sve i svasta..
prvobitna idea je bila da pustimo stare crtice (Tom & Jerry, stripi, A je To i sl) zbog nostalgije potaknute prijasnjim topicom o navedenome.
moramo se nac i vidjet sta imamo.. [/quote]

Moze li Blufonce?

Ili Evokse?

Inace ja ne pustam Spirited zbog kvalitete crteza nego zbog umjetnicke vrijednosti same price. (sto se ne moze reci za Tom & Jerry-a, sorry)

Inace ima li netko tri kabalerosa (disney) ? Samo pitam jer ih se ne moze naci ni u jednoj videoteci.

I da je li netko gledao Cudesan Paket od Chucka Jonesa?

Volio bih i pustiti 7 samuraja od Kurosave, ali to traje 2 i po sata.

Osim toga imam i jednu malu ali cudnu zbirku Srbskih filomova s pocetka 70-tih. - "Nevinost bez zastite" Dusana Makavejeva i Dokumentarac o Reihu -rusu koji je prebjegao u ameriku gdje je lijecio ljude seksualnom energijom za koju je gradio i antenske receptore i transmitere te je cak tvrdio da na taj nacin moze ulaziti u odnos s bicima na drugom kraju svemira (naravno ne platonski). Obije su parodije.
Citat:
mi cemo pustat sve i svasta..
prvobitna idea je bila da pustimo stare crtice (Tom & Jerry, stripi, A je To i sl) zbog nostalgije potaknute prijasnjim topicom o navedenome.
moramo se nac i vidjet sta imamo..


Moze li Blufonce?

Ili Evokse?

Inace ja ne pustam Spirited zbog kvalitete crteza nego zbog umjetnicke vrijednosti same price. (sto se ne moze reci za Tom & Jerry-a, sorry)

Inace ima li netko tri kabalerosa (disney) ? Samo pitam jer ih se ne moze naci ni u jednoj videoteci.

I da je li netko gledao Cudesan Paket od Chucka Jonesa?

Volio bih i pustiti 7 samuraja od Kurosave, ali to traje 2 i po sata.

Osim toga imam i jednu malu ali cudnu zbirku Srbskih filomova s pocetka 70-tih. - "Nevinost bez zastite" Dusana Makavejeva i Dokumentarac o Reihu -rusu koji je prebjegao u ameriku gdje je lijecio ljude seksualnom energijom za koju je gradio i antenske receptore i transmitere te je cak tvrdio da na taj nacin moze ulaziti u odnos s bicima na drugom kraju svemira (naravno ne platonski). Obije su parodije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 20:46 sri, 15. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Trip"]jel ti to mene pokusavas mitit na javnom forumu?!!!!?

think twice..
ne bi islo :twisted:[/quote]

to ti sada tako... ajde ajde, virujen ti... :wink:

nego, da mi omogucis rezerviranje iz dva razloga... prvo jer smo stvarno jako dobri prijatelji :lilangel: ...
drugo, jer san se prvi sitia i prvi rezervira... :verycool:

kupit cu ti :icecream:

pliiiiz, kauc.....
Trip (napisa):
jel ti to mene pokusavas mitit na javnom forumu?!!!!?

think twice..
ne bi islo Twisted Evil


to ti sada tako... ajde ajde, virujen ti... Wink

nego, da mi omogucis rezerviranje iz dva razloga... prvo jer smo stvarno jako dobri prijatelji #Lil angel ...
drugo, jer san se prvi sitia i prvi rezervira... Very cool

kupit cu ti #Icecream

pliiiiz, kauc.....



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 9:34 čet, 16. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ah.. kad me tako lijepo molis..

sad bi rekla svasta, ali ne smijem o nacionalnostima, rasama i sl.. mislim da ce svi shvatit i ustupit ti kauch :wink:

ovo da si se prvi sjetio ti ide u korist

:twisted:
ah.. kad me tako lijepo molis..

sad bi rekla svasta, ali ne smijem o nacionalnostima, rasama i sl.. mislim da ce svi shvatit i ustupit ti kauch Wink

ovo da si se prvi sjetio ti ide u korist

Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 13:04 čet, 16. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna san ja da mi neces to odbit... :wink:
thx a lot...
zna san ja da mi neces to odbit... Wink
thx a lot...



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 17:06 čet, 16. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Braslav"]... zbog umjetnicke vrijednosti same price. (sto se ne moze reci za Tom & Jerry-a, sorry)...[/quote]

:o :o Blasphemy ! ! :shock:

[size=7]Nije sad kardinalna grana umjetnosti, jelte :p[/size]
Braslav (napisa):
... zbog umjetnicke vrijednosti same price. (sto se ne moze reci za Tom & Jerry-a, sorry)...


Surprised Surprised Blasphemy ! ! Shocked

Nije sad kardinalna grana umjetnosti, jelte :p



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 18:52 čet, 16. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Braslav"]
Osim toga imam i jednu malu ali cudnu zbirku Srbskih filomova s pocetka 70-tih. - "Nevinost bez zastite" Dusana Makavejeva i Dokumentarac o Reihu -rusu koji je prebjegao u ameriku gdje je lijecio ljude seksualnom energijom za koju je gradio i antenske receptore i transmitere te je cak tvrdio da na taj nacin moze ulaziti u odnos s bicima na drugom kraju svemira (naravno ne platonski). Obije su parodije.[/quote]

zvuci suuuper :pianodance: :parrot:
Braslav (napisa):

Osim toga imam i jednu malu ali cudnu zbirku Srbskih filomova s pocetka 70-tih. - "Nevinost bez zastite" Dusana Makavejeva i Dokumentarac o Reihu -rusu koji je prebjegao u ameriku gdje je lijecio ljude seksualnom energijom za koju je gradio i antenske receptore i transmitere te je cak tvrdio da na taj nacin moze ulaziti u odnos s bicima na drugom kraju svemira (naravno ne platonski). Obije su parodije.


zvuci suuuper Banana plese na klaviru Papiga



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 21:39 čet, 16. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda je ovo offtopic, ali svejedno moram reagirati: Molio bih ljude da se suzdrže od korištenja termina crtić za anima filmove;istina postoje anima filmovi za djecu, ali koliko sam vidio oni prikazani u ćumezu su sve samo ne namjenjeni djeci. Govorim o filmovima koje umjetničkim izražajom, maštovitošču i mnogim drugim stvarima šišaju hollywoodske filmove za par svjetlosnih godina (primjerice zvuk-mogu napravit listu anima koje imaju bolje korištenje zvuka od skoro svih hollywoodskih blockubustera).
Zato: nit je primjerice Matrix filmić nit je Ghost in the shell crtić. 8)
Možda je ovo offtopic, ali svejedno moram reagirati: Molio bih ljude da se suzdrže od korištenja termina crtić za anima filmove;istina postoje anima filmovi za djecu, ali koliko sam vidio oni prikazani u ćumezu su sve samo ne namjenjeni djeci. Govorim o filmovima koje umjetničkim izražajom, maštovitošču i mnogim drugim stvarima šišaju hollywoodske filmove za par svjetlosnih godina (primjerice zvuk-mogu napravit listu anima koje imaju bolje korištenje zvuka od skoro svih hollywoodskih blockubustera).
Zato: nit je primjerice Matrix filmić nit je Ghost in the shell crtić. Cool



_________________
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 22:49 čet, 16. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Morpheus"]Možda je ovo offtopic, ali svejedno moram reagirati: Molio bih ljude da se suzdrže od korištenja termina crtić za anima filmove.[/quote]

Ali, nacrtani su... Pa je riječ 'crtić' za njih sasvim prikladna... Osim ako je problem u tome što je to umanjenica, pa ne odražava svu puninu svog sjaja svega umjetničkog sadržanog u samoj biti anime filmova, jer na početku bijaše anime, i anime bijaše u čovjeku, i anime bijaše čovjek... U tom bi slučaju riječ 'crtina' bila daleko prihvatljivija, ali to su finese.[list][/list:u]
Morpheus (napisa):
Možda je ovo offtopic, ali svejedno moram reagirati: Molio bih ljude da se suzdrže od korištenja termina crtić za anima filmove.


Ali, nacrtani su... Pa je riječ 'crtić' za njih sasvim prikladna... Osim ako je problem u tome što je to umanjenica, pa ne odražava svu puninu svog sjaja svega umjetničkog sadržanog u samoj biti anime filmova, jer na početku bijaše anime, i anime bijaše u čovjeku, i anime bijaše čovjek... U tom bi slučaju riječ 'crtina' bila daleko prihvatljivija, ali to su finese.


    [Vrh]
    Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
    sorrow
    Forumaš(ica)
    Forumaš(ica)


    Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
    Postovi: (24D)16
    Spol: muško
    Sarma = la pohva - posuda
    = 75 - 69
    Lokacija: ...na otoku srece...

    PostPostano: 23:03 čet, 16. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

    :rrotfl:
    ala ekipa, komentari na ovo... :rrotfl:
    :rrotfl:

    ima smisla to sta mlada dama kaze... slazen se s njon... cak se i za velike, najvece Dragon Ball govorilo "crtici" kod nas, ali to ne znaci da se time podcjenjuje sam crtani film...

    ps. anime i nije hrvatska ric ako se ne varan tako da to nikako nije ispravan naziv za te crtice... 8)

    eh da, ocemo prikazivat Dragon Ball... pliiiiiz... oni su najbolji... najnajbolji...
    Real ROTFL
    ala ekipa, komentari na ovo... Real ROTFL
    Real ROTFL

    ima smisla to sta mlada dama kaze... slazen se s njon... cak se i za velike, najvece Dragon Ball govorilo "crtici" kod nas, ali to ne znaci da se time podcjenjuje sam crtani film...

    ps. anime i nije hrvatska ric ako se ne varan tako da to nikako nije ispravan naziv za te crtice... Cool

    eh da, ocemo prikazivat Dragon Ball... pliiiiiz... oni su najbolji... najnajbolji...



    _________________


    Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
    [Vrh]
    Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
    krcko
    Forumaš nagrađen za životno djelo
    Forumaš nagrađen za životno djelo


    Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
    Postovi: (18B3)16
    Sarma = la pohva - posuda
    655 = 759 - 104

    PostPostano: 16:41 pet, 14. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

    Pogledao Spirited away, stvarno je genijalan. Do sad sam mislio da su anime Pokemoni i slicno. Nisam slutio da japanci imaju tako prekrasne bajke. Posebno mi se svidja prijelaz iz svakodnevnog u fantasticno - kad joj se stari hvali da ima 4WD i malo kasnije da ce platiti klopu kreditnom karticom, a onda ga pretvore u svinju. Krajolici su magicni... onaj vlak koji vozi preko vode. I likovi. Chihiro je totalno uvjerljiva. Tako bi stvarno reagirala djevojcica u svijetu duhova.
    Pogledao Spirited away, stvarno je genijalan. Do sad sam mislio da su anime Pokemoni i slicno. Nisam slutio da japanci imaju tako prekrasne bajke. Posebno mi se svidja prijelaz iz svakodnevnog u fantasticno - kad joj se stari hvali da ima 4WD i malo kasnije da ce platiti klopu kreditnom karticom, a onda ga pretvore u svinju. Krajolici su magicni... onaj vlak koji vozi preko vode. I likovi. Chihiro je totalno uvjerljiva. Tako bi stvarno reagirala djevojcica u svijetu duhova.



    _________________
    Vedran Krcadinac

    Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
    [Vrh]
    Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
    Ante
    Forumaš(ica)
    Forumaš(ica)


    Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
    Postovi: (155)16
    Spol: muško
    Sarma = la pohva - posuda
    43 = 75 - 32

    PostPostano: 17:08 pet, 14. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

    [quote="krcko"](...) Do sad sam mislio da su anime Pokemoni i slicno. (...)[/quote]
    Ne, [url=http://www.cultivatetwiddle.com/angelsegg/angelinfo.html][b]ovo[/b][/url] je anime. Btw, jeste li imali vec projekciju [i]Angel's Egg[/i]-a?

    [size=9]
    [color=green]np: Yoko Kanno - [Cowboy Bebop Ultimate O.S.T. #60] [b]Kawaisou Na Faye (Lip Cream)[/b] [1:03][/color][/size]
    krcko (napisa):
    (...) Do sad sam mislio da su anime Pokemoni i slicno. (...)

    Ne, ovo je anime. Btw, jeste li imali vec projekciju Angel's Egg-a?


    np: Yoko Kanno - [Cowboy Bebop Ultimate O.S.T. #60] Kawaisou Na Faye (Lip Cream) [1:03]



    _________________
    Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
    Run a lot, do a lot, never be lazy.
    [Vrh]
    Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
    Trip
    Forumaš(ica)
    Forumaš(ica)


    Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
    Postovi: (1A8)16
    Spol: kućni ljubimac
    Sarma = la pohva - posuda
    15 = 28 - 13
    Lokacija: ..behind blue eyes..

    PostPostano: 17:16 pet, 14. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

    [quote="Pericius"][quote="krcko"](...) Do sad sam mislio da su anime Pokemoni i slicno. (...)[/quote]
    Ne, [url=http://www.cultivatetwiddle.com/angelsegg/angelinfo.html][b]ovo[/b][/url] je anime. Btw, jeste li imali vec projekciju [i]Angel's Egg[/i]-a?

    [size=9]
    [color=green]np: Yoko Kanno - [Cowboy Bebop Ultimate O.S.T. #60] [b]Kawaisou Na Faye (Lip Cream)[/b] [1:03][/color][/size][/quote]

    nismo,al ako doneses, mogli bismo :)

    @Krcko, si pogledao Howels moving Castle? isti autor... svidjelo bi ti se jos i vise :)
    Pericius (napisa):
    krcko (napisa):
    (...) Do sad sam mislio da su anime Pokemoni i slicno. (...)

    Ne, ovo je anime. Btw, jeste li imali vec projekciju Angel's Egg-a?


    np: Yoko Kanno - [Cowboy Bebop Ultimate O.S.T. #60] Kawaisou Na Faye (Lip Cream) [1:03]


    nismo,al ako doneses, mogli bismo Smile

    @Krcko, si pogledao Howels moving Castle? isti autor... svidjelo bi ti se jos i vise Smile


    [Vrh]
    Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
    Prethodni postovi:   
    Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
    Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
    Stranica 2 / 3.

     
    Forum(o)Bir:  
    Ne možete otvarati nove teme.
    Ne možete odgovarati na postove.
    Ne možete uređivati Vaše postove.
    Ne možete izbrisati Vaše postove.
    Ne možete glasovati u anketama.
    You can attach files in this forum
    You can download files in this forum


    Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
    Theme created by Vjacheslav Trushkin
    HR (Cro) by Ančica Sečan