Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Poslovna matematika

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:29 sri, 4. 6. 2003    Naslov: Poslovna matematika Citirajte i odgovorite

Moram vas malo zezat, ne bih se cudio da tema zavrsi u "Cumezu" :)

Najme kaj, cujem na radiju reklame za PMF-MO, tj. za studij poslovne matematike, ako sam dobro cuo... Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!". :D
Moram vas malo zezat, ne bih se cudio da tema zavrsi u "Cumezu" Smile

Najme kaj, cujem na radiju reklame za PMF-MO, tj. za studij poslovne matematike, ako sam dobro cuo... Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!". Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Hiroaki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2002. (23:50:56)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:18 čet, 5. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ne bi bilo fer to reklamirati jer na spomenutom podrucju jos uvijek nismo dorasli ostalim fakultetima ma kolko to neki zeljeli prikazati.
Mislim da ne bi bilo fer to reklamirati jer na spomenutom podrucju jos uvijek nismo dorasli ostalim fakultetima ma kolko to neki zeljeli prikazati.



_________________
Sin:"Tata, šta je to rekurzija?"
Otac:"Rekurzija."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:08 čet, 5. 6. 2003    Naslov: Re: Poslovna matematika Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]Moram vas malo zezat, ne bih se cudio da tema zavrsi u "Cumezu" :)

Najme kaj, cujem na radiju reklame za PMF-MO, tj. za studij poslovne matematike, ako sam dobro cuo... Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!". :D[/quote]

TO NEMA NIKAKVE VEZE SA STUDIRANJEM MATEMATIKE! :evil:

TO OVISI O SAMIM LJUDIMA BEZ OBZIRA ŠTO STUDIRAJU, A MATEMATIČARI SU PO MENI JAKO DOBRI LJUDI, NO UVIJEK SE MOZE NACI IZNIMAKA!
hopla (napisa):
Moram vas malo zezat, ne bih se cudio da tema zavrsi u "Cumezu" Smile

Najme kaj, cujem na radiju reklame za PMF-MO, tj. za studij poslovne matematike, ako sam dobro cuo... Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!". Very Happy


TO NEMA NIKAKVE VEZE SA STUDIRANJEM MATEMATIKE! Evil or Very Mad

TO OVISI O SAMIM LJUDIMA BEZ OBZIRA ŠTO STUDIRAJU, A MATEMATIČARI SU PO MENI JAKO DOBRI LJUDI, NO UVIJEK SE MOZE NACI IZNIMAKA!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:31 čet, 5. 6. 2003    Naslov: Re: Poslovna matematika Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]Moram vas malo zezat, ne bih se cudio da tema zavrsi u "Cumezu" :)[/quote]

Kad vec modovi nisu, onda necu ni ja prebacivati... :?

[quote="hopla"]Najme kaj, cujem na radiju reklame za PMF-MO, tj. za studij poslovne matematike, ako sam dobro cuo... Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!". :D[/quote]

Tog ima na podosta faxeva. Ali samo na PMFu se moze nauciti "zdravoj raspravi koja vodi i konkretnim akcijama u ciscenju vlastitog dvorista". :D

Navedi mi jos jedan fax koji se moze time podiciti... :PP
hopla (napisa):
Moram vas malo zezat, ne bih se cudio da tema zavrsi u "Cumezu" Smile


Kad vec modovi nisu, onda necu ni ja prebacivati... Confused

hopla (napisa):
Najme kaj, cujem na radiju reklame za PMF-MO, tj. za studij poslovne matematike, ako sam dobro cuo... Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!". Very Happy


Tog ima na podosta faxeva. Ali samo na PMFu se moze nauciti "zdravoj raspravi koja vodi i konkretnim akcijama u ciscenju vlastitog dvorista". Very Happy

Navedi mi jos jedan fax koji se moze time podiciti... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:02 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Re: Poslovna matematika Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]TO NEMA NIKAKVE VEZE SA STUDIRANJEM MATEMATIKE! :evil:[/quote]

Znam, ali asocijacija dodje sama po sebi, nazalost je tako. Bezjak propagira ideju da je poslovan covjek, da je manager koji se bavi upravljanjem poslovnom organizacijom, pa kad mu spomenu da je vjecni ponavljac, kaze otprilike "ali, kolega, to jedino govori da sam dugo u tome i da, prema tome, znam sto pricam". On svoju "poslovnost" donekle veze uz studij matematike, ako nista drugo time sto ju "s pravom" zapostavlja dok se bavi poslovnim svijetom, pa eto... U biti, losa je sala, al kaj sad... A kaj ja znam kakvu sliku ce matematicarima priskrbiti taj covjek ili npr. SUMA - pratio sam rasprave i vidio kako je vecina vas reagirala, ali takve predodzbe se najcesce prenose prilicno pojednostavljano...
steelworker (napisa):
TO NEMA NIKAKVE VEZE SA STUDIRANJEM MATEMATIKE! Evil or Very Mad


Znam, ali asocijacija dodje sama po sebi, nazalost je tako. Bezjak propagira ideju da je poslovan covjek, da je manager koji se bavi upravljanjem poslovnom organizacijom, pa kad mu spomenu da je vjecni ponavljac, kaze otprilike "ali, kolega, to jedino govori da sam dugo u tome i da, prema tome, znam sto pricam". On svoju "poslovnost" donekle veze uz studij matematike, ako nista drugo time sto ju "s pravom" zapostavlja dok se bavi poslovnim svijetom, pa eto... U biti, losa je sala, al kaj sad... A kaj ja znam kakvu sliku ce matematicarima priskrbiti taj covjek ili npr. SUMA - pratio sam rasprave i vidio kako je vecina vas reagirala, ali takve predodzbe se najcesce prenose prilicno pojednostavljano...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nicolas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (00:03:26)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:34 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!". [/quote]

Mislim da bi taj dio prigodnije išao ipak uz neku reklamu za debatu :lol: Iako stvarno, prema konkretnosti odgovaranja na određena pitanja - ljudima iz SUME može konkurirati još samo FER (link sam našao na fizičarskom forumu).

[url=http://groups.google.com/groups?dq=&hl=en&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&safe=off&th=a8fcbd0d9fdfe898&seekm=bau38t%24655o%241%40as201.hinet.hr]Thread1[/url] i
[url=http://groups.google.com/groups?dq=&hl=en&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&safe=off&th=a15e726789dfa37d&seekm=bb2dok%2472f%241%40bagan.srce.hr#link1]Thread 2[/url]

:lol:
hopla (napisa):
Jednu stvar niste rekli u reklami, a mogli ste - "pruza vam se prilika steci praksu sudjelovanjem u izradi proracuna SZ-a, te drugim poslovnim operacijama koje ukljucuju siroki spektar studentskih, ugostiteljskih, sportskih i drugih poslovnih organizacija!".


Mislim da bi taj dio prigodnije išao ipak uz neku reklamu za debatu Laughing Iako stvarno, prema konkretnosti odgovaranja na određena pitanja - ljudima iz SUME može konkurirati još samo FER (link sam našao na fizičarskom forumu).

Thread1 i
Thread 2

Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hoplakaogost
Gost





PostPostano: 2:39 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nicolas"]Iako stvarno, prema konkretnosti odgovaranja na određena pitanja - ljudima iz SUME može konkurirati još samo FER (link sam našao na fizičarskom forumu).
[/quote]

nije ni EFZG daleko:
http://groups.google.com/groups?hl=en&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&group=hr.org.efzg
(threadovi naziva pitanje za g.nilovica, pitanje za gogu, poruka kolegi nilovicu,...)

:)
Nicolas (napisa):
Iako stvarno, prema konkretnosti odgovaranja na određena pitanja - ljudima iz SUME može konkurirati još samo FER (link sam našao na fizičarskom forumu).


nije ni EFZG daleko:
http://groups.google.com/groups?hl=en&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&group=hr.org.efzg
(threadovi naziva pitanje za g.nilovica, pitanje za gogu, poruka kolegi nilovicu,...)

Smile


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 10:07 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Re: Poslovna matematika Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]Znam, ali asocijacija dodje sama po sebi, nazalost je tako. Bezjak propagira ideju da je poslovan covjek, da je manager koji se bavi upravljanjem poslovnom organizacijom, pa kad mu spomenu da je vjecni ponavljac, kaze otprilike "ali, kolega, to jedino govori da sam dugo u tome i da, prema tome, znam sto pricam". On svoju "poslovnost" donekle veze uz studij matematike, ako nista drugo time sto ju "s pravom" zapostavlja dok se bavi poslovnim svijetom, pa eto... U biti, losa je sala, al kaj sad... A kaj ja znam kakvu sliku ce matematicarima priskrbiti taj covjek ili npr. SUMA - pratio sam rasprave i vidio kako je vecina vas reagirala, ali takve predodzbe se najcesce prenose prilicno pojednostavljano...[/quote]

Opet ponavljam:

[size=24][color=red][b]TO NEMA NIKAKVE VEZE SA STUDIRANJEM MATEMATIKE![/b][/color][/size] :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

To kaj on to tako poveziva, kaj mu ja mogu. To sto drugi ljudi odmah po tome sude sve matematičare, kaj im ja mogu, da malo racionalnije razmisle vidjeli bi da su u krivu!
hopla (napisa):
Znam, ali asocijacija dodje sama po sebi, nazalost je tako. Bezjak propagira ideju da je poslovan covjek, da je manager koji se bavi upravljanjem poslovnom organizacijom, pa kad mu spomenu da je vjecni ponavljac, kaze otprilike "ali, kolega, to jedino govori da sam dugo u tome i da, prema tome, znam sto pricam". On svoju "poslovnost" donekle veze uz studij matematike, ako nista drugo time sto ju "s pravom" zapostavlja dok se bavi poslovnim svijetom, pa eto... U biti, losa je sala, al kaj sad... A kaj ja znam kakvu sliku ce matematicarima priskrbiti taj covjek ili npr. SUMA - pratio sam rasprave i vidio kako je vecina vas reagirala, ali takve predodzbe se najcesce prenose prilicno pojednostavljano...


Opet ponavljam:

TO NEMA NIKAKVE VEZE SA STUDIRANJEM MATEMATIKE! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

To kaj on to tako poveziva, kaj mu ja mogu. To sto drugi ljudi odmah po tome sude sve matematičare, kaj im ja mogu, da malo racionalnije razmisle vidjeli bi da su u krivu!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:09 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cool off, people... Bila je to samo hoplina sala (necu analizirati koliko uspjesna)... 8)

Ok, ide u Cumez. Ovdje to preozbiljno shvacate... :roll:
Cool off, people... Bila je to samo hoplina sala (necu analizirati koliko uspjesna)... Cool

Ok, ide u Cumez. Ovdje to preozbiljno shvacate... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:52 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Cool off, people... Bila je to samo hoplina sala (necu analizirati koliko uspjesna)... 8)[/quote]
OK, I've cooled off.

OK, šala ja šala, al me ipak onak malo naljutila kad se na neki način sve studente matematike izjednačuje s tim jednim [i]studentom[/i].

Ali da se nadovežem, na onaj tvoj gornji komentar:
[quote="vsego"]Tog ima na podosta faxeva. Ali samo na PMFu se moze nauciti "zdravoj raspravi koja vodi i konkretnim akcijama u ciscenju vlastitog dvorista". :)[/quote]

Slažem se. Ja mislim da da je Bezjak s nekog drugog faksa da bi to sve lijepo proslo bez velike buke.
vsego (napisa):
Cool off, people... Bila je to samo hoplina sala (necu analizirati koliko uspjesna)... Cool

OK, I've cooled off.

OK, šala ja šala, al me ipak onak malo naljutila kad se na neki način sve studente matematike izjednačuje s tim jednim studentom.

Ali da se nadovežem, na onaj tvoj gornji komentar:
vsego (napisa):
Tog ima na podosta faxeva. Ali samo na PMFu se moze nauciti "zdravoj raspravi koja vodi i konkretnim akcijama u ciscenju vlastitog dvorista". Smile


Slažem se. Ja mislim da da je Bezjak s nekog drugog faksa da bi to sve lijepo proslo bez velike buke.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Raven
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2003. (03:46:14)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:39 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja mislim da se hopla samo salio (malo pogresna procjena vremena za salu?)...

Na svakom faksu se nadju i takvi, hmmm, zanimljivi ljudi. Vi imate Bezjaka i pribrojnike medju studentima, FSB ima Mamica, fizicari imaju Sunjica, Barisica i drugo politicki eksponiranije drustvo medju profesorima, HS ima svoje, a i Pasalic navodno negdje predaje...
I ja mislim da se hopla samo salio (malo pogresna procjena vremena za salu?)...

Na svakom faksu se nadju i takvi, hmmm, zanimljivi ljudi. Vi imate Bezjaka i pribrojnike medju studentima, FSB ima Mamica, fizicari imaju Sunjica, Barisica i drugo politicki eksponiranije drustvo medju profesorima, HS ima svoje, a i Pasalic navodno negdje predaje...



_________________
'I have a dream that one day this nation will rise up and live out the true meaning of its creed: "We hold these truths to be self-evident: that all men are created equal."' -- MLK
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:53 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Raven"]I ja mislim da se hopla samo salio (malo pogresna procjena vremena za salu?)...[/quote]

ja se barem salim, i znam da sala nije dobra, vec gorko-kiselog tipa :(

al Bezjak se ne sali, ako ste danas gledali Malnara, Pero je bio gost, i aludirao je na poslovnu matematiku - gladio je financijska izvjesca SZ-a govoreci kako ce mu mozda netko ponuditi posao kad vidi da je, kao student matematike, uspjesno izracunao sve te iznose i slozio ih u 1500 stranica financijskog izvjesca.

Bezjak se ne sprda samo s vama, vec sa svima nama... Bezjak se ne dogadja nekom drugom! :) :(
Raven (napisa):
I ja mislim da se hopla samo salio (malo pogresna procjena vremena za salu?)...


ja se barem salim, i znam da sala nije dobra, vec gorko-kiselog tipa Sad

al Bezjak se ne sali, ako ste danas gledali Malnara, Pero je bio gost, i aludirao je na poslovnu matematiku - gladio je financijska izvjesca SZ-a govoreci kako ce mu mozda netko ponuditi posao kad vidi da je, kao student matematike, uspjesno izracunao sve te iznose i slozio ih u 1500 stranica financijskog izvjesca.

Bezjak se ne sprda samo s vama, vec sa svima nama... Bezjak se ne dogadja nekom drugom! Smile Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan