Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

A4?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 11:04 uto, 9. 5. 2006    Naslov: A4? Citirajte i odgovorite

Smije li se na kolokviju imat papir s fomulama, bolje rečeno teoremima korištenim na vježbama? Bilo bi lakše da ih ne moramo sad učit sve...
Smije li se na kolokviju imat papir s fomulama, bolje rečeno teoremima korištenim na vježbama? Bilo bi lakše da ih ne moramo sad učit sve...


[Vrh]
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:24 uto, 9. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj će ti? Pa tih formula i nema tak' puno.
Kaj će ti? Pa tih formula i nema tak' puno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:19 uto, 9. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje nije bilo što će mi nego smije li ih se imati ili ne. Ako te baš zanima, lakše mi se koncentrirat na zadatke kad imam podsjetnik pred nosom a ne moram se prisjećat. Onda, smije li se ili ne?
Pitanje nije bilo što će mi nego smije li ih se imati ili ne. Ako te baš zanima, lakše mi se koncentrirat na zadatke kad imam podsjetnik pred nosom a ne moram se prisjećat. Onda, smije li se ili ne?


[Vrh]
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:18 sri, 10. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jezus, chill out. Nema potrebe skakat jedan drugom za vrat. Ja mislim... Pa, mislim da vam zapravo ne trebaju, a JAKO ne zelim da imate rijesene primjere sa sobom na kolokviju. Al ak mi uspijes tu napisat tri formule i teroema koji ti trebaju a koji nisu samo rijeseni primjeri (tipa, jezgra homomorfizma je podgrupa), uvjerit ces me da smijete (ps. Sylovljevi tmi i tmi o izomorfizmu se ne broje jer su u gradivu koje ne ulazi u prvi kolokvij).

:?: Zakaj to nisi pitao/la na vjezbama ili ranije da se mogu svi informirat a ne samo oni koji prate forum?
Jezus, chill out. Nema potrebe skakat jedan drugom za vrat. Ja mislim... Pa, mislim da vam zapravo ne trebaju, a JAKO ne zelim da imate rijesene primjere sa sobom na kolokviju. Al ak mi uspijes tu napisat tri formule i teroema koji ti trebaju a koji nisu samo rijeseni primjeri (tipa, jezgra homomorfizma je podgrupa), uvjerit ces me da smijete (ps. Sylovljevi tmi i tmi o izomorfizmu se ne broje jer su u gradivu koje ne ulazi u prvi kolokvij).

Question Zakaj to nisi pitao/la na vjezbama ili ranije da se mogu svi informirat a ne samo oni koji prate forum?



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
zeix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2006. (12:39:11)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 23 - 6

PostPostano: 9:49 sri, 10. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad je vec asistentica na forumu, da ne otvaram novi topic pitat cu ovdje. Di su ostavljene vjezbe iz algebarskih koje se mogu fotokopirat. U 102 ih nema vec 2 dana, ako su tamo trebale biti.
Kad je vec asistentica na forumu, da ne otvaram novi topic pitat cu ovdje. Di su ostavljene vjezbe iz algebarskih koje se mogu fotokopirat. U 102 ih nema vec 2 dana, ako su tamo trebale biti.



_________________
"From this proposition it will follow, when arithmetical addition has been defined, that 1+1=2."
Page 360, Principia Mathematica
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:41 sri, 10. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zeix"]Kad je vec asistentica na forumu, da ne otvaram novi topic pitat cu ovdje. Di su ostavljene vjezbe iz algebarskih koje se mogu fotokopirat. U 102 ih nema vec 2 dana, ako su tamo trebale biti.[/quote]
Da, u 102 trebaju biti na polici ....i to u rozom fasiklu na kojima pise Martina....
zeix (napisa):
Kad je vec asistentica na forumu, da ne otvaram novi topic pitat cu ovdje. Di su ostavljene vjezbe iz algebarskih koje se mogu fotokopirat. U 102 ih nema vec 2 dana, ako su tamo trebale biti.

Da, u 102 trebaju biti na polici ....i to u rozom fasiklu na kojima pise Martina....



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
zeix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2006. (12:39:11)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 23 - 6

PostPostano: 13:17 sri, 10. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upravo sam ih kopira i vratija u 102, tako da se zna
Upravo sam ih kopira i vratija u 102, tako da se zna



_________________
"From this proposition it will follow, when arithmetical addition has been defined, that 1+1=2."
Page 360, Principia Mathematica
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan