Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

štikla
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tonci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2002. (13:46:40)
Postovi: (61)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 3
Lokacija: Split

PostPostano: 23:31 sub, 20. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nasi Finci su pobijedili. Nazalost, Latvija nije uspila ostvarit zapazeni uspjeh.
Nasi Finci su pobijedili. Nazalost, Latvija nije uspila ostvarit zapazeni uspjeh.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:36 sub, 20. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija:

:headbanging: :headbanging: :headbanging: [size=29][b]P O B J E D A ! ! ![/b][/size] :headbanging: :headbanging: :headbanging:

:nosmile: :sreca: :sreca: :sreca: :sreca: :sreca:
Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija

Headbanging Headbanging Headbanging P O B J E D A ! ! ! Headbanging Headbanging Headbanging

Empty space 15x15 Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 23:40 sub, 20. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

heheh sad znamo kome će doći veliki telefonski račun :wink:
heheh sad znamo kome će doći veliki telefonski račun Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:53 sub, 20. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

svima koji su glasali za pravu stvar :headbanging:


imam dojam da ljudi nisu manijakalno glasali, ali da je vise manje svatko glasao :wink: (baru krugovima koji su zainteresirani :wink:) :veselje:
svima koji su glasali za pravu stvar Headbanging


imam dojam da ljudi nisu manijakalno glasali, ali da je vise manje svatko glasao Wink (baru krugovima koji su zainteresirani Wink) Veseljeeeee!



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:02 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala Velikom Zelenom da smo i s tom pričom gotovi. Glup pjesmuljak još je i dobro prošao ... a činjenica da se skinula u gaće .... mislim pola svijeta ju je vidlo bez gaća :twisted: pa nije baš nešto novo

a što se tiče maskembal pobjednika nemam komentara, al moram priznat da su im kostimi cool

kad smo već kod Skandinavskih zemalja evo jednog prikladnog clipa :-)
http://www.pegla.com/rubrike/peglatjedna.asp?p=204
Hvala Velikom Zelenom da smo i s tom pričom gotovi. Glup pjesmuljak još je i dobro prošao ... a činjenica da se skinula u gaće .... mislim pola svijeta ju je vidlo bez gaća Twisted Evil pa nije baš nešto novo

a što se tiče maskembal pobjednika nemam komentara, al moram priznat da su im kostimi cool

kad smo već kod Skandinavskih zemalja evo jednog prikladnog clipa Smile
http://www.pegla.com/rubrike/peglatjedna.asp?p=204



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 3:25 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]:mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija: :mumija:

:headbanging: :headbanging: :headbanging: [size=29][b]P O B J E D A ! ! ![/b][/size] :headbanging: :headbanging: :headbanging:

:nosmile: :sreca: :sreca: :sreca: :sreca: :sreca:[/quote]




:headbanging: :headbanging: :headbanging: :headbanging: :headbanging: :headbanging: :headbanging: :headbanging: :headbanging:


no more coment
vsego (napisa):
Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija Mumija

Headbanging Headbanging Headbanging P O B J E D A ! ! ! Headbanging Headbanging Headbanging

Empty space 15x15 Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece! Trcim u krug od srece!





Headbanging Headbanging Headbanging Headbanging Headbanging Headbanging Headbanging Headbanging Headbanging


no more coment



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 8:49 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto, ja se do sada nisam javljala na ovom topicu, ali ću samo reći da se mene najviše dojmila Francuskinja, koja je na kraju skupila tek koji bod, i to ne samo radi pjesme i cijelog nastupa, nego i zato što je najvjerojatnije bila jedina predstavnica koja nije imala što dublji dekolte i što kraću minicu. Severina se samo uklopila. I stilom pjesme i nastupom. Možda je naša samo bila malo veselija nego ove ostale na ovakvu "hopa-cupa" temu.

:-|

A što se tiče pobjednika - bolje da su to bili naši susjedi (BiH), pa smo dogodine mogli svi lijepo otić u Sarajevo.

:wink:
Eto, ja se do sada nisam javljala na ovom topicu, ali ću samo reći da se mene najviše dojmila Francuskinja, koja je na kraju skupila tek koji bod, i to ne samo radi pjesme i cijelog nastupa, nego i zato što je najvjerojatnije bila jedina predstavnica koja nije imala što dublji dekolte i što kraću minicu. Severina se samo uklopila. I stilom pjesme i nastupom. Možda je naša samo bila malo veselija nego ove ostale na ovakvu "hopa-cupa" temu.

Neutral

A što se tiče pobjednika - bolje da su to bili naši susjedi (BiH), pa smo dogodine mogli svi lijepo otić u Sarajevo.

Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 10:22 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jako smo dobro prosli kako je moglo biti... Ja ovu pjesmu ne bi tako dobro ocijenio, mislim da smo se provukli zbog politickih razloga (dobrosusjedskih odnosa)...

Finci su bili cudni i svaka im cast na ideji, iako ih ja ne bi stavio prve! :PPPPP
Jako smo dobro prosli kako je moglo biti... Ja ovu pjesmu ne bi tako dobro ocijenio, mislim da smo se provukli zbog politickih razloga (dobrosusjedskih odnosa)...

Finci su bili cudni i svaka im cast na ideji, iako ih ja ne bi stavio prve! Jos jedno kreveljenje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:32 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Finci su bili cudni i svaka im cast na ideji,...[/quote]

Nema tu "ideje" u smislu "ideje za nastup na Euroviziji". :ccc: Ti djecaci (uz pokoju izmjenu u sastavu) drze monster-image od kad su se okupili 1992. i tako izgledaju na apsolutno svim koncertima i interviewima. :shock: Prije cca dva mjeseca je bio skandal u Finskoj sto su neke novine objavile sliku Mr.Lordija (frontmana) bez sminke. :tup:
bnikola (napisa):
Finci su bili cudni i svaka im cast na ideji,...


Nema tu "ideje" u smislu "ideje za nastup na Euroviziji". Ccc.... Sram te bilo... Ti djecaci (uz pokoju izmjenu u sastavu) drze monster-image od kad su se okupili 1992. i tako izgledaju na apsolutno svim koncertima i interviewima. Shocked Prije cca dva mjeseca je bio skandal u Finskoj sto su neke novine objavile sliku Mr.Lordija (frontmana) bez sminke. Tup!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 13:41 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]..., mislim da smo se provukli zbog politickih razloga (dobrosusjedskih odnosa)...[/quote]
Ne znam da li je netko ovo već napisao na ovom topicu (a ne da mi se tražit na prethodnih pet strana), :P ali zar nije očito da najviše bodova imaju oni koji imaju najviše "susjeda"?! :PP

Glasali su za nas BiH i mislim da i FYR Macedonia. :D

A Rusima su dali glasove sve bivše države SSSR-a, Britanci Ircima, Irci Britancima, Danskoj svi, Švedskoj svi, Švicarskoj svi itd. 8)

Samo ne kužim, zašto Francuzima niko ni ništa da?! :shock:

A i ne kužim di je Španjolcima bila pamet sa [i]Kečapom[/i]. :roll:

Sve u svemu, dogodine opet kvalifikacije... :(
bnikola (napisa):
..., mislim da smo se provukli zbog politickih razloga (dobrosusjedskih odnosa)...

Ne znam da li je netko ovo već napisao na ovom topicu (a ne da mi se tražit na prethodnih pet strana), Razz ali zar nije očito da najviše bodova imaju oni koji imaju najviše "susjeda"?! Weeee-heeee!!!

Glasali su za nas BiH i mislim da i FYR Macedonia. Very Happy

A Rusima su dali glasove sve bivše države SSSR-a, Britanci Ircima, Irci Britancima, Danskoj svi, Švedskoj svi, Švicarskoj svi itd. Cool

Samo ne kužim, zašto Francuzima niko ni ništa da?! Shocked

A i ne kužim di je Španjolcima bila pamet sa Kečapom. Rolling Eyes

Sve u svemu, dogodine opet kvalifikacije... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 14:05 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nemoj biti tako kritična imamo mi i dijasporu sa 6 bodova u švicarskoj i 2 boda u njemačkoj...

najsmješnije mi bilo:
dolazi na red albanija da glasa i kaže meni moja mama: "aj tu bi mogli dobit bodove, njima je blizak taj melos"
---> kad ono ni bod od albanije, nije nam pomogo ni melos ni blizina
nemoj biti tako kritična imamo mi i dijasporu sa 6 bodova u švicarskoj i 2 boda u njemačkoj...

najsmješnije mi bilo:
dolazi na red albanija da glasa i kaže meni moja mama: "aj tu bi mogli dobit bodove, njima je blizak taj melos"
---> kad ono ni bod od albanije, nije nam pomogo ni melos ni blizina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 17:11 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Severina i Ladari su vrhunski iskarikirali cjeli eurosong :D
Severina i Ladari su vrhunski iskarikirali cjeli eurosong Very Happy



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 19:11 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sve je to šuga :roll:
sve je to šuga Rolling Eyes




Zadnja promjena: marta; 21:03 uto, 30. 1. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 19:36 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

moje mišljenje o fincima...

1. treba se usudit dić u onakvim kostimima na eurosong di su svi ulickani
2. oni su jedni od rijetkih se nisu skidali
3. pjesma je bila odlična
4. pjesma je bila drukčija od drugih, sve su bile iste
5. baš su bili najbolji i sa pjesmom i sa nastupom

što se tiče ostalih pjesama jedino mi je žao što hari nije bio 2.

svi osim harija i lorda su bili isti... ista melodija (nalik na prošlogodišnju pobjedničku pjesmu) i svi su imali isti nastup.


:headbanging: [size=18][b][color=red]LORD[/color][/b][/size] :headbanging:
moje mišljenje o fincima...

1. treba se usudit dić u onakvim kostimima na eurosong di su svi ulickani
2. oni su jedni od rijetkih se nisu skidali
3. pjesma je bila odlična
4. pjesma je bila drukčija od drugih, sve su bile iste
5. baš su bili najbolji i sa pjesmom i sa nastupom

što se tiče ostalih pjesama jedino mi je žao što hari nije bio 2.

svi osim harija i lorda su bili isti... ista melodija (nalik na prošlogodišnju pobjedničku pjesmu) i svi su imali isti nastup.


Headbanging LORD Headbanging



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:43 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]nemoj biti tako kritična imamo mi i dijasporu sa 6 bodova u švicarskoj i 2 boda u njemačkoj...[/quote]
E da, da! Na njih sam skroz zaboravila! :oops:

A još meni čale kaže - "Sad će naša dijaspora udjelit nama koji bod!" :lol:

A najviše mi se u biti svidjelo kaj nisu one "sitne glasove" išli čitat onako sporo, pa da sve skupa traje i traje i traje... :wink:
mladac (napisa):
nemoj biti tako kritična imamo mi i dijasporu sa 6 bodova u švicarskoj i 2 boda u njemačkoj...

E da, da! Na njih sam skroz zaboravila! Embarassed

A još meni čale kaže - "Sad će naša dijaspora udjelit nama koji bod!" Laughing

A najviše mi se u biti svidjelo kaj nisu one "sitne glasove" išli čitat onako sporo, pa da sve skupa traje i traje i traje... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bla bla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2006. (19:07:44)
Postovi: (41)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:50 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a mislim da smo dobili i 10 points od slovenije :!: :!:
:wacky: :wacky: :wacky:
a mislim da smo dobili i 10 points od slovenije Exclamation Exclamation
Tup, tup, tup,... Tup, tup, tup,... Tup, tup, tup,...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:22 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Iskon Portal"]"Ovo je dokaz da su i rokeri gledali Euroviziju", rekao je utemeljitelj benda [b]Mr. Lordi[/b]. "Naša je pobjeda i pobjeda slobodoumlja. Gledatelji Eurovizije sada prihvaćaju i druge vrste glazbe, osim popa i balada. Nadamo se da će ubuduće sudjelovati sve više rock i heavy-metal grupa", dodao je.[/quote]

[color=red]...Nadamo se da će ubuduće sudjelovati sve više rock i heavy-metal grupa...[/color]

mislim da nas ima dosta koji bi to voljeli... :headbanging:

više [url=http://www.iskon.hr/glazba/page/2006/05/21/0025006.html]ovdje[/url]

:headbanging:
Iskon Portal (napisa):
"Ovo je dokaz da su i rokeri gledali Euroviziju", rekao je utemeljitelj benda Mr. Lordi. "Naša je pobjeda i pobjeda slobodoumlja. Gledatelji Eurovizije sada prihvaćaju i druge vrste glazbe, osim popa i balada. Nadamo se da će ubuduće sudjelovati sve više rock i heavy-metal grupa", dodao je.


...Nadamo se da će ubuduće sudjelovati sve više rock i heavy-metal grupa...

mislim da nas ima dosta koji bi to voljeli... Headbanging

više ovdje

Headbanging



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 22:55 ned, 21. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Ne znam da li je netko ovo već napisao na ovom topicu (a ne da mi se tražit na prethodnih pet strana), :P ali zar nije očito da najviše bodova imaju oni koji imaju najviše "susjeda"?! :PP[/quote]

pa po čemu je to išta drugačije od bilo kojeg drugog eurosonga :D istina ove godine je bilo jaaako izraženo to da dobivaš bodove samo od susjeda+dijaspore. uočite da bosanaca očito ima više nego naših vani :g:

realno gledajući teško da bi netko tipa lordi došao iz neke druge sredine (skandinavija), ali da je skoro sigurno ne bi pobijedio. naprosto zato što nemaš dovoljno susjeda :D npr. da su koji slučajem kawasaki 3P prošli na eurosong mislim da bi ih pokopalo upravo to + činjenica da ne bi pjevali na engleskom.

[quote="fireball"]3. pjesma je bila odlična[/quote]

netko se ozbiljno shvatio :lol:

[quote="fireball"]svi osim harija i lorda su bili isti... ista melodija (nalik na prošlogodišnju pobjedničku pjesmu) i svi su imali isti nastup.[/quote]

ja se ne bi složio. po meni je štikla bila pjesma sa tekstom koji je bio jednako "tup" kao i mnogi, ali krajnje besmislen na jedan sasvim drugačiji način od bilo čega viđenog (ciljana zezancija ;)). i nastup je bio totalno naturalistički (nije bio toooliko kičast kao mnogi). ja bih rekao da su lordi i severina bili jedini pošteni "napadi" na opči standardni kič, samo što Lordi ipak jače odskače :D
buba (napisa):
Ne znam da li je netko ovo već napisao na ovom topicu (a ne da mi se tražit na prethodnih pet strana), Razz ali zar nije očito da najviše bodova imaju oni koji imaju najviše "susjeda"?! Weeee-heeee!!!


pa po čemu je to išta drugačije od bilo kojeg drugog eurosonga Very Happy istina ove godine je bilo jaaako izraženo to da dobivaš bodove samo od susjeda+dijaspore. uočite da bosanaca očito ima više nego naših vani Mr. Green

realno gledajući teško da bi netko tipa lordi došao iz neke druge sredine (skandinavija), ali da je skoro sigurno ne bi pobijedio. naprosto zato što nemaš dovoljno susjeda Very Happy npr. da su koji slučajem kawasaki 3P prošli na eurosong mislim da bi ih pokopalo upravo to + činjenica da ne bi pjevali na engleskom.

fireball (napisa):
3. pjesma je bila odlična


netko se ozbiljno shvatio Laughing

fireball (napisa):
svi osim harija i lorda su bili isti... ista melodija (nalik na prošlogodišnju pobjedničku pjesmu) i svi su imali isti nastup.


ja se ne bi složio. po meni je štikla bila pjesma sa tekstom koji je bio jednako "tup" kao i mnogi, ali krajnje besmislen na jedan sasvim drugačiji način od bilo čega viđenog (ciljana zezancija Wink). i nastup je bio totalno naturalistički (nije bio toooliko kičast kao mnogi). ja bih rekao da su lordi i severina bili jedini pošteni "napadi" na opči standardni kič, samo što Lordi ipak jače odskače Very Happy



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:57 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"]realno gledajući teško da bi netko tipa lordi došao iz neke druge sredine (skandinavija), ali da je skoro sigurno ne bi pobijedio. naprosto zato što nemaš dovoljno susjeda :D[/quote]

Malo je naporno to sto se vrti stalno po tisku da Lordi mogu pobjedu zahvaliti "susjedima". :? Hrvatska nam je dala 10 bodova... pa je l' Hrvatska "susjed" Finskoj?! :shock: Skoro svaka zemlja je dala nesto bodova... ti Finci ispadaju centar svijeta! :roll:

[quote="nemo"]ja bih rekao da su lordi i severina bili jedini pošteni "napadi" na opči standardni kič, samo što Lordi ipak jače odskače :D[/quote]

Kako je netko lijepo primijetio: Mr.Lordi ima veću štiklu... :lol:
nemo (napisa):
realno gledajući teško da bi netko tipa lordi došao iz neke druge sredine (skandinavija), ali da je skoro sigurno ne bi pobijedio. naprosto zato što nemaš dovoljno susjeda Very Happy


Malo je naporno to sto se vrti stalno po tisku da Lordi mogu pobjedu zahvaliti "susjedima". Confused Hrvatska nam je dala 10 bodova... pa je l' Hrvatska "susjed" Finskoj?! Shocked Skoro svaka zemlja je dala nesto bodova... ti Finci ispadaju centar svijeta! Rolling Eyes

nemo (napisa):
ja bih rekao da su lordi i severina bili jedini pošteni "napadi" na opči standardni kič, samo što Lordi ipak jače odskače Very Happy


Kako je netko lijepo primijetio: Mr.Lordi ima veću štiklu... Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 8:38 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo malo sretnih vjesti: crna gorna izglasala neovisnost---> sljedeće godine imamo još 10 bodova :trio:
evo malo sretnih vjesti: crna gorna izglasala neovisnost---> sljedeće godine imamo još 10 bodova Vesele plesacice


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 5 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan