Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Bezuvjetan upis (informacija)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 15:08 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Bezuvjetan upis Citirajte i odgovorite

Zanima me zasto na smjeru Matematika nema bezuvjetnog upisa kao na biologiji, kemiji?
Zanima me kako bi studenti pozdravili odluku da se istoimeni uvede....
Zanima me zasto na smjeru Matematika nema bezuvjetnog upisa kao na biologiji, kemiji?
Zanima me kako bi studenti pozdravili odluku da se istoimeni uvede....


[Vrh]
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 15:16 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, svaki odsjek ima svoja "pravila igre". Nije ti za sve isto.
Nisam baš [b]za[/b] da se to uvede, jel mislim da će se smanjiti nekak volja za učenje i svi će već unaprijed znati da su upisali višu godinu i da su sigurni šta se tiče doma i isto tako i stipendije. :dogrun:
Pa, svaki odsjek ima svoja "pravila igre". Nije ti za sve isto.
Nisam baš za da se to uvede, jel mislim da će se smanjiti nekak volja za učenje i svi će već unaprijed znati da su upisali višu godinu i da su sigurni šta se tiče doma i isto tako i stipendije. Dog Run



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:17 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Re: Bezuvjetan upis Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zanima me zasto na smjeru Matematika nema bezuvjetnog upisa kao na biologiji, kemiji?
[/quote]

kako mislis bezuvjetan upis? :roll:
Anonymous (napisa):
Zanima me zasto na smjeru Matematika nema bezuvjetnog upisa kao na biologiji, kemiji?


kako mislis bezuvjetan upis? Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 15:19 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislima da ti se misli da i ako položiš jedan ispit, možeš upisati višu godinu. Takva slična stvar je i na Agronomiji bila (sad neznam zbog uvedene bolonje), to znam direktno od profesora matematike. :D
Mislima da ti se misli da i ako položiš jedan ispit, možeš upisati višu godinu. Takva slična stvar je i na Agronomiji bila (sad neznam zbog uvedene bolonje), to znam direktno od profesora matematike. Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Dabrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (13:58:54)
Postovi: (B8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: biologija

PostPostano: 15:26 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

biologija je to uvela samo ove akademske godine kako bi se izbjegla kolizija dosadašnji sistem/bolonja.
između ostalog, ove je godine na biologiju upisano najviše studenata do sada, pa se bezuvjetnim upisom pokušalo stati na kraj prevelikom broju studenata.

po meni, to je jako loš način, jer:
1. ljudi se naravno ulijene
2. budući da si ostavljaju ispite za drugi puta, sve će ih više padati (sistem na biologiji je da za upis na višu godinu moraš smao očistiti prethodnu, znači za upis na 3. godinu, moraš položiti sve s 1.)
3. svi očekuju da će isti sistem biti i sljedeće akademske godine, pa se i dalje ispiti razvlače.
biologija je to uvela samo ove akademske godine kako bi se izbjegla kolizija dosadašnji sistem/bolonja.
između ostalog, ove je godine na biologiju upisano najviše studenata do sada, pa se bezuvjetnim upisom pokušalo stati na kraj prevelikom broju studenata.

po meni, to je jako loš način, jer:
1. ljudi se naravno ulijene
2. budući da si ostavljaju ispite za drugi puta, sve će ih više padati (sistem na biologiji je da za upis na višu godinu moraš smao očistiti prethodnu, znači za upis na 3. godinu, moraš položiti sve s 1.)
3. svi očekuju da će isti sistem biti i sljedeće akademske godine, pa se i dalje ispiti razvlače.



_________________
dis bonjour a la dame...

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 15:33 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao sto je Dabrica vec napisala, biologija je uvela taj sustav ove godine, i to samo za ovu godinu. Objasnjenje je bio prevelik broj novoupisanih studenata, i jedini nacin na koji se mogla normalno odvijati nastava u postojecim prostorima je upravo da se sprijeci pad odredjenog broja studenata na 1.godinu.

Ono sto je jos vazno, to je da na biologiji nije uveden totalno bezuvjetan upis. Radi se o tome da je potrebno ocistiti 1. godinu za upis 3., odnosno 2. za upis 4. godine.

Po meni isto nije dobro zato sto padne motivacija za rad... Imam vremena, nije hitno... Mislim da je veci problem sto vecina kolega ocekuje da ce to tako biti opet sada pa ne daju ispite kako bi trebali. Sto ce biti, saznat cemo u 10.mjesecu.
Kao sto je Dabrica vec napisala, biologija je uvela taj sustav ove godine, i to samo za ovu godinu. Objasnjenje je bio prevelik broj novoupisanih studenata, i jedini nacin na koji se mogla normalno odvijati nastava u postojecim prostorima je upravo da se sprijeci pad odredjenog broja studenata na 1.godinu.

Ono sto je jos vazno, to je da na biologiji nije uveden totalno bezuvjetan upis. Radi se o tome da je potrebno ocistiti 1. godinu za upis 3., odnosno 2. za upis 4. godine.

Po meni isto nije dobro zato sto padne motivacija za rad... Imam vremena, nije hitno... Mislim da je veci problem sto vecina kolega ocekuje da ce to tako biti opet sada pa ne daju ispite kako bi trebali. Sto ce biti, saznat cemo u 10.mjesecu.



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 15:45 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Radi se o tome da je potrebno ocistiti 1. godinu za upis 3., odnosno 2. za upis 4. godine.[/quote]

To je kao po starom programu (barem kod nas na MO).
bnikola (napisa):
Radi se o tome da je potrebno ocistiti 1. godinu za upis 3., odnosno 2. za upis 4. godine.


To je kao po starom programu (barem kod nas na MO).



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:54 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"][quote="bnikola"]Radi se o tome da je potrebno ocistiti 1. godinu za upis 3., odnosno 2. za upis 4. godine.[/quote]

To je kao po starom programu (barem kod nas na MO).[/quote]

a kad je taj stari program se provodio uopce
sta nije uvijek bilo ocistit prvo godinu i dat uvjjet iz druge za trecu i ocistit cijelu drugu i dat uvjet iz trece za cetvrtu :roll:
zbunj sam :wink:
andreao (napisa):
bnikola (napisa):
Radi se o tome da je potrebno ocistiti 1. godinu za upis 3., odnosno 2. za upis 4. godine.


To je kao po starom programu (barem kod nas na MO).


a kad je taj stari program se provodio uopce
sta nije uvijek bilo ocistit prvo godinu i dat uvjjet iz druge za trecu i ocistit cijelu drugu i dat uvjet iz trece za cetvrtu Rolling Eyes
zbunj sam Wink



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 16:08 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj da, zaboravila sam uvjet napomenuti.
Thx billy
Joj da, zaboravila sam uvjet napomenuti.
Thx billy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 16:16 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]Joj da, zaboravila sam uvjet napomenuti.
Thx billy[/quote]

vec sam misla sto ja to neznam a mogla sma iskoristit, bas si me zbunila he he :lol: al dobro

Inace ni ja se ne slazem s tim bezuvjetnim upisom mislim da je to glupo totalno
andreao (napisa):
Joj da, zaboravila sam uvjet napomenuti.
Thx billy


vec sam misla sto ja to neznam a mogla sma iskoristit, bas si me zbunila he he Laughing al dobro

Inace ni ja se ne slazem s tim bezuvjetnim upisom mislim da je to glupo totalno



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 16:17 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na biologiji je bio malo drugaciji princip. Vrijedilo je ovo kao i kod vas, znaci ocistiti onu predprethodnu. Ali, osim toga, trebalo je skupiti odredjen broj ECTS bodova, i dati uvjete, tako da je bilo posla i na aktualnoj godini da bi se upisalo visu.
Na biologiji je bio malo drugaciji princip. Vrijedilo je ovo kao i kod vas, znaci ocistiti onu predprethodnu. Ali, osim toga, trebalo je skupiti odredjen broj ECTS bodova, i dati uvjete, tako da je bilo posla i na aktualnoj godini da bi se upisalo visu.



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:01 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tocno tako je bilo i na MO. Po novom sistemu "upis vise godine" uvjetovan je polaganjem [b]svih[/b] kolegija iz aktualne - tako je propisalo Sveuciliste u novom Statutu. Medjutim, nije sasvim jasno sto znaci taj "upis vise godine". Naime, iduce godine mogu se upisati svi kolegiji za koje su polozeni prethodnici i ponovo oni koji su ostali nepolozeni. Ukoliko toga ima manje od 60 ECTS-a, prica se da ce se moci unaprijed upisivati kolegiji s visih godina, jasno samo oni za koje su polozeni prethodnici.
Tocno tako je bilo i na MO. Po novom sistemu "upis vise godine" uvjetovan je polaganjem svih kolegija iz aktualne - tako je propisalo Sveuciliste u novom Statutu. Medjutim, nije sasvim jasno sto znaci taj "upis vise godine". Naime, iduce godine mogu se upisati svi kolegiji za koje su polozeni prethodnici i ponovo oni koji su ostali nepolozeni. Ukoliko toga ima manje od 60 ECTS-a, prica se da ce se moci unaprijed upisivati kolegiji s visih godina, jasno samo oni za koje su polozeni prethodnici.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:32 uto, 30. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]..., jel mislim da će se smanjiti nekak volja za učenje i svi će već unaprijed znati da su upisali višu godinu i da su sigurni šta se tiče doma i isto tako i stipendije. :dogrun:[/quote]
Pa šta je u tome loše?! :PP

@krcko: Kada će se nešto konkretnije znati? :-k

Prije listopada, ili... :roll:
andreao (napisa):
..., jel mislim da će se smanjiti nekak volja za učenje i svi će već unaprijed znati da su upisali višu godinu i da su sigurni šta se tiče doma i isto tako i stipendije. Dog Run

Pa šta je u tome loše?! Weeee-heeee!!!

@krcko: Kada će se nešto konkretnije znati? Think

Prije listopada, ili... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:48 sri, 31. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa to sto sam napisao je konkretno. Ovo s upisivanjem kolegija s visih godina ionako jos nece biti aktualno iduce godine jer ce se izvoditi samo Bolonjska 1. i 2. AFAIK malo ce se potkresati stablo prethodnika, da se ubrza prolazak kroz studij onima koji negdje zapnu.
Pa to sto sam napisao je konkretno. Ovo s upisivanjem kolegija s visih godina ionako jos nece biti aktualno iduce godine jer ce se izvoditi samo Bolonjska 1. i 2. AFAIK malo ce se potkresati stablo prethodnika, da se ubrza prolazak kroz studij onima koji negdje zapnu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 8:25 sri, 31. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="andreao"]..., jel mislim da će se smanjiti nekak volja za učenje i svi će već unaprijed znati da su upisali višu godinu i da su sigurni šta se tiče doma i isto tako i stipendije. :dogrun:[/quote]
Pa šta je u tome loše?! :PP[/quote]

Pa mislila sam u nekakvom akedemskom pogledu na taj upis tj. sa ajmo reći krckovog stajališta.
buba (napisa):
andreao (napisa):
..., jel mislim da će se smanjiti nekak volja za učenje i svi će već unaprijed znati da su upisali višu godinu i da su sigurni šta se tiče doma i isto tako i stipendije. Dog Run

Pa šta je u tome loše?! Weeee-heeee!!!


Pa mislila sam u nekakvom akedemskom pogledu na taj upis tj. sa ajmo reći krckovog stajališta.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 10:36 sri, 31. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kako ide upis ako smo sada pali prvu godinu? Upisujemo se zajedno s novim brucošima ili ranije? Jel isto polažemo prijemni ili ne?
A kako ide upis ako smo sada pali prvu godinu? Upisujemo se zajedno s novim brucošima ili ranije? Jel isto polažemo prijemni ili ne?



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 11:13 sri, 31. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prijamni ne. Pa već si upisana na faks. Prošle godine su oni koji su pali godinu upisivali tek krajem 9. mjeseca. Mislim da bi to nekako trebalo ići i ove godine, ali nisam sigurna. 8)
Prijamni ne. Pa već si upisana na faks. Prošle godine su oni koji su pali godinu upisivali tek krajem 9. mjeseca. Mislim da bi to nekako trebalo ići i ove godine, ali nisam sigurna. Cool



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:10 sri, 31. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Pa to sto sam napisao je konkretno. Ovo s upisivanjem kolegija s visih godina ionako jos nece biti aktualno iduce godine jer ce se izvoditi samo Bolonjska 1. i 2. AFAIK malo ce se potkresati stablo prethodnika, da se ubrza prolazak kroz studij onima koji negdje zapnu.[/quote]

ako smijem malo dopuniti....
1. nije da me se nesto dojmilo kresanje stabla prethodnika (em1 je ostala prethodnik svemu, dok uum nije svemu) ali ostalo mi izgleda osjetno bolje...
2. ukoliko postoji kolegij kojem je prethodnik samo nesto s prve godine sto ste polozili, i ako vam opterecenje ne prelazi 60ECTSa, moci cete ga upisati, cak i ako je s trece godine.... (doduse, ne znam kako su to zamislili jerbo treca godina jos nije bolonjska... no hajd...)
tu vjerujem da se nece bas sakom i kapom dijeliti kolegiji s trece, em sto treca nije bolonjska, em sto mislim da nije bas cilj da se sad krenete baviti trecom, a s necim ste zaglavili na prvoj....
3. ukoliko postoji student koji je sve zivo i nezivo dao (sa dabrim ocjenama) :wink: osim cistog upisa druge (sto je 60ECTSa) postoji mogucnost da upise ponesto preko opterecenja (npr neki kolegij s trece za koji naravno ima uvjet) naravno, na molbu, ocjene ce se vjerojatno gledati pa zato napisah da moraju biti dobre, jer je u cilju da student odradi svoje opterecenje i da ga moze odraditi, a ne da se bavi samo advanced stvarima (treca godina) a ne obavi ono sto mu je iduci korak (druga godina) :wink:
krcko (napisa):
Pa to sto sam napisao je konkretno. Ovo s upisivanjem kolegija s visih godina ionako jos nece biti aktualno iduce godine jer ce se izvoditi samo Bolonjska 1. i 2. AFAIK malo ce se potkresati stablo prethodnika, da se ubrza prolazak kroz studij onima koji negdje zapnu.


ako smijem malo dopuniti....
1. nije da me se nesto dojmilo kresanje stabla prethodnika (em1 je ostala prethodnik svemu, dok uum nije svemu) ali ostalo mi izgleda osjetno bolje...
2. ukoliko postoji kolegij kojem je prethodnik samo nesto s prve godine sto ste polozili, i ako vam opterecenje ne prelazi 60ECTSa, moci cete ga upisati, cak i ako je s trece godine.... (doduse, ne znam kako su to zamislili jerbo treca godina jos nije bolonjska... no hajd...)
tu vjerujem da se nece bas sakom i kapom dijeliti kolegiji s trece, em sto treca nije bolonjska, em sto mislim da nije bas cilj da se sad krenete baviti trecom, a s necim ste zaglavili na prvoj....
3. ukoliko postoji student koji je sve zivo i nezivo dao (sa dabrim ocjenama) Wink osim cistog upisa druge (sto je 60ECTSa) postoji mogucnost da upise ponesto preko opterecenja (npr neki kolegij s trece za koji naravno ima uvjet) naravno, na molbu, ocjene ce se vjerojatno gledati pa zato napisah da moraju biti dobre, jer je u cilju da student odradi svoje opterecenje i da ga moze odraditi, a ne da se bavi samo advanced stvarima (treca godina) a ne obavi ono sto mu je iduci korak (druga godina) Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 20:42 sri, 7. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

dakle, crno na bijelo, nema bezuvjetnog upisa na trecu godinu?
dakle, crno na bijelo, nema bezuvjetnog upisa na trecu godinu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:02 sri, 7. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nema i kod nas se nije niti ozbiljnije spominjalo. 8)
Nema i kod nas se nije niti ozbiljnije spominjalo. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan