Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Veježbe dok nam drage asistentice nema???
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 20:20 pet, 12. 5. 2006    Naslov: Veježbe dok nam drage asistentice nema??? Citirajte i odgovorite

Dakle pita nje je termin i učionica odrzavanja vjezbi u sljedećih 4 :?: (ispravite me ak sa u krivu) tjedana.

Dal se ostalo na onom drugom terminu koji je dogovoren za četvrtak 17-19h ili je uletio neki novi termin?
E da, i u kojoj učionici će to biti?
Dakle pita nje je termin i učionica odrzavanja vjezbi u sljedećih 4 Question (ispravite me ak sa u krivu) tjedana.

Dal se ostalo na onom drugom terminu koji je dogovoren za četvrtak 17-19h ili je uletio neki novi termin?
E da, i u kojoj učionici će to biti?



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 17:12 sub, 13. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

I mene zanimaju detelji oko narednih tjedana. Hoce li to gradivo biti u kolokviju?
I sve pohvale asistentici! :wink:
I mene zanimaju detelji oko narednih tjedana. Hoce li to gradivo biti u kolokviju?
I sve pohvale asistentici! Wink


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:25 sub, 13. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja nisam upucena.... Kud odlazi asistentica?? :neznam:
Ja nisam upucena.... Kud odlazi asistentica?? Ja to stvarno ne znam


[Vrh]
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 22:07 sub, 13. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno da ce to gradivo biti u kolokviju, asistentica odlazi, nemam pojma di tocno, ali dolazi :)
Taman kad se ona vrati ce se odrzati kolokvij,a to ce biti onaj predzadnji tjedan nastave. Do onda ce se nastava odrzavati po ovoj "novoj" shemi
Naravno da ce to gradivo biti u kolokviju, asistentica odlazi, nemam pojma di tocno, ali dolazi Smile
Taman kad se ona vrati ce se odrzati kolokvij,a to ce biti onaj predzadnji tjedan nastave. Do onda ce se nastava odrzavati po ovoj "novoj" shemi



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:28 ned, 14. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja znam ovo:
19.05.imamo 4 sata vjezbi (2 sata u 002, a druga 2 sata u 110)
Nakon toga vjezbe ce nam 2 x drzati asistent Gogic i to 25.05. i 01.06. od 17-19h( di? ne znam)...
14.06.(srijeda)cemo imati grupne konzultacije sa asistenticom u nekom terminu buduci da je kolokvij 16.06.....
Hope that helps....I ako sam nesto krivo napisala neka me netko ispravi....
Ja znam ovo:
19.05.imamo 4 sata vjezbi (2 sata u 002, a druga 2 sata u 110)
Nakon toga vjezbe ce nam 2 x drzati asistent Gogic i to 25.05. i 01.06. od 17-19h( di? ne znam)...
14.06.(srijeda)cemo imati grupne konzultacije sa asistenticom u nekom terminu buduci da je kolokvij 16.06.....
Hope that helps....I ako sam nesto krivo napisala neka me netko ispravi....



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 11:08 ned, 14. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cestitke Hermioni na tocnim podacima :) Dodajem samo da ce se ova dva tjedna vjezbe cetvrtkom odrzavati u 101.

U drugi kolokvij ulazi sve gradivo koje nije uslo u prvi kolokvij, dakle, od grupa permutacija nadalje. Drugi kolokvij ce biti 16.6. u terminu nastave (12-14).

Za tocan termin ovih grupnih konzultcija (ili dodatnih vjezbi, ili ponavljanja prije kolokvija, ili kako to vec zelite zvati- uglavnom) se jos moramo dogovoriti. Malo sam gledala vase rasporede i nekako mi se cini da je ovaj cetvrtak jedino zapravo zgodno vrijeme. Treba pokriti tri smjera (tm, r, prof), i to u vrijeme kad ima slobodnih prostorija. Prof. su srijedom zauzeti do 19 (!). Sto kazete na cetvrtak, 15.6. 17-19? Znam da je netom prije kolokvija, ali to nekak i je ideja- da do onda naucite sve sto mozete sami, i dodete pitati sto vam nije jasno, ili kako se rjesava neki zadatak iz zadace i sl... Ak netko ima bolju ideju nek se javi.
Cestitke Hermioni na tocnim podacima Smile Dodajem samo da ce se ova dva tjedna vjezbe cetvrtkom odrzavati u 101.

U drugi kolokvij ulazi sve gradivo koje nije uslo u prvi kolokvij, dakle, od grupa permutacija nadalje. Drugi kolokvij ce biti 16.6. u terminu nastave (12-14).

Za tocan termin ovih grupnih konzultcija (ili dodatnih vjezbi, ili ponavljanja prije kolokvija, ili kako to vec zelite zvati- uglavnom) se jos moramo dogovoriti. Malo sam gledala vase rasporede i nekako mi se cini da je ovaj cetvrtak jedino zapravo zgodno vrijeme. Treba pokriti tri smjera (tm, r, prof), i to u vrijeme kad ima slobodnih prostorija. Prof. su srijedom zauzeti do 19 (!). Sto kazete na cetvrtak, 15.6. 17-19? Znam da je netom prije kolokvija, ali to nekak i je ideja- da do onda naucite sve sto mozete sami, i dodete pitati sto vam nije jasno, ili kako se rjesava neki zadatak iz zadace i sl... Ak netko ima bolju ideju nek se javi.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (20:53:54)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: ZG

PostPostano: 11:39 ned, 14. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvo: [b]hvala[/b] asistentici sto je ostavila svoje biljeske za vjezbe u 102!! (odmah lagano [code:1]++sarma;[/code:1] :) )

Drugo: da li bi bio problem kada bi ostavili i ovaj drugi dio u 102?? (pod pretpostavkom da ih vec imate napisane) Ali ako je ikako moguce, prije no sto odete, tako da mozemo taj dio spremiti prije...

Unaprijed hvala!!
Prvo: hvala asistentici sto je ostavila svoje biljeske za vjezbe u 102!! (odmah lagano
Kod:
++sarma;
Smile )

Drugo: da li bi bio problem kada bi ostavili i ovaj drugi dio u 102?? (pod pretpostavkom da ih vec imate napisane) Ali ako je ikako moguce, prije no sto odete, tako da mozemo taj dio spremiti prije...

Unaprijed hvala!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 20:31 ned, 14. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno. Ostavit cu ih kad ih napisem. Nazalost malo sam u guzvi :oops: pa ih nekak pisem vrlo kampanjski :oops: , ali ostavit cu ih sigurno prije nego odem. Zajedno sa velikom hrpom zadaca :)
Naravno. Ostavit cu ih kad ih napisem. Nazalost malo sam u guzvi Embarassed pa ih nekak pisem vrlo kampanjski Embarassed , ali ostavit cu ih sigurno prije nego odem. Zajedno sa velikom hrpom zadaca Smile



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (20:53:54)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: ZG

PostPostano: 20:48 ned, 14. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]... pa ih nekak pisem vrlo kampanjski ...[/quote]

...aaaa zato mi ucimo kampanjski :D
Martinab (napisa):
... pa ih nekak pisem vrlo kampanjski ...


...aaaa zato mi ucimo kampanjski Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 10:06 čet, 18. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ostavila sam cijele nove vjezbe u 102, i u skriptarnici. Imaju tocno 102 stranice :) zajedno sa zadacama.

Dakle da ponovim:

19.5. 12-16 u 002/110
25.5. 17-19 u 101 Ilja Gogić
1.6. 17-19 u 101 Ilja Gogić
15.6. 17 u 101 ponavljanje za kolokvij
16.6. 12-14 u 002/110 kolokvij

Na kolokvij smiju svi oni studenti koji su na prvom kolokviju imali vise od 40 bodova. (Bio je dogovor da treba proci oba kolokvija, dakle imati >45 na oba, ali smo odlucili troje studenata koji su bili na granici, tj imali 40 bodova, dozvoliti izlazak na drugi kolokvij, kojeg bi onda ipak trebali dobro napisati za prolaz)
Ostavila sam cijele nove vjezbe u 102, i u skriptarnici. Imaju tocno 102 stranice Smile zajedno sa zadacama.

Dakle da ponovim:

19.5. 12-16 u 002/110
25.5. 17-19 u 101 Ilja Gogić
1.6. 17-19 u 101 Ilja Gogić
15.6. 17 u 101 ponavljanje za kolokvij
16.6. 12-14 u 002/110 kolokvij

Na kolokvij smiju svi oni studenti koji su na prvom kolokviju imali vise od 40 bodova. (Bio je dogovor da treba proci oba kolokvija, dakle imati >45 na oba, ali smo odlucili troje studenata koji su bili na granici, tj imali 40 bodova, dozvoliti izlazak na drugi kolokvij, kojeg bi onda ipak trebali dobro napisati za prolaz)



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 14:57 pet, 19. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos jedna promjena... Danas na vjezbama smo se dogovorili da, jer je 15.6. Tjelovo, ono ponavljanje odradimo u srijedu 14.6. u 16 sati. i ja sam lijepo pitala kad teorijska, kad racunarstvo, i kad profesori imaju predavanja taj dan ali... Mene nitko nije pitao :( Drugim rijecima, zaboravila sam da taj tjedan jos traju predavanja na postdiplomskom, tj da ja ne mogu prije 16:45. Pa predlazem novi termin: srijeda 14.6. od 16:45 do kad-vec-bude-trebalo. :?:
Jos jedna promjena... Danas na vjezbama smo se dogovorili da, jer je 15.6. Tjelovo, ono ponavljanje odradimo u srijedu 14.6. u 16 sati. i ja sam lijepo pitala kad teorijska, kad racunarstvo, i kad profesori imaju predavanja taj dan ali... Mene nitko nije pitao Sad Drugim rijecima, zaboravila sam da taj tjedan jos traju predavanja na postdiplomskom, tj da ja ne mogu prije 16:45. Pa predlazem novi termin: srijeda 14.6. od 16:45 do kad-vec-bude-trebalo. Question



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 13:21 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok... Ako je informacija koju ste mi dali na vjezbama tocna, i 101 je stvarno slobodna jer nema psihologije, onda se nalazimo u [b][color=cyan][size=18]16:45 u 101[/size][/color][/b]... Ako je slucajno zauzeta, konglomerirajte se ispred (tiho ak je nastava unutra), ja dolazim cim mi zavrsi predavanje i onda idemo zajedno trazit neku prostoriju.
Ok... Ako je informacija koju ste mi dali na vjezbama tocna, i 101 je stvarno slobodna jer nema psihologije, onda se nalazimo u 16:45 u 101... Ako je slucajno zauzeta, konglomerirajte se ispred (tiho ak je nastava unutra), ja dolazim cim mi zavrsi predavanje i onda idemo zajedno trazit neku prostoriju.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:21 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

101 je puna. Novi plan je [color=red][size=24]105[/size][/color]. Do daljne obavjesti :) Pratite POST-ITe :)
101 je puna. Novi plan je 105. Do daljne obavjesti Smile Pratite POST-ITe Smile



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan