Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vkojic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2006. (22:44:48)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 19 - 0

PostPostano: 21:36 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]OBAVIJEST![/b]

Iduci tjedan, 19.-23.6.2006., [b]demonstrature [/b]iz [b]MA2[/b] odrzat ce se u [b]ponedjeljak 19.6.2006.[/b] s pocetkom u [b]16:30[/b], umjesto u srijedu 21.6.2006.

Sastanak ispred oglasne ploce.

Vedran K.
OBAVIJEST!

Iduci tjedan, 19.-23.6.2006., demonstrature iz MA2 odrzat ce se u ponedjeljak 19.6.2006. s pocetkom u 16:30, umjesto u srijedu 21.6.2006.

Sastanak ispred oglasne ploce.

Vedran K.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zavod za analizu
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (05:33:55)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
119 = 142 - 23

PostPostano: 7:18 sri, 13. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cijenjenoj kolegici demonstratorici Ignaviji [color=red][b]SRETAN RODJENDAN[/b][/color] :party: zeli [color=blue]Zavod[/color].
Jos barem tol'ko, kak' se veli! I da jednako uspjesno izdemonstriras i Analize 3&4. Sve najbolje zelje i ostalo povrce. :krastavac2: :broccoli: :mrkva:

I tak... :wink:
Cijenjenoj kolegici demonstratorici Ignaviji SRETAN RODJENDAN Tuluuuuum!!! zeli Zavod.
Jos barem tol'ko, kak' se veli! I da jednako uspjesno izdemonstriras i Analize 3&4. Sve najbolje zelje i ostalo povrce. Malo brzi krastavac Brokli Mrkva

I tak... Wink



_________________
Poni
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 19:15 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zavod za analizu"]Cijenjenoj kolegici demonstratorici Ignaviji [color=red][b]SRETAN RODJENDAN[/b][/color] :party: zeli [color=blue]Zavod[/color].
Jos barem tol'ko, kak' se veli! I da jednako uspjesno izdemonstriras i Analize 3&4. Sve najbolje zelje i ostalo povrce. :krastavac2: :broccoli: :mrkva:

I tak... :wink:[/quote]

vauu... pa ja to nikad nisam vidjela, medjutim sad mi je zato jos vise super, hvala puno... :D
sam kaj necem demonstrirat 3&4 pa si vi mislite, postala sam razvratna i sad bi kolegije sa 5 rijeci u imenu :shock: :wacky: :sunce: :drinking:

jos hvala :wink:
zavod za analizu (napisa):
Cijenjenoj kolegici demonstratorici Ignaviji SRETAN RODJENDAN Tuluuuuum!!! zeli Zavod.
Jos barem tol'ko, kak' se veli! I da jednako uspjesno izdemonstriras i Analize 3&4. Sve najbolje zelje i ostalo povrce. Malo brzi krastavac Brokli Mrkva

I tak... Wink


vauu... pa ja to nikad nisam vidjela, medjutim sad mi je zato jos vise super, hvala puno... Very Happy
sam kaj necem demonstrirat 3&4 pa si vi mislite, postala sam razvratna i sad bi kolegije sa 5 rijeci u imenu Shocked Tup, tup, tup,... Sunce... #Beer

jos hvala Wink



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
zavod za analizu
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (05:33:55)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
119 = 142 - 23

PostPostano: 23:07 uto, 3. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle evo nas. :party:

[color=blue]Zavod [/color] vam ponosno najavljuje kako smo regrutirali 6 novih mladih analitičara: [color=darkblue]Nikola[/color],[color=blue] Rudi,[/color] [color=indigo]Ivana,[/color] [color=green]Željka[/color], [color=violet]Kristina [/color]i [color=red]Ivana[/color]. :party:

A Ivana & Ivana (redosljed je bitan) su [b]već[/b] odredile termine svojih demonstratura. :party:

Ivana & Ivana, ajde, recite sad. :party:
Dakle evo nas. Tuluuuuum!!!

Zavod vam ponosno najavljuje kako smo regrutirali 6 novih mladih analitičara: Nikola, Rudi, Ivana, Željka, Kristina i Ivana. Tuluuuuum!!!

A Ivana & Ivana (redosljed je bitan) su već odredile termine svojih demonstratura. Tuluuuuum!!!

Ivana & Ivana, ajde, recite sad. Tuluuuuum!!!



_________________
Poni
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
maslačko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2005. (21:01:07)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 7:59 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:soldiersalute: Zavodu

evo onda i mene..čini mi se da sam [color=red]Ivana[/color], al ne mora biti (ne idu mi boje baš najbolje :luckast: )

Dakle, moj termin bio bi:
[b]ponedjeljak 12-13 & 17-18[/b] :bis:
(to bi trebalo pisati na oglasnoj ploči)

dosad mi još nitko nije došao :nuts2:
pa je tako moja tuga pregolema :petting:
Aye, aye, sir! Zavodu

evo onda i mene..čini mi se da sam Ivana, al ne mora biti (ne idu mi boje baš najbolje Luckast )

Dakle, moj termin bio bi:
ponedjeljak 12-13 & 17-18 Bis, bis!
(to bi trebalo pisati na oglasnoj ploči)

dosad mi još nitko nije došao Nuts
pa je tako moja tuga pregolema Jadan mali...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 9:27 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="maslačko"]
dosad mi još nitko nije došao :nuts2:
pa je tako moja tuga pregolema :petting:[/quote]

Pa čekaj malo, tek je počeo faks. Gužva se tek očekuje onaj zadnji ponedjeljak prije kolokvija. Sretno i uživaj! :D
maslačko (napisa):

dosad mi još nitko nije došao Nuts
pa je tako moja tuga pregolema Jadan mali...


Pa čekaj malo, tek je počeo faks. Gužva se tek očekuje onaj zadnji ponedjeljak prije kolokvija. Sretno i uživaj! Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 16:43 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Okidoki :D

Onda pozdrav, ja sam [color=indigo]Ivana[/color]!

S veseljem najavljujem termin svojih demonstratura:

[b]PONEDJELJAK 12-13 & 17-18
[/b]

Inace mozete me kontaktirat i na mail,pm i icq.

[size=9]@maslačko: Nadam se da će se večeras tvoja tuga smanjit (nabavila sam domaću orahovicu i višnjevicu)[/size]

P.S. Kolega Alen nemam nikakvih primjedbi na Vaš termin ukoliko se budete pridržavali "the dogovora".
Okidoki Very Happy

Onda pozdrav, ja sam Ivana!

S veseljem najavljujem termin svojih demonstratura:

PONEDJELJAK 12-13 & 17-18


Inace mozete me kontaktirat i na mail,pm i icq.

@maslačko: Nadam se da će se večeras tvoja tuga smanjit (nabavila sam domaću orahovicu i višnjevicu)

P.S. Kolega Alen nemam nikakvih primjedbi na Vaš termin ukoliko se budete pridržavali "the dogovora".



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce


Zadnja promjena: nana; 14:56 ned, 8. 10. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 16:59 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="maslačko"]
pa je tako moja tuga pregolema :petting:[/quote]
ne znaš ti, :cry: dat ću ti ja tugu pregolemu
maslačko (napisa):

pa je tako moja tuga pregolema Jadan mali...

ne znaš ti, Crying or Very sad dat ću ti ja tugu pregolemu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zavod za analizu
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (05:33:55)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
119 = 142 - 23

PostPostano: 21:47 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termin demonstratura demonstratorice [color=green]Željke[/color] je:

[b]PETAK, 14-16[/b].
Termin demonstratura demonstratorice Željke je:

PETAK, 14-16.



_________________
Poni
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 22:02 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]P.S. Kolega Alen nemam nikakvih primjedbi na Vaš termin ukoliko se budete pridržavali "the dogovora".[/quote]

Uvažena kolegice nana, ima dosta stvari koje nisam savladao iz MA1, a greškom sustava sam uspio položiti kolegij, tako da me možete očekivati na demonstraturama.
nana (napisa):
P.S. Kolega Alen nemam nikakvih primjedbi na Vaš termin ukoliko se budete pridržavali "the dogovora".


Uvažena kolegice nana, ima dosta stvari koje nisam savladao iz MA1, a greškom sustava sam uspio položiti kolegij, tako da me možete očekivati na demonstraturama.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 7:20 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="alen"]Uvažena kolegice nana, ima dosta stvari koje nisam savladao iz MA1, a greškom sustava sam uspio položiti kolegij, tako da me možete očekivati na demonstraturama.[/quote]

Poštovani kolega Alen, jako sam sretna što ste razmotrili moje savjete i spoznali ogromnu važnost kvadratnih jednadzbi. Ali nazalost prema novom programu MA1 to se ne uci tako da mozete mirno spavati. Ali ako imate nekih pitanja bit cu vrlo sretna da vam mogu odgovoriti.
alen (napisa):
Uvažena kolegice nana, ima dosta stvari koje nisam savladao iz MA1, a greškom sustava sam uspio položiti kolegij, tako da me možete očekivati na demonstraturama.


Poštovani kolega Alen, jako sam sretna što ste razmotrili moje savjete i spoznali ogromnu važnost kvadratnih jednadzbi. Ali nazalost prema novom programu MA1 to se ne uci tako da mozete mirno spavati. Ali ako imate nekih pitanja bit cu vrlo sretna da vam mogu odgovoriti.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 19:49 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, priznajem da je to ipak korisnije nego sam prije mislio. Međutim, sada sam shvatio da baš ne znam zbrajati razlomke (npr. 4/5 +3/7) pa ako si možete to malo ponoviti da mi objasnite...

I ima neki čudan znak iznad onog izraza b^2-4ac koji ste napisali kod onih rješenja kvadratne jednadžbe pa me zanimalo što to znači.
Da, priznajem da je to ipak korisnije nego sam prije mislio. Međutim, sada sam shvatio da baš ne znam zbrajati razlomke (npr. 4/5 +3/7) pa ako si možete to malo ponoviti da mi objasnite...

I ima neki čudan znak iznad onog izraza b^2-4ac koji ste napisali kod onih rješenja kvadratne jednadžbe pa me zanimalo što to znači.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zavod za analizu
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (05:33:55)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
119 = 142 - 23

PostPostano: 20:20 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="alen"]Da, priznajem da je to ipak korisnije nego sam prije mislio. Međutim, sada sam shvatio da baš ne znam zbrajati razlomke (npr. 4/5 +3/7) pa ako si možete to malo ponoviti da mi objasnite... [/quote]


[latex]\frac{4}{5}+\frac{3}{7}=\frac{4\cdot7+3\cdot 5}{5 \cdot 7}=\frac{28+15}{35}=\frac{43}{35}[/latex].

p.s. inače Alene, to ćete detaljnije raditi ove godine na numeričkoj :sherlock: :roll:

[quote="alen"]
I ima neki čudan znak iznad onog izraza b^2-4ac koji ste napisali kod onih rješenja kvadratne jednadžbe pa me zanimalo što to znači.[/quote]

Jel možda misliš na ovo [latex]\sqrt{b^2-4ac}[/latex]? Ako da, to iznad bi ti bio drugi korijen, sjećaš se da smo i to radili. Al dobro, to je bilo za naprednije. :roll:

[color=blue]Zavod[/color] je razočaran tobom. Ti si loš demos. :!:
alen (napisa):
Da, priznajem da je to ipak korisnije nego sam prije mislio. Međutim, sada sam shvatio da baš ne znam zbrajati razlomke (npr. 4/5 +3/7) pa ako si možete to malo ponoviti da mi objasnite...



.

p.s. inače Alene, to ćete detaljnije raditi ove godine na numeričkoj Detektivchina! Rolling Eyes

alen (napisa):

I ima neki čudan znak iznad onog izraza b^2-4ac koji ste napisali kod onih rješenja kvadratne jednadžbe pa me zanimalo što to znači.


Jel možda misliš na ovo ? Ako da, to iznad bi ti bio drugi korijen, sjećaš se da smo i to radili. Al dobro, to je bilo za naprednije. Rolling Eyes

Zavod je razočaran tobom. Ti si loš demos. Exclamation



_________________
Poni
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 20:34 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zavod za analizu"]

[latex]\frac{4}{5}+\frac{3}{7}=\frac{4\cdot7+3\cdot 5}{5 \cdot 7}=\frac{28+15}{35}=\frac{43}{35}[/latex].

p.s. inače Alene, to ti je zadatak iz prošlogodišnjeg kolokvija. :roll:
[/quote]

Ma mislim da bi možda i znao baš taj zadatak riješit, samo što su brojevi možda malo teški, al ne znam kak bih inače rješio zadatke takvog tipa. Da bar postoji neki jednostavni postupak kojim bih mogao to reproducirat bez da razmišljam svaki put šta da radim.

[quote="zavod za analizu"]
Jel možda misliš na ovo [latex]\sqrt{b^2-4ac}[/latex]? Ako da, to iznad bi ti bio drugi korijen, sjećaš se da smo i to radili. Al dobro, to je bilo za naprednije. :roll:
[/quote]

Joj, baš na tim vježbama nisam bio kad smo radili taj, kak si ono reko, "drugi korijen". Totalno mi je apstraktan taj znak, ne znam šta bih s njim napravio.

[quote="zavod za analizu"]
[color=blue]Zavod[/color] je razočaran tobom. Ti si loš demos. :!:[/quote]

Možda, al sam ipak demos 8) , a život je pun razočaranja :lol: . Jel mogu doć u Zavod na konzultacije? Mislim da mi obične demonstrature ne mogu pomoć :oops: .
zavod za analizu (napisa):


.

p.s. inače Alene, to ti je zadatak iz prošlogodišnjeg kolokvija. Rolling Eyes


Ma mislim da bi možda i znao baš taj zadatak riješit, samo što su brojevi možda malo teški, al ne znam kak bih inače rješio zadatke takvog tipa. Da bar postoji neki jednostavni postupak kojim bih mogao to reproducirat bez da razmišljam svaki put šta da radim.

zavod za analizu (napisa):

Jel možda misliš na ovo ? Ako da, to iznad bi ti bio drugi korijen, sjećaš se da smo i to radili. Al dobro, to je bilo za naprednije. Rolling Eyes


Joj, baš na tim vježbama nisam bio kad smo radili taj, kak si ono reko, "drugi korijen". Totalno mi je apstraktan taj znak, ne znam šta bih s njim napravio.

zavod za analizu (napisa):

Zavod je razočaran tobom. Ti si loš demos. Exclamation


Možda, al sam ipak demos Cool , a život je pun razočaranja Laughing . Jel mogu doć u Zavod na konzultacije? Mislim da mi obične demonstrature ne mogu pomoć Embarassed .



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 20:36 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zavod za analizu"]p.s. inače Alene, to ćete detaljnije raditi ove godine na numeričkoj :sherlock: :roll:
[/quote]

Aha, onda dobro, već sam se uplašio da sam nešt bitno preskočio na predavanjima.
zavod za analizu (napisa):
p.s. inače Alene, to ćete detaljnije raditi ove godine na numeričkoj Detektivchina! Rolling Eyes


Aha, onda dobro, već sam se uplašio da sam nešt bitno preskočio na predavanjima.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 20:46 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zavod za analizu"]

[latex]\frac{4}{5}+\frac{3}{7}=\frac{4\cdot7+3\cdot 5}{5 \cdot 7}=\frac{28+15}{35}=\frac{43}{35}[/latex].

p.s. inače Alene, kako si ti nama? :roll:
[/quote]

[color=blue]Zavodu[/color] je neugodno odgovoriti na zadnji post. Ja ionako nemam kriterija pa meni nije.

[quote="alen"]
Ma mislim da bi možda i znao baš taj zadatak riješit, samo što su brojevi možda malo teški, al ne znam kak bih inače rješio zadatke takvog tipa. Da bar postoji neki jednostavni postupak kojim bih mogao to reproducirat bez da razmišljam svaki put šta da radim.
[/quote]

Zamisli da je svaka dužina [latex]m[/latex] blizu ove druge dužine [latex]n[/latex]. Bez smanjenja općenitosti možemo uzeti da je [latex]m < 43n[/latex]. To znači da sve dužine možeš izraziti dosta bilzu [latex]43[/latex], i onda nađeš onu bližu od druge, nazovimo ju [latex]l[/latex]. I sad kad malo bolje razmisliš dobiješ da taj [latex]l[/latex] zapravo predstavlja brojnik. Nazivnik slično.

[quote="alen"]

ožda, al sam ipak demos 8) , a život je pun razočaranja :lol: . Jel mogu doć u Zavod na konzultacije? Mislim da mi obične demonstrature ne mogu pomoć :oops: .[/quote]

Nana će ti pomoć. No svejedno si ti loš demos. Nemoj više dolazit tu. :idea:
zavod za analizu (napisa):


.

p.s. inače Alene, kako si ti nama? Rolling Eyes


Zavodu je neugodno odgovoriti na zadnji post. Ja ionako nemam kriterija pa meni nije.

alen (napisa):

Ma mislim da bi možda i znao baš taj zadatak riješit, samo što su brojevi možda malo teški, al ne znam kak bih inače rješio zadatke takvog tipa. Da bar postoji neki jednostavni postupak kojim bih mogao to reproducirat bez da razmišljam svaki put šta da radim.


Zamisli da je svaka dužina blizu ove druge dužine . Bez smanjenja općenitosti možemo uzeti da je . To znači da sve dužine možeš izraziti dosta bilzu , i onda nađeš onu bližu od druge, nazovimo ju . I sad kad malo bolje razmisliš dobiješ da taj zapravo predstavlja brojnik. Nazivnik slično.

alen (napisa):


ožda, al sam ipak demos Cool , a život je pun razočaranja Laughing . Jel mogu doć u Zavod na konzultacije? Mislim da mi obične demonstrature ne mogu pomoć Embarassed .


Nana će ti pomoć. No svejedno si ti loš demos. Nemoj više dolazit tu. Idea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 21:11 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"]Nana će ti pomoć. No svejedno si ti loš demos. Nemoj više dolazit tu. :idea:[/quote]

Dragi Ilja zahvaljujem ti jer ne odustaješ od našeg kolege Alena, znam da je to ponekad teško, ali ipak članovi Zavoda su fine i snažne ličnosti iznimnih kvaliteta i konjskih živaca.

Alene , toplo ti preporučam posjećivanje demonstratura, a i konzultacije ne bi škodile. I nemoj odustati!! Možda jednog dana.....

:srce: Zavod
Ilja (napisa):
Nana će ti pomoć. No svejedno si ti loš demos. Nemoj više dolazit tu. Idea


Dragi Ilja zahvaljujem ti jer ne odustaješ od našeg kolege Alena, znam da je to ponekad teško, ali ipak članovi Zavoda su fine i snažne ličnosti iznimnih kvaliteta i konjskih živaca.

Alene , toplo ti preporučam posjećivanje demonstratura, a i konzultacije ne bi škodile. I nemoj odustati!! Možda jednog dana.....

Srce Zavod



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce


Zadnja promjena: nana; 22:02 čet, 5. 10. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 21:45 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala svima na napoirma Zavoda i demonstratora analize, a pogotovo najljupkijoj, najsrdačnijoj i meni osobno najdražoj, nani.
Hvala svima na napoirma Zavoda i demonstratora analize, a pogotovo najljupkijoj, najsrdačnijoj i meni osobno najdražoj, nani.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
željac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2006. (21:59:49)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 22:16 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zavod za analizu"]Termin demonstratura demonstratorice [color=green]Željke[/color] je:

[b]PETAK, 14-16[/b].[/quote]

Je, bogami je :)

Ako je netko VEĆ zainteresiran, očekujem vas kod oglasne ploče:)

To sam ja, da me lakše nađete:
[img]http://img486.imageshack.us/img486/9877/jawh2.jpg[/img]
zavod za analizu (napisa):
Termin demonstratura demonstratorice Željke je:

PETAK, 14-16.


Je, bogami je Smile

Ako je netko VEĆ zainteresiran, očekujem vas kod oglasne pločeSmile

To sam ja, da me lakše nađete:


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rudim
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 04. 2006. (20:07:41)
Postovi: (2F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 25 - 3

PostPostano: 20:00 pet, 6. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kristina Škreb i Rudi Mrazović -->
Utorak 16.30 - 18.30
Kristina Škreb i Rudi Mrazović -->
Utorak 16.30 - 18.30


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 2 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan