Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Hitno: Hrvatska-Japan (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Iva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2006. (16:54:38)
Postovi: (13)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 9

PostPostano: 20:24 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Hitno: Hrvatska-Japan Citirajte i odgovorite

Imam smještaj, imam autobusnu kartu za Nünberg, fali mi samo karta za tekmu u nedjelju s Japanom. Prijatelj i ja, očajni. Ako ima netko, brate, neka pomogne. Tražimo 2 karte a spremni smo platiti 1000 kn po karti.

Ako netko ima karte, i voljan je prodati, ili ako znate nekoga takvog javite se HITNO PM-om!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Unaprijed hvala


Idemo dalje!!!! Mi Hrvati :croatia: !!!!!
Imam smještaj, imam autobusnu kartu za Nünberg, fali mi samo karta za tekmu u nedjelju s Japanom. Prijatelj i ja, očajni. Ako ima netko, brate, neka pomogne. Tražimo 2 karte a spremni smo platiti 1000 kn po karti.

Ako netko ima karte, i voljan je prodati, ili ako znate nekoga takvog javite se HITNO PM-om!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Unaprijed hvala


Idemo dalje!!!! Mi Hrvati Hrvatska !!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bernard_z
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 04. 2006. (20:39:06)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 22:06 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto prijatelj se baš danas vratio iz Njemačke, bio je jučer na Brazil-Hrvatska, veli da bi se najlakše karta mogla nabavit tamo na licu mjesta jer ima jako puno preprodavača. Tak da su ti izgledi za nać kartu puno bolji tamo neg ovdje, a kad već imaš kartu za bus i smještaj zakaj ne otić, niš te košta, a opet ćeš osjetiti dio ugođaja! :D

U svakom slučaju sretno! Držim fige da nabaviš karte! :D
Eto prijatelj se baš danas vratio iz Njemačke, bio je jučer na Brazil-Hrvatska, veli da bi se najlakše karta mogla nabavit tamo na licu mjesta jer ima jako puno preprodavača. Tak da su ti izgledi za nać kartu puno bolji tamo neg ovdje, a kad već imaš kartu za bus i smještaj zakaj ne otić, niš te košta, a opet ćeš osjetiti dio ugođaja! Very Happy

U svakom slučaju sretno! Držim fige da nabaviš karte! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 22:10 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pazi da ti sam na ulazu ne prodaju krivotvorinu... čula sam da ti prodaju kartu a ti onda izvisiš jer nemreš na stadion
pazi da ti sam na ulazu ne prodaju krivotvorinu... čula sam da ti prodaju kartu a ti onda izvisiš jer nemreš na stadion



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan