Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

zadnje upute?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:02 čet, 15. 6. 2006    Naslov: zadnje upute? Citirajte i odgovorite

molim nekoga tko je bio jucer na vjezbama da napise ako je bilo kakvih obavijesti o kolokviju, kako ce kolokvij izgledati i slicno....hvala
molim nekoga tko je bio jucer na vjezbama da napise ako je bilo kakvih obavijesti o kolokviju, kako ce kolokvij izgledati i slicno....hvala


[Vrh]
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:17 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bila sam ja jucer na vjezbama :)

E ovako. Kolokvij ce izgledati isto kao prvi. To znaci da pocinje u 12 ([color=red][size=18]12:00[/size][/color]), pise se u sobama 002 i 110. Popisi tko je u kojoj prostoriji su [url=http://web.math.hr/nastava/alg/kolokviji/Alg-06-kol2-raspored.htm]na webu[/url] i bit ce na vratima tih prostorija. Pise se dva sata, ima pet zadataka, i nije tezak. Treba imati 45 bodova za prolaz. Gradivo je sve sto nije uslo u prvi kolokvij- dakle, od grupa permutacija nadalje. Prodite vjezbe i pogledajte one zadace koje sam davala. Kad prodete kolokvij, on vam vrijedi do dekanskog roka (ukljuceno), i do komisijskog ispita (iskljuceno).

Ako bas hocete, mozete imati A4 s teoremima/formulama, ali bez rijesenih zadataka. Nemojte me zafrkavati s tim, jer mi se ne da uvijek kontrolirati jedan po jedan papir da vidim imate li nesto nedozvoljeno sa sobom. Ako nadem da netko ima rijesene zadatke, zabranjujem formule svima, zauvijek (to ukljucuje pismene).

Jos koje pitanje?
Bila sam ja jucer na vjezbama Smile

E ovako. Kolokvij ce izgledati isto kao prvi. To znaci da pocinje u 12 (12:00), pise se u sobama 002 i 110. Popisi tko je u kojoj prostoriji su na webu i bit ce na vratima tih prostorija. Pise se dva sata, ima pet zadataka, i nije tezak. Treba imati 45 bodova za prolaz. Gradivo je sve sto nije uslo u prvi kolokvij- dakle, od grupa permutacija nadalje. Prodite vjezbe i pogledajte one zadace koje sam davala. Kad prodete kolokvij, on vam vrijedi do dekanskog roka (ukljuceno), i do komisijskog ispita (iskljuceno).

Ako bas hocete, mozete imati A4 s teoremima/formulama, ali bez rijesenih zadataka. Nemojte me zafrkavati s tim, jer mi se ne da uvijek kontrolirati jedan po jedan papir da vidim imate li nesto nedozvoljeno sa sobom. Ako nadem da netko ima rijesene zadatke, zabranjujem formule svima, zauvijek (to ukljucuje pismene).

Jos koje pitanje?



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan