Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ponovno upisivanje već odslušanog predmeta

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 12:57 ned, 9. 7. 2006    Naslov: ponovno upisivanje već odslušanog predmeta Citirajte i odgovorite

U zimskom semestru sam odslušala predmet i dobila potpis, ali je profesor odredio da do 15.7. moramo predati zadatak bez kojeg ne mozemo na ispit. Kako ja to neću stić, upisala bih predmet ponovno, pa me zanima mogu li to iako imam potpis, a nisam ga pala na komisiji (zapravo ga nisam nikako ni izašla).

Hvala!
U zimskom semestru sam odslušala predmet i dobila potpis, ali je profesor odredio da do 15.7. moramo predati zadatak bez kojeg ne mozemo na ispit. Kako ja to neću stić, upisala bih predmet ponovno, pa me zanima mogu li to iako imam potpis, a nisam ga pala na komisiji (zapravo ga nisam nikako ni izašla).

Hvala!


[Vrh]
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 14:52 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Re: ponovno upisivanje već odslušanog predmeta Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]U zimskom semestru sam odslušala predmet i dobila potpis, ali je profesor odredio da do 15.7. moramo predati zadatak bez kojeg ne mozemo na ispit. Kako ja to neću stić, upisala bih predmet ponovno, pa me zanima mogu li to iako imam potpis, a nisam ga pala na komisiji (zapravo ga nisam nikako ni izašla).

Hvala![/quote]

ne znam o kojem se predmetu radi, jer ak je na bolonji ne znam kak to ide.
e sad, pitanje je da li si skupila oba potpisa? ako nisi, onda nema problema jer ga moras ponovo upisat.
a ak imas oba potpisa, mislim da ga moras onda 4 puta past da bi ga ponovo upisala. ja sam recimo imala takvu situaciju sa SPA, al onda ga nisam ponovo upisivala, nego sam samo ove god uzela novi zadatak i predala ga.. osim toga, zasto bi ponovo upisivala predmet?
Anonymous (napisa):
U zimskom semestru sam odslušala predmet i dobila potpis, ali je profesor odredio da do 15.7. moramo predati zadatak bez kojeg ne mozemo na ispit. Kako ja to neću stić, upisala bih predmet ponovno, pa me zanima mogu li to iako imam potpis, a nisam ga pala na komisiji (zapravo ga nisam nikako ni izašla).

Hvala!


ne znam o kojem se predmetu radi, jer ak je na bolonji ne znam kak to ide.
e sad, pitanje je da li si skupila oba potpisa? ako nisi, onda nema problema jer ga moras ponovo upisat.
a ak imas oba potpisa, mislim da ga moras onda 4 puta past da bi ga ponovo upisala. ja sam recimo imala takvu situaciju sa SPA, al onda ga nisam ponovo upisivala, nego sam samo ove god uzela novi zadatak i predala ga.. osim toga, zasto bi ponovo upisivala predmet?



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
suziQ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2005. (13:52:50)
Postovi: (2B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 16:07 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

vezano uz temu,mene bih zanimalo da li se kolegij koji se upisuje treći put mora plaćati?čula sam nešto o tome,a sad koliko je istina...
vezano uz temu,mene bih zanimalo da li se kolegij koji se upisuje treći put mora plaćati?čula sam nešto o tome,a sad koliko je istina...



_________________
I Got Feeling, Blues is gonna be my only way
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:10 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako petrich rece, ako nemas oba potpisa - upisujes ponovno. 8)

Ako imas oba potpisa, [b]mora[/b] ti biti omoguceno da izadjes na ispit. ;)

@SuziQ: placa se treci upis iste godine, a ne (koji god) upis kolegija. :)
Kako petrich rece, ako nemas oba potpisa - upisujes ponovno. Cool

Ako imas oba potpisa, mora ti biti omoguceno da izadjes na ispit. Wink

@SuziQ: placa se treci upis iste godine, a ne (koji god) upis kolegija. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 16:11 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="suziQ"]vezano uz temu,mene bih zanimalo da li se kolegij koji se upisuje treći put mora plaćati?čula sam nešto o tome,a sad koliko je istina...[/quote]

treci put? nakon sto si ga pala koliko puta? ma mislim da to nema smisla.. mislim, kak bi ti platila kolegij? :-k koliko kosta jedan kolegij? :)
mislim, ak treci put upisujes istu god, onda ju placas (godinu), a kolegij koliko mi je poznato mozes pasti 7 puta, 8 put letish s faxa, a upisivat ga valjda mozes vise puta bez problema.. ;)
suziQ (napisa):
vezano uz temu,mene bih zanimalo da li se kolegij koji se upisuje treći put mora plaćati?čula sam nešto o tome,a sad koliko je istina...


treci put? nakon sto si ga pala koliko puta? ma mislim da to nema smisla.. mislim, kak bi ti platila kolegij? Think koliko kosta jedan kolegij? Smile
mislim, ak treci put upisujes istu god, onda ju placas (godinu), a kolegij koliko mi je poznato mozes pasti 7 puta, 8 put letish s faxa, a upisivat ga valjda mozes vise puta bez problema.. Wink



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:20 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto se tice pocetnog pitanja :arrow: referada

koliko je meni poznato mozes traziti ponistavanje kolegija (zgodno je reci prof za to)
ali najbolje je odmah otici prof (ili poslati mejl) i vidjeti sto s time - da li jednostavno mozes iduce godine samo predati zadatak i ici dalje - prof ce ti najbolje reci kakvi su uvjeti na njegovom kolegiju

sto se drugog pitanja tice, prvi puta cujem za placanje KOLEGIJA....
ajmo ovak, postoje 2 razloga za ponovni upis kolegija, a ti reci sto se tocno dogodilo...

1. pad na komisiji
2. ne dobivanje potpisa iz bilokojeg razloga

e sad, 2. moze biti poprilicno mnogo - ovisno o tome da li se radi o izbornom kolegiju ili obaveznom te na kojoj je godini... (ako je s 1. ili 2. godine moras ga dati prije upisa u 3. ili 4.tu inace 3. ili 4.tu ne mozes upisati)
sto se prvog razloga tice, takav moze biti NAJVISE 1
tj. ako dodje do drugog - ti gubis pravo studiranja na smjeru I faxu i ides dalje.... (nisam sigurna za sveuciliste, mislim da smijes ostati na sveucilistu ali ti ministarstvo vise nis ne placa) (tj. ne smijes dva puta pasti komisiju iz istog predmeta)

u svakom slucaju, koliko je meni poznato ta dozvoljena mjesavina upisa n*2. + p*1. + m*2. (gdje je p 0 ili 1) se NE naplacuje bas nista posebno, samo prilikom upisa teti u referadi kazes sto dalje - obavezni kolegiji se po automatizmu upisuju, za izborne moram priznati da ne znam - _mislim_ da ih ne mozes upisati ponovno ukoliko ponavljas godinu, ali ako ne ponavljas godinu, mislim da ga onda mozes upisati ponovno (naime, ako ponavljas godinu ne mozes upisati nijedan izborni kolegij)

eto, ako ti imas nesto sto ne spada u ovo (ili se ne mozes snaci) lijepo napisi svoj slucaj, pa cemo probati razjasniti ;)
sto se tice pocetnog pitanja Arrow referada

koliko je meni poznato mozes traziti ponistavanje kolegija (zgodno je reci prof za to)
ali najbolje je odmah otici prof (ili poslati mejl) i vidjeti sto s time - da li jednostavno mozes iduce godine samo predati zadatak i ici dalje - prof ce ti najbolje reci kakvi su uvjeti na njegovom kolegiju

sto se drugog pitanja tice, prvi puta cujem za placanje KOLEGIJA....
ajmo ovak, postoje 2 razloga za ponovni upis kolegija, a ti reci sto se tocno dogodilo...

1. pad na komisiji
2. ne dobivanje potpisa iz bilokojeg razloga

e sad, 2. moze biti poprilicno mnogo - ovisno o tome da li se radi o izbornom kolegiju ili obaveznom te na kojoj je godini... (ako je s 1. ili 2. godine moras ga dati prije upisa u 3. ili 4.tu inace 3. ili 4.tu ne mozes upisati)
sto se prvog razloga tice, takav moze biti NAJVISE 1
tj. ako dodje do drugog - ti gubis pravo studiranja na smjeru I faxu i ides dalje.... (nisam sigurna za sveuciliste, mislim da smijes ostati na sveucilistu ali ti ministarstvo vise nis ne placa) (tj. ne smijes dva puta pasti komisiju iz istog predmeta)

u svakom slucaju, koliko je meni poznato ta dozvoljena mjesavina upisa n*2. + p*1. + m*2. (gdje je p 0 ili 1) se NE naplacuje bas nista posebno, samo prilikom upisa teti u referadi kazes sto dalje - obavezni kolegiji se po automatizmu upisuju, za izborne moram priznati da ne znam - _mislim_ da ih ne mozes upisati ponovno ukoliko ponavljas godinu, ali ako ne ponavljas godinu, mislim da ga onda mozes upisati ponovno (naime, ako ponavljas godinu ne mozes upisati nijedan izborni kolegij)

eto, ako ti imas nesto sto ne spada u ovo (ili se ne mozes snaci) lijepo napisi svoj slucaj, pa cemo probati razjasniti Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 17:16 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ne, JA IMAM OBA POTPISA I NISAM PALA NA KOMISIJI, ali bez tog predanog zadatka ne mogu izac na pismeni, a profesor je odredio iz nekog njemu znanog razloga da zadatak moram predat do 15. 7. bez obzira hoću li tada polagat predmet ili ne. Inače, četvrta sam godina, nema veze s Bolognom.
ma ne, JA IMAM OBA POTPISA I NISAM PALA NA KOMISIJI, ali bez tog predanog zadatka ne mogu izac na pismeni, a profesor je odredio iz nekog njemu znanog razloga da zadatak moram predat do 15. 7. bez obzira hoću li tada polagat predmet ili ne. Inače, četvrta sam godina, nema veze s Bolognom.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:22 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ma ne, JA IMAM OBA POTPISA I NISAM PALA NA KOMISIJI,[/quote]

Onda imas pravo izlaska na ispit. 8)


[quote="Anonymous"]ali bez tog predanog zadatka ne mogu izac na pismeni, a profesor je odredio iz nekog njemu znanog razloga da zadatak moram predat do 15. 7. bez obzira hoću li tada polagat predmet ili ne. Inače, četvrta sam godina,...[/quote]

Provjeri mozes li predati, recimo, u 9. mjesecu. :) Ako ne, onda razgovaraj s Prodekanicom, jer - koliko je meni poznato - drugi potpis znaci da si ispunila obveze pracenja nastave i imas pravo izlaska na ispit barem dok ne zavrsi iduci krug predavanja. 8)

Btw, moze li se znati koji ispit i kod koga? :-k

[quote="Anonymous"]nema veze s Bolognom.[/quote]

Blago tebi... ;)
Anonymous (napisa):
ma ne, JA IMAM OBA POTPISA I NISAM PALA NA KOMISIJI,


Onda imas pravo izlaska na ispit. Cool


Anonymous (napisa):
ali bez tog predanog zadatka ne mogu izac na pismeni, a profesor je odredio iz nekog njemu znanog razloga da zadatak moram predat do 15. 7. bez obzira hoću li tada polagat predmet ili ne. Inače, četvrta sam godina,...


Provjeri mozes li predati, recimo, u 9. mjesecu. Smile Ako ne, onda razgovaraj s Prodekanicom, jer - koliko je meni poznato - drugi potpis znaci da si ispunila obveze pracenja nastave i imas pravo izlaska na ispit barem dok ne zavrsi iduci krug predavanja. Cool

Btw, moze li se znati koji ispit i kod koga? Think

Anonymous (napisa):
nema veze s Bolognom.


Blago tebi... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:55 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Teorija rizika u aktarstvu, profesor Bojan Basrak. Inače, on je rekao da se ne može predat u 9. mjesecu, već sam provjerila.
Teorija rizika u aktarstvu, profesor Bojan Basrak. Inače, on je rekao da se ne može predat u 9. mjesecu, već sam provjerila.


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:10 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@guest:
ovo vezano uz komisiju je bilo odgovor na drugo pitanje... od SuziQ :roll:
i jasno je pisalo "a sto se drugog pitanja tice...."

sto se ovoga sa prof. Basrakom tice, ako imas drugi potpis ti moras moci pristupiti ispitu....
ako je htio da obavite zadatak - nije vam trebao dati potpise

:!: NO:

(*) naravno, ako je uvjet za potpis bio taj zadatak, a DOGOVOR s vama bio da ce vam dati potpise da vas ne gnjave na pismenom, a da cete mu zadatke predati od 15.07, onda se dogovor mora postivati ukoliko ste pokupili potpis
i za sve eventualne probleme se u TOM slucaju treba obratiti profesoru

isto tako, kod nekih prof je moguce zadatke predavati prije pismenog

u svakom slucaju, prvo porazgovarati s profesorom (odgovara i na mejl) i podsjetiti se u cemu je stvar
ako tu ne bude rijeseno :arrow: otici prodekanici s objasnjenjem
no, ne se zavaravati, prodekanica ce gotovo sigurno porazgovarati s profesorom i vidjeti u cemu je stvar
ukoliko je nesto slicno onome gore (*), onda svoje obaveze treba odraditi u propisanom roku...

profesoru se moze i objasniti da se ispit nema namjeru polagati prije iduce godine, pa ukoliko se vise ne moze predati zadatak, da skupa (u referadi) ponistite taj upis i potpise, te da ponovno upises kolegij.... no to za sobom povlaci i nanovno ispunjavanje svhi obaveza koje kolegij donosi...

ali zbilja nitko ne moze nista precinije reci, kad (barem ja) nismo upuceni u propise svakog kolegija, a cisto sumnjam da ostali sudionici rasprave imaju u malom prstu sve potrebne informacije
@guest:
ovo vezano uz komisiju je bilo odgovor na drugo pitanje... od SuziQ Rolling Eyes
i jasno je pisalo "a sto se drugog pitanja tice...."

sto se ovoga sa prof. Basrakom tice, ako imas drugi potpis ti moras moci pristupiti ispitu....
ako je htio da obavite zadatak - nije vam trebao dati potpise

Exclamation NO:

(*) naravno, ako je uvjet za potpis bio taj zadatak, a DOGOVOR s vama bio da ce vam dati potpise da vas ne gnjave na pismenom, a da cete mu zadatke predati od 15.07, onda se dogovor mora postivati ukoliko ste pokupili potpis
i za sve eventualne probleme se u TOM slucaju treba obratiti profesoru

isto tako, kod nekih prof je moguce zadatke predavati prije pismenog

u svakom slucaju, prvo porazgovarati s profesorom (odgovara i na mejl) i podsjetiti se u cemu je stvar
ako tu ne bude rijeseno Arrow otici prodekanici s objasnjenjem
no, ne se zavaravati, prodekanica ce gotovo sigurno porazgovarati s profesorom i vidjeti u cemu je stvar
ukoliko je nesto slicno onome gore (*), onda svoje obaveze treba odraditi u propisanom roku...

profesoru se moze i objasniti da se ispit nema namjeru polagati prije iduce godine, pa ukoliko se vise ne moze predati zadatak, da skupa (u referadi) ponistite taj upis i potpise, te da ponovno upises kolegij.... no to za sobom povlaci i nanovno ispunjavanje svhi obaveza koje kolegij donosi...

ali zbilja nitko ne moze nista precinije reci, kad (barem ja) nismo upuceni u propise svakog kolegija, a cisto sumnjam da ostali sudionici rasprave imaju u malom prstu sve potrebne informacije



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
suziQ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2005. (13:52:50)
Postovi: (2B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 22:14 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]

sto se drugog pitanja tice, prvi puta cujem za placanje KOLEGIJA....
ajmo ovak, postoje 2 razloga za ponovni upis kolegija, a ti reci sto se tocno dogodilo...

1. pad na komisiji
2. ne dobivanje potpisa iz bilokojeg razloga
[/quote]
pokupila sam tu informaciju na faksu,pa sam morala provjeriti...ma sad sam druga godina i upisala sam ponovno kolegij iz prve (programiranje).sad sam ga pala-znači automatski nemogu pisat treću godinu i moram ponovno upisat 2.,iliti programiranje 3.put.
fala na informaciji
Nesi (napisa):


sto se drugog pitanja tice, prvi puta cujem za placanje KOLEGIJA....
ajmo ovak, postoje 2 razloga za ponovni upis kolegija, a ti reci sto se tocno dogodilo...

1. pad na komisiji
2. ne dobivanje potpisa iz bilokojeg razloga

pokupila sam tu informaciju na faksu,pa sam morala provjeriti...ma sad sam druga godina i upisala sam ponovno kolegij iz prve (programiranje).sad sam ga pala-znači automatski nemogu pisat treću godinu i moram ponovno upisat 2.,iliti programiranje 3.put.
fala na informaciji



_________________
I Got Feeling, Blues is gonna be my only way
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:09 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]sto se drugog pitanja tice, prvi puta cujem za placanje KOLEGIJA.... [/quote]
Mislim da studenti, koji ne studiraju na PMFu (ili odsjeku), plaćaju slušanje nekog našeg kolegija 100kn.
Tako sam bar načuo dok sam čekao u referadi. :)
Nesi (napisa):
sto se drugog pitanja tice, prvi puta cujem za placanje KOLEGIJA....

Mislim da studenti, koji ne studiraju na PMFu (ili odsjeku), plaćaju slušanje nekog našeg kolegija 100kn.
Tako sam bar načuo dok sam čekao u referadi. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 23:19 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

inaće malo sam sad :OT: al ne previše. upravo sam razgovarala s frendicom koja je sad prva godina na feru. zapravo sam htjela pohvalit naš faks i studenske predstavnike vezano uz dopunsku nastavu. dakle na feru isto postoji dopunska i njima to odmah gledaju kao ponovno upisivanje istog predmeta tako da sad frendici prijeti izbacivanje s faksa jer nije položila dopunsku tj drugi put je pala isti predmet (kolko sam ja skužila fer se poziva na ono da ako ne položiš u 2 godine >30 bodova da letiš s faksa, samo što su pod dodatnom gledali 2 upis) sad možda je ona zbog živaca malo pretjerala

samo sam vam htjela reć da ste i više nego susretljivi :weee:
inaće malo sam sad Off-topic al ne previše. upravo sam razgovarala s frendicom koja je sad prva godina na feru. zapravo sam htjela pohvalit naš faks i studenske predstavnike vezano uz dopunsku nastavu. dakle na feru isto postoji dopunska i njima to odmah gledaju kao ponovno upisivanje istog predmeta tako da sad frendici prijeti izbacivanje s faksa jer nije položila dopunsku tj drugi put je pala isti predmet (kolko sam ja skužila fer se poziva na ono da ako ne položiš u 2 godine >30 bodova da letiš s faksa, samo što su pod dodatnom gledali 2 upis) sad možda je ona zbog živaca malo pretjerala

samo sam vam htjela reć da ste i više nego susretljivi Weeeeeee!!!!!!!!!!!



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 10:07 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa koja sramota. kak to mogu raditi ljudima?! :shock:
pa koja sramota. kak to mogu raditi ljudima?! Shocked



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 12:14 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

milim to da im se to gleda ko drugi put slušanja su znali na početu... mislim da je i na forumu bilo priče oko tog.... al niko nije mislio da će letit s faksa ak ne daju to.. bar si ja to tak objašnjavam
milim to da im se to gleda ko drugi put slušanja su znali na početu... mislim da je i na forumu bilo priče oko tog.... al niko nije mislio da će letit s faksa ak ne daju to.. bar si ja to tak objašnjavam



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:03 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

AFAIK, u novim pravilima nema vise toga da se kolegij moze upisati najvise dva puta. Jedino ako je FER to napisao u nekom svojem internom pravilniku, ali mislim da nije. Mladac, mislim da su ipak u pitanju zivceki tvoje frendice - ako sljedece godine uspije poloziti 30 ECTS-a ostaje. Ako u 2 godine ne uspije poloziti 1 semestar, IMO opravdano se postavlja pitanje je li to pravi faks za nju.
AFAIK, u novim pravilima nema vise toga da se kolegij moze upisati najvise dva puta. Jedino ako je FER to napisao u nekom svojem internom pravilniku, ali mislim da nije. Mladac, mislim da su ipak u pitanju zivceki tvoje frendice - ako sljedece godine uspije poloziti 30 ECTS-a ostaje. Ako u 2 godine ne uspije poloziti 1 semestar, IMO opravdano se postavlja pitanje je li to pravi faks za nju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 13:33 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nije ona govorila sam za sebe. ona je pričala kak je neka cura izletila a sad ona misli da će i ona... ne znam kolko predmeta na feru imaju al ona nije dala 4 predmeta sad... neš je pričala da nije dala 2 da bi još možda prek molbi to išlo... ma kažem sam što sam čula. al istina je da kod njih dopunsku gledaju ko upis istog predmeta po 2 put

ma neću više nagađat kad ću znat neš 100% ću napisat
ma nije ona govorila sam za sebe. ona je pričala kak je neka cura izletila a sad ona misli da će i ona... ne znam kolko predmeta na feru imaju al ona nije dala 4 predmeta sad... neš je pričala da nije dala 2 da bi još možda prek molbi to išlo... ma kažem sam što sam čula. al istina je da kod njih dopunsku gledaju ko upis istog predmeta po 2 put

ma neću više nagađat kad ću znat neš 100% ću napisat



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bernard_z
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 04. 2006. (20:39:06)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 18:27 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]al istina je da kod njih dopunsku gledaju ko upis istog predmeta po 2 put [/quote]
i ja mislim da je tak, tj. prilično sam siguran, ali isto tak sam prilično siguran da je nitko neće izbaciti s faksa ak je i drugi put pala taj predmet...upisat će ga u idućem semestru treći put i to je to. 8)
mladac (napisa):
al istina je da kod njih dopunsku gledaju ko upis istog predmeta po 2 put

i ja mislim da je tak, tj. prilično sam siguran, ali isto tak sam prilično siguran da je nitko neće izbaciti s faksa ak je i drugi put pala taj predmet...upisat će ga u idućem semestru treći put i to je to. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan