Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

trebam preporuku :)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 23:25 uto, 11. 7. 2006    Naslov: trebam preporuku :) Citirajte i odgovorite

ak je neko procital kakvu dobru knjigu lately.. a da je onak najvise kaj ima brojeva u sebi oznaka stranica, moram malo mozak pustiti na pasu ipak :) moze i filmska preporuka, BILO KAJ :) jer mi na drugoj godini smo ovaj mrvicu out of touch with things pa ak ima ko kakav prijedlog... pliiiiiiiz :)))
ak je neko procital kakvu dobru knjigu lately.. a da je onak najvise kaj ima brojeva u sebi oznaka stranica, moram malo mozak pustiti na pasu ipak Smile moze i filmska preporuka, BILO KAJ Smile jer mi na drugoj godini smo ovaj mrvicu out of touch with things pa ak ima ko kakav prijedlog... pliiiiiiiz Smile))



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:28 uto, 11. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se svidja od S. Kinga "Ono". Dosle su jos prije uz Jutarnji, ali ih mozes kupiti u Algoritmu za 29kn svaku, dva su nastavka.
Meni se svidja od S. Kinga "Ono". Dosle su jos prije uz Jutarnji, ali ih mozes kupiti u Algoritmu za 29kn svaku, dva su nastavka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 0:32 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zenska...ak nis...skrpita :dance1: :sreca: :rotfl2: uvijek by your side
zenska...ak nis...skrpita Plesem Trcim u krug od srece! Rolling on the floor laughing uvijek by your side



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 0:36 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

skrpita?? kaj ti je to?? :) laganini i stprljivo jel da? ;)

a gle, nemrem skripte tolko muciti, vec im je dosta da svaki petak idu van, dosadilo im je :) treba mi neka dobra knjiga.. po mogucnosti o popravljanju televizora :rotfl:
skrpita?? kaj ti je to?? Smile laganini i stprljivo jel da? Wink

a gle, nemrem skripte tolko muciti, vec im je dosta da svaki petak idu van, dosadilo im je Smile treba mi neka dobra knjiga.. po mogucnosti o popravljanju televizora Valjam se po podu od smijeha



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 0:40 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="greeneyes"]skrpita?? kaj ti je to?? [/quote]
ti ne znas za skriptu :like duh: :rotfl: kaj radis na drugoj..mislim, fakat ono...
[quote="greeneyes"]:) laganini i stprljivo jel da? ;) [/quote]
ofkors :wink:
[quote="greeneyes"]a gle, nemrem skripte tolko muciti, vec im je dosta da svaki petak idu van, dosadilo im je :) [/quote]
je..a nisi isla s njima van u subotu...nemoj me plasit :shock:
[quote="greeneyes"]po mogucnosti o popravljanju televizora :rotfl:[/quote]
predobro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
greeneyes (napisa):
skrpita?? kaj ti je to??

ti ne znas za skriptu :like duh: Valjam se po podu od smijeha kaj radis na drugoj..mislim, fakat ono...
greeneyes (napisa):
Smile laganini i stprljivo jel da? Wink

ofkors Wink
greeneyes (napisa):
a gle, nemrem skripte tolko muciti, vec im je dosta da svaki petak idu van, dosadilo im je Smile

je..a nisi isla s njima van u subotu...nemoj me plasit Shocked
greeneyes (napisa):
po mogucnosti o popravljanju televizora Valjam se po podu od smijeha

predobro Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:07 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako smijem uputiti na [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=480]jedan od starijih topica[/url]... ;)
Ako smijem uputiti na jedan od starijih topica... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 8:54 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a, ma vidla sam, tnx :) istina, nisam procitala skroz do kraja cijeli topic (ocu sad he he) jer su ljudi poceli odmah s vecinom knjiga koje sam morala citati za lektiru a onak, moja prof iz hrvatskog je bila dost zakacena na te stvari pa smo morali recimo u jednom tjednu procitati madame bovary, cica goriot i therese raquin, a u drugom zlocin i kaznu recimo pa kad vidim na jednom mjestu tolko knjiga nabrojenih iz lektire malo mi se digne kosa na glavi :) ne velim da su lose, al cim ih moras citati pod prisilom.. ://

onak, u srednjoj je bilo dost tih opca-kultora knjiga.. sad mi treba neke citljivo :) a isto procitala valjda pol knjiznice i cijeli djecji odjel (dvaput, pet prijatelja po pet put) :) a imam srecu da dobro pamtim jel pa onda kad uzmes krimic vise ti nije fora kad na pocetku znas tko je kriv :)

a vidim da si ti spomenul anne rice.. nisam citala nju, istina, al jesam od viktorie faust: u andjeoskom liku zvijeri.. isto vampirska, i meni jedna od stvarno najboljih knjiga koje sam citala.. :)

idem sad pogledati dalje kaj ima tam..

meri, budi dobra.. :)
a, ma vidla sam, tnx Smile istina, nisam procitala skroz do kraja cijeli topic (ocu sad he he) jer su ljudi poceli odmah s vecinom knjiga koje sam morala citati za lektiru a onak, moja prof iz hrvatskog je bila dost zakacena na te stvari pa smo morali recimo u jednom tjednu procitati madame bovary, cica goriot i therese raquin, a u drugom zlocin i kaznu recimo pa kad vidim na jednom mjestu tolko knjiga nabrojenih iz lektire malo mi se digne kosa na glavi Smile ne velim da su lose, al cim ih moras citati pod prisilom.. Ehm?/

onak, u srednjoj je bilo dost tih opca-kultora knjiga.. sad mi treba neke citljivo Smile a isto procitala valjda pol knjiznice i cijeli djecji odjel (dvaput, pet prijatelja po pet put) Smile a imam srecu da dobro pamtim jel pa onda kad uzmes krimic vise ti nije fora kad na pocetku znas tko je kriv Smile

a vidim da si ti spomenul anne rice.. nisam citala nju, istina, al jesam od viktorie faust: u andjeoskom liku zvijeri.. isto vampirska, i meni jedna od stvarno najboljih knjiga koje sam citala.. Smile

idem sad pogledati dalje kaj ima tam..

meri, budi dobra.. Smile



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 9:04 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

O:) O:)
Angel Angel



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:16 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zgodne knjige (novijeg datuma od Madame Bovary) koje onak imaju malo okus matematike a zapravo su knjige za "normalne ljude" su [b]Adventure of a dog in the nighttime [/b]i [b]PopCo[/b].

Ako ti se da citat nesto tesko (mracno, tesko, i prilicno perverzno), mene je odusevio Michel Houellebecq svojim romanima [b]Atomised[/b] i [b]Possibility of an Island[/b]. Pretpostavljam da su mu i druge dobre.

Ako STVARNO zelis pustiti mozak na pasu, ali odbijas spustiti se na razinu ljubića za 8 kuna, u Algoritmu imas u onoj seriji klasika za 18 kuna klasike za djecu. Ja sam si neki dan uzela [b]Carobnjaka iz Oza[/b], [b]Alisu u Zemlji Cudesa[/b] i [b]Malog Princa[/b].
Zgodne knjige (novijeg datuma od Madame Bovary) koje onak imaju malo okus matematike a zapravo su knjige za "normalne ljude" su Adventure of a dog in the nighttime i PopCo.

Ako ti se da citat nesto tesko (mracno, tesko, i prilicno perverzno), mene je odusevio Michel Houellebecq svojim romanima Atomised i Possibility of an Island. Pretpostavljam da su mu i druge dobre.

Ako STVARNO zelis pustiti mozak na pasu, ali odbijas spustiti se na razinu ljubića za 8 kuna, u Algoritmu imas u onoj seriji klasika za 18 kuna klasike za djecu. Ja sam si neki dan uzela Carobnjaka iz Oza, Alisu u Zemlji Cudesa i Malog Princa.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 10:13 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lois McMaster Bujold - pustolovine Milesa Vorkosigana ...ak voliš sf, žena je predobra, lagano za čitat i imaš nastavaka ko blata :wink:
Lois McMaster Bujold - pustolovine Milesa Vorkosigana ...ak voliš sf, žena je predobra, lagano za čitat i imaš nastavaka ko blata Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 10:38 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da ga ekipa pljuje ali meni je Salvatore sasvim ok.. :))
http://www.rasalvatore.com/
znam da ga ekipa pljuje ali meni je Salvatore sasvim ok.. :))
http://www.rasalvatore.com/



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
aska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (20:01:50)
Postovi: (5B)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 10:39 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadie Smith – Bijeli zubi (nisam sigurna jesu ostale prevedene,ja čitala On Beauty na engleskom i btw bila mi je lošija od White Teeth)
Douglas Coupland – Generacija X
Miljenko Jergović – Mama Leone
Nick Hornby – Hi-fi

sve odreda jako duhovite i pametne knjige,IMHO ;-)

-----------------------------------------------

Od malo težih stvari:

Nick Cave – I magarica ugleda anđela
Anthony Burgess – A Clockwork Orange
Olivier Adam – Preživjeti zimu
Bret Easton Ellis – Manje od nule


Inače,ja jako volem i Harry Pottera, koji NIJE niz glupih dječjih knjiga :P
Zadie Smith – Bijeli zubi (nisam sigurna jesu ostale prevedene,ja čitala On Beauty na engleskom i btw bila mi je lošija od White Teeth)
Douglas Coupland – Generacija X
Miljenko Jergović – Mama Leone
Nick Hornby – Hi-fi

sve odreda jako duhovite i pametne knjige,IMHO Wink

-----------------------------------------------

Od malo težih stvari:

Nick Cave – I magarica ugleda anđela
Anthony Burgess – A Clockwork Orange
Olivier Adam – Preživjeti zimu
Bret Easton Ellis – Manje od nule


Inače,ja jako volem i Harry Pottera, koji NIJE niz glupih dječjih knjiga Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 10:48 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="aska"]
Inače,ja jako volem i Harry Pottera, koji NIJE niz glupih dječjih knjiga :P[/quote]
nije da ga nisam pročitao....ali dalo bi se raspravljati :?
aska (napisa):

Inače,ja jako volem i Harry Pottera, koji NIJE niz glupih dječjih knjiga Razz

nije da ga nisam pročitao....ali dalo bi se raspravljati Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 11:19 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"][quote="aska"]
Inače,ja jako volem i Harry Pottera, koji NIJE niz glupih dječjih knjiga :P[/quote]
nije da ga nisam pročitao....ali dalo bi se raspravljati :?[/quote]

ma potter je super (meri ak pocnes komentirati dolazim k tebi s minimalno 15 sati zvjezdanih staza, i nakon toga, the dune ;) :rotfl: ) ono, imam zadnja hmm dva nastavka pottera na engleskom (ja inace vise volim ak mogu uzet knjigu na engleskom nego prijevod, ne da su losi al, ipak..) i super su mi knjige, makar mislim da je peti dio do sad najbolji.. i steta da su filmovi tak skratili sve to.. mislim, ok, ok, znam da bi trajalo kojih 5 sati, al steta jer ima sad zgodnih sp efekata, super bi izgledalo.. oh well..

a kaj nije najgora nocna mora uci u algoritam a imas limit na kartici :? :? :?

tnx ljudi, stvarno, nisam citala vecinu ovog, super :) a ljeto je duuugo (:rotfl:) dark one, jel mogu tebe ocerupati za tog tipa na s koji zvuci ko dali? :puppydogeyes: :)
rat in a cage (napisa):
aska (napisa):

Inače,ja jako volem i Harry Pottera, koji NIJE niz glupih dječjih knjiga Razz

nije da ga nisam pročitao....ali dalo bi se raspravljati Confused


ma potter je super (meri ak pocnes komentirati dolazim k tebi s minimalno 15 sati zvjezdanih staza, i nakon toga, the dune Wink Valjam se po podu od smijeha ) ono, imam zadnja hmm dva nastavka pottera na engleskom (ja inace vise volim ak mogu uzet knjigu na engleskom nego prijevod, ne da su losi al, ipak..) i super su mi knjige, makar mislim da je peti dio do sad najbolji.. i steta da su filmovi tak skratili sve to.. mislim, ok, ok, znam da bi trajalo kojih 5 sati, al steta jer ima sad zgodnih sp efekata, super bi izgledalo.. oh well..

a kaj nije najgora nocna mora uci u algoritam a imas limit na kartici Confused Confused Confused

tnx ljudi, stvarno, nisam citala vecinu ovog, super Smile a ljeto je duuugo (Valjam se po podu od smijeha) dark one, jel mogu tebe ocerupati za tog tipa na s koji zvuci ko dali? #Puppy dog Smile



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 12:19 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.giantitp.com/cgi-bin/GiantITP/ootscript] Ovo [/url] mozes citati cijelo ljeto :wink:
Ovo mozes citati cijelo ljeto Wink



_________________
Exploded Laughing "When I was five, my uncle was decapitated by a watermelon."
--Dave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 12:50 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PIPboy"][url=http://www.giantitp.com/cgi-bin/GiantITP/ootscript] Ovo [/url] mozes citati cijelo ljeto :wink:[/quote]

:lol: pa to se pročita za dan i onda čekaš nove nastavke :D ali preporučam čitanje stripova. ako vam nije bed čitati na kompu imam ja stripova ko blata, koje inače dajem ljudima kad želim da padaju ispite ;) ako se nije čitalo Sandmana stoji moja obavezna preporuka i sve što ima veze sa njim (rađeno je još par paralelnih priča koje se nadovezuju na originalnu radnju no nemaju direktne veze sa tim, npr. Lucifer).

eh da uz [i]order of the stick[/i] uvijk se može nabacito još par dobrih webcomica ;) ima još par njih koje pratim, ali ovu su a must read :g:

[url=http://manga.clone-army.org/index.php]Clone Manga[/url] (ustvari nekoliko njih na jednoj stranici, prvo probajte Nana's everday life i Paper eleven)
[url=http://biggercheese.com/]Bigger than Cheeses[/url] (stariji stripovi imaju [b]vrlo[/b] grub crtež, no užasno zabavan strip sve u svemu :g:)
[url=http://www.cheston.com/pbf/archive.html]Perry Bible Fellowship[/url] (ovo mi je nešto u klasi sa Happy Tree Friendsima, samo što je on nasilje zamjenio sa sarkazmom i cinizmom :g:)
[url=http://www.stuffsucks.com/]Stuff Sucks[/url] (sve stoji u naslovu ;))
[url=http://www.combustibleorange.com/index.php]Combustible Orange[/url] (strip bizarnog naslova i još bizarnije radnje :D)
[url=http://drmcninja.com/index.html]Dr. McNinja[/url] (strip o ninji rodom iz irske koji je i doktor :D što vam više treba :D)
[url=http://ppg.snafu-comics.com/]Power Puff Girls Doujinshi[/url] (prenabrijano :shock: btw vidjet ćete da i tu ima više stripova - Preporučam TINa pod obavezno, a ostalo je fakultativno)
[url=http://www.dilbert.com/comics/dilbert/archive/index.html]Dilbert[/url] (jedan klasik za kraj. car sarkazma u ovom i još nekoliko paralelnih svemira :D)

A za kraj dvije preporuke za knjige. čitam ih i previše pa ne bih pisao što se sve čilao u zadnje vrijeme ali preporučam rusku književnost u dosta drugačijem izdanju od one koje ste čitali za lektiru - Bulgakov "Majstor i Margarita" i Iljf i Petrov "Zlatno tele", a može i druge stvari od ovih autora iako su ove najbolje ;)
PIPboy (napisa):
Ovo mozes citati cijelo ljeto Wink


Laughing pa to se pročita za dan i onda čekaš nove nastavke Very Happy ali preporučam čitanje stripova. ako vam nije bed čitati na kompu imam ja stripova ko blata, koje inače dajem ljudima kad želim da padaju ispite Wink ako se nije čitalo Sandmana stoji moja obavezna preporuka i sve što ima veze sa njim (rađeno je još par paralelnih priča koje se nadovezuju na originalnu radnju no nemaju direktne veze sa tim, npr. Lucifer).

eh da uz order of the stick uvijk se može nabacito još par dobrih webcomica Wink ima još par njih koje pratim, ali ovu su a must read Mr. Green

Clone Manga (ustvari nekoliko njih na jednoj stranici, prvo probajte Nana's everday life i Paper eleven)
Bigger than Cheeses (stariji stripovi imaju vrlo grub crtež, no užasno zabavan strip sve u svemu Mr. Green)
Perry Bible Fellowship (ovo mi je nešto u klasi sa Happy Tree Friendsima, samo što je on nasilje zamjenio sa sarkazmom i cinizmom Mr. Green)
Stuff Sucks (sve stoji u naslovu Wink)
Combustible Orange (strip bizarnog naslova i još bizarnije radnje Very Happy)
Dr. McNinja (strip o ninji rodom iz irske koji je i doktor Very Happy što vam više treba Very Happy)
Power Puff Girls Doujinshi (prenabrijano Shocked btw vidjet ćete da i tu ima više stripova - Preporučam TINa pod obavezno, a ostalo je fakultativno)
Dilbert (jedan klasik za kraj. car sarkazma u ovom i još nekoliko paralelnih svemira Very Happy)

A za kraj dvije preporuke za knjige. čitam ih i previše pa ne bih pisao što se sve čilao u zadnje vrijeme ali preporučam rusku književnost u dosta drugačijem izdanju od one koje ste čitali za lektiru - Bulgakov "Majstor i Margarita" i Iljf i Petrov "Zlatno tele", a može i druge stvari od ovih autora iako su ove najbolje Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 13:07 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja kad rokovi završe se davim u ženskoj literaturi... super dođe... imaš od one ženske kaj je napisala vrag nosi pradu, i novu knjigu svatko tko je netko... zabavno a totalno za pustit mozak na pašu
ja kad rokovi završe se davim u ženskoj literaturi... super dođe... imaš od one ženske kaj je napisala vrag nosi pradu, i novu knjigu svatko tko je netko... zabavno a totalno za pustit mozak na pašu



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 14:18 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Alexander McCall Smith:


[url=http://www.agm.hr/detailtrazi.php?A_ID=867]Prva damska detektivska agencija[/url] - izvrsna knjiga

[url=http://www.agm.hr/detailtrazi.php?A_ID=864]Žirafine suze[/url] - nastavak

[url=http://opac.zaki.com.hr/kgz/lstTitle.asp?Author=4011665]Dostupnost[/url] u Knjiznicama grada Zagreba
Alexander McCall Smith:


Prva damska detektivska agencija - izvrsna knjiga

Žirafine suze - nastavak

Dostupnost u Knjiznicama grada Zagreba


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 14:54 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PIPboy"]Ovo mozes citati cijelo ljeto :wink:[/quote]

a ne znas ti kolko ja mogu citati :) (a i 'ljeto' je a bit nedefiniran pojam ove godine jel ;) ) vidi vidi, uopce mi stripovi nisu pali na pamet.. hmm.. :)

[quote="nemo"] ako vam nije bed čitati na kompu imam ja stripova ko blata, koje inače dajem ljudima kad želim da padaju ispite :wink: [/quote]

aha!! to objasnjava stvari :) ja inace nedam ljudima da mi nose knjige kad su ispiti, mislim, jel, tesko se odluciti izmedju dobre price i ucenja ;)
nije problem citati na kompu, ionak se trenutno ne odvajam od monitora :) a ruska knjizevnost... hmm, ionak planiram upisati ruski na jesen :)

inace citala sam neku tu chick-lit ilkaksetoveczove, knjiga je can you keep a secret :) i ima par fora stvari, bas onak pogodjenih, ko recimo u hitchu ono kad objasnjava prtljanje s kljucevima :)

/*ko bi reko kolko se na nasem faxu cita, vidi ti to :)*/
PIPboy (napisa):
Ovo mozes citati cijelo ljeto Wink


a ne znas ti kolko ja mogu citati Smile (a i 'ljeto' je a bit nedefiniran pojam ove godine jel Wink ) vidi vidi, uopce mi stripovi nisu pali na pamet.. hmm.. Smile

nemo (napisa):
ako vam nije bed čitati na kompu imam ja stripova ko blata, koje inače dajem ljudima kad želim da padaju ispite Wink


aha!! to objasnjava stvari Smile ja inace nedam ljudima da mi nose knjige kad su ispiti, mislim, jel, tesko se odluciti izmedju dobre price i ucenja Wink
nije problem citati na kompu, ionak se trenutno ne odvajam od monitora Smile a ruska knjizevnost... hmm, ionak planiram upisati ruski na jesen Smile

inace citala sam neku tu chick-lit ilkaksetoveczove, knjiga je can you keep a secret Smile i ima par fora stvari, bas onak pogodjenih, ko recimo u hitchu ono kad objasnjava prtljanje s kljucevima Smile

/*ko bi reko kolko se na nasem faxu cita, vidi ti to Smile*/



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 16:23 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

.....Guy Gavriel Kay.... sve njegove knjige... npr. dva nastavka sarantskog mozaika ( odjedriti u sarant; gospodar careva ) ; tigana ; lavovi al-rassana... to su meni najdraze njegove... strasno inteligentne i super citljive knjige, ono, kad pocnes, odvojit se neces...

Lois McMaster Bujold je vec neko spomenia i ja se pridruzujen preporukama...
zatim, procitaj alkemicara; iscjeditelja; galeba Jonathana...
James Redfield i njegovo celestinsko prorocanstvo, obavezno
Wilbur Smith, ej, lagane, savrsene, ljuto zanimljive knjige... pocni sa Bog Rijeke i sa Carobnjak... nastavi sa Monsun i sa Plavi horizont... ej, ako zelis stivo za priko lita, obavezno...
Djeca Zemlje od Jean M. Auel... savrseno nesto... prva ti je pleme spiljskog medvjeda...
djeca Dine, to ti je odlican serijal...

i tako dalje, da ne nabrajan, zavrsit cu sa jos dvi tri knige zasad...
a to su : Crvenkapica... snjeguljica i sedan patuljaka... pinokio... palcic... ;) i slicni naslovi.... viruj mi, jako lagane knjige.... ;)
.....Guy Gavriel Kay.... sve njegove knjige... npr. dva nastavka sarantskog mozaika ( odjedriti u sarant; gospodar careva ) ; tigana ; lavovi al-rassana... to su meni najdraze njegove... strasno inteligentne i super citljive knjige, ono, kad pocnes, odvojit se neces...

Lois McMaster Bujold je vec neko spomenia i ja se pridruzujen preporukama...
zatim, procitaj alkemicara; iscjeditelja; galeba Jonathana...
James Redfield i njegovo celestinsko prorocanstvo, obavezno
Wilbur Smith, ej, lagane, savrsene, ljuto zanimljive knjige... pocni sa Bog Rijeke i sa Carobnjak... nastavi sa Monsun i sa Plavi horizont... ej, ako zelis stivo za priko lita, obavezno...
Djeca Zemlje od Jean M. Auel... savrseno nesto... prva ti je pleme spiljskog medvjeda...
djeca Dine, to ti je odlican serijal...

i tako dalje, da ne nabrajan, zavrsit cu sa jos dvi tri knige zasad...
a to su : Crvenkapica... snjeguljica i sedan patuljaka... pinokio... palcic... Wink i slicni naslovi.... viruj mi, jako lagane knjige.... Wink



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan