Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Spuštanje crte na listi za upis (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hihi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (08:40:35)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:50 sub, 15. 7. 2006    Naslov: Spuštanje crte na listi za upis Citirajte i odgovorite

Imam par pitanja u vezi upisa i spuštanja crte. Ovako prošla sam prag i nalazim se četrdesetak mjesta ispod posljednje plasiranog koji je ostvario uvjete za upis. Zanima me slijedeće
1. Za koliko se mjesta u prosjeku pomiče crta.
2. Prošla sam prag i nije mi jasno zašto se nemam uvjete bar za upis uz plaćanje, jer ih primaju sve skupa 360 (260 bez plaćanja i još 100 za osobne potrebe), a ja sam u toj kvoti
3. Što nakon pomicanja crte, da li se mogu upisati eventualno bez plaćanja ili samo uz plaćanje?
4. Da li mi se isplati čekati pomicanje crte jer imam uvjete za drugi faks na koji se trebam upisat do utorka a pomicanje crte je u srijedu?
5. Ovih oko tristo i nešto koji su ostvarili upis na koji način se oni upisuju uz plaćanje ili bez?
Imam par pitanja u vezi upisa i spuštanja crte. Ovako prošla sam prag i nalazim se četrdesetak mjesta ispod posljednje plasiranog koji je ostvario uvjete za upis. Zanima me slijedeće
1. Za koliko se mjesta u prosjeku pomiče crta.
2. Prošla sam prag i nije mi jasno zašto se nemam uvjete bar za upis uz plaćanje, jer ih primaju sve skupa 360 (260 bez plaćanja i još 100 za osobne potrebe), a ja sam u toj kvoti
3. Što nakon pomicanja crte, da li se mogu upisati eventualno bez plaćanja ili samo uz plaćanje?
4. Da li mi se isplati čekati pomicanje crte jer imam uvjete za drugi faks na koji se trebam upisat do utorka a pomicanje crte je u srijedu?
5. Ovih oko tristo i nešto koji su ostvarili upis na koji način se oni upisuju uz plaćanje ili bez?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 9:17 sub, 15. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

U buduće, cijenjenu kolegicu molimo da koristi :arrow: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/search.php]Pretražnik[/url] jer je posebno ovih dana toliko tema u vezi prijemnog da se odgovor na takva pitanja vrlo lako može naći i bez da se stavlja novi topic. :roll:

Evo :arrow: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=7407&highlight=prijemni]ovdje[/url] je krcko već odgovorio. 8)
U buduće, cijenjenu kolegicu molimo da koristi Arrow Pretražnik jer je posebno ovih dana toliko tema u vezi prijemnog da se odgovor na takva pitanja vrlo lako može naći i bez da se stavlja novi topic. Rolling Eyes

Evo Arrow ovdje je krcko već odgovorio. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:22 sub, 15. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Buba, smiri malo ton i nemoj nam rastjeravati buduce studente.

U ponedjeljak cu se raspitati u referadi koliko je pristupnika povuklo dokumente pa cu moci malo preciznije odgovoriti na pitanje koliko se spustanje crte ocekuje. Pretpostavljam da ce se spustiti vise od 40 mjesta, ali stvarno ne mogu garantirati ovaj cas.
Buba, smiri malo ton i nemoj nam rastjeravati buduce studente.

U ponedjeljak cu se raspitati u referadi koliko je pristupnika povuklo dokumente pa cu moci malo preciznije odgovoriti na pitanje koliko se spustanje crte ocekuje. Pretpostavljam da ce se spustiti vise od 40 mjesta, ali stvarno ne mogu garantirati ovaj cas.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 11:59 sub, 15. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Buba, smiri malo ton i nemoj nam rastjeravati buduce studente.[/quote]
Davanje uputa nije tjeranje. :wink:
krcko (napisa):
Buba, smiri malo ton i nemoj nam rastjeravati buduce studente.

Davanje uputa nije tjeranje. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:15 pon, 17. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nakon jos jednog dana upisa situacija je jasnija. Vrlo vjerojatno crtu cemo odmah spustiti do kraja, tj. svi koji su presli prag moci ce se upisati na teret Ministarstva. Sluzbena obavijest o tome bit ce objavljena sutra poslijepodne, a pristupnici koji su sada "na cekanju" moci ce se upisati od srijede nadalje. Do sada nam se na preddiplomske studije upisalo oko 160 ljudi (ima jos 100-tinjak mjesta).

Pristupnike koji su iznad crte i jos nisu iskoristili svoje pravo upisa pozivam da to ucine sutra, to je za njih zadnji dan.
Nakon jos jednog dana upisa situacija je jasnija. Vrlo vjerojatno crtu cemo odmah spustiti do kraja, tj. svi koji su presli prag moci ce se upisati na teret Ministarstva. Sluzbena obavijest o tome bit ce objavljena sutra poslijepodne, a pristupnici koji su sada "na cekanju" moci ce se upisati od srijede nadalje. Do sada nam se na preddiplomske studije upisalo oko 160 ljudi (ima jos 100-tinjak mjesta).

Pristupnike koji su iznad crte i jos nisu iskoristili svoje pravo upisa pozivam da to ucine sutra, to je za njih zadnji dan.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hihi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (08:40:35)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:35 pon, 17. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najljepše zahvaljujem na informaciji mislim da ću riskirat i pričekat spuštanje crte. :D :weee: valjda ću upast ..........
Najljepše zahvaljujem na informaciji mislim da ću riskirat i pričekat spuštanje crte. Very Happy Weeeeeee!!!!!!!!!!! valjda ću upast ..........


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:28 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, sad je [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=3011&sec=306]sluzbeno[/url]. Svi koji su presli prag mogu se upisati na teret MZOS. Navalite narode.
Evo, sad je sluzbeno. Svi koji su presli prag mogu se upisati na teret MZOS. Navalite narode.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:37 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim nekoga da mi posudi pištolj da si pucam u glavu!
danas sam upisala ekonomiju! uz plaćanje, jer su mi starci rekli da ne vjeruju da ja mogu uspjet na pmf-u, jer sam iz ekonomske (bla,bla ) i da oni ne žele riskirati da mi daju za plaćanje na pmf, jer na pmf-u nebi mogla dobit dom, a za ekonomiju bi mogla! I tako ja danas ujutro odem, uzimam papire, a suze u očima, sam šta ne počnem plakat, pitam u referadi kolko ljudi je diglo papire, s nadom da mi kaže neki velik broj, a ona meni kaže manje od 30! i ja odmah: ala, pa nemogu ja upast na pmf bez plaćanja, i tako ošla na nagovor staraca an ekonomiju, jer mi kao i brat tamo studira.. i sad dodjem kuci i vidim: svi koji su presli prag mogu se upisat na teret Ministarstva! Ala..a na ekonimiji dala 6500,00 kn! a san mi bio pmf...DA SI PUCAM U GLAVU SAD ILI ODMAH?!
Molim nekoga da mi posudi pištolj da si pucam u glavu!
danas sam upisala ekonomiju! uz plaćanje, jer su mi starci rekli da ne vjeruju da ja mogu uspjet na pmf-u, jer sam iz ekonomske (bla,bla ) i da oni ne žele riskirati da mi daju za plaćanje na pmf, jer na pmf-u nebi mogla dobit dom, a za ekonomiju bi mogla! I tako ja danas ujutro odem, uzimam papire, a suze u očima, sam šta ne počnem plakat, pitam u referadi kolko ljudi je diglo papire, s nadom da mi kaže neki velik broj, a ona meni kaže manje od 30! i ja odmah: ala, pa nemogu ja upast na pmf bez plaćanja, i tako ošla na nagovor staraca an ekonomiju, jer mi kao i brat tamo studira.. i sad dodjem kuci i vidim: svi koji su presli prag mogu se upisat na teret Ministarstva! Ala..a na ekonimiji dala 6500,00 kn! a san mi bio pmf...DA SI PUCAM U GLAVU SAD ILI ODMAH?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 15:26 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odi tam i reci da si se zabunila te da ti vrate pare i papire pa se vrati ovdje :-)
Odi tam i reci da si se zabunila te da ti vrate pare i papire pa se vrati ovdje Smile



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:06 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa da, nemreš ništa izgubiti ako pitaš
sretno :D
pa da, nemreš ništa izgubiti ako pitaš
sretno Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 17:45 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da ti čak to što si upisala već ekonomiju nije problem. mislim da novce možeš dobit nazad. znam da su to moji neki prošle godine radili kad bi im bila velika razlika oko upisa... platili bi pa čekali ishod na drugom... mislim da je veći problem što si digla papire s pmf-a al :krcko: , mislim da ti on može najbolje reć... naravno ako postoji ta opcija da preseliš sve na pmf
mislim da ti čak to što si upisala već ekonomiju nije problem. mislim da novce možeš dobit nazad. znam da su to moji neki prošle godine radili kad bi im bila velika razlika oko upisa... platili bi pa čekali ishod na drugom... mislim da je veći problem što si digla papire s pmf-a al Krcko, pomagaj! , mislim da ti on može najbolje reć... naravno ako postoji ta opcija da preseliš sve na pmf



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:07 sri, 19. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="annia"]pitam u referadi kolko ljudi je diglo papire, s nadom da mi kaže neki velik broj, a ona meni kaže manje od 30! i ja odmah: ala, pa nemogu ja upast na pmf bez plaćanja[/quote]

30 je u ovom slucaju velik broj (a 30! jos veci) jer mnogi nisu ni predali originalne dokumente. Trebala si procitati ono sto sam napisao nekoliko postova iznad.

Ako si sigurna da zelis studirati matematiku, ovo je algoritam:

1. Odi u nasu referadu i pitaj mozes li vratiti dokumente i upisati se. Trepci okicama i budi ljubazna. Mozes ih pitati telefonski (4605-703, 4680-328), al svejedno trepci.

2. Ako je odgovor da, odi na Ekonomiju i probaj dobit pare nazad. Ako daju super, ako ne daju nemoj se ispisati nego samo trazi dokumente i upisi paralelno MO. Imas pravo studirati na jednom faksu na teret drzave, a na drugom uz placanje.

3. S dokumentima dodji u referadu i upisi se. To ce te kostat daljnjih 400 kunica :cupkam: kojima te Ministarstvo nece castit.

4. Nemoj mene krivit ako za godinu dana shvatis da math ipak nije tvoj film.

Redoslijed je bitan, nemoj slucajno zamijeniti 1 i 2.
annia (napisa):
pitam u referadi kolko ljudi je diglo papire, s nadom da mi kaže neki velik broj, a ona meni kaže manje od 30! i ja odmah: ala, pa nemogu ja upast na pmf bez plaćanja


30 je u ovom slucaju velik broj (a 30! jos veci) jer mnogi nisu ni predali originalne dokumente. Trebala si procitati ono sto sam napisao nekoliko postova iznad.

Ako si sigurna da zelis studirati matematiku, ovo je algoritam:

1. Odi u nasu referadu i pitaj mozes li vratiti dokumente i upisati se. Trepci okicama i budi ljubazna. Mozes ih pitati telefonski (4605-703, 4680-328), al svejedno trepci.

2. Ako je odgovor da, odi na Ekonomiju i probaj dobit pare nazad. Ako daju super, ako ne daju nemoj se ispisati nego samo trazi dokumente i upisi paralelno MO. Imas pravo studirati na jednom faksu na teret drzave, a na drugom uz placanje.

3. S dokumentima dodji u referadu i upisi se. To ce te kostat daljnjih 400 kunica Cupkam na mjestu... kojima te Ministarstvo nece castit.

4. Nemoj mene krivit ako za godinu dana shvatis da math ipak nije tvoj film.

Redoslijed je bitan, nemoj slucajno zamijeniti 1 i 2.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 17:35 uto, 25. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

annia pa nismo se tako dogovorile! nemoj da još moram plakati radi tebe. tak silno želim nekog iz svog rodnog grada da ti to nemrem opisati. nadam se da si riješila čitavu stvar.
annia pa nismo se tako dogovorile! nemoj da još moram plakati radi tebe. tak silno želim nekog iz svog rodnog grada da ti to nemrem opisati. nadam se da si riješila čitavu stvar.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan