Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Knjiznica (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 7:58 ned, 10. 8. 2003    Naslov: Knjiznica Citirajte i odgovorite

Moze li mi tko reci radi li knjiznica na faxu u 8. mjesecu?
ako ne, kad pocne raditi?

tnx
Moze li mi tko reci radi li knjiznica na faxu u 8. mjesecu?
ako ne, kad pocne raditi?

tnx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:23 uto, 12. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se nista esencijalno nije promijenilo u zadnjih par godina, onda je cijeli fax preko ljeta zatvoren za studente, pa ne mozes ni doci do knjiznice. Iako doticna ima neko radno vrijeme (zaboravih koje :?).

Fax se (u moje vrijeme (kako to penzionerski zvuci (bas u skladu s mojim sluzenjem vojske :D))) otvarao s prvim ispitnim rokom (ili tjedan prije da mozete ubacit' prijavnice? - nisam siguran).

P.S. A da pitas Forumase za knjigu koja ti treba?

P.P.S. Za one koji se sjecaju sto je to 286, 386, 486... Ovo je moj 986-i post. :D
Ako se nista esencijalno nije promijenilo u zadnjih par godina, onda je cijeli fax preko ljeta zatvoren za studente, pa ne mozes ni doci do knjiznice. Iako doticna ima neko radno vrijeme (zaboravih koje Confused).

Fax se (u moje vrijeme (kako to penzionerski zvuci (bas u skladu s mojim sluzenjem vojske Very Happy))) otvarao s prvim ispitnim rokom (ili tjedan prije da mozete ubacit' prijavnice? - nisam siguran).

P.S. A da pitas Forumase za knjigu koja ti treba?

P.P.S. Za one koji se sjecaju sto je to 286, 386, 486... Ovo je moj 986-i post. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 7:01 sri, 13. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma znam da je fax sluzbeno zatvoren, ali prosle je godine (mislim da je to bilo po prvi puta odkad sam ja na faxu) knjiznica radila kroz cijelo ljeto mjesec (a onda mi nije trebala :) )

Mozda sam pitanje postavila prerano tj. izgleda da forumasi jos nisu krenuli s ucenjem 8) :wink: ..ma potrudit cu se ja vec jedan dan i otici gore pa da vidimo...nije da je meni neka strasna guzva
tnx anyway
Ma znam da je fax sluzbeno zatvoren, ali prosle je godine (mislim da je to bilo po prvi puta odkad sam ja na faxu) knjiznica radila kroz cijelo ljeto mjesec (a onda mi nije trebala Smile )

Mozda sam pitanje postavila prerano tj. izgleda da forumasi jos nisu krenuli s ucenjem Cool Wink ..ma potrudit cu se ja vec jedan dan i otici gore pa da vidimo...nije da je meni neka strasna guzva
tnx anyway


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Daya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2006. (02:00:09)
Postovi: (2F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 17:31 uto, 11. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne otvaram novi topic..
Zna li netko radi li knjiznica iduci tjedan ili jos samo ovaj (buduci zavrsavaju ispitni rokovi)?
Da ne otvaram novi topic..
Zna li netko radi li knjiznica iduci tjedan ili jos samo ovaj (buduci zavrsavaju ispitni rokovi)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:48 uto, 11. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam danas bila u knjiznici posuditi knjige pa mi je teta knjiznicarka rekla da rade cijeli 7.mj., a onda tek opet od zadnjeg tjedna u 8.mj.
Ja sam danas bila u knjiznici posuditi knjige pa mi je teta knjiznicarka rekla da rade cijeli 7.mj., a onda tek opet od zadnjeg tjedna u 8.mj.



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan