Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni za kolokvente
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 14:28 uto, 29. 8. 2006    Naslov: Usmeni za kolokvente Citirajte i odgovorite

Zna li itko kada je usmeni za kolokvente sada u prvom roku (pismeni 4.9.). Pomaze i informacija kako je bilo na prijasnjim rokovima :D
Zna li itko kada je usmeni za kolokvente sada u prvom roku (pismeni 4.9.). Pomaze i informacija kako je bilo na prijasnjim rokovima Very Happy



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 11:55 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na roku 7.7. su usmeni poceli 6 dana kasnije :D I to prvo za one s pismenog. Ali to ništa ne znači jer je profesor 2 puta odgodio (on the very day) tak da su zapravo počeli 8 dana poslije.
Na roku 7.7. su usmeni poceli 6 dana kasnije Very Happy I to prvo za one s pismenog. Ali to ništa ne znači jer je profesor 2 puta odgodio (on the very day) tak da su zapravo počeli 8 dana poslije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:20 čet, 7. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni za kolokvente 15.9 četvrtak?! :roll: Jel može netko molim vas potvrdit da li se radi o četvrtku 14.9 ili petku 15.9 :D
Usmeni za kolokvente 15.9 četvrtak?! Rolling Eyes Jel može netko molim vas potvrdit da li se radi o četvrtku 14.9 ili petku 15.9 Very Happy


[Vrh]
amihic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2005. (14:05:58)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:28 čet, 7. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kada su usmeni za one koji su izašli na pismeni 4.07?Gdje je objavljen raspored usmenih??
A kada su usmeni za one koji su izašli na pismeni 4.07?Gdje je objavljen raspored usmenih??



_________________
ana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 22:19 čet, 7. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://web.math.hr/nastava/uvis/r040906.html
http://web.math.hr/nastava/uvis/r040906.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 13:43 pet, 8. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li istina da mora proci najmanje dva tjedna od usmenog na prvom roku, do usmenog na drugom roku?
tako je nesto bila govorila doc. Nogo za kombinatoriku, pa me zanima vrijedi li to i za UVIS?
je li istina da mora proci najmanje dva tjedna od usmenog na prvom roku, do usmenog na drugom roku?
tako je nesto bila govorila doc. Nogo za kombinatoriku, pa me zanima vrijedi li to i za UVIS?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 10:56 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad je usmeni za kolokvente koji su prijavili ispit za 15.9.?
kad je usmeni za kolokvente koji su prijavili ispit za 15.9.?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 13:55 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

tko sastavlja listu usmenih za studente koji su kolokvirali, profesor ili asistenti?
tko sastavlja listu usmenih za studente koji su kolokvirali, profesor ili asistenti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:38 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

To i mene zanima. Jadni mi koji u cetvrtak, pa i utorak, padnemo na usmenom a "prisiljeni" smo u petak na pismeni :cry:
To i mene zanima. Jadni mi koji u cetvrtak, pa i utorak, padnemo na usmenom a "prisiljeni" smo u petak na pismeni Crying or Very sad


[Vrh]
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 17:14 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]To i mene zanima. Jadni mi koji u cetvrtak, pa i utorak, padnemo na usmenom a "prisiljeni" smo u petak na pismeni :cry:[/quote]
Ako netko hoce zamijeniti svoj termin od cetvrtka za termin od utorka, samo nek se javi :D (jer sam bila i jos malo sam bolesna, to mi je asistent savjetovao da probam prije nego sto pitam prof za promjenu termina)
Anonymous (napisa):
To i mene zanima. Jadni mi koji u cetvrtak, pa i utorak, padnemo na usmenom a "prisiljeni" smo u petak na pismeni Crying or Very sad

Ako netko hoce zamijeniti svoj termin od cetvrtka za termin od utorka, samo nek se javi Very Happy (jer sam bila i jos malo sam bolesna, to mi je asistent savjetovao da probam prije nego sto pitam prof za promjenu termina)



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 0:27 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja nazalost necu izaci na ovaj rok. jel mi mozete reci koja je najpristojnija solucija za neizlazak na ispit? nekako mi se ne cini primjereno da se samo ne pojavim...
ja nazalost necu izaci na ovaj rok. jel mi mozete reci koja je najpristojnija solucija za neizlazak na ispit? nekako mi se ne cini primjereno da se samo ne pojavim...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 0:40 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Valjda bi bilo najbolje da osobno dodes reci profesoru, ali sigurno je bolje da po nekome porucis (ak si siguran da neces, moze to Bojana sutra obavit i usput zamolit profesora da odgovara u tvom terminu) da neces doci nego da nista ne kazes. AFAIK profesor bas ne koristi mail.
Valjda bi bilo najbolje da osobno dodes reci profesoru, ali sigurno je bolje da po nekome porucis (ak si siguran da neces, moze to Bojana sutra obavit i usput zamolit profesora da odgovara u tvom terminu) da neces doci nego da nista ne kazes. AFAIK profesor bas ne koristi mail.



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bamby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 06. 2006. (11:00:47)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:49 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tehničko pitanje :D . . . ljudi koji su u četvrtak poslije 12 h na usmenom ne stignu odjavit ispit 15.9. U slučaju da prođem(:roll: ) ispit mi ostaje prijavljen,jel to može imat kakve posljedice ili . . .?
Tehničko pitanje Very Happy . . . ljudi koji su u četvrtak poslije 12 h na usmenom ne stignu odjavit ispit 15.9. U slučaju da prođem(Rolling Eyes ) ispit mi ostaje prijavljen,jel to može imat kakve posljedice ili . . .?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 8:59 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bamby"]Tehničko pitanje :D . . . ljudi koji su u četvrtak poslije 12 h na usmenom ne stignu odjavit ispit 15.9. U slučaju da prođem(:roll: ) ispit mi ostaje prijavljen,jel to može imat kakve posljedice ili . . .?[/quote]

Nema ti nikakve posljedice, tak samo mi stalno bili primorani raditi na 1. godini.
bamby (napisa):
Tehničko pitanje Very Happy . . . ljudi koji su u četvrtak poslije 12 h na usmenom ne stignu odjavit ispit 15.9. U slučaju da prođem(Rolling Eyes ) ispit mi ostaje prijavljen,jel to može imat kakve posljedice ili . . .?


Nema ti nikakve posljedice, tak samo mi stalno bili primorani raditi na 1. godini.



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
bamby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 06. 2006. (11:00:47)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:27 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala . . . baš nam se gadno poklopilo ovaj put :cry: Sretno svima!!! :wink:
Hvala . . . baš nam se gadno poklopilo ovaj put Crying or Very sad Sretno svima!!! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan