Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Users browsing this forum: NONE!?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
wak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2003. (23:20:28)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:10 pon, 15. 9. 2003    Naslov: Users browsing this forum: NONE!? Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Hmmmm......dok san gleda ovaj forum i njegov sadrzaj nije bilo moguće da mi ne padne na pamet - [/color][color=red]************[/color] [color=darkred]SAN JA UPISA PMF!? Od svih faksova koje san moga upisat ja uzmen bas PMF! A mater mi je lipo rekla da se ostavin matematike i uvatin sviranja.....tu su pare... Ali ne! Ja (debil) oden na PMF! A kad se sitin da san moga ostat na domaćoj kužini i ist pašticadu jednom tjedno.

No, sta je tu je. Sada neman di i izgleda da cu morat oblikovat okolinu prema svojim prohtjevima i hirovima...A bas namjeravan pocet sa ovim forumom (a i dom na Savi nece proc lišo).[/color] :twisted:


[color=blue]1. pročitaj Pravila sa početne stranice i nauči ih se pridržavati! (na ovom Forumu je dozvoljeno samo akademsko ponašanje)
2. Ti ćeš se oblikovati prema Forumu i njegovim Pravilima[/color]
Hmmmm......dok san gleda ovaj forum i njegov sadrzaj nije bilo moguće da mi ne padne na pamet - ************ SAN JA UPISA PMF!? Od svih faksova koje san moga upisat ja uzmen bas PMF! A mater mi je lipo rekla da se ostavin matematike i uvatin sviranja.....tu su pare... Ali ne! Ja (debil) oden na PMF! A kad se sitin da san moga ostat na domaćoj kužini i ist pašticadu jednom tjedno.

No, sta je tu je. Sada neman di i izgleda da cu morat oblikovat okolinu prema svojim prohtjevima i hirovima...A bas namjeravan pocet sa ovim forumom (a i dom na Savi nece proc lišo).
Twisted Evil


1. pročitaj Pravila sa početne stranice i nauči ih se pridržavati! (na ovom Forumu je dozvoljeno samo akademsko ponašanje)
2. Ti ćeš se oblikovati prema Forumu i njegovim Pravilima



_________________
squeeze my lemon...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:35 pon, 15. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemoj vrijeđati čast i dignitet našega faxa, a još manje ovoga foruma.
Njemu nikaj ne fali (no, dobro, možda koji juzer više, al' sitnice su to :))
Nemoj vrijeđati čast i dignitet našega faxa, a još manje ovoga foruma.
Njemu nikaj ne fali (no, dobro, možda koji juzer više, al' sitnice su to Smile)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
wak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2003. (23:20:28)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:50 pon, 15. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Zasto ga ne bi vriđa!? Pa upisa san ga! Valjda mi to daje pravo da ga blatin. No dobro. Necu vise. Tia san samo malo "spice up the things". Pari mi malo dosadno odi. Nemojte me inače svaćat ozbiljno - uvik podjebajen.
Ali priznajte - dok god vam je "Matematička analiza 1 i 2" i sl. najposjeceniji topic, bit ce jako dosadno...[/color] :cry:
Zasto ga ne bi vriđa!? Pa upisa san ga! Valjda mi to daje pravo da ga blatin. No dobro. Necu vise. Tia san samo malo "spice up the things". Pari mi malo dosadno odi. Nemojte me inače svaćat ozbiljno - uvik podjebajen.
Ali priznajte - dok god vam je "Matematička analiza 1 i 2" i sl. najposjeceniji topic, bit ce jako dosadno...
Crying or Very sad



_________________
squeeze my lemon...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:58 pon, 15. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemam ja ništa protiv kritike našem faxu, a pogotovo nemam nikaj protiv onih konstruktivnih.

Međutim, reć da PMF nikaj ne valja i ostat na tome je.....uglavnom je tako.

Možeš probat biti čudan, recimo:
Zgrada PMF-MO-a je toliko ružna, da se brucoši zabunjuju i greškom upisuju fiziku.
Nemam ja ništa protiv kritike našem faxu, a pogotovo nemam nikaj protiv onih konstruktivnih.

Međutim, reć da PMF nikaj ne valja i ostat na tome je.....uglavnom je tako.

Možeš probat biti čudan, recimo:
Zgrada PMF-MO-a je toliko ružna, da se brucoši zabunjuju i greškom upisuju fiziku.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
wak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2003. (23:20:28)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:07 pon, 15. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu....[/color]
A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu....



_________________
squeeze my lemon...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:06 pon, 15. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="wak"][color=darkred]A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu....[/color][/quote]

Ako ti se na Forumu toliko ne svidja, sta onda radis ovdje? :?

A sto se pljuvanja po faxu tice... ostavi to za nakon diplome. :evil:
wak (napisa):
A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu....


Ako ti se na Forumu toliko ne svidja, sta onda radis ovdje? Confused

A sto se pljuvanja po faxu tice... ostavi to za nakon diplome. Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:47 pon, 15. 9. 2003    Naslov: Re: Users browsing this forum: NONE!? Citirajte i odgovorite

[quote="wak"][color=darkred]Hmmmm......dok san gleda ovaj forum i njegov sadrzaj nije bilo moguće da mi ne padne na pamet - [/color][color=red]************[/color] [color=darkred]SAN JA UPISA PMF!? Od svih faksova koje san moga upisat ja uzmen bas PMF! A mater mi je lipo rekla da se ostavin matematike i uvatin sviranja.....tu su pare... Ali ne! Ja (debil) oden na PMF! A kad se sitin da san moga ostat na domaćoj kužini i ist pašticadu jednom tjedno.

No, sta je tu je. Sada neman di i izgleda da cu morat oblikovat okolinu prema svojim prohtjevima i hirovima...A bas namjeravan pocet sa ovim forumom (a i dom na Savi nece proc lišo).[/color] :twisted:

[color=blue]1. pročitaj Pravila sa početne stranice i nauči ih se pridržavati! (na ovom Forumu je dozvoljeno samo akademsko ponašanje)
2. Ti ćeš se oblikovati prema Forumu i njegovim Pravilima[/color][/quote]

3. Resistance is futile :robot:

Samo fali C'Tebov bivsi avatar :wink:
wak (napisa):
Hmmmm......dok san gleda ovaj forum i njegov sadrzaj nije bilo moguće da mi ne padne na pamet - ************ SAN JA UPISA PMF!? Od svih faksova koje san moga upisat ja uzmen bas PMF! A mater mi je lipo rekla da se ostavin matematike i uvatin sviranja.....tu su pare... Ali ne! Ja (debil) oden na PMF! A kad se sitin da san moga ostat na domaćoj kužini i ist pašticadu jednom tjedno.

No, sta je tu je. Sada neman di i izgleda da cu morat oblikovat okolinu prema svojim prohtjevima i hirovima...A bas namjeravan pocet sa ovim forumom (a i dom na Savi nece proc lišo).
Twisted Evil

1. pročitaj Pravila sa početne stranice i nauči ih se pridržavati! (na ovom Forumu je dozvoljeno samo akademsko ponašanje)
2. Ti ćeš se oblikovati prema Forumu i njegovim Pravilima


3. Resistance is futile #Robot

Samo fali C'Tebov bivsi avatar Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.


Zadnja promjena: krcko; 1:02 uto, 16. 9. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 10:27 uto, 16. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="wak"][color=darkred]A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu....[/color][/quote]

Neznam kaj bi ti ovo trebalo znaciti, forum je tu za pomoc studentima a ne da bi se ti mogao za.. i uludo trositi svoje slobodno vrijeme, za to postoje druge stranice!!!!
Ako si pak na PMF-u ocekivao neku ludu zabavu- fulao si, fax je odlican ali nije za zafrkanciju..ako nisi spreman zagrijati stolicu vrati se svom sviranju, mada neznam da ti je bas istina da ces imat vise love od toga nego od diplome u dzepu..
wak (napisa):
A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu....


Neznam kaj bi ti ovo trebalo znaciti, forum je tu za pomoc studentima a ne da bi se ti mogao za.. i uludo trositi svoje slobodno vrijeme, za to postoje druge stranice!!!!
Ako si pak na PMF-u ocekivao neku ludu zabavu- fulao si, fax je odlican ali nije za zafrkanciju..ako nisi spreman zagrijati stolicu vrati se svom sviranju, mada neznam da ti je bas istina da ces imat vise love od toga nego od diplome u dzepu..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 10:08 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="wak"][color=darkred]Zasto ga ne bi vriđa!? Pa upisa san ga! Valjda mi to daje pravo da ga blatin.[/color][/quote]Ja mislim da ga trebas zavrsit, pa onda to [b]probat[/b] rec.[quote="wak"][color=darkred]Ali priznajte - dok god vam je "Matematička analiza 1 i 2" i sl. najposjeceniji topic, bit ce jako dosadno...[/color] :cry:[/quote]Nekima je analiza zanimljiva...zato i studiraju matematiku...[quote="wak"][color=darkred]A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu...[/color][/quote]E...frk! Bas je tak! BTW, ovo ti je PMF-MO.
A useri, pa mislim, mozda nas nema puno tj. nismo stalno ulogirani i ne visimo cijeli dan na netu, ali to ti znaci da radimo nekaj drugo, tipa ucimo (da, da i to ti se isto radi na faksu :blueshock: ) i nekaj slicno zabavno.

Offtopic: [size=18][color=red][b]Krcko, avatar ti je zAAAAAAAAAAAkon![/b][/color][/size]
wak (napisa):
Zasto ga ne bi vriđa!? Pa upisa san ga! Valjda mi to daje pravo da ga blatin.
Ja mislim da ga trebas zavrsit, pa onda to probat rec.
wak (napisa):
Ali priznajte - dok god vam je "Matematička analiza 1 i 2" i sl. najposjeceniji topic, bit ce jako dosadno... Crying or Very sad
Nekima je analiza zanimljiva...zato i studiraju matematiku...
wak (napisa):
A kako je zapravo na PMF-u? Nadan se da nije ka na ovon forumu...
E...frk! Bas je tak! BTW, ovo ti je PMF-MO.
A useri, pa mislim, mozda nas nema puno tj. nismo stalno ulogirani i ne visimo cijeli dan na netu, ali to ti znaci da radimo nekaj drugo, tipa ucimo (da, da i to ti se isto radi na faksu Disaster!!! ) i nekaj slicno zabavno.

Offtopic: Krcko, avatar ti je zAAAAAAAAAAAkon!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 21:30 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dajte pustite covjeka na miru; vsego, steelworker zar vi niste prosli kroz pubertet- znam da vecina ljudi vrhunac kriznog razdoblja prode s 15, 16god. ali gospon "Jesam ti lipo reka da sam frajer" malo kasni s razvojem- pa nije on kriv!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Dajte pustite covjeka na miru; vsego, steelworker zar vi niste prosli kroz pubertet- znam da vecina ljudi vrhunac kriznog razdoblja prode s 15, 16god. ali gospon "Jesam ti lipo reka da sam frajer" malo kasni s razvojem- pa nije on kriv!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:18 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"]Dajte pustite covjeka na miru; vsego, steelworker zar vi niste prosli kroz pubertet- znam da vecina ljudi vrhunac kriznog razdoblja prode s 15, 16god. ali gospon "Jesam ti lipo reka da sam frajer" malo kasni s razvojem- pa nije on kriv![/quote]

Markec, sjeti se svog tretmana :?

ovaj Forum nije mjesto gdje ce bilo tko lijeciti svoje pubertetske ispade

od svih korisnika ovog Foruma se ocekuje pridrzavanje nekih jednostavnih pravila, bez iznimaka

znas, kada bi svi poceli sa svojim ispadima, Forum ne bi bio cist kao do sada i ne bi bio u stanju obnasati duznost sa kojom je osnovan: biti podrska nastavi
to mu je svrha i clij
vjerujem da svoju svrhu dosljedno ispunjava i da ce i dalje
Markec (napisa):
Dajte pustite covjeka na miru; vsego, steelworker zar vi niste prosli kroz pubertet- znam da vecina ljudi vrhunac kriznog razdoblja prode s 15, 16god. ali gospon "Jesam ti lipo reka da sam frajer" malo kasni s razvojem- pa nije on kriv!


Markec, sjeti se svog tretmana Confused

ovaj Forum nije mjesto gdje ce bilo tko lijeciti svoje pubertetske ispade

od svih korisnika ovog Foruma se ocekuje pridrzavanje nekih jednostavnih pravila, bez iznimaka

znas, kada bi svi poceli sa svojim ispadima, Forum ne bi bio cist kao do sada i ne bi bio u stanju obnasati duznost sa kojom je osnovan: biti podrska nastavi
to mu je svrha i clij
vjerujem da svoju svrhu dosljedno ispunjava i da ce i dalje



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:55 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]Markec, sjeti se svog tretmana :? [/quote]

:shock:
Sjecam ga se s nostalgijom, sa suzom u oku, ah to su bila vremena... so, whatz tha point... :idea: u biti prenesimo to u PM...


[quote="Nesi"]ovaj Forum nije mjesto gdje ce bilo tko lijeciti svoje pubertetske ispade

od svih korisnika ovog Foruma se ocekuje pridrzavanje nekih jednostavnih pravila, bez iznimaka [/quote]

Znas da kad se ljudi pjene kao neki koje necu imenovati da se ne uvrijede, ljudi koji su zapoceli provokaciju dobiju dodatni poticaj za daljna prepucavanja...

Ja sam stavio post jel su i drugi zapoceli (a meni pase :twisted: ), ali istina je da bi ovakve provokacije trebao ignorirati svaki normalan clan foruma osim samog admina koji bi trebao uljudno covjeka zamolit da prestane s*** pod prijetnjom trajne eliminacije...

drugim rjecima:

[quote="Nesi"]znas, kada bi svi poceli sa svojim ispadima...[/quote]

Steelworker, C'Tebo, Rea, Krcko, vsego, ja i ti smo poceli sa ispadima cim smo zapoceli raspravu na temelju ovakvih gluposti... :(

...uostalom, nije me briga, necu vise radit istu gresku i lupat postove na ovaj topic...

P.S.
Ako se neko osjeca uvrijedenim zbog ovoga sto sam napisao neka mi opsuje sve po spisku u PRIVATE MESSAGE-u :!: :!: :!: ako ga to usrecuje, ali je bilo samo moje skromno misljenje...

P.P.S.
Wak- svaka ti cast, uspio si "raspaliti publiku", po ko zna koji put... a ja mislio da ljudi s vremenom nauce :(
Nesi (napisa):
Markec, sjeti se svog tretmana Confused


Shocked
Sjecam ga se s nostalgijom, sa suzom u oku, ah to su bila vremena... so, whatz tha point... Idea u biti prenesimo to u PM...


Nesi (napisa):
ovaj Forum nije mjesto gdje ce bilo tko lijeciti svoje pubertetske ispade

od svih korisnika ovog Foruma se ocekuje pridrzavanje nekih jednostavnih pravila, bez iznimaka


Znas da kad se ljudi pjene kao neki koje necu imenovati da se ne uvrijede, ljudi koji su zapoceli provokaciju dobiju dodatni poticaj za daljna prepucavanja...

Ja sam stavio post jel su i drugi zapoceli (a meni pase Twisted Evil ), ali istina je da bi ovakve provokacije trebao ignorirati svaki normalan clan foruma osim samog admina koji bi trebao uljudno covjeka zamolit da prestane s*** pod prijetnjom trajne eliminacije...

drugim rjecima:

Nesi (napisa):
znas, kada bi svi poceli sa svojim ispadima...


Steelworker, C'Tebo, Rea, Krcko, vsego, ja i ti smo poceli sa ispadima cim smo zapoceli raspravu na temelju ovakvih gluposti... Sad

...uostalom, nije me briga, necu vise radit istu gresku i lupat postove na ovaj topic...

P.S.
Ako se neko osjeca uvrijedenim zbog ovoga sto sam napisao neka mi opsuje sve po spisku u PRIVATE MESSAGE-u Exclamation Exclamation Exclamation ako ga to usrecuje, ali je bilo samo moje skromno misljenje...

P.P.S.
Wak- svaka ti cast, uspio si "raspaliti publiku", po ko zna koji put... a ja mislio da ljudi s vremenom nauce Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:19 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspalili su se oni koji se raspaliti daju, iz ovih ili onih razloga.
(Baci pogled na moj avatar) Mene nije tako lako raspaliti ;)
Raspalili su se oni koji se raspaliti daju, iz ovih ili onih razloga.
(Baci pogled na moj avatar) Mene nije tako lako raspaliti Wink



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
wak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2003. (23:20:28)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:53 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znate šta? U pravu ste. POTPUNO STE U PRAVU!!!
Ja upravo proživljavam post-pubertetsku fazu i bia mi je zabranjen ulaz na ČETIRI foruma ovaj misec.
Well guess what!? I've got a five fingers on my right hand, FOUR of them are down, ONE's ponting right at you.......
Maknite me sa ovog foruma i taj prst ce past.....ali ce zauvik ostat u mome nosu..... :)

Ma dajte, sad mi je lipo, pijem, dimin, sviran, kome se [color=blue]****[/color] sta je to post-pubertetska faza.........razmislite malo!

Mozda prije nego sta oden organiziran na PMF-u "Fight Club". Bi'l to bilo OK? Pari mi da vam to ocajnicki triba....[/quote]



[color=blue]Psovanje na Forumu i dalje nije pozeljno. Nosi tu svoju nekulturu na neko prikladnije mjesto. :evil:[/color]
Znate šta? U pravu ste. POTPUNO STE U PRAVU!!!
Ja upravo proživljavam post-pubertetsku fazu i bia mi je zabranjen ulaz na ČETIRI foruma ovaj misec.
Well guess what!? I've got a five fingers on my right hand, FOUR of them are down, ONE's ponting right at you.......
Maknite me sa ovog foruma i taj prst ce past.....ali ce zauvik ostat u mome nosu..... Smile

Ma dajte, sad mi je lipo, pijem, dimin, sviran, kome se **** sta je to post-pubertetska faza.........razmislite malo!

Mozda prije nego sta oden organiziran na PMF-u "Fight Club". Bi'l to bilo OK? Pari mi da vam to ocajnicki triba....[/quote]



Psovanje na Forumu i dalje nije pozeljno. Nosi tu svoju nekulturu na neko prikladnije mjesto. Evil or Very Mad



_________________
squeeze my lemon...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:31 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="wak"]Maknite me sa ovog foruma[/quote]

Zbog ucestalih vulgarizama i izazivanja flejma na Forumu, odlucih udovoljiti tvojoj zelji. 8)

Ne moras mi zahvaljivati...
wak (napisa):
Maknite me sa ovog foruma


Zbog ucestalih vulgarizama i izazivanja flejma na Forumu, odlucih udovoljiti tvojoj zelji. Cool

Ne moras mi zahvaljivati...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan