Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis 4te ili ponovo 3ca...

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Hrco
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2006. (16:26:07)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:13 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Upis 4te ili ponovo 3ca... Citirajte i odgovorite

Moje pitanje/situacija:

Na 3coj sam godini, skupio sam 52 boda (dovoljno za upis 4te) ali cu (vjerojatno) morati ponovo upisati UVIS i/ili ODJ... ispite koji vise ne postoje kao takvi! Obavjest kaze da ce mi biti dozvoljen ponovan upis i polaganje tih predmeta bez slusanja.
Dali to znaci:
1) Mogu upisati 4tu godinu i ta 2 predmeta (posto ih nemogu vise slusati, samo ih moram polozit na 4toj)
2) Moram upisati ponavljanje 3ce (zbog predmeta kojih "NEMA" i nemogu ih ponovo slusat i samo ih moram polozit)

Sad, koliko god ja htio da je 1) moguc, mislim da je 2) realnost... ali ipak ako netko tocno zna bit cu jako zahvalan na odgovoru!
Moje pitanje/situacija:

Na 3coj sam godini, skupio sam 52 boda (dovoljno za upis 4te) ali cu (vjerojatno) morati ponovo upisati UVIS i/ili ODJ... ispite koji vise ne postoje kao takvi! Obavjest kaze da ce mi biti dozvoljen ponovan upis i polaganje tih predmeta bez slusanja.
Dali to znaci:
1) Mogu upisati 4tu godinu i ta 2 predmeta (posto ih nemogu vise slusati, samo ih moram polozit na 4toj)
2) Moram upisati ponavljanje 3ce (zbog predmeta kojih "NEMA" i nemogu ih ponovo slusat i samo ih moram polozit)

Sad, koliko god ja htio da je 1) moguc, mislim da je 2) realnost... ali ipak ako netko tocno zna bit cu jako zahvalan na odgovoru!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:31 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro mislis. :(
Dobro mislis. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Hrco
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2006. (16:26:07)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:51 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ah... odo ucit dalje za komisije iz ta 2 u petak il pon ili kad vec... nadam se pon ili later! 8) :(
Ah... odo ucit dalje za komisije iz ta 2 u petak il pon ili kad vec... nadam se pon ili later! Cool Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 17:00 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bar do sada je vrijedilo:

Za upis u 4 god. potrebno je pložiti sve (obavezne) kolegije sa 1. i 2. i barem 50 bodova sa 3 god.

Dakle, nemaš uvijet jer ti kolegiji postoje (to što ih ne moraš slušat ti ide u korist). I velika je razlika između "samo ih moram polozit" i položio sam ih!

No, kao što rekoh to vrijedilo bar do sada tj. prošle godine sam imao isti problem i morao sam slušati "samo" UVIS. Bio bi sretniji da mi je netko dao da ga polažem odma u 12. mjesecu a ne tek u 6. mjesecu ove godine.

Sretno ti sa usmenima. Probaj to položit pa onda traži neke nelogičnosti.
Bar do sada je vrijedilo:

Za upis u 4 god. potrebno je pložiti sve (obavezne) kolegije sa 1. i 2. i barem 50 bodova sa 3 god.

Dakle, nemaš uvijet jer ti kolegiji postoje (to što ih ne moraš slušat ti ide u korist). I velika je razlika između "samo ih moram polozit" i položio sam ih!

No, kao što rekoh to vrijedilo bar do sada tj. prošle godine sam imao isti problem i morao sam slušati "samo" UVIS. Bio bi sretniji da mi je netko dao da ga polažem odma u 12. mjesecu a ne tek u 6. mjesecu ove godine.

Sretno ti sa usmenima. Probaj to položit pa onda traži neke nelogičnosti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 17:32 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm, a kaj nemreš upisat parcijalu četvrte? kolko ja znam parcijala se može upisat bez očišćene pretprethodne, samo ne znam kako se onda računa kolko bodova (ispita) možeš upisat... možda si to i mislio pod pad, ali inače mislim da je bezveze upisat pad samo za izlazak na te ispite (pošto se neće održavat predavanja)...
hm, a kaj nemreš upisat parcijalu četvrte? kolko ja znam parcijala se može upisat bez očišćene pretprethodne, samo ne znam kako se onda računa kolko bodova (ispita) možeš upisat... možda si to i mislio pod pad, ali inače mislim da je bezveze upisat pad samo za izlazak na te ispite (pošto se neće održavat predavanja)...



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Hrco
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2006. (16:26:07)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:28 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmm... bila je neka obavijest na pocetnoj stranici math.hr o "parcijalnom upisu 4te g." koja kaze da se za parcijalu MORA ocistit druga...
No te obavijesti vise nema tamo... mozda je negdje drugdje a mozda vise ne vrijedi :lol: ! Takda... odo ucit dalje :evil:
Hmm... bila je neka obavijest na pocetnoj stranici math.hr o "parcijalnom upisu 4te g." koja kaze da se za parcijalu MORA ocistit druga...
No te obavijesti vise nema tamo... mozda je negdje drugdje a mozda vise ne vrijedi Laughing ! Takda... odo ucit dalje Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:32 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima ima, obavijest o zloj parcijali je tamo negdje medju stavkama obavijesti o upisu vise godine ili ponavljanju godine - nesto od toga dvoga...
u desnom meniju odaberes obavijesti pa se vidi... ;-)
ima ima, obavijest o zloj parcijali je tamo negdje medju stavkama obavijesti o upisu vise godine ili ponavljanju godine - nesto od toga dvoga...
u desnom meniju odaberes obavijesti pa se vidi... Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan