Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Bezuvjetan upis - utopija ili jedino riješenje? (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 9:02 uto, 3. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ali ionako moraš otići gore da se upišeš na ovaj ili onaj način... molbu napišeš za 3 minute na faksu i urudžbiraš... fakat nema smisla se pitati išta... dođeš tamo, saznaš i postupiš prema tome...
ali ionako moraš otići gore da se upišeš na ovaj ili onaj način... molbu napišeš za 3 minute na faksu i urudžbiraš... fakat nema smisla se pitati išta... dođeš tamo, saznaš i postupiš prema tome...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
kaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (21:46:07)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:37 uto, 3. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sve to stoji
al ja imam još jedan ispit u tijeku,a taj je upravo 6 bodova pa da znam sta mi je radit ako ga ne položim (molba ili normalan upis)
lijepo je bit unaprijed informiran :D
sve to stoji
al ja imam još jedan ispit u tijeku,a taj je upravo 6 bodova pa da znam sta mi je radit ako ga ne položim (molba ili normalan upis)
lijepo je bit unaprijed informiran Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 10:41 uto, 3. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako je zaključivati zdravim razumom onda uvjet nije 50 nego je 44 i onda naravno da ne treba pisati molbu, ali kad je još zdravi razum imao veze s ičim :D

ja imam 39 bodova :(

i ispit u tijeku od 12 bodova... Meni baš i nije pomoglo ovo smanjivanje uvjeta za 6 bodova :D ionako imam ili 39 ili 51 :P
ako je zaključivati zdravim razumom onda uvjet nije 50 nego je 44 i onda naravno da ne treba pisati molbu, ali kad je još zdravi razum imao veze s ičim Very Happy

ja imam 39 bodova Sad

i ispit u tijeku od 12 bodova... Meni baš i nije pomoglo ovo smanjivanje uvjeta za 6 bodova Very Happy ionako imam ili 39 ili 51 Razz



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
kaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (21:46:07)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:26 uto, 3. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]ako je zaključivati zdravim razumom onda uvjet nije 50 nego je 44 i onda naravno da ne treba pisati molbu, ali kad je još zdravi razum imao veze s ičim :D

[/quote]

ma gle,možemo se prepucavat do u beskonačnost,al zaključivanje zdravim razumom je isto relativna stvar -kod svakog čovjeka drugačije
dakle,darkec,EOD jer me nisi uvjerio svojim argumentima da moje pitanje ipak nije bilo nepotrebno 8)
D4rk0 (napisa):
ako je zaključivati zdravim razumom onda uvjet nije 50 nego je 44 i onda naravno da ne treba pisati molbu, ali kad je još zdravi razum imao veze s ičim Very Happy



ma gle,možemo se prepucavat do u beskonačnost,al zaključivanje zdravim razumom je isto relativna stvar -kod svakog čovjeka drugačije
dakle,darkec,EOD jer me nisi uvjerio svojim argumentima da moje pitanje ipak nije bilo nepotrebno Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 17:10 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ta2a"]a jel treba pisat neku molbu za upis sa 44 boda ili će se to automatski računat kao uvjet? uz čistu prvu naravno[/quote]
@bilo kome: Pitaj ako sumnjaš, ali meni je dovoljno bilo što sam vidio obavijest na oglasnoj (na desnoj ploči) i također logički zaključujem, kao i D4rk0, da ne treba. :?

Ipak, ako netko dobije pozitivan ili negativan odgovor na to pitanje, molim ga/ju da objavi. Ne može škoditi da ovdje piše u nastavku.
ta2a (napisa):
a jel treba pisat neku molbu za upis sa 44 boda ili će se to automatski računat kao uvjet? uz čistu prvu naravno

@bilo kome: Pitaj ako sumnjaš, ali meni je dovoljno bilo što sam vidio obavijest na oglasnoj (na desnoj ploči) i također logički zaključujem, kao i D4rk0, da ne treba. Confused

Ipak, ako netko dobije pozitivan ili negativan odgovor na to pitanje, molim ga/ju da objavi. Ne može škoditi da ovdje piše u nastavku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (21:46:07)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:57 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne treba,pitala sam sad
ko pita ne skita 8)
ne treba,pitala sam sad
ko pita ne skita Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:43 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

i kaj..tu je rasprava zavrsena?!?!
da..vidim kako kopiramo fer- nema sta..
ako ima tu koji ponavljac druge - pm me, jer ovo je nevjerovatno!!!
i kaj..tu je rasprava zavrsena?!?!
da..vidim kako kopiramo fer- nema sta..
ako ima tu koji ponavljac druge - pm me, jer ovo je nevjerovatno!!!



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 23:39 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

gle uvijek ostaje mogućnost da se tuži faks... iako mislim da oni imaju najbolju namjeru, a sad koliko bi kome što koristilo ja ne znam... ali jednake uvjete bi trebalo imati pa je glupo da negdje ima bezuvjetni a negdje ne... Ja mislim da je trebalo pustiti bezuvjetni, ali eto nije na meni... Ovako su malo izašli u susret ljudima... Meni nisu ni najmanje pomogli... da sam pao ispit pao bi godinu... ovako imam 51 pa imam dost i za po starom...anyway skupite se pa popričajte s prodekanicom, dekanom i što ja znam s kim sve ne... Nemoj čekati da se drugi bore za tebe... ja sam pokušao i koliko vidim nije baš previše utjecajaimalo...

ja preporučam pisanje molbe za upis...
gle uvijek ostaje mogućnost da se tuži faks... iako mislim da oni imaju najbolju namjeru, a sad koliko bi kome što koristilo ja ne znam... ali jednake uvjete bi trebalo imati pa je glupo da negdje ima bezuvjetni a negdje ne... Ja mislim da je trebalo pustiti bezuvjetni, ali eto nije na meni... Ovako su malo izašli u susret ljudima... Meni nisu ni najmanje pomogli... da sam pao ispit pao bi godinu... ovako imam 51 pa imam dost i za po starom...anyway skupite se pa popričajte s prodekanicom, dekanom i što ja znam s kim sve ne... Nemoj čekati da se drugi bore za tebe... ja sam pokušao i koliko vidim nije baš previše utjecajaimalo...

ja preporučam pisanje molbe za upis...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Stranica 12 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan