Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Nagradni zadatak

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Konkretna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 9:11 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Nagradni zadatak Citirajte i odgovorite

Mislim da nije u redu da samo četvero ljudi mogu predati zadatak. Time nije omogućeno svima da sakupe dodatne bodove. :evil: :x :?:
Mislim da nije u redu da samo četvero ljudi mogu predati zadatak. Time nije omogućeno svima da sakupe dodatne bodove. Evil or Very Mad Mad Question


[Vrh]
Zvijezda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (11:41:34)
Postovi: (10)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-14 = 0 - 14

PostPostano: 11:59 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Nije fer!!! Citirajte i odgovorite

Kolega slažem se s vama da nije fer da samo četvero studenata moze predat zadatak al mislim isto tako da ne treba dizat veliku frku oko toga jer jucer nas je predalo 5 ili 6 koliko sam ja vidio. Naglasavam da je to bio tek prvi zadatak i da je bio lagan s obzirom na to sto nas ceka(bar ja mislim). Asistent je naglasio i to par puta da time zeli samo sprijeciti masovno prepisivanje. Mislim da ce time to i postic. Uostalom rekao je i da kad rijesite zadatak da mu posaljete mail i time "rezervirate" svoje mjesto. Pa ako budete medju prvima koji ga rijese....al ako to napravi četvero ljudi prije vas znaci u tom dijelu niste bas jaki i cekajte drugu priliku. Od 15 tjedana nastave valjda ce se i vama 4 puta posrecit jer koliko sam ja upucen maksimalan broj bodova je 20. Sretno!!!
Kolega slažem se s vama da nije fer da samo četvero studenata moze predat zadatak al mislim isto tako da ne treba dizat veliku frku oko toga jer jucer nas je predalo 5 ili 6 koliko sam ja vidio. Naglasavam da je to bio tek prvi zadatak i da je bio lagan s obzirom na to sto nas ceka(bar ja mislim). Asistent je naglasio i to par puta da time zeli samo sprijeciti masovno prepisivanje. Mislim da ce time to i postic. Uostalom rekao je i da kad rijesite zadatak da mu posaljete mail i time "rezervirate" svoje mjesto. Pa ako budete medju prvima koji ga rijese....al ako to napravi četvero ljudi prije vas znaci u tom dijelu niste bas jaki i cekajte drugu priliku. Od 15 tjedana nastave valjda ce se i vama 4 puta posrecit jer koliko sam ja upucen maksimalan broj bodova je 20. Sretno!!!



_________________
Život je san, a snovi su ipak samo snovi, sve drugo je matematika!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 17:34 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Re: Nagradni zadatak Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Mislim da nije u redu da samo četvero ljudi mogu predati zadatak.[/quote]

Slažem se, to nije u redu. četvero je ipak previše. Troje je bolje.
Anonymous (napisa):
Mislim da nije u redu da samo četvero ljudi mogu predati zadatak.


Slažem se, to nije u redu. četvero je ipak previše. Troje je bolje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 15:19 sri, 11. 10. 2006    Naslov: Re: Nagradni zadatak Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"][quote="Anonymous"]Mislim da nije u redu da samo četvero ljudi mogu predati zadatak.[/quote]

Slažem se, to nije u redu. četvero je ipak previše. Troje je bolje.[/quote]
Tri je prost broj pa je ljepsi od cetiri, tako da se slazem...
Ilja (napisa):
Anonymous (napisa):
Mislim da nije u redu da samo četvero ljudi mogu predati zadatak.


Slažem se, to nije u redu. četvero je ipak previše. Troje je bolje.

Tri je prost broj pa je ljepsi od cetiri, tako da se slazem...



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Zvijezda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (11:41:34)
Postovi: (10)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-14 = 0 - 14

PostPostano: 17:08 sri, 11. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo jedno pitanje za asistenta. Gdje cete objavljivati imena sretnih dobitnika. Moj prijedlog je da to bude na ovoj temi podforuma.
Samo jedno pitanje za asistenta. Gdje cete objavljivati imena sretnih dobitnika. Moj prijedlog je da to bude na ovoj temi podforuma.



_________________
Život je san, a snovi su ipak samo snovi, sve drugo je matematika!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 22:36 sri, 11. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvijezda"]Samo jedno pitanje za asistenta. Gdje cete objavljivati imena sretnih dobitnika. Moj prijedlog je da to bude na ovoj temi podforuma.[/quote]

Ajde može. A što se tiče prijave za zadatke, mislim da je najbolje ovo: Kada rješite neki zadatak upišite vaše ime i prezime pod topicom tog zadatka, tako da i drugi znaju koliko će se još rješenja priznati. To je isto dobro iz razloga što će većinom biti dana 2,3 zadatka, pa odmah možete znati kakva je situacija za svakog od njih. Grga, slažem se. :thumbup:
Zvijezda (napisa):
Samo jedno pitanje za asistenta. Gdje cete objavljivati imena sretnih dobitnika. Moj prijedlog je da to bude na ovoj temi podforuma.


Ajde može. A što se tiče prijave za zadatke, mislim da je najbolje ovo: Kada rješite neki zadatak upišite vaše ime i prezime pod topicom tog zadatka, tako da i drugi znaju koliko će se još rješenja priznati. To je isto dobro iz razloga što će većinom biti dana 2,3 zadatka, pa odmah možete znati kakva je situacija za svakog od njih. Grga, slažem se. Thumb up!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bugi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2006. (15:24:38)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 0 - 7

PostPostano: 9:46 pet, 13. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je ovo anoniman forum zašto pisati imena, mislim da je nadimak dovoljan.:bbunny:
Ako je ovo anoniman forum zašto pisati imena, mislim da je nadimak dovoljan.Blue bunny


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Konkretna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan