Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Formiranje grupâ (studij)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 15:08 pon, 16. 10. 2006    Naslov: Formiranje grupâ Citirajte i odgovorite

Molim sve studente koji se nisu prijavili svom asistentu neka to svakako učine tijekom ovog tjedna (do 20.10.). Najbolji način za to je popuniti [url=http://www.math.hr/~venovako/downloads/Upitnik.doc]upitnik[/url] i poslati ga asistentu e-mailom. Pri tome se nastojte voditi privremenom podjelom, tj. prva grupa [A..M>, druga [M..Ž], osim ako nemate [b]opravdan[/b] razlog. Prosudba opravdanosti razloga u našoj je diskreciji.

Takodjer molim studente koji poznaju nekoga tko je upisao RP4 a nije se dosad prijavio da dotičnog upute na ovu obavijest.

Naknadno će biti objavljeni potpuni neslužbeni rezultati o raspodjeli studenata po grupama. Možda budu potrebne korekcije sadašnje privremene raspodjele. Imate pravo i dužnost izraziti svoje sugestije i želje do objave rezultata i još neko razumno, ali fiksno vrijeme nakon toga, naravno, asistentu na vježbama ili e-mailom. Mi imamo pravo te želje ne uslišiti.

P.S. Nastojat ćemo što manje modificirati zatečeno stanje, ali promjene možda ipak budu nužne.
Molim sve studente koji se nisu prijavili svom asistentu neka to svakako učine tijekom ovog tjedna (do 20.10.). Najbolji način za to je popuniti upitnik i poslati ga asistentu e-mailom. Pri tome se nastojte voditi privremenom podjelom, tj. prva grupa [A..M>, druga [M..Ž], osim ako nemate opravdan razlog. Prosudba opravdanosti razloga u našoj je diskreciji.

Takodjer molim studente koji poznaju nekoga tko je upisao RP4 a nije se dosad prijavio da dotičnog upute na ovu obavijest.

Naknadno će biti objavljeni potpuni neslužbeni rezultati o raspodjeli studenata po grupama. Možda budu potrebne korekcije sadašnje privremene raspodjele. Imate pravo i dužnost izraziti svoje sugestije i želje do objave rezultata i još neko razumno, ali fiksno vrijeme nakon toga, naravno, asistentu na vježbama ili e-mailom. Mi imamo pravo te želje ne uslišiti.

P.S. Nastojat ćemo što manje modificirati zatečeno stanje, ali promjene možda ipak budu nužne.




Zadnja promjena: venovako; 10:56 uto, 17. 10. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 7:14 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Not Found
The requested URL /~venovako/Upitnik.doc was not found on this server

Ne možemo do upitnika.
Not Found
The requested URL /~venovako/Upitnik.doc was not found on this server

Ne možemo do upitnika.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 10:57 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry :oops:
Sad mozete.
Gornji link sad radi.
Tocan URL je ovaj:
http://www.math.hr/~venovako/downloads/Upitnik.doc
Sorry Embarassed
Sad mozete.
Gornji link sad radi.
Tocan URL je ovaj:
http://www.math.hr/~venovako/downloads/Upitnik.doc


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:21 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="venovako"].doc[/quote]
:roll:
venovako (napisa):
.doc

Rolling Eyes



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 11:27 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prisjeti se gdje se odrzavaju vjezbe i sto je tamo instalirano.
A odes li na moj Web, tamo ima i pdf verzija, samo sto bas nije editabilna (jest, znam za Designer, ali ipak mi nije posao proizvoditi superkvalitetne Web-svjesne automejlajuce PDF upitnike...)
Prisjeti se gdje se odrzavaju vjezbe i sto je tamo instalirano.
A odes li na moj Web, tamo ima i pdf verzija, samo sto bas nije editabilna (jest, znam za Designer, ali ipak mi nije posao proizvoditi superkvalitetne Web-svjesne automejlajuce PDF upitnike...)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:43 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="venovako"]Prisjeti se gdje se odrzavaju vjezbe i sto je tamo instalirano.[/quote]
Tamo nema notepad? :)

IMO onaj upitnik je najjednostavnije realizirati kao plain text.
venovako (napisa):
Prisjeti se gdje se odrzavaju vjezbe i sto je tamo instalirano.

Tamo nema notepad? Smile

IMO onaj upitnik je najjednostavnije realizirati kao plain text.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 12:27 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Taj upitnik je prvenstveno zamisljen da ga se [i]isprinta[/i] i podijeli studentima na vjezbama, sto je bilo ucinjeno. Ja zelim hard copy. Za studente koji su dosli kasnije ili se dosad nisu pojavili taj upitnik je na Webu da ga popune i posalju kad [i]njima[/i] pase, a ja te podatke svejedno bacim i na papir. Ako se nekome ne svidja ponudjeno, moze svoj upitnik TeXirati, napraviti kao obican .txt, napisati rukom na WC papiru ili ugravirati na zlatnoj ploci i poslati mi preporucenom postom, svejedno mi je.

Da sam napravio .txt, uvijek bi se netko ljutio sto linije terminiram s CRLF, umjesto samo s LF ili samo s CR.

Taj upitnik nije obavezan dio vjezbi, vec je moja dobra volja da olaksam studentima prijavu i pocetnu komunikaciju s asistentom.

EDIT: obrisane dvije linije napisane u afektu.
Taj upitnik je prvenstveno zamisljen da ga se isprinta i podijeli studentima na vjezbama, sto je bilo ucinjeno. Ja zelim hard copy. Za studente koji su dosli kasnije ili se dosad nisu pojavili taj upitnik je na Webu da ga popune i posalju kad njima pase, a ja te podatke svejedno bacim i na papir. Ako se nekome ne svidja ponudjeno, moze svoj upitnik TeXirati, napraviti kao obican .txt, napisati rukom na WC papiru ili ugravirati na zlatnoj ploci i poslati mi preporucenom postom, svejedno mi je.

Da sam napravio .txt, uvijek bi se netko ljutio sto linije terminiram s CRLF, umjesto samo s LF ili samo s CR.

Taj upitnik nije obavezan dio vjezbi, vec je moja dobra volja da olaksam studentima prijavu i pocetnu komunikaciju s asistentom.

EDIT: obrisane dvije linije napisane u afektu.




Zadnja promjena: venovako; 12:39 uto, 17. 10. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:38 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="venovako"]...ili ugravirati na zlatnoj ploci i poslati mi preporucenom postom,...[/quote]

Nisam siguran, ali mislim da bi ovako nesto islo pod mito ili barem prevrijedni poklon i da to ipak ne bi smio prihvatiti... :gg: Recimo, graviranje na cokoladi (ili lepinji omotanoj oko cevapa :sliiin:) je daleko preporucljivije. :blista:

Ajde, djeco, :peace:
venovako (napisa):
...ili ugravirati na zlatnoj ploci i poslati mi preporucenom postom,...


Nisam siguran, ali mislim da bi ovako nesto islo pod mito ili barem prevrijedni poklon i da to ipak ne bi smio prihvatiti... Mr Green being very Greeen indeed Recimo, graviranje na cokoladi (ili lepinji omotanoj oko cevapa Ovo mi se jaaaako svidja!) je daleko preporucljivije. Reklamiram neku zubnu pastu

Ajde, djeco, Mir, mir, mir, do neba...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 13:11 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] graviranje na cokoladi (ili lepinji omotanoj oko cevapa :sliiin:) ... [/quote]

Vsego, vidim da je dokumentacija kod tebe pouzdana... Ovako bi rijesio i problem pretrpanosti drzavnog arhiva :)
vsego (napisa):
graviranje na cokoladi (ili lepinji omotanoj oko cevapa Ovo mi se jaaaako svidja!) ...


Vsego, vidim da je dokumentacija kod tebe pouzdana... Ovako bi rijesio i problem pretrpanosti drzavnog arhiva Smile



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 15:09 sri, 18. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdravljam što je upitnik napisan .doc (dakle pohvala asistentu Novakoviću)

Ovo nije nikakvo ulizivanje nego zadovoljstvo što možemo bar neke stvari napravit trivijalno...


:weee:
Pozdravljam što je upitnik napisan .doc (dakle pohvala asistentu Novakoviću)

Ovo nije nikakvo ulizivanje nego zadovoljstvo što možemo bar neke stvari napravit trivijalno...


Weeeeeee!!!!!!!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 15:42 sri, 18. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Well, meni koristenje Worda nije nimalo trivijalno i ukljucuje reboot mashine ;)
Moram se ispricati studentima koji nisu dobili upitnik na vjezbama, svaki put prije vjezbi pomislim da bi bilo dobro isprintati jos upitnika i svaki put to zaboravim uciniti :oops:
Well, meni koristenje Worda nije nimalo trivijalno i ukljucuje reboot mashine Wink
Moram se ispricati studentima koji nisu dobili upitnik na vjezbama, svaki put prije vjezbi pomislim da bi bilo dobro isprintati jos upitnika i svaki put to zaboravim uciniti Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan