Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

RASPOREDI 1. i 2. godine
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:17 pet, 3. 10. 2003    Naslov: RASPOREDI 1. i 2. godine Citirajte i odgovorite

ja sam danas bila marljiva i nakuckala sam rasporede za cijelu prvu i drugu godinu

uostalom, na nekom topicu sam obecala rasporede, pa evo ih :)
(sorry ljudofi sa trece i cetvrte godine, vi i tak imate toga malo, mozete to i popamtit :) )

par napomena, za lakse snalazenje, pogotovo brucosima obzirom na to kakav im je raspored

1. slova u uglatim zagradama su pocetna slova vasih prezimena (to je obicaj za slaganje rasporeda) (medju linkovima su obicne zagrade zbog phpBBove sintakse)

2. Zh je jasno sto je :) dakle, Zh kao zhuta, Z je zelena, S je Slatko, Shuma mi nije trebala, problema sa Chinagachem i Ccevapchiccima nije bilo :)

3. [b] vazno [/b] na rasporedu matematike prve godine, slova [K.M-R,V,Z] u srijedu predavanja i vjezbe iz uvoda u opcu fiziku traju 4 sata, od 13 do 17 sati, nisam uspjela to nakucati u stilu ostalih, pa izgleda kao da ima manje tih vjezbi :) ali eto, nazalost, nema :)

4. ne preuzimam odgovornost za tocnost podataka.... ja sam se trudila da vam olaksam snalazenje, da ne morate zujati po skriptarnici i traziti koje ste slovo, vec doma lijepo u miru proucite :) i naprintate ako zelite :)
ma radite s tim sto vas je volja :mrgreen:
u svakom slucaju, to je rezultat viska slobodnog vremena nakon polozene analize 2 :mrgreen:

1. godina
smjer matematika
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/1_mat_A-J_L.html]slova (A-J,L)[/url]
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/1_mat_K_M-R_V_Z.html]slova (K,M-R,V,Z)[/url]
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/1_mat_S-T_Zh.html]slova (S-T,Zh)[/url]

smjer prof mat. i fiz.
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/1_prof_mat_fiz.html]sva slova[/url]

2. godina
smjer dipl.ing. matematike
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/2_ing_mat_A-LJ.html]slova (A-LJ)[/url]
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/2_ing_mat_M-Zh.html]slova (M-Zh)[/url]

smjer prof. mat, prof. mat. i inf.
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/2_prof_mat_mat-inf.html]sva slova[/url]

smjer prof. mat. i fiz.
[url=http://student.math.hr/~nesi/ras/2_prof_mat-fiz.html]sva slova[/url]


[edit comment: nema potrebe da ovo bude announcemet vise, pogotovo jer je zastranilo od same teme topica]
ja sam danas bila marljiva i nakuckala sam rasporede za cijelu prvu i drugu godinu

uostalom, na nekom topicu sam obecala rasporede, pa evo ih Smile
(sorry ljudofi sa trece i cetvrte godine, vi i tak imate toga malo, mozete to i popamtit Smile )

par napomena, za lakse snalazenje, pogotovo brucosima obzirom na to kakav im je raspored

1. slova u uglatim zagradama su pocetna slova vasih prezimena (to je obicaj za slaganje rasporeda) (medju linkovima su obicne zagrade zbog phpBBove sintakse)

2. Zh je jasno sto je Smile dakle, Zh kao zhuta, Z je zelena, S je Slatko, Shuma mi nije trebala, problema sa Chinagachem i Ccevapchiccima nije bilo Smile

3. vazno na rasporedu matematike prve godine, slova [K.M-R,V,Z] u srijedu predavanja i vjezbe iz uvoda u opcu fiziku traju 4 sata, od 13 do 17 sati, nisam uspjela to nakucati u stilu ostalih, pa izgleda kao da ima manje tih vjezbi Smile ali eto, nazalost, nema Smile

4. ne preuzimam odgovornost za tocnost podataka.... ja sam se trudila da vam olaksam snalazenje, da ne morate zujati po skriptarnici i traziti koje ste slovo, vec doma lijepo u miru proucite Smile i naprintate ako zelite Smile
ma radite s tim sto vas je volja Mr. Green
u svakom slucaju, to je rezultat viska slobodnog vremena nakon polozene analize 2 Mr. Green

1. godina
smjer matematika
slova (A-J,L)
slova (K,M-R,V,Z)
slova (S-T,Zh)

smjer prof mat. i fiz.
sva slova

2. godina
smjer dipl.ing. matematike
slova (A-LJ)
slova (M-Zh)

smjer prof. mat, prof. mat. i inf.
sva slova

smjer prof. mat. i fiz.
sva slova


[edit comment: nema potrebe da ovo bude announcemet vise, pogotovo jer je zastranilo od same teme topica]



_________________
It's not who you love. It's how.


Zadnja promjena: Nesi; 13:13 sri, 8. 10. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:25 sub, 4. 10. 2003    Naslov: Re: RASPOREDI 1. i 2. godine Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ja sam danas bila marljiva i nakuckala sam rasporede za cijelu prvu i drugu godinu[/quote]Je, bome jesi! Da sam na 1. ili 2. godini sad bi ti spomenik podignul (pod uvjetom da ti ga netko prvo napravi, pa netko drugi sruši na zemlju :wink: ).

[quote="Nesi"](sorry ljudofi sa trece i cetvrte godine, vi i tak imate toga malo, mozete to i popamtit :) )[/quote]Malo? :tso: Ja ću imati oko 44 (možda i više) sati tjedno. :wacky:
Nesi (napisa):
ja sam danas bila marljiva i nakuckala sam rasporede za cijelu prvu i drugu godinu
Je, bome jesi! Da sam na 1. ili 2. godini sad bi ti spomenik podignul (pod uvjetom da ti ga netko prvo napravi, pa netko drugi sruši na zemlju Wink ).

Nesi (napisa):
(sorry ljudofi sa trece i cetvrte godine, vi i tak imate toga malo, mozete to i popamtit Smile )
Malo? Trudim Se Objasniti... Ja ću imati oko 44 (možda i više) sati tjedno. Tup, tup, tup,...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anamari_guest
Gost





PostPostano: 9:16 sub, 4. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hej Nesi, imas ti mozda doma rasporede za sve cetiri godine? Trebala bih to staviti na student.math.hr, ali jos nisam dosla u posjed vrijednim papirima. Bila bih ti jako zahvalna.
Hej Nesi, imas ti mozda doma rasporede za sve cetiri godine? Trebala bih to staviti na student.math.hr, ali jos nisam dosla u posjed vrijednim papirima. Bila bih ti jako zahvalna.


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:56 sub, 4. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari_guest"]Hej Nesi, imas ti mozda doma rasporede za sve cetiri godine? Trebala bih to staviti na student.math.hr, ali jos nisam dosla u posjed vrijednim papirima. Bila bih ti jako zahvalna.[/quote]

sorry, nemam...
osla sam u skriptarnicu kupiti samo za prvu i drugu godinu, a bilo mi je malo glupo kupovati rasporede za vise godine, obzirom da kod njih nije toliki kolaps i da onih predmeta koji su na rasporedu (a to su valjda samo obavezni) i nema toliko koliko kod nas malih :)

slobodno pokupi ove za prvu i drugu ako ti koriste... :mrgreen:

Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda :)
anamari_guest (napisa):
Hej Nesi, imas ti mozda doma rasporede za sve cetiri godine? Trebala bih to staviti na student.math.hr, ali jos nisam dosla u posjed vrijednim papirima. Bila bih ti jako zahvalna.


sorry, nemam...
osla sam u skriptarnicu kupiti samo za prvu i drugu godinu, a bilo mi je malo glupo kupovati rasporede za vise godine, obzirom da kod njih nije toliki kolaps i da onih predmeta koji su na rasporedu (a to su valjda samo obavezni) i nema toliko koliko kod nas malih Smile

slobodno pokupi ove za prvu i drugu ako ti koriste... Mr. Green

Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 17:23 sub, 4. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda :)[/quote]

Nisam Steel, ali odgovorit cu da ima za njih rasporeda... istina, samo je popis kad je koji... da ga nema kak bi ljudi znali kad imaju koji izborni?
:D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D
Nesi (napisa):

Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda Smile


Nisam Steel, ali odgovorit cu da ima za njih rasporeda... istina, samo je popis kad je koji... da ga nema kak bi ljudi znali kad imaju koji izborni?
Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Pingvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (19:54:15)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:41 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Re: RASPOREDI 1. i 2. godine Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ja sam danas bila marljiva i nakuckala sam rasporede za cijelu prvu i drugu godinu

uostalom, na nekom topicu sam obecala rasporede, pa evo ih :)
[/quote]
Hvala :)

[quote="Nesi"]
4. ne preuzimam odgovornost za tocnost podataka.... ja sam se trudila da vam olaksam snalazenje, da ne morate zujati po skriptarnici i traziti koje ste slovo, vec doma lijepo u miru proucite :) i naprintate ako zelite :)
[/quote]

E da sam znao da ce raspored biti na netu ne bih tamo stajao ispred skriptarnice, cekajuci u redu da si upiknem raspored i josh bih k tome nasao mjesta za sjesti prije uvodnog predavanja :) btw. podaci su isti kao i na onom kaj sam ja upiknuo (A-J,L), tak da su valjda tocni onda ;)
Nesi (napisa):
ja sam danas bila marljiva i nakuckala sam rasporede za cijelu prvu i drugu godinu

uostalom, na nekom topicu sam obecala rasporede, pa evo ih Smile

Hvala Smile

Nesi (napisa):

4. ne preuzimam odgovornost za tocnost podataka.... ja sam se trudila da vam olaksam snalazenje, da ne morate zujati po skriptarnici i traziti koje ste slovo, vec doma lijepo u miru proucite Smile i naprintate ako zelite Smile


E da sam znao da ce raspored biti na netu ne bih tamo stajao ispred skriptarnice, cekajuci u redu da si upiknem raspored i josh bih k tome nasao mjesta za sjesti prije uvodnog predavanja Smile btw. podaci su isti kao i na onom kaj sam ja upiknuo (A-J,L), tak da su valjda tocni onda Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:46 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda [/quote]Ma znam :) , znaš da ja moram gunđat. :wink: :lol:

[quote="Ivančica"]... istina, samo je popis kad je koji... da ga nema kak bi ljudi znali kad imaju koji izborni?[/quote]Ja ne znam! Pa di je taj popis kad je koji :shock: , ja ga nisam vidjel. :cry: Vidio sam samo popis izbornih, bez rasporeda održavanja.

Ako ga netko ima moze li pogledati dali se u ponedjeljak održava nešto od ovog (i onda tu napisati koji i kad):

Algebarski i aritmetički algoritmi
Paralelni algoritmi
Teorija igara i odlučivanje
Povijest matematike
Numerička analiza
PDJ


HVALA!
Ivančica (napisa):
Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda
Ma znam Smile , znaš da ja moram gunđat. Wink Laughing

Ivančica (napisa):
... istina, samo je popis kad je koji... da ga nema kak bi ljudi znali kad imaju koji izborni?
Ja ne znam! Pa di je taj popis kad je koji Shocked , ja ga nisam vidjel. Crying or Very sad Vidio sam samo popis izbornih, bez rasporeda održavanja.

Ako ga netko ima moze li pogledati dali se u ponedjeljak održava nešto od ovog (i onda tu napisati koji i kad):

Algebarski i aritmetički algoritmi
Paralelni algoritmi
Teorija igara i odlučivanje
Povijest matematike
Numerička analiza
PDJ


HVALA!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 3:54 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="Nesi"]Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda [/quote]Ma znam :) , znaš da ja moram gunđat. :wink: :lol: [/quote]

ma ti si jedan mali tree hugging hippy :mrgreen:
za neupucene [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=6389#6389]link[/url]
steelworker (napisa):
Nesi (napisa):
Steel, mislila sam na kolegije koji postoje na rasporedu, znam ja da vi imate hrpu izbornih, ali za njih nema rasporeda
Ma znam Smile , znaš da ja moram gunđat. Wink Laughing


ma ti si jedan mali tree hugging hippy Mr. Green
za neupucene link



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:56 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, imam ja pitanje za raspored za Računarce na trećoj.

Raspored je, naime, napisan za ljetni semestar, a ne za zimski, pošto se u njemu javljaju, skroz nezavisno, kolegiji:
Rač. Praktikum 3
Diskretna Matematika
Uvod u optimizaciju
Algebarske strukture
Složenost Algoritama
Što su, svi odreda kolegiji ljetnog semestra, a ne zmiskog. S druge strane nema na rasporedu za zimski kolegij nijednog zimskog kolegija...

Can somebody please explain????

(Nap. ja sam raspored gledo samo na netu, na faxu ga još nijesam imao prilike vidjeti...)
E, imam ja pitanje za raspored za Računarce na trećoj.

Raspored je, naime, napisan za ljetni semestar, a ne za zimski, pošto se u njemu javljaju, skroz nezavisno, kolegiji:
Rač. Praktikum 3
Diskretna Matematika
Uvod u optimizaciju
Algebarske strukture
Složenost Algoritama
Što su, svi odreda kolegiji ljetnog semestra, a ne zmiskog. S druge strane nema na rasporedu za zimski kolegij nijednog zimskog kolegija...

Can somebody please explain????

(Nap. ja sam raspored gledo samo na netu, na faxu ga još nijesam imao prilike vidjeti...)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
leeloo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2003. (09:39:31)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:59 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na netu je jos uvijek stari raspored. Morat ces ipak skoknut do faksa.
Na netu je jos uvijek stari raspored. Morat ces ipak skoknut do faksa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:15 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Rač. Praktikum 3
Diskretna Matematika
Uvod u optimizaciju
Algebarske strukture
Složenost Algoritama
Što su, svi odreda kolegiji ljetnog semestra, a ne zmiskog. S druge strane nema na rasporedu za zimski kolegij nijednog zimskog kolegija...[/quote]

Uvod u optimizaciju je prebacen na zimski semestar. Za ostalo ne znam.
C'Tebo (napisa):
Rač. Praktikum 3
Diskretna Matematika
Uvod u optimizaciju
Algebarske strukture
Složenost Algoritama
Što su, svi odreda kolegiji ljetnog semestra, a ne zmiskog. S druge strane nema na rasporedu za zimski kolegij nijednog zimskog kolegija...


Uvod u optimizaciju je prebacen na zimski semestar. Za ostalo ne znam.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 18:57 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

nesi:
danke!!!
ali mogli su to ljudi kupit u skriptarnici po cijeni nit vise nit manje od cak enormnih 0.50 kn iliti 50 lipa :)
ali bolje da skriptarnica manje zaradi :)
nesi:
danke!!!
ali mogli su to ljudi kupit u skriptarnici po cijeni nit vise nit manje od cak enormnih 0.50 kn iliti 50 lipa Smile
ali bolje da skriptarnica manje zaradi Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:40 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"]nesi:
danke!!!
ali mogli su to ljudi kupit u skriptarnici po cijeni nit vise nit manje od cak enormnih 0.50 kn iliti 50 lipa :)
ali bolje da skriptarnica manje zaradi :)[/quote]

a mislis da su meni pali s neba? :?

btw, nikome ne branim da si kupi papirnato izdanje, ali nastojah skupiti rasporede da ljudi kojima bas nije trivijalno doci do faxa nekako ipak mogu vidjeti raspored prije prvog dana....
c2h5oh (napisa):
nesi:
danke!!!
ali mogli su to ljudi kupit u skriptarnici po cijeni nit vise nit manje od cak enormnih 0.50 kn iliti 50 lipa Smile
ali bolje da skriptarnica manje zaradi Smile


a mislis da su meni pali s neba? Confused

btw, nikome ne branim da si kupi papirnato izdanje, ali nastojah skupiti rasporede da ljudi kojima bas nije trivijalno doci do faxa nekako ipak mogu vidjeti raspored prije prvog dana....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:34 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"]
ali bolje da skriptarnica manje zaradi :)[/quote]

Nemoj tako!
Radila sam i ja u skriptarnici. Naporan je to posao. Ako skriptarnica manje zaradi, kak će Robi dobit plaću? Kak će mene platit kad uskočim u pomoć u vrijeme ispita i kolokvija kad se svi u isti čas sjure fotokopirati vježbe, predavanja?
Šmrc! :cry: :cry: :cry:

'aj'mo sad svi u skriptarnicu i kupit svaki po 10 rasporeda! :lol: :wink:
c2h5oh (napisa):

ali bolje da skriptarnica manje zaradi Smile


Nemoj tako!
Radila sam i ja u skriptarnici. Naporan je to posao. Ako skriptarnica manje zaradi, kak će Robi dobit plaću? Kak će mene platit kad uskočim u pomoć u vrijeme ispita i kolokvija kad se svi u isti čas sjure fotokopirati vježbe, predavanja?
Šmrc! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

'aj'mo sad svi u skriptarnicu i kupit svaki po 10 rasporeda! Laughing Wink



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anamari_guest
Gost





PostPostano: 22:00 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, od sada i zanemarena cetvrta godina ima svoj raspored([url]http://student.math.hr[/url] na webu, a uskoro će i treća.
Doduse nismo bile brze keo Nesi (btw zahvaljujem na rasporedima za prvu i drugu). Mi smo se svojih primjeraka domogle besplatno: otisle smo asistentu Krnicu i on nam je dao kopiju.
Evo, od sada i zanemarena cetvrta godina ima svoj raspored(http://student.math.hr na webu, a uskoro će i treća.
Doduse nismo bile brze keo Nesi (btw zahvaljujem na rasporedima za prvu i drugu). Mi smo se svojih primjeraka domogle besplatno: otisle smo asistentu Krnicu i on nam je dao kopiju.


[Vrh]
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 22:04 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nista ja ne kazem protiv covjeka sto tamo radi (ROBI JE TO VALJDA :))
nego samo velim da je bolje uzet onak pa imat stalno uz sebe jer ovak covjek mora imati i printer i modem i jos stosta a i mora znati za ovaj forum da nabavi to sve
ma nista ja ne kazem protiv covjeka sto tamo radi (ROBI JE TO VALJDA Smile)
nego samo velim da je bolje uzet onak pa imat stalno uz sebe jer ovak covjek mora imati i printer i modem i jos stosta a i mora znati za ovaj forum da nabavi to sve



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:38 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"]ma nista ja ne kazem protiv covjeka sto tamo radi (ROBI JE TO VALJDA :))[/quote]

ja tvrdim da je skriptarnica solidno preskupa
i u njoj ne namjeravam ostaviti ni lipe vise nego sto je zbilja nuzno

[quote="c2h5oh"]nego samo velim da je bolje uzet onak pa imat stalno uz sebe jer ovak covjek mora imati i printer i modem i jos stosta a i mora znati za ovaj forum da nabavi to sve[/quote]

ili ode na fax, uzme jedan lijepi papir (A4 koji nije presavijan ili tako devastiran), nadje di je printer, ubaci papir i naprinta si raspored koji mu treba....
cijena? par lipa (za papir)

ja taj raspored nisam radila da im 'izbijam' novce iz djepa... vec da oni koji zele, mogu imati raspored bez da dodju na fax, a koliko vidim, i student.math.hr -u je koristio
npr, smatram da ako asistenti ili profaci ostave tamo materijale za nas, da bi nam to trebali kopirati po barem duplo manjoj cijeni nego sto kopiraju kad nam treba necija skopirana biljeznica ili nesto slicno
recimo, mislim da bi ok cijena 10 lipa po kopiji bila sasvim ok
napomena: to da se odnosi na stare kolokvije, ispite, materijale za nastavu, pa i rasporede

sto se ostaloga tice, te cijene neka ostanu..... dakle, kopiranje skripti, biljeznica, udzbenika.... ofkors, i cijene ostalih proizvoda...
c2h5oh (napisa):
ma nista ja ne kazem protiv covjeka sto tamo radi (ROBI JE TO VALJDA Smile)


ja tvrdim da je skriptarnica solidno preskupa
i u njoj ne namjeravam ostaviti ni lipe vise nego sto je zbilja nuzno

c2h5oh (napisa):
nego samo velim da je bolje uzet onak pa imat stalno uz sebe jer ovak covjek mora imati i printer i modem i jos stosta a i mora znati za ovaj forum da nabavi to sve


ili ode na fax, uzme jedan lijepi papir (A4 koji nije presavijan ili tako devastiran), nadje di je printer, ubaci papir i naprinta si raspored koji mu treba....
cijena? par lipa (za papir)

ja taj raspored nisam radila da im 'izbijam' novce iz djepa... vec da oni koji zele, mogu imati raspored bez da dodju na fax, a koliko vidim, i student.math.hr -u je koristio
npr, smatram da ako asistenti ili profaci ostave tamo materijale za nas, da bi nam to trebali kopirati po barem duplo manjoj cijeni nego sto kopiraju kad nam treba necija skopirana biljeznica ili nesto slicno
recimo, mislim da bi ok cijena 10 lipa po kopiji bila sasvim ok
napomena: to da se odnosi na stare kolokvije, ispite, materijale za nastavu, pa i rasporede

sto se ostaloga tice, te cijene neka ostanu..... dakle, kopiranje skripti, biljeznica, udzbenika.... ofkors, i cijene ostalih proizvoda...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:43 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari_guest"]Doduse nismo bile brze keo Nesi (btw zahvaljujem na rasporedima za prvu i drugu).[/quote]

e, primjetih jednu gresku.....
grupa M2.2 [M-Ž]
cetvrtak, kombinatorika je u 004 (zaboravih napisati broj ucionice)
anamari_guest (napisa):
Doduse nismo bile brze keo Nesi (btw zahvaljujem na rasporedima za prvu i drugu).


e, primjetih jednu gresku.....
grupa M2.2 [M-Ž]
cetvrtak, kombinatorika je u 004 (zaboravih napisati broj ucionice)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 23:00 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]npr, smatram da ako asistenti ili profaci ostave tamo materijale za nas, da bi nam to trebali kopirati po barem duplo manjoj cijeni nego sto kopiraju kad nam treba necija skopirana biljeznica ili nesto slicno
recimo, mislim da bi ok cijena 10 lipa po kopiji bila sasvim ok
napomena: to da se odnosi na stare kolokvije, ispite, materijale za nastavu, pa i rasporede

sto se ostaloga tice, te cijene neka ostanu..... dakle, kopiranje skripti, biljeznica, udzbenika.... ofkors, i cijene ostalih proizvoda...[/quote]

I ja sam tako razmišljala prije nego sam počela radit tamo. Mislila sam da malo košta papir i malo tinte, ali kada uzmeš u obzir ove dvije stvari:
1.) strojevi se stalno kvare, a popravak nije jeftin
2.) ljudski rad - pa nije lako stajati cijeli dan i kontrolirati kad i gdje će se stroj zbrejkati, te naći točno stranicu do koje se iskopiralo i nastaviti dalje. Ili kad kopiraš knjigu od 500 stranica - bole leđa i zglobovi :?

onda ispadne da je to još i super jeftino.
Djelatnici faksa plaćaju jeftinije, tj. faks plaća. Ali i studenti imaju tu mogućnost, ukoliko ostave kopije za drugi dan.

Eto, sad laku noć!
Nesi (napisa):
npr, smatram da ako asistenti ili profaci ostave tamo materijale za nas, da bi nam to trebali kopirati po barem duplo manjoj cijeni nego sto kopiraju kad nam treba necija skopirana biljeznica ili nesto slicno
recimo, mislim da bi ok cijena 10 lipa po kopiji bila sasvim ok
napomena: to da se odnosi na stare kolokvije, ispite, materijale za nastavu, pa i rasporede

sto se ostaloga tice, te cijene neka ostanu..... dakle, kopiranje skripti, biljeznica, udzbenika.... ofkors, i cijene ostalih proizvoda...


I ja sam tako razmišljala prije nego sam počela radit tamo. Mislila sam da malo košta papir i malo tinte, ali kada uzmeš u obzir ove dvije stvari:
1.) strojevi se stalno kvare, a popravak nije jeftin
2.) ljudski rad - pa nije lako stajati cijeli dan i kontrolirati kad i gdje će se stroj zbrejkati, te naći točno stranicu do koje se iskopiralo i nastaviti dalje. Ili kad kopiraš knjigu od 500 stranica - bole leđa i zglobovi Confused

onda ispadne da je to još i super jeftino.
Djelatnici faksa plaćaju jeftinije, tj. faks plaća. Ali i studenti imaju tu mogućnost, ukoliko ostave kopije za drugi dan.

Eto, sad laku noć!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:47 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="Nesi"]npr, smatram da ako asistenti ili profaci ostave tamo materijale za nas, da bi nam to trebali kopirati po barem duplo manjoj cijeni nego sto kopiraju kad nam treba necija skopirana biljeznica ili nesto slicno
recimo, mislim da bi ok cijena 10 lipa po kopiji bila sasvim ok
napomena: to da se odnosi na stare kolokvije, ispite, materijale za nastavu, pa i rasporede[/quote]

I ja sam tako razmišljala prije nego sam počela radit tamo. Mislila sam da malo košta papir i malo tinte, ali kada uzmeš u obzir ove dvije stvari:
1.) strojevi se stalno kvare, a popravak nije jeftin[/quote]

onda nek skupljaju lovu i kupe novi stroj
ne isplati se non stop popravljati

[quote="Ivančica"]2.) ljudski rad - pa nije lako stajati cijeli dan i kontrolirati kad i gdje će se stroj zbrejkati, te naći točno stranicu do koje se iskopiralo i nastaviti dalje. Ili kad kopiraš knjigu od 500 stranica - bole leđa i zglobovi :? [/quote]

ja NISAM spominjala knjigu od 500 stranica
sumnjam da ijedan profac ostavi 500 stranica materijala za predavanja.... odjednom...

ja sam rekla da MATERIJALI koje nam ostave PROFACI ili ASISTENTI budu daleko jeftiniji

recimo, prosle godine, slajdovi iz Cea, programi iz Cea..... a toga je bilo popriilicno
od predavaca je bilo fakat ok sto su nam omogucili da bolje pratimo predavanja i vjezbe, ali mislim da bi takve stvari skriptarnica naplacivati barem kao sto i faxu naplacuje kopiranje
jer to je bejzikli isto, materijali za nastavu
teoretski, bi moglo biti i free, na racun faxa, al nije niti cijena od 10 lipa losa varijanta

btw, nije moj problem da razumijevam ljude koji tamo rade, zar ne? ako im ne pase, vjerujem da ce se brzo naci netko novi tko zeli tamo raditi
cak i za manju cijenu....

ja sam samo korisnik koji zeli dati sto manje novaca na nesto takvo

fax je solidno trziste
ponuda koju bi vjerujem mnogi prihvatili
a uzmimo u obzir da je lokacija jako dobra, sto se studenata tice
i studenti fizike i svi koji dolaze kod nas na brdo, najprije ce tamo ici kopirati 'jer je usput'

[quote="Ivančica"]onda ispadne da je to još i super jeftino.
Djelatnici faksa plaćaju jeftinije, tj. faks plaća. Ali i studenti imaju tu mogućnost, ukoliko ostave kopije za drugi dan. [/quote]

kao sto rekoh, ja pricam o materijalima za nastavu, ne o tome da te nema na satu i das biljeznicu od frenda na kopiranje
Ivančica (napisa):
Nesi (napisa):
npr, smatram da ako asistenti ili profaci ostave tamo materijale za nas, da bi nam to trebali kopirati po barem duplo manjoj cijeni nego sto kopiraju kad nam treba necija skopirana biljeznica ili nesto slicno
recimo, mislim da bi ok cijena 10 lipa po kopiji bila sasvim ok
napomena: to da se odnosi na stare kolokvije, ispite, materijale za nastavu, pa i rasporede


I ja sam tako razmišljala prije nego sam počela radit tamo. Mislila sam da malo košta papir i malo tinte, ali kada uzmeš u obzir ove dvije stvari:
1.) strojevi se stalno kvare, a popravak nije jeftin


onda nek skupljaju lovu i kupe novi stroj
ne isplati se non stop popravljati

Ivančica (napisa):
2.) ljudski rad - pa nije lako stajati cijeli dan i kontrolirati kad i gdje će se stroj zbrejkati, te naći točno stranicu do koje se iskopiralo i nastaviti dalje. Ili kad kopiraš knjigu od 500 stranica - bole leđa i zglobovi Confused


ja NISAM spominjala knjigu od 500 stranica
sumnjam da ijedan profac ostavi 500 stranica materijala za predavanja.... odjednom...

ja sam rekla da MATERIJALI koje nam ostave PROFACI ili ASISTENTI budu daleko jeftiniji

recimo, prosle godine, slajdovi iz Cea, programi iz Cea..... a toga je bilo popriilicno
od predavaca je bilo fakat ok sto su nam omogucili da bolje pratimo predavanja i vjezbe, ali mislim da bi takve stvari skriptarnica naplacivati barem kao sto i faxu naplacuje kopiranje
jer to je bejzikli isto, materijali za nastavu
teoretski, bi moglo biti i free, na racun faxa, al nije niti cijena od 10 lipa losa varijanta

btw, nije moj problem da razumijevam ljude koji tamo rade, zar ne? ako im ne pase, vjerujem da ce se brzo naci netko novi tko zeli tamo raditi
cak i za manju cijenu....

ja sam samo korisnik koji zeli dati sto manje novaca na nesto takvo

fax je solidno trziste
ponuda koju bi vjerujem mnogi prihvatili
a uzmimo u obzir da je lokacija jako dobra, sto se studenata tice
i studenti fizike i svi koji dolaze kod nas na brdo, najprije ce tamo ici kopirati 'jer je usput'

Ivančica (napisa):
onda ispadne da je to još i super jeftino.
Djelatnici faksa plaćaju jeftinije, tj. faks plaća. Ali i studenti imaju tu mogućnost, ukoliko ostave kopije za drugi dan.


kao sto rekoh, ja pricam o materijalima za nastavu, ne o tome da te nema na satu i das biljeznicu od frenda na kopiranje



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan