Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

radno vrijeme praktikuma

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
weirdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (15:39:31)
Postovi: (69)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: na svom aršinu prostora

PostPostano: 15:18 pon, 20. 11. 2006    Naslov: radno vrijeme praktikuma Citirajte i odgovorite

samo razočarana htjedoh pitat misli li itko na nas koji actually trebaju tipkati svoje kodove u praktikumima prije nego što zaključi da je radno vrijeme (koje bi trebalo biti do 7-8(?)) upravo gotovo oko 2ipo?
što ne bi bio neki veliki problem da nam ta računala na faksu nisu STVARNO potrebna, drugi windows praktikum je zatvoren, u trećem je nastava, kao i u prizemlju, a u praktikumu u podrumu takodjer nema nikoga...
(primjer je od 20.studenog, oko navedenih 14:30, al nije jedini)
samo razočarana htjedoh pitat misli li itko na nas koji actually trebaju tipkati svoje kodove u praktikumima prije nego što zaključi da je radno vrijeme (koje bi trebalo biti do 7-8(?)) upravo gotovo oko 2ipo?
što ne bi bio neki veliki problem da nam ta računala na faksu nisu STVARNO potrebna, drugi windows praktikum je zatvoren, u trećem je nastava, kao i u prizemlju, a u praktikumu u podrumu takodjer nema nikoga...
(primjer je od 20.studenog, oko navedenih 14:30, al nije jedini)



_________________
don't let them change ya!
or even rearrange ya!
we've got a life to live. they say: only-only-only th fittest of the fittest shall survive!
stay alive! eh!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:24 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li su tada, prema rasporedu na vratima, tamo trebali biti demosi? :-k Ako da, obrati se sefu demosa ([mmail=manger]prof. Robert Manger[/mmail]). :) Mozes i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=879]ovdje[/url] prigovoriti, ali upitno je koliko je to korisno (tj. cita li netko od nadleznih)... :?
Da li su tada, prema rasporedu na vratima, tamo trebali biti demosi? Think Ako da, obrati se sefu demosa (prof. Robert Manger). Smile Mozes i ovdje prigovoriti, ali upitno je koliko je to korisno (tj. cita li netko od nadleznih)... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
suni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2006. (13:36:25)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:43 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas nas je očito dosta ostalo razočarano ispred praktikuma u podrumu.
Praktikum je zatvoren u 14, a na vratima je na rasporedu pisalo da bi trebao biti otvoren još 4 sata. Demos nije došao sigurno do pola tri do kada sam ja čekala.
Vsego hvala na infu.
Danas nas je očito dosta ostalo razočarano ispred praktikuma u podrumu.
Praktikum je zatvoren u 14, a na vratima je na rasporedu pisalo da bi trebao biti otvoren još 4 sata. Demos nije došao sigurno do pola tri do kada sam ja čekala.
Vsego hvala na infu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
weirdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (15:39:31)
Postovi: (69)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: na svom aršinu prostora

PostPostano: 18:51 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

radi se o praktikumu 5, tamo bi, koliko ja znam, stalno tebao biti netko od demosa. barem su tako termini označeni.
vec sam prije čitala to, al ipak mislim da ne bi pomoglo da prigovorim na prijašnjem topicu, samo se nadalje razvlači tema, a nitko ništa ne poduzima.
iako, fala na infu.
:)
radi se o praktikumu 5, tamo bi, koliko ja znam, stalno tebao biti netko od demosa. barem su tako termini označeni.
vec sam prije čitala to, al ipak mislim da ne bi pomoglo da prigovorim na prijašnjem topicu, samo se nadalje razvlači tema, a nitko ništa ne poduzima.
iako, fala na infu.
Smile



_________________
don't let them change ya!
or even rearrange ya!
we've got a life to live. they say: only-only-only th fittest of the fittest shall survive!
stay alive! eh!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:32 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

postoji jedan drugi problem... postoji mail lista demosa, gdje se izostanci u pravilu najave, ako mogu, isto kao i sto se jave i osobe koje ce uskociti, ako postoje takve...

e sad, kako studente adekvatno obavijestiti o cemu se radi? :-k
da ce netko lijepiti post-it-e na vrata - sumnjam da postoji itko kome bi se to dalo raditi stalno, sto stavljati nove, sto micati stare, a i odakle tolika kolicina post-ita i vremena za to...
da stavljam obavijesti na web (student) - koja svrha ako nemrete doci do kompa i vidjeti kakvo je stanje... i hoce li npr iduci demos doci (tj. da li je javio da ne moze doci)

ne znam, nemam ideje... :dunno:

mislim, jasno je da se ne moze ocekivati da bilo tko od nas radi 24/7, ali da bi bilo zgodno da postoji sistem obavjestavanja studenata - bilo bi... samo sto ja nisam uspjela smisliti nista pametno po tom pitanju (info kojeg bi vidjeli tri dana kasnije da je pr prije tri dana bio zakljucan jer je demos bio bolestan, i nije nesto koristan ;-) )

primam prijedloge, mozda ce se uspjeti nesto pomaknuti s mrtve tocke...

btw, koliko pratim, mislim da u pravilu nema nenajavljenih ili neispricanih izostanaka... (to su nekad bili zamjetni problemi) - ako vas to stogod tjesi...
postoji jedan drugi problem... postoji mail lista demosa, gdje se izostanci u pravilu najave, ako mogu, isto kao i sto se jave i osobe koje ce uskociti, ako postoje takve...

e sad, kako studente adekvatno obavijestiti o cemu se radi? Think
da ce netko lijepiti post-it-e na vrata - sumnjam da postoji itko kome bi se to dalo raditi stalno, sto stavljati nove, sto micati stare, a i odakle tolika kolicina post-ita i vremena za to...
da stavljam obavijesti na web (student) - koja svrha ako nemrete doci do kompa i vidjeti kakvo je stanje... i hoce li npr iduci demos doci (tj. da li je javio da ne moze doci)

ne znam, nemam ideje... Dunno...

mislim, jasno je da se ne moze ocekivati da bilo tko od nas radi 24/7, ali da bi bilo zgodno da postoji sistem obavjestavanja studenata - bilo bi... samo sto ja nisam uspjela smisliti nista pametno po tom pitanju (info kojeg bi vidjeli tri dana kasnije da je pr prije tri dana bio zakljucan jer je demos bio bolestan, i nije nesto koristan Wink )

primam prijedloge, mozda ce se uspjeti nesto pomaknuti s mrtve tocke...

btw, koliko pratim, mislim da u pravilu nema nenajavljenih ili neispricanih izostanaka... (to su nekad bili zamjetni problemi) - ako vas to stogod tjesi...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 22:37 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo jedne ideje:
Pored demonsi mailing liste, koja treba ostati interna, otvoriti novu mailing listu demonsi-announce, na koju se moze pretplatiti svaki student koji zeli, ali samo demosi mogu postati. Na tu bi se listu obavijestavalo o planiranim izostancima. Studenti prijavljeni na listu mogli bi si npr. forwardati mailove s nje na mobitel tako da uvijek budu obavijesteni o izostanku demonstratora.
Evo jedne ideje:
Pored demonsi mailing liste, koja treba ostati interna, otvoriti novu mailing listu demonsi-announce, na koju se moze pretplatiti svaki student koji zeli, ali samo demosi mogu postati. Na tu bi se listu obavijestavalo o planiranim izostancima. Studenti prijavljeni na listu mogli bi si npr. forwardati mailove s nje na mobitel tako da uvijek budu obavijesteni o izostanku demonstratora.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 22:43 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a da se napravi web na koji bi se moglo stavit obavijesti, pa u knjiznici ima pristup webu i moze se provjerit da li je netko stavio obavijest ili ne?
a da se napravi web na koji bi se moglo stavit obavijesti, pa u knjiznici ima pristup webu i moze se provjerit da li je netko stavio obavijest ili ne?



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 23:20 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, a zasto ne Atom feed?
Ili IRC kanal?

Za ozbiljno, mailing lista je najlakse i najfleksibilnije rjesenje (sto ako knjiznica ne radi iz nekog razloga?).
Web je dobar, ali lakse je poslati mail od bilo kuda i/ili mail procitati nego stavljati postove na Web (OK, moze se automatizirati, ali ako se zeli vidjeti funkcionalno rjesenje u blizoj buducnosti, ono mora zahtijevati sto manje napora).
Hm, a zasto ne Atom feed?
Ili IRC kanal?

Za ozbiljno, mailing lista je najlakse i najfleksibilnije rjesenje (sto ako knjiznica ne radi iz nekog razloga?).
Web je dobar, ali lakse je poslati mail od bilo kuda i/ili mail procitati nego stavljati postove na Web (OK, moze se automatizirati, ali ako se zeli vidjeti funkcionalno rjesenje u blizoj buducnosti, ono mora zahtijevati sto manje napora).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:51 pon, 20. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako je Nesi lijepo napisala: cemu sluzi elektronsko obavjestavanje ako je problem upravo u tome da studenti u tom trenutku ne mogu do racunala? :grebgreb: Na taj nacin moze biti i topic na Forumu, ali slaba vajda ako ga se nema gdje procitati (a ako ima - cemu traziti praktikum?). ;)

Jedno racunalo u Knjiznici i nije neko rjesenje. :?

Mislim da je dovljno obavjestavati sefa demosa da nekoga nema u terminu. :) Ako je izostanak opravda, on ce to znati; ako nije, moze sankcionirati. 8) [b]Opravdanih[/b] izostanaka, IIRC, nema tako puno... :D
Kako je Nesi lijepo napisala: cemu sluzi elektronsko obavjestavanje ako je problem upravo u tome da studenti u tom trenutku ne mogu do racunala? Kotacici rade 100 na sat Na taj nacin moze biti i topic na Forumu, ali slaba vajda ako ga se nema gdje procitati (a ako ima - cemu traziti praktikum?). Wink

Jedno racunalo u Knjiznici i nije neko rjesenje. Confused

Mislim da je dovljno obavjestavati sefa demosa da nekoga nema u terminu. Smile Ako je izostanak opravda, on ce to znati; ako nije, moze sankcionirati. Cool Opravdanih izostanaka, IIRC, nema tako puno... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:05 uto, 21. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mislim da je dovljno obavjestavati sefa demosa da nekoga nema u terminu. :) Ako je izostanak opravda, on ce to znati; ako nije, moze sankcionirati. 8) [b]Opravdanih[/b] izostanaka, IIRC, nema tako puno... :D[/quote]

nakoti ih se... ;-)

ali nije problem u tome sto bi se nekog demosa prijavilo
problem je sto student dodje, poljubi vrata i zapravo ne zna hoce li iduci demos doci ili ne i moze samo cekati.... (a iduci demos moze npr biti bolestan, a ovaj kojeg trenutno nema je na sprovodu)
bizarna situacija, ali ne tako nemoguca...

jedan problem s mailing listom - ako je nekome pun inbox - error mail se vraca adminu
toga i na demons listi zna biti dosta, kako bi tek bilo na listi sa preko 100tinjak usera?
vsego (napisa):
Mislim da je dovljno obavjestavati sefa demosa da nekoga nema u terminu. Smile Ako je izostanak opravda, on ce to znati; ako nije, moze sankcionirati. Cool Opravdanih izostanaka, IIRC, nema tako puno... Very Happy


nakoti ih se... Wink

ali nije problem u tome sto bi se nekog demosa prijavilo
problem je sto student dodje, poljubi vrata i zapravo ne zna hoce li iduci demos doci ili ne i moze samo cekati.... (a iduci demos moze npr biti bolestan, a ovaj kojeg trenutno nema je na sprovodu)
bizarna situacija, ali ne tako nemoguca...

jedan problem s mailing listom - ako je nekome pun inbox - error mail se vraca adminu
toga i na demons listi zna biti dosta, kako bi tek bilo na listi sa preko 100tinjak usera?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 0:47 uto, 21. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]jedan problem s mailing listom - ako je nekome pun inbox - error mail se vraca adminu
toga i na demons listi zna biti dosta, kako bi tek bilo na listi sa preko 100tinjak usera?[/quote]
Pa, ako je nekome pun inbox, taj bas ne mari sto mu se s accountom zbiva, a takvi ne posjecuju praktikume odvec cesto... jedna solucija je da npr. 3 vracena maila automatski izbace korisnika s liste -- ne znam da li se to elegantno napraviti. Druga solucija je jos jednostavnija: vraceni mailovi idu u bit-bucket.
Nesi (napisa):
jedan problem s mailing listom - ako je nekome pun inbox - error mail se vraca adminu
toga i na demons listi zna biti dosta, kako bi tek bilo na listi sa preko 100tinjak usera?

Pa, ako je nekome pun inbox, taj bas ne mari sto mu se s accountom zbiva, a takvi ne posjecuju praktikume odvec cesto... jedna solucija je da npr. 3 vracena maila automatski izbace korisnika s liste – ne znam da li se to elegantno napraviti. Druga solucija je jos jednostavnija: vraceni mailovi idu u bit-bucket.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:13 uto, 21. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

uopce nije upitno sto ja mislim o onome tko ne vodi brigu o svom inboxu, ali samo navodim sasvim valjani argument zasto admini ne bi htjeli takvo nesto....

a ne mozes sve errore slati u /dev/null jer ne pise u svakom erroru negdje da je error...
uostalom, mozes za mejl kojeg ti kao admin legalno saljes nekome dobiti error da je mailbox full, ili ti se moze vratiti kao adminu neke mailing liste... u prvom slucaju takav info zelis dobiti, u drugom ga ne zelis, ali nemres ih razlikovati... at least meni ne pada neki nacin na pamet...

nego, da se sad ne udubimo u rjesavanje problema errora mailing liste (sto btw povlaci da svatko tko javlja bi trebao javiti na obje liste, a svi smo mi pomalo senilni) mislim da je bolje da se ovo orjentira na rjesavanje problema informiranja studenata....
uopce nije upitno sto ja mislim o onome tko ne vodi brigu o svom inboxu, ali samo navodim sasvim valjani argument zasto admini ne bi htjeli takvo nesto....

a ne mozes sve errore slati u /dev/null jer ne pise u svakom erroru negdje da je error...
uostalom, mozes za mejl kojeg ti kao admin legalno saljes nekome dobiti error da je mailbox full, ili ti se moze vratiti kao adminu neke mailing liste... u prvom slucaju takav info zelis dobiti, u drugom ga ne zelis, ali nemres ih razlikovati... at least meni ne pada neki nacin na pamet...

nego, da se sad ne udubimo u rjesavanje problema errora mailing liste (sto btw povlaci da svatko tko javlja bi trebao javiti na obje liste, a svi smo mi pomalo senilni) mislim da je bolje da se ovo orjentira na rjesavanje problema informiranja studenata....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
t_devil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2006. (10:15:12)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:40 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Umjesto da studentima saljemo obavijesti o (ne)zauzecu praktikuma, moglo bi se to rijesiti tako da studenti salju mail o terminima koji bi im apsolutno trebali.
Tako, da ako ti je doista potrebno vrijeme u nekom praktikumu, posaljes obavijest demosima, preporucljivo da su to vece grupe studenata. Demosi onda mogu poslati obavijest da li ce praktikum biti zatvoren ili ce demos kasniti.

Ako se vidi da je velika potreba za nekim praktikumom koji bi inace bio zatvoren, neki od demosa moze uskociti i otvoriti praktikum.
Umjesto da studentima saljemo obavijesti o (ne)zauzecu praktikuma, moglo bi se to rijesiti tako da studenti salju mail o terminima koji bi im apsolutno trebali.
Tako, da ako ti je doista potrebno vrijeme u nekom praktikumu, posaljes obavijest demosima, preporucljivo da su to vece grupe studenata. Demosi onda mogu poslati obavijest da li ce praktikum biti zatvoren ili ce demos kasniti.

Ako se vidi da je velika potreba za nekim praktikumom koji bi inace bio zatvoren, neki od demosa moze uskociti i otvoriti praktikum.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:27 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

oprosti, ne kuzim kako bi to trebalo funkcionirati?

mislis, da demos koji npr je na faxu i sjedi u pr2, ako studentima treba pr4, a on je zakljucan, pokupi svoje krpice i otovori pr4 umjesto da sjedi u pr2?
kako bi vi poslali obavijest demosu, ako npr nemate account na studentu i ne znate poslati mejl sa linux masina, a win praktikumi su zatvoreni.....

sorry, nije mi jasno kako je ovaj prijedlog zamisljen, jel moze raspis?
oprosti, ne kuzim kako bi to trebalo funkcionirati?

mislis, da demos koji npr je na faxu i sjedi u pr2, ako studentima treba pr4, a on je zakljucan, pokupi svoje krpice i otovori pr4 umjesto da sjedi u pr2?
kako bi vi poslali obavijest demosu, ako npr nemate account na studentu i ne znate poslati mejl sa linux masina, a win praktikumi su zatvoreni.....

sorry, nije mi jasno kako je ovaj prijedlog zamisljen, jel moze raspis?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:21 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="t_devil"]Ako se vidi da je velika potreba za nekim praktikumom koji bi inace bio zatvoren, neki od demosa moze uskociti i otvoriti praktikum.[/quote]

Ali demosu konstantno uskacu i otvaraju praktikume kad god mogu. Nije da ih namjerno drzimo zatvorenima :wink:
A ako neki rp nije otvoren, onda to u 99% slucajeva znaci da nijednom demosu nije pasao taj termin (a npr demos koji je tad trebao bit u tom rp-u je bolestan), pa nema nikoga da ga otvori.
t_devil (napisa):
Ako se vidi da je velika potreba za nekim praktikumom koji bi inace bio zatvoren, neki od demosa moze uskociti i otvoriti praktikum.


Ali demosu konstantno uskacu i otvaraju praktikume kad god mogu. Nije da ih namjerno drzimo zatvorenima Wink
A ako neki rp nije otvoren, onda to u 99% slucajeva znaci da nijednom demosu nije pasao taj termin (a npr demos koji je tad trebao bit u tom rp-u je bolestan), pa nema nikoga da ga otvori.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
t_devil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2006. (10:15:12)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:07 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Nesi

Demos koji je trenutno slobodan i ne sjedi u nekom praktikumu, vec besposlicari i dosaduje se i nije mu problem otici do praktikuma, on pokupi svoje krpice i otide do praktikuma otvoriti ga.

Poanta je da se mejl posalje unaprijed, ili ako bas ne znas kako poslati mejl, zamolis nekog od demosa.

Cilj je samo da demosi vide da je nekom praktikum potreban, pa da ga i otvore. Trenutno, ako kazem da ne mogu doci u pr2 i otvoriti ga, nece biti mnogo demosa zainteresiranih za njegovo otvaranje, jer obicno (inace) ne dolazi mnogo studenata u taj praktikum.
@Nesi

Demos koji je trenutno slobodan i ne sjedi u nekom praktikumu, vec besposlicari i dosaduje se i nije mu problem otici do praktikuma, on pokupi svoje krpice i otide do praktikuma otvoriti ga.

Poanta je da se mejl posalje unaprijed, ili ako bas ne znas kako poslati mejl, zamolis nekog od demosa.

Cilj je samo da demosi vide da je nekom praktikum potreban, pa da ga i otvore. Trenutno, ako kazem da ne mogu doci u pr2 i otvoriti ga, nece biti mnogo demosa zainteresiranih za njegovo otvaranje, jer obicno (inace) ne dolazi mnogo studenata u taj praktikum.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:03 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

uistinu vrijedi ovo sto je alllice rekla...
znaci, ako postoji demos koji ima vremena, on ode tamo.... cak znaju iz linux.unix praktikuma doci otvoriti win, jer je trazeniji...

tako da, i bez da studenti pisu, to se provodi...
valjda nije tesko shvatiti da demosi studirjau u imaju ispite (u doba ispitnih rokova), da obolijevaju kao i ostali studenti, da imaju kronicne probleme, kao i ostali studenti....

pitanje oko kojeg se vrtimo je kako obavijestiti studente da npr nitko od demosa nemre doci do kraja dana, da ne cekaju uzaludno... a da to nije vezano uz racunala...
uistinu vrijedi ovo sto je alllice rekla...
znaci, ako postoji demos koji ima vremena, on ode tamo.... cak znaju iz linux.unix praktikuma doci otvoriti win, jer je trazeniji...

tako da, i bez da studenti pisu, to se provodi...
valjda nije tesko shvatiti da demosi studirjau u imaju ispite (u doba ispitnih rokova), da obolijevaju kao i ostali studenti, da imaju kronicne probleme, kao i ostali studenti....

pitanje oko kojeg se vrtimo je kako obavijestiti studente da npr nitko od demosa nemre doci do kraja dana, da ne cekaju uzaludno... a da to nije vezano uz racunala...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 22:26 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bi bio veliki problem da se to dogovori s portom? Demos javi na portu, a netk os porte zalijepi papir na vrata.
Jel bi bio veliki problem da se to dogovori s portom? Demos javi na portu, a netk os porte zalijepi papir na vrata.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:21 pet, 24. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da bi, jer nasa porta zna puno puta zjapit prazna - to je bio jedna od glavnih argumenata zasto demosi u praktikumima vise ne zaduzuju kljuc na porti, vec imaju svoj... nekad je bilo zbilja mission impossible naci tetu cistacicu i zaduziti kljuc....
mislim da bi, jer nasa porta zna puno puta zjapit prazna - to je bio jedna od glavnih argumenata zasto demosi u praktikumima vise ne zaduzuju kljuc na porti, vec imaju svoj... nekad je bilo zbilja mission impossible naci tetu cistacicu i zaduziti kljuc....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 2:22 pet, 24. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda ne znam... To mi je bila najbolja ideja koja je bila totalno nezavisna Mreze svih mreza...
Onda ne znam... To mi je bila najbolja ideja koja je bila totalno nezavisna Mreze svih mreza...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan