Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

EM1: prvi kolokvij 06/07 (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:23 sri, 22. 11. 2006    Naslov: EM1: prvi kolokvij 06/07 Citirajte i odgovorite

Prvi kolokvij iz Elementarne matematike 1 održat će se u utorak, 28.11.2006. u 11:30 prema sljedećem rasporedu:

A - H pred. 001
I - M pred. 003
N - S pred. 006
Š - Ž pred. 002
Prvi kolokvij iz Elementarne matematike 1 održat će se u utorak, 28.11.2006. u 11:30 prema sljedećem rasporedu:

A - H pred. 001
I - M pred. 003
N - S pred. 006
Š - Ž pred. 002



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.


Zadnja promjena: krcko; 11:50 pon, 5. 2. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 20:26 sri, 22. 11. 2006    Naslov: kolokvij i neke tehnikalije Citirajte i odgovorite

obavijest studentima prve godine, smjer matematika, grupa I-M(a valjda se ova obavijest odnosi i na ostale grupe mat smjera, ne znam..)

asistent [i]Petricevic[/i] danas je rekao(nemojte zaboraviti :x , kickat cemo svi ovaj kolokvij :wink: ):

1)biti ce zadaci iz logike sudova, ne/ jednadzbe, relacije
2)moci cemo si ispisati na 1 A4 papir SVE formule koje smo koristili na vjezbama(normalno da necete sada ispisivati 48 formula, nego one koje vam najvise stekaju, gdje ste na tankom ledu 8) )


edit: isprika i jednom i drugom asistentu :oops:
obavijest studentima prve godine, smjer matematika, grupa I-M(a valjda se ova obavijest odnosi i na ostale grupe mat smjera, ne znam..)

asistent Petricevic danas je rekao(nemojte zaboraviti Mad , kickat cemo svi ovaj kolokvij Wink ):

1)biti ce zadaci iz logike sudova, ne/ jednadzbe, relacije
2)moci cemo si ispisati na 1 A4 papir SVE formule koje smo koristili na vjezbama(normalno da necete sada ispisivati 48 formula, nego one koje vam najvise stekaju, gdje ste na tankom ledu Cool )


edit: isprika i jednom i drugom asistentu Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:46 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Re: kolokvij i neke tehnikalije Citirajte i odgovorite

[quote="13_mac"]obavijest studentima prve godine, smjer matematika, grupa I-M(a valjda se ova obavijest odnosi i na ostale grupe mat smjera, ne znam..)

asistent [i]Petricevic[/i] danas je rekao(nemojte zaboraviti :x , kickat cemo svi ovaj kolokvij :wink: ):

1)biti ce zadaci iz logike sudova, ne/ jednadzbe, relacije
2)moci cemo si ispisati na 1 A4 papir SVE formule koje smo koristili na vjezbama(normalno da necete sada ispisivati 48 formula, nego one koje vam najvise stekaju, gdje ste na tankom ledu 8) )


edit: isprika i jednom i drugom asistentu :oops:[/quote]


Dali si mi zbilja smijemo napisati formule na papir i donjeti na kolokvij ili ne :?: :?:
13_mac (napisa):
obavijest studentima prve godine, smjer matematika, grupa I-M(a valjda se ova obavijest odnosi i na ostale grupe mat smjera, ne znam..)

asistent Petricevic danas je rekao(nemojte zaboraviti Mad , kickat cemo svi ovaj kolokvij Wink ):

1)biti ce zadaci iz logike sudova, ne/ jednadzbe, relacije
2)moci cemo si ispisati na 1 A4 papir SVE formule koje smo koristili na vjezbama(normalno da necete sada ispisivati 48 formula, nego one koje vam najvise stekaju, gdje ste na tankom ledu Cool )


edit: isprika i jednom i drugom asistentu Embarassed



Dali si mi zbilja smijemo napisati formule na papir i donjeti na kolokvij ili ne Question Question


[Vrh]
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 21:32 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

na 1 str papira A4, tako je rekao asist Petkovic, ja sam ti grupa I-M, pa za moju grupu ocito vrijedi, a ako hocemo da sve bude posteno 8) =>onda vrijedi i za cijelu prvu godinu mat smjera(primjeti:implikacija :wink: )

p.s. ne bi bilo lose da pm-as nekog od nadleznih(npr svog asistenta/icu) za konacni odgovor (100postotni) jer ja sam ipak samo student :roll:
na 1 str papira A4, tako je rekao asist Petkovic, ja sam ti grupa I-M, pa za moju grupu ocito vrijedi, a ako hocemo da sve bude posteno Cool =>onda vrijedi i za cijelu prvu godinu mat smjera(primjeti:implikacija Wink )

p.s. ne bi bilo lose da pm-as nekog od nadleznih(npr svog asistenta/icu) za konacni odgovor (100postotni) jer ja sam ipak samo student Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:06 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="13_mac"]na 1 str papira A4, tako je rekao asist Petkovic, ja sam ti grupa I-M, pa za moju grupu ocito vrijedi, a ako hocemo da sve bude posteno 8) =>onda vrijedi i za cijelu prvu godinu mat smjera(primjeti:implikacija :wink: )

p.s. ne bi bilo lose da pm-as nekog od nadleznih(npr svog asistenta/icu) za konacni odgovor (100postotni) jer ja sam ipak samo student :roll:[/quote]

OK! Ja sam također u grupi I-M, a vježbe mi ima asistent [b]VINKO PETRIČEVIĆ. [/b] Uočavaš kontradikciju. No ja ću ih napisati pa kako bude. :)
13_mac (napisa):
na 1 str papira A4, tako je rekao asist Petkovic, ja sam ti grupa I-M, pa za moju grupu ocito vrijedi, a ako hocemo da sve bude posteno Cool ⇒onda vrijedi i za cijelu prvu godinu mat smjera(primjeti:implikacija Wink )

p.s. ne bi bilo lose da pm-as nekog od nadleznih(npr svog asistenta/icu) za konacni odgovor (100postotni) jer ja sam ipak samo student Rolling Eyes


OK! Ja sam također u grupi I-M, a vježbe mi ima asistent VINKO PETRIČEVIĆ. Uočavaš kontradikciju. No ja ću ih napisati pa kako bude. Smile


[Vrh]
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 1:07 ned, 26. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolega, samo bih ti preporucio da se previse ne oslanjas na te formule koje ces zapisati :? (drzat se njih kao pijan plota) jer na kraju krajeva nisu formule sve.. :idea:

:arrow: misli 21. stoljeca :twisted:
kolega, samo bih ti preporucio da se previse ne oslanjas na te formule koje ces zapisati Confused (drzat se njih kao pijan plota) jer na kraju krajeva nisu formule sve.. Idea

Arrow misli 21. stoljeca Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 16:40 ned, 26. 11. 2006    Naslov: Re: kolokvij i neke tehnikalije Citirajte i odgovorite

[quote="13_mac"]edit: isprika i jednom i drugom asistentu :oops:[/quote]

Moram priznati da je ispao mali nesporzum, ali hvla na isprici.

Dakle, da još jednom ponovim:

Na kolokviju će biti sve što smo radili osim indukcije.

Iako će zadaci biti takvi da vam neke posebne formule neće trebati, najvjerojatnije ćete smjeti koristiti jedan A4 papir sa formulama (na kojem neće smjet biti napisane definicije, zadaci...). Svakako će vam koristiti da ga napišete, bar za vježbu da bolje zapamtite formule.

Svi zadaci će biti takvi da vam kalkulator neće trebati.

Sretno!
13_mac (napisa):
edit: isprika i jednom i drugom asistentu Embarassed


Moram priznati da je ispao mali nesporzum, ali hvla na isprici.

Dakle, da još jednom ponovim:

Na kolokviju će biti sve što smo radili osim indukcije.

Iako će zadaci biti takvi da vam neke posebne formule neće trebati, najvjerojatnije ćete smjeti koristiti jedan A4 papir sa formulama (na kojem neće smjet biti napisane definicije, zadaci...). Svakako će vam koristiti da ga napišete, bar za vježbu da bolje zapamtite formule.

Svi zadaci će biti takvi da vam kalkulator neće trebati.

Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ja_2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 11. 2006. (23:43:25)
Postovi: (5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 23:50 pon, 27. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li mi možemo imati žute tablice na kolokviju??? I kakve su to fore s tim formulama na jednom listu A4 (svi ili nitko)? Ja ne znam za druge, ali ja ne znam sto smijem i sto ne smijem imati pa se nadam osgovoru prije 11:30, ali to ce biti tezko.
Da li mi možemo imati žute tablice na kolokviju??? I kakve su to fore s tim formulama na jednom listu A4 (svi ili nitko)? Ja ne znam za druge, ali ja ne znam sto smijem i sto ne smijem imati pa se nadam osgovoru prije 11:30, ali to ce biti tezko.



_________________
{«Mašta je važnija od znanja»}
Albert Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 23:57 pon, 27. 11. 2006    Naslov: Re: kolokvij i neke tehnikalije Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"]...
Iako će zadaci biti takvi da vam neke posebne formule neće trebati, najvjerojatnije [b]ćete smjeti koristiti jedan A4 papir sa formulama [/b](na kojem neće smjet biti napisane definicije, zadaci...). Svakako će vam koristiti da ga napišete, bar za vježbu da bolje zapamtite formule.
...[/quote]

ne kuzim sta tu nije jasno.. :?
vinko (napisa):
...
Iako će zadaci biti takvi da vam neke posebne formule neće trebati, najvjerojatnije ćete smjeti koristiti jedan A4 papir sa formulama (na kojem neće smjet biti napisane definicije, zadaci...). Svakako će vam koristiti da ga napišete, bar za vježbu da bolje zapamtite formule.
...


ne kuzim sta tu nije jasno.. Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:25 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno svi smiju imati isto: pribor za pisanje/brisanje, jedan A4 papir s vlastorucno napisanim formulama i nista vise.
Naravno svi smiju imati isto: pribor za pisanje/brisanje, jedan A4 papir s vlastorucno napisanim formulama i nista vise.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:46 uto, 28. 11. 2006    Naslov: rezultati? Citirajte i odgovorite

Kada će biti rezultati?
Kada će biti rezultati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ja_2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 11. 2006. (23:43:25)
Postovi: (5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 0:06 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. :?
Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. Confused



_________________
{«Mašta je važnija od znanja»}
Albert Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 1:37 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ja_2"]Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. :?[/quote]

Ne znam kad ce biti rezultati. Kad uspijemo sve ispraviti.
Mozda biste trebali smanjiti ocekivanja od asistenata da se ne razocarate.

Nije realno ocekivati od ljudi koji trenutno skoro po cijele dane dezuraju i imaju kolokvije iz nekoliko kolegija za sastaviti i ispraviti da sve naprave u onom roku u kojem bi vama odgovaralo. Pogotovo sto uz nabrojano imaju i druge obaveze.

Koliko god ovaj forum bio korisno sredstvo za komunikaciju studenata i asistenata ili profesora, postanje na njemu nije nesto obavezno, nego stvar dobre volje.
ja_2 (napisa):
Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. Confused


Ne znam kad ce biti rezultati. Kad uspijemo sve ispraviti.
Mozda biste trebali smanjiti ocekivanja od asistenata da se ne razocarate.

Nije realno ocekivati od ljudi koji trenutno skoro po cijele dane dezuraju i imaju kolokvije iz nekoliko kolegija za sastaviti i ispraviti da sve naprave u onom roku u kojem bi vama odgovaralo. Pogotovo sto uz nabrojano imaju i druge obaveze.

Koliko god ovaj forum bio korisno sredstvo za komunikaciju studenata i asistenata ili profesora, postanje na njemu nije nesto obavezno, nego stvar dobre volje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:45 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ja_2"]Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. :?[/quote]

Ti stvarno mislis da na kolegiju "nekaj šteka" ako se na pitanje s foruma ne odgovori unutar par sati? :shock:
ja_2 (napisa):
Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. Confused


Ti stvarno mislis da na kolegiju "nekaj šteka" ako se na pitanje s foruma ne odgovori unutar par sati? Shocked



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Lee-Loo
Gost





PostPostano: 11:36 sri, 29. 11. 2006    Naslov: !!!rezultati!!! Citirajte i odgovorite

:oops: Morate razumit da su nam ovo prvi kolokviji i da smo svi u nestrpljenju da sto prije vidimo rezuultate,pogotovo jer je elementarna uvjet za dat cilu godinu.Ne zelimo vam radit presing da to sto prije napravite,ako je nemoguce jer niste vi teretni konji ,nego jednostavno da nam otprilike kazete kad mozemo ocekivat rezultate... :oops:
Embarassed Morate razumit da su nam ovo prvi kolokviji i da smo svi u nestrpljenju da sto prije vidimo rezuultate,pogotovo jer je elementarna uvjet za dat cilu godinu.Ne zelimo vam radit presing da to sto prije napravite,ako je nemoguce jer niste vi teretni konji ,nego jednostavno da nam otprilike kazete kad mozemo ocekivat rezultate... Embarassed


[Vrh]
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 13:04 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi, nemojte biti razmazeni stvarno :lol:
na vecini drugih fakseva asistenti, a ne daj boze profesori, uopce ne idu na forume studenata!

uostalom, kad god bili rezultati (a za pretpostavit je da ce bit u nekom razumnom roku, tipa do kraja sljedeceg tjedna), ionako eventualni pad mozete sanirati tek krajem 1. mjeseca!
ljudi, nemojte biti razmazeni stvarno Laughing
na vecini drugih fakseva asistenti, a ne daj boze profesori, uopce ne idu na forume studenata!

uostalom, kad god bili rezultati (a za pretpostavit je da ce bit u nekom razumnom roku, tipa do kraja sljedeceg tjedna), ionako eventualni pad mozete sanirati tek krajem 1. mjeseca!



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 14:10 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Re: !!!rezultati!!! Citirajte i odgovorite

[quote="Lee-Loo"]...pogotovo jer je elementarna uvjet za dat cilu godinu.[/quote]

To vrijedi za sve kolegije...
Lee-Loo (napisa):
...pogotovo jer je elementarna uvjet za dat cilu godinu.


To vrijedi za sve kolegije...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 17:04 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Re: rezultati? Citirajte i odgovorite

[quote="the maja"]Kada će biti rezultati?[/quote]

Znam da ste napeti i zabrinuti. Mozete se opustiti, jer mislim da rezultati nece biti prije ponedjeljka.

Preporucio bih vam da odete kuci za vikend, odmorite se i pokusate s roditeljima dogovoriti proracun za iducu godinu (dok jos dobro kotirate na fakultetu :)
the maja (napisa):
Kada će biti rezultati?


Znam da ste napeti i zabrinuti. Mozete se opustiti, jer mislim da rezultati nece biti prije ponedjeljka.

Preporucio bih vam da odete kuci za vikend, odmorite se i pokusate s roditeljima dogovoriti proracun za iducu godinu (dok jos dobro kotirate na fakultetu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 17:25 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Re: rezultati? Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"]...
Preporucio bih vam da odete kuci za vikend, odmorite se i [b]pokusate s roditeljima dogovoriti proracun za iducu godinu[/b] (dok jos dobro kotirate na fakultetu :)[/quote]

:lol: :lol: :lol: ( :twisted: ) :arrow: 8)
vinko (napisa):
...
Preporucio bih vam da odete kuci za vikend, odmorite se i pokusate s roditeljima dogovoriti proracun za iducu godinu (dok jos dobro kotirate na fakultetu Smile


Laughing Laughing Laughing ( Twisted Evil ) Arrow Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ja_2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 11. 2006. (23:43:25)
Postovi: (5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 20:10 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="ja_2"]Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. :?[/quote]

Ti stvarno mislis da na kolegiju "nekaj šteka" ako se na pitanje s foruma ne odgovori unutar par sati? :shock:[/quote]


Nisam htio uvrijediti nikoga. Jednostavno kao sto je kolega/ica rekao malo smo nestrpljivi sto se tice rezultata, a sigurno i nervozni. Pa se ja evo ovom prilikom ispricavam ako sam nekog povrijedio ili nesto slično :oops:
krcko (napisa):
ja_2 (napisa):
Dobro pitanje. Inače asistenti odgovore unutar par sati, ali kod elementarne nekaj šteka očito. Confused


Ti stvarno mislis da na kolegiju "nekaj šteka" ako se na pitanje s foruma ne odgovori unutar par sati? Shocked



Nisam htio uvrijediti nikoga. Jednostavno kao sto je kolega/ica rekao malo smo nestrpljivi sto se tice rezultata, a sigurno i nervozni. Pa se ja evo ovom prilikom ispricavam ako sam nekog povrijedio ili nesto slično Embarassed



_________________
{«Mašta je važnija od znanja»}
Albert Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan