Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij-molba nadleznima (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 19:27 uto, 28. 11. 2006    Naslov: kolokvij-molba nadleznima Citirajte i odgovorite

Bio bih jaako zahvalan kada bi netko od nadleznih (prof./asist) napisao sto mozemo ocekivati u kolokviju..
Da li ce biti 5 zadataka?
Ako da, koliko ce biti teorijskih/teoretskih (jer po prici asist. receno mi je da bi mogao biti 1 zad. teorijske naravi, a drugi teoretske-->kao neki teorem/ definiciju pokazati i dokazati( :) )?...
Koliko ce nositi bodova zadaci? Da li ce vise nositi racunski ili "ovi( :evil: ) drugi"??
sav sam u :?: :?:


fala unaprijed 8)
Bio bih jaako zahvalan kada bi netko od nadleznih (prof./asist) napisao sto mozemo ocekivati u kolokviju..
Da li ce biti 5 zadataka?
Ako da, koliko ce biti teorijskih/teoretskih (jer po prici asist. receno mi je da bi mogao biti 1 zad. teorijske naravi, a drugi teoretske-->kao neki teorem/ definiciju pokazati i dokazati( Smile )?...
Koliko ce nositi bodova zadaci? Da li ce vise nositi racunski ili "ovi( Evil or Very Mad ) drugi"??
sav sam u Question Question


fala unaprijed Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:38 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nama je receno da ce biti 1,5 teorijskih zadataka, ali bez dokaza, samo definicije, teoremi, propozicije, eventualno nesto kao na kvizu (A - M). tako nesto je rekao prof Bakic, ako sam dobro shvatila. :lol:
nama je receno da ce biti 1,5 teorijskih zadataka, ali bez dokaza, samo definicije, teoremi, propozicije, eventualno nesto kao na kvizu (A - M). tako nesto je rekao prof Bakic, ako sam dobro shvatila. Laughing


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:46 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se moram složiti sa kolegicom. :weee:
Ja se moram složiti sa kolegicom. Weeeeeee!!!!!!!!!!!


[Vrh]
Lord R
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2005. (01:03:34)
Postovi: (5D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 9

PostPostano: 0:50 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Re: kolokvij-molba nadleznima Citirajte i odgovorite

[quote="13_mac"]Bio bih jaako zahvalan kada bi netko od nadleznih (prof./asist) napisao sto mozemo ocekivati u kolokviju..
Da li ce biti 5 zadataka?
Ako da, koliko ce biti teorijskih/teoretskih (jer po prici asist. receno mi je da bi mogao biti 1 zad. teorijske naravi, a drugi teoretske-->kao neki teorem/ definiciju pokazati i dokazati( :) )?...
Koliko ce nositi bodova zadaci? Da li ce vise nositi racunski ili "ovi( :evil: ) drugi"??
sav sam u :?: :?:

fala unaprijed 8)[/quote]

Citirat ću mr.sc. M. Lazara: - sve što ste radili na vježbama i predavanjima!
Al' šuška se da neće biti linearnih operatora... ;)
13_mac (napisa):
Bio bih jaako zahvalan kada bi netko od nadleznih (prof./asist) napisao sto mozemo ocekivati u kolokviju..
Da li ce biti 5 zadataka?
Ako da, koliko ce biti teorijskih/teoretskih (jer po prici asist. receno mi je da bi mogao biti 1 zad. teorijske naravi, a drugi teoretske→kao neki teorem/ definiciju pokazati i dokazati( Smile )?...
Koliko ce nositi bodova zadaci? Da li ce vise nositi racunski ili "ovi( Evil or Very Mad ) drugi"??
sav sam u Question Question

fala unaprijed Cool


Citirat ću mr.sc. M. Lazara: - sve što ste radili na vježbama i predavanjima!
Al' šuška se da neće biti linearnih operatora... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 2:41 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

linearnih operatora nece biti sigurno! :wink:
potvrdila asist. Valent 8)
linearnih operatora nece biti sigurno! Wink
potvrdila asist. Valent Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan