Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored za danasnji kolokvij (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 2:36 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Raspored za danasnji kolokvij Citirajte i odgovorite

Moze li mi netko reci gdje se nalazi raspored po predavaonicama za ovaj kolokvij :?: :?:
Moze li mi netko reci gdje se nalazi raspored po predavaonicama za ovaj kolokvij Question Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 7:22 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na oglasnoj ploči! Raspoređeni smo, pazi po abecedi imena. :)
Na oglasnoj ploči! Raspoređeni smo, pazi po abecedi imena. Smile


[Vrh]
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 8:39 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo cekaj, mogli bi biti raspoređeni i po logaritamskom kriteriju 8)
Samo cekaj, mogli bi biti raspoređeni i po logaritamskom kriteriju Cool



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 12:38 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

moram priznati da danas od 09:00h pa do 11:48h se odrzala sahovska [i]bitka[/i](partija sa nabojem :D ) izmedju profesora/ ica & asistenata/ ica vs studenata/ ica...
od 09:00-09:48 je bilo opipavanje bila protivnika, profesori(tako sada i nadalje zovem profesore i asistente :idea: ) su izabrali stratesku taktiku; jedan dio studenata skupit na hrpu, dok su drugi razbili(hm... podijeli pa vladaj :wink: ) na parove razbroj se...(bar je tako bilo u 003)
sve u svemu, vrlo funny :) :)
ne znam zasto... sta ima toliko prepisivacine na UUR-u( :idea: ) :?: :?:
ili zbog tezine(a nije bio tezak-zahvaljujuci dragim demonstratorima jucer... jos jednom hvala Jeleni, Marijanu i Zoranu-->nasim dragim demosima!) kolokvija( :idea: ) :?: :?:

p.s. srry na kobasici od offtopica..
moram priznati da danas od 09:00h pa do 11:48h se odrzala sahovska bitka(partija sa nabojem Very Happy ) izmedju profesora/ ica & asistenata/ ica vs studenata/ ica...
od 09:00-09:48 je bilo opipavanje bila protivnika, profesori(tako sada i nadalje zovem profesore i asistente Idea ) su izabrali stratesku taktiku; jedan dio studenata skupit na hrpu, dok su drugi razbili(hm... podijeli pa vladaj Wink ) na parove razbroj se...(bar je tako bilo u 003)
sve u svemu, vrlo funny Smile Smile
ne znam zasto... sta ima toliko prepisivacine na UUR-u( Idea ) Question Question
ili zbog tezine(a nije bio tezak-zahvaljujuci dragim demonstratorima jucer... jos jednom hvala Jeleni, Marijanu i Zoranu→nasim dragim demosima!) kolokvija( Idea ) Question Question

p.s. srry na kobasici od offtopica..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 13:20 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je tako uvjek u 003 i kod UUR i C-a, a naviknes se :)
To je tako uvjek u 003 i kod UUR i C-a, a naviknes se Smile



_________________
Exploded Laughing "When I was five, my uncle was decapitated by a watermelon."
--Dave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 16:11 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da zbilja, demosi nam zbilja objasnise dobro Turingovu zvjer (kao sto bi rekao prof.) :amen:

A asistent Sego je imao pregenijalnu majicu koja je zbilja osvjezila jutro (nazalost premalo prepoznatu medju mladjim generacijama).

Alan Ford rulz
Da zbilja, demosi nam zbilja objasnise dobro Turingovu zvjer (kao sto bi rekao prof.) Ajde, dosta vise...

A asistent Sego je imao pregenijalnu majicu koja je zbilja osvjezila jutro (nazalost premalo prepoznatu medju mladjim generacijama).

Alan Ford rulz



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:19 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="The Economist"]A asistent Sego je imao pregenijalnu majicu koja je zbilja osvjezila jutro (nazalost premalo prepoznatu medju mladjim generacijama).[/quote]

Poruka je izabrana upravo za potrebe kolokvija. O:)

[quote="13_mac"]sta ima toliko prepisivacine na UUR-u[/quote]

Nemojmo glumiti da se na ovom kolokviju nije prepisivalo, kad je bilo masovno... :roll: Osjetit cete to nagodinu, kad vam budu trebala propustena znanja... :(
The Economist (napisa):
A asistent Sego je imao pregenijalnu majicu koja je zbilja osvjezila jutro (nazalost premalo prepoznatu medju mladjim generacijama).


Poruka je izabrana upravo za potrebe kolokvija. Angel

13_mac (napisa):
sta ima toliko prepisivacine na UUR-u


Nemojmo glumiti da se na ovom kolokviju nije prepisivalo, kad je bilo masovno... Rolling Eyes Osjetit cete to nagodinu, kad vam budu trebala propustena znanja... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 16:29 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma niiiismo O:) Ja sam bio u 5 i sjedili smo jedan do drugoga, najbolje da neću provjerit rješenja susjeda pokraj! :)
ma niiiismo Angel Ja sam bio u 5 i sjedili smo jedan do drugoga, najbolje da neću provjerit rješenja susjeda pokraj! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:59 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je, najbolji su mi oni koji si zasaraju tocno rjesenje i napisu neku bljuzgu... :rotfl:
Je, najbolji su mi oni koji si zasaraju tocno rjesenje i napisu neku bljuzgu... Valjam se po podu od smijeha



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 23:04 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]...
Nemojmo glumiti da se na ovom kolokviju nije prepisivalo, kad je bilo masovno... :roll: Osjetit cete to nagodinu, kad vam budu trebala propustena znanja... :([/quote]

pa dobro, to je jasno da ce uvijek biti prepisivacine, ali to vrlo vjerovatno vrijedi i za ostale kolegije, a tamo nije bilo takvih sahovskih poteza :wink:
na to sam ciljao...
vsego (napisa):
...
Nemojmo glumiti da se na ovom kolokviju nije prepisivalo, kad je bilo masovno... Rolling Eyes Osjetit cete to nagodinu, kad vam budu trebala propustena znanja... Sad


pa dobro, to je jasno da ce uvijek biti prepisivacine, ali to vrlo vjerovatno vrijedi i za ostale kolegije, a tamo nije bilo takvih sahovskih poteza Wink
na to sam ciljao...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 0:06 sub, 2. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam bio u 3., ajde napravi skicu rasporeda :lol:
Nisam bio u 3., ajde napravi skicu rasporeda Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan