Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

konačna ocjena iz UUV-a (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marko5
Gost





PostPostano: 9:08 pon, 4. 12. 2006    Naslov: konačna ocjena iz UUV-a Citirajte i odgovorite

Dakle, moramo skupiti 50% od ukupnih bodova iz oba kolokvija.
Ako smo sada skupili npr. 10 bodova, na drugom moramo još 15.Dali se u te bodove računaju bodovi iz zadaća? Npr. ako imamo maximum iz zadaća a to je 10, dali to znači da će nam na 2.kolokviju biti potrebno samo 5 za prolaz na usmeni? :wink:
Dakle, moramo skupiti 50% od ukupnih bodova iz oba kolokvija.
Ako smo sada skupili npr. 10 bodova, na drugom moramo još 15.Dali se u te bodove računaju bodovi iz zadaća? Npr. ako imamo maximum iz zadaća a to je 10, dali to znači da će nam na 2.kolokviju biti potrebno samo 5 za prolaz na usmeni? :wink:


[Vrh]
Blah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2006. (18:07:56)
Postovi: (C1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8

PostPostano: 9:26 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se nadam da je tako. I da li je potrebno imati 20% na svakom? Nadam se da ne jer inače padam godinu... :cry:
Ja se nadam da je tako. I da li je potrebno imati 20% na svakom? Nadam se da ne jer inače padam godinu... Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 9:40 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za studente koji ne uspiju ostvariti propisani minimum, predviđen je popravni kolokvij koji će se održati u veljači u terminu koji će biti oglašen. Studentima koji pristupe popravnom kolokviju poništavaju se bodovi postignuti na redovnim kolokvijima. Za pristupanje usmenom ispitu, student je obavezan ostvariti barem 50% bodova popravnog kolokvija.


to je sa stranice vjerojatnosti...
tako da mislim ako nemas 20% bodova na kolokviju,da ides na popravni...jedino me zanima da li se moze normalno ici na testove teorije,bez obzira na kolokvij..
Za studente koji ne uspiju ostvariti propisani minimum, predviđen je popravni kolokvij koji će se održati u veljači u terminu koji će biti oglašen. Studentima koji pristupe popravnom kolokviju poništavaju se bodovi postignuti na redovnim kolokvijima. Za pristupanje usmenom ispitu, student je obavezan ostvariti barem 50% bodova popravnog kolokvija.


to je sa stranice vjerojatnosti...
tako da mislim ako nemas 20% bodova na kolokviju,da ides na popravni...jedino me zanima da li se moze normalno ici na testove teorije,bez obzira na kolokvij..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 9:48 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Re: konačna ocjena iz UUV-a Citirajte i odgovorite

[quote="marko5"]
Ako smo sada skupili npr. 10 bodova, na drugom moramo još 15.Dali se u te bodove računaju bodovi iz zadaća? Npr. ako imamo maximum iz zadaća a to je 10, dali to znači da će nam na 2.kolokviju biti potrebno samo 5 za prolaz na usmeni? :wink: [/quote]

Ako nemas barem 5 bodova na svakom kolokviju morat ces na popravni kolokvij i tamo dobiti barem 50 % bodova.

[size=13][color=brown]Nemoj racunati na to da bodovi iz zadaca mogu nadoknadjivati bodove iz kolokvija! To gotovo sigurno nije tako![/color][/size]
marko5 (napisa):

Ako smo sada skupili npr. 10 bodova, na drugom moramo još 15.Dali se u te bodove računaju bodovi iz zadaća? Npr. ako imamo maximum iz zadaća a to je 10, dali to znači da će nam na 2.kolokviju biti potrebno samo 5 za prolaz na usmeni? Wink


Ako nemas barem 5 bodova na svakom kolokviju morat ces na popravni kolokvij i tamo dobiti barem 50 % bodova.

Nemoj racunati na to da bodovi iz zadaca mogu nadoknadjivati bodove iz kolokvija! To gotovo sigurno nije tako!




Zadnja promjena: vanja; 11:38 pon, 4. 12. 2006; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:53 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kika"]Za studente koji ne uspiju ostvariti propisani minimum, predviđen je popravni kolokvij koji će se održati u veljači u terminu koji će biti oglašen. Studentima koji pristupe popravnom kolokviju poništavaju se bodovi postignuti na redovnim kolokvijima. Za pristupanje usmenom ispitu, student je obavezan ostvariti barem 50% bodova popravnog kolokvija.


to je sa stranice vjerojatnosti...
tako da mislim ako nemas 20% bodova na kolokviju,da ides na popravni...jedino me zanima da li se moze normalno ici na testove teorije,bez obzira na kolokvij..[/quote]

A koliko se maximalno bodova može dobiti na tim popravnm ? Odnosno, mogu li preko popravnih dobiti npr 4 ?

Što se tiče teorije, mislim da možeš izaći makar sada ne skupila 20%. Čini mi se da je teorija odvojena od zadataka. Uostalom, nema popravnog iz teorije. Jer što ako prođeš popravni a nemaš ništa iz teorije
kika (napisa):
Za studente koji ne uspiju ostvariti propisani minimum, predviđen je popravni kolokvij koji će se održati u veljači u terminu koji će biti oglašen. Studentima koji pristupe popravnom kolokviju poništavaju se bodovi postignuti na redovnim kolokvijima. Za pristupanje usmenom ispitu, student je obavezan ostvariti barem 50% bodova popravnog kolokvija.


to je sa stranice vjerojatnosti...
tako da mislim ako nemas 20% bodova na kolokviju,da ides na popravni...jedino me zanima da li se moze normalno ici na testove teorije,bez obzira na kolokvij..


A koliko se maximalno bodova može dobiti na tim popravnm ? Odnosno, mogu li preko popravnih dobiti npr 4 ?

Što se tiče teorije, mislim da možeš izaći makar sada ne skupila 20%. Čini mi se da je teorija odvojena od zadataka. Uostalom, nema popravnog iz teorije. Jer što ako prođeš popravni a nemaš ništa iz teorije


[Vrh]
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 10:04 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da ces moci na tom popravnom doobiti sve od 2-5.ne vidim zasto ne bi mogao,to je kao obican pismeni(ili ova 2kolokvija u jednom).
mislim da ces moci na tom popravnom doobiti sve od 2-5.ne vidim zasto ne bi mogao,to je kao obican pismeni(ili ova 2kolokvija u jednom).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 13:34 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gost"]Što se tiče teorije, mislim da možeš izaći makar sada ne skupila 20%.[/quote]
Mislim da ovo nije tocno, jer koliko se ja sjecam prof. Sarapa je rekao da tko ne zadovolji minimum na kolokviju ne moze izaci na teorijski. :(
Medjutim, on je takodjer rekao na tom predavanju (mislim da je bilo prvo) da tko ne prodje kolovij da je pao i kolegij, pa su nam sada jos dali popravni kolokvij. :wink: Tako da je moguce da ce svi moci izaci na ovaj teoretski kolokvij, treba pitati profesora. :idea:
Gost (napisa):
Što se tiče teorije, mislim da možeš izaći makar sada ne skupila 20%.

Mislim da ovo nije tocno, jer koliko se ja sjecam prof. Sarapa je rekao da tko ne zadovolji minimum na kolokviju ne moze izaci na teorijski. Sad
Medjutim, on je takodjer rekao na tom predavanju (mislim da je bilo prvo) da tko ne prodje kolovij da je pao i kolegij, pa su nam sada jos dali popravni kolokvij. Wink Tako da je moguce da ce svi moci izaci na ovaj teoretski kolokvij, treba pitati profesora. Idea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 15:34 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam čula da se gleda 50% od zadaća i 2 kolokvija,a njima je kao rekao asistent. Sad sam malo zbunjena (kao i obično).
Ja sam čula da se gleda 50% od zadaća i 2 kolokvija,a njima je kao rekao asistent. Sad sam malo zbunjena (kao i obično).



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
amimica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (15:40:42)
Postovi: (CA)16
Sarma = la pohva - posuda
211 = 217 - 6

PostPostano: 16:42 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url]www.math.hr/nastava/uuv[/url]
www.math.hr/nastava/uuv


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan