Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Za brucoše i brucošice (a može i ostali ;-))

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:45 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Za brucoše i brucošice (a može i ostali ;-)) Citirajte i odgovorite

Poštovani kolege i kolegice, a posebno brucoši i brucošice!

Čast mi je obavijestiti Vas o postojanju [color=red]S[/color]tudentske [color=red]U[/color]druge [color=red]MA[/color]tematičara (kraće: SUMA) te Vas pozvati da nam se pridružite.

Dopustite mi nekoliko riječi o udruzi.

"Nedugo nakon godina rada podružnice studentskog zbora na PMF-MOa za mandatno razdoblje 2000/2002, jednoglasno je donešen zaključak da se udruga studenata što prije treba osnovati te joj tendencija mora biti upravo u pravcu zabavnog dijela studentskog života. No kako su poduzete i pionirske akcije, informacije su pokazale da bi udruga mogla oživjeti i u nekoj bližoj budućnosti postati kultno mjesto studenata na PMF-MO. Naravno to se i realiziralo na osnivačkoj sjednici, 11.12.2001. godine."

Djelatnosti udruge su: "organizacija skupova, zajedničkih aktivnosti članova Udruge, izleta, ekspedicija, stručnih i znanstveno-popularnih predavanja, sportskih susreta: međunarodna suradnja s udrugama sličnih ciljeva i interesa te posjećivanje stručnih studentskih skupova i konferencija u zemlji i inozemstvu; izdavanje glasila Udruge; organiziranje promotivnih akcija u gimnazijama i ostalim školama s ciljem informiranja učenika o studiju matematike na Matematičkom odsjeku Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu; suradnja sa studentskim i nevladinim udrugama u Republici Hrvatskoj."
[size=9](izvadak i IZVJEŠTAJA o radu SUMAe u mandatnom razdoblju 2000/2002)[/size]

U razdoblju svog postojanja SUMA je bila organizator (ili suorganizator sa SZom na PMF-MOu) mnogim akcijama i projektima, od kojih su neke: Otvoreni sat fakulteta, šahovski turniri studenata zagrebačkog sveučilišta, brucošijade, letak za brucoše, kartaški turniri "ŠTIH", ankete o afinitetima studenata za financijskom matematikom, dobrotvorno davanje krvi, Limes, malonogometni turniri "MATKA", GO (hvala Krcko i Mea!), a pomogli smo i pri odabiru najboljeg profesora 1. i 2. godine, Mirka Polonija, kojeg, čini mi se, nove generacije nažalost neće imati prilike upoznati na Linearnoj Algebri :cry: i tako dalje, i tako dalje...

Da ne duljim više, ukoliko želiš
[color=red][size=24]učlaniti se možeš i ti![/size][/color][size=7]

(Članarina: 15 kuna bez, 20 kuna s Limesom)[/size]


Kontakt: suma@student.math.hr
tel: 01/4605-639
putem sandučića (odmah pokraj sandučića za prijavnice)
ili osobno - prostorija 102

[size=18][color=indigo]Posjetite: [/color][/size]student.math.hr/~suma

Radujemo se Vašem odazivu!

glasnogovornica SUMAe: Ivančica Papa
Poštovani kolege i kolegice, a posebno brucoši i brucošice!

Čast mi je obavijestiti Vas o postojanju Studentske Udruge MAtematičara (kraće: SUMA) te Vas pozvati da nam se pridružite.

Dopustite mi nekoliko riječi o udruzi.

"Nedugo nakon godina rada podružnice studentskog zbora na PMF-MOa za mandatno razdoblje 2000/2002, jednoglasno je donešen zaključak da se udruga studenata što prije treba osnovati te joj tendencija mora biti upravo u pravcu zabavnog dijela studentskog života. No kako su poduzete i pionirske akcije, informacije su pokazale da bi udruga mogla oživjeti i u nekoj bližoj budućnosti postati kultno mjesto studenata na PMF-MO. Naravno to se i realiziralo na osnivačkoj sjednici, 11.12.2001. godine."

Djelatnosti udruge su: "organizacija skupova, zajedničkih aktivnosti članova Udruge, izleta, ekspedicija, stručnih i znanstveno-popularnih predavanja, sportskih susreta: međunarodna suradnja s udrugama sličnih ciljeva i interesa te posjećivanje stručnih studentskih skupova i konferencija u zemlji i inozemstvu; izdavanje glasila Udruge; organiziranje promotivnih akcija u gimnazijama i ostalim školama s ciljem informiranja učenika o studiju matematike na Matematičkom odsjeku Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu; suradnja sa studentskim i nevladinim udrugama u Republici Hrvatskoj."
(izvadak i IZVJEŠTAJA o radu SUMAe u mandatnom razdoblju 2000/2002)

U razdoblju svog postojanja SUMA je bila organizator (ili suorganizator sa SZom na PMF-MOu) mnogim akcijama i projektima, od kojih su neke: Otvoreni sat fakulteta, šahovski turniri studenata zagrebačkog sveučilišta, brucošijade, letak za brucoše, kartaški turniri "ŠTIH", ankete o afinitetima studenata za financijskom matematikom, dobrotvorno davanje krvi, Limes, malonogometni turniri "MATKA", GO (hvala Krcko i Mea!), a pomogli smo i pri odabiru najboljeg profesora 1. i 2. godine, Mirka Polonija, kojeg, čini mi se, nove generacije nažalost neće imati prilike upoznati na Linearnoj Algebri Crying or Very sad i tako dalje, i tako dalje...

Da ne duljim više, ukoliko želiš
učlaniti se možeš i ti!

(Članarina: 15 kuna bez, 20 kuna s Limesom)



Kontakt: suma@student.math.hr
tel: 01/4605-639
putem sandučića (odmah pokraj sandučića za prijavnice)
ili osobno - prostorija 102

Posjetite: student.math.hr/~suma

Radujemo se Vašem odazivu!

glasnogovornica SUMAe: Ivančica Papa



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:54 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne bi neki poceli... Ivancica je trazila i dobila odobrenje za objavu ovog poziva na Forumu, pa molim korisnike da se ne javljaju s komentarima o nepozeljnosti reklama...

Hvala! 8)
Da ne bi neki poceli... Ivancica je trazila i dobila odobrenje za objavu ovog poziva na Forumu, pa molim korisnike da se ne javljaju s komentarima o nepozeljnosti reklama...

Hvala! Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 19:43 uto, 7. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]kartaški turniri "ŠTIH",malonogometni turniri "MATKA", dobrotvorno davanje krvi[/quote]

samo zbog ovoga se isplati upisati :)
al jel to nest kosta?
Citat:
kartaški turniri "ŠTIH",malonogometni turniri "MATKA", dobrotvorno davanje krvi


samo zbog ovoga se isplati upisati Smile
al jel to nest kosta?



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:38 uto, 7. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"][quote]kartaški turniri "ŠTIH",malonogometni turniri "MATKA", dobrotvorno davanje krvi[/quote]

samo zbog ovoga se isplati upisati :)
al jel to nest kosta?[/quote]

Za ŠTIH se plati upisna kvota (bilo je, ja mislim, 10 kn po osobi) i onda se svi ti novci rasporede za prve tri nagrade + još neka nagrada.
Za MATKU vrijedi slično, ali po ekipi. A DDK je besplatno, a dobiš od njih pizzu i sokić.

Nadam se da su odgovori zadovoljavajući :-)
c2h5oh (napisa):
Citat:
kartaški turniri "ŠTIH",malonogometni turniri "MATKA", dobrotvorno davanje krvi


samo zbog ovoga se isplati upisati Smile
al jel to nest kosta?


Za ŠTIH se plati upisna kvota (bilo je, ja mislim, 10 kn po osobi) i onda se svi ti novci rasporede za prve tri nagrade + još neka nagrada.
Za MATKU vrijedi slično, ali po ekipi. A DDK je besplatno, a dobiš od njih pizzu i sokić.

Nadam se da su odgovori zadovoljavajući Smile



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 13:44 čet, 9. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"]al jel to nest kosta?[/quote]

Sad mi je palo na pamet da si možda mislio na uključenje u SUMAu.
Istina, košta, ali malo. Napisala sam to sitnim slovima. 15 kn je godišnja članarina bez Limesa, a 20 kn s Limesom.
c2h5oh (napisa):
al jel to nest kosta?


Sad mi je palo na pamet da si možda mislio na uključenje u SUMAu.
Istina, košta, ali malo. Napisala sam to sitnim slovima. 15 kn je godišnja članarina bez Limesa, a 20 kn s Limesom.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:37 sub, 11. 10. 2003    Naslov: Re: Za brucoše i brucošice (a može i ostali ;-)) Citirajte i odgovorite

[color=green][b]DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište.[/b][/color]

[b]Drage brucošice, brucoši i svi drugi, o nekim ne tako lijepim djelatnostima SUMA-e možete pročitati i ovdje:[/b]

[b] :!: link: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=514&start=0][color=red]SUMA 60000[/color][/url][/b]

[b] :!: link: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=507&start=0][color=red]Petar Bezjak - ZA ili PROTIV[/color][/url].[/b] (Ovdje možete naći i citate iz pisama sa mailing liste SUMA-e u kojima se jasno vidi stav i politika vodstva SUMA-e)

[size=18][b][color=darkred]Svoj [i]glas[/i] i doprinos protiv iskorištavanja studenata i položaja možeš dati i ti - [/color][color=red]NEUČLANJIVANJEM U SUMA-u i NEPODRŽAVANJEM SUMA-e ![/color][/b][/size]

[b][color=blue]Dobre akcije koje naprave ne mijenjaju činjenice i ne opravdavaju loše stvari koje su napravljene i politiku vodstva SUMA-e (više o tome skriva se iza gornjih linkova).

Odvojite nekoliko minuta i pročitajte što piše pod tim linkovima. Nemojte se slijepo učlanjivati u udruge prije nego se raspitate o njihovoj pravoj [i]prirodi[/i].[/color][/b]
DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište.

Drage brucošice, brucoši i svi drugi, o nekim ne tako lijepim djelatnostima SUMA-e možete pročitati i ovdje:

Exclamation link: SUMA 60000

Exclamation link: Petar Bezjak - ZA ili PROTIV. (Ovdje možete naći i citate iz pisama sa mailing liste SUMA-e u kojima se jasno vidi stav i politika vodstva SUMA-e)

Svoj glas i doprinos protiv iskorištavanja studenata i položaja možeš dati i ti - NEUČLANJIVANJEM U SUMA-u i NEPODRŽAVANJEM SUMA-e !

Dobre akcije koje naprave ne mijenjaju činjenice i ne opravdavaju loše stvari koje su napravljene i politiku vodstva SUMA-e (više o tome skriva se iza gornjih linkova).

Odvojite nekoliko minuta i pročitajte što piše pod tim linkovima. Nemojte se slijepo učlanjivati u udruge prije nego se raspitate o njihovoj pravoj prirodi.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:22 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Re: Za brucoše i brucošice (a može i ostali ;-)) Citirajte i odgovorite

[color=green][b]DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište.[/b][/color]

[b]Još jedan link na kojem možete vidjeti politiku SUMA-e:[/b]

[b] :!: link: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=645&start=0][color=red]SUMA naša svagdašnja[/color][/url][/b]
DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište.

Još jedan link na kojem možete vidjeti politiku SUMA-e:

Exclamation link: SUMA naša svagdašnja



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 1:43 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dragi kolege, ne mogu a da se ne osvrnem na ovaj pokušaj blaćenja imena naše Udruge. Činjenica jest da se prije nekog vremena digla prašina oko famoznih 60 000 kuna koje je SUMA navodno dobila na natječaju za studentske projekte. Činjenica jest da je takva odluka bila od strane SZa, ali bitna činjenica također jest i da mi te novce nismo nikada dobili, i nismo odlučivali hoćemo li ih dobiti ili ne, a kada ih nismo dobili nismo dizali preveliku prašinu.

Radu Udruge je potpuno transparentan i, po mom mišljenju (a nadam se i drugih), sasvim korektan i učinkovit.

Naravno da nekim kolegama smetaju pojedine osobe koje sjede u čelništvu Udruge i stoga žele oblatiti i samu Udrugu. Ne želim opet ulaziti u istu diskusiju, ali ako ćemo na taj način razmišljati, možemo reći da se trebate sramiti što ste građani RH, jer navodno postoji nekoliko ubojica državljana Lijepe Naše. To je apsurdan način razmišljanja. Ljudi dolaze i odlaze, ali Udruga ostaje.
Ovime što sam napisala ne želim nikoga napadati niti reći je li to istina ili nije, jer tko sam JA da im sudim.

Zato vas molim da sve pročitate što vam kolega Steelworker nudi (ako vam se bude dalo) te objektivno sagledate čitavu situaciju i sami odlučite. Ali ne metodom: on je rekao da je tako pa mu vjerujem!

Uostalom, posjetite nas, budite prisutni na događanjima koje organiziramo i sami prosudite.

S poštovanjem,
glanogovornica SUMAe
Dragi kolege, ne mogu a da se ne osvrnem na ovaj pokušaj blaćenja imena naše Udruge. Činjenica jest da se prije nekog vremena digla prašina oko famoznih 60 000 kuna koje je SUMA navodno dobila na natječaju za studentske projekte. Činjenica jest da je takva odluka bila od strane SZa, ali bitna činjenica također jest i da mi te novce nismo nikada dobili, i nismo odlučivali hoćemo li ih dobiti ili ne, a kada ih nismo dobili nismo dizali preveliku prašinu.

Radu Udruge je potpuno transparentan i, po mom mišljenju (a nadam se i drugih), sasvim korektan i učinkovit.

Naravno da nekim kolegama smetaju pojedine osobe koje sjede u čelništvu Udruge i stoga žele oblatiti i samu Udrugu. Ne želim opet ulaziti u istu diskusiju, ali ako ćemo na taj način razmišljati, možemo reći da se trebate sramiti što ste građani RH, jer navodno postoji nekoliko ubojica državljana Lijepe Naše. To je apsurdan način razmišljanja. Ljudi dolaze i odlaze, ali Udruga ostaje.
Ovime što sam napisala ne želim nikoga napadati niti reći je li to istina ili nije, jer tko sam JA da im sudim.

Zato vas molim da sve pročitate što vam kolega Steelworker nudi (ako vam se bude dalo) te objektivno sagledate čitavu situaciju i sami odlučite. Ali ne metodom: on je rekao da je tako pa mu vjerujem!

Uostalom, posjetite nas, budite prisutni na događanjima koje organiziramo i sami prosudite.

S poštovanjem,
glanogovornica SUMAe



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 1:47 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Re: Za brucoše i brucošice (a može i ostali ;-)) Citirajte i odgovorite

[color=green]A ovo pišem ja, Ivančica Papa, nevezano uz stajalište Udruge:[/color]

Dragi Steel, kakve veze ima SUMA s iskorištavanjem studenata i položaja?
A ovo pišem ja, Ivančica Papa, nevezano uz stajalište Udruge:

Dragi Steel, kakve veze ima SUMA s iskorištavanjem studenata i položaja?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:00 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b][color=green]DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište. [/color][/b]

[quote="Ivančica"]Dragi kolege, ne mogu a da se ne osvrnem na ovaj [b]pokušaj blaćenja[/b] imena naše Udruge.[/quote]
Samo sam obavijestio ljude da postoje još neke informacije i djelovanja udruge o kojima ih ti nisi obavjestila.

[quote="Ivančica"]Činjenica jest da se prije nekog vremena digla prašina oko famoznih 60 000 kuna koje je SUMA [b]navodno[/b] dobila na natječaju za studentske projekte.[/quote]Navodno? Sad ćete još nijekati kakvi su bili rezultati [i]natječaja[/i]???
[quote="Ivančica"][b]Činjenica jest da je takva odluka bila od strane SZa[/b], ali bitna činjenica također jest i da mi te novce nismo nikada dobili, i [b]nismo odlučivali hoćemo li ih dobiti ili ne[/b], a kada ih nismo dobili nismo dizali preveliku prašinu.[/quote][i]Od strane SZ-a[/i], čiji je predsjednik u to vrijeme bio tajnik SUMA-e, zaprimljene prijave na natječaj su obrađivali (stavljali u kuverte, zapečivali i pripisivali šifre) članovi SUMA-e(ste čuli za pojam - [b]sukob interesa[/b]?).
Ja sam mišljenja da je vaš tajnik dizao jako veliku prašinu i pokušavao organizirati razno razne prossvjede sa razno raznim razlozima da bi im svima na kraju zalijepio i razlog štopanja novca od strane ministarstva, jer mu je to i bio pravi razlog (da pokrije sve što je izdao bez pokrica), a studente tko šiša.

[quote="Ivančica"]Radu Udruge je potpuno transparentan i, po mom mišljenju (a nadam se i drugih), sasvim korektan i učinkovit.[/quote]Zato ste mi odmah zabranili objavljivanje pisama u kojima se vaš vrli tajnik obraća drugim SUMAšima i traži [i]odriješene ruke i brojanje mrtvih na kraju[/i].

[quote="Ivančica"]Naravno da nekim kolegama smetaju pojedine osobe koje sjede u čelništvu Udruge i stoga žele oblatiti i samu Udrugu. Ne želim opet ulaziti u istu diskusiju, ali ako ćemo na taj način razmišljati, možemo reći da se trebate sramiti što ste građani RH, jer navodno postoji nekoliko ubojica državljana Lijepe Naše. To je apsurdan način razmišljanja. Ljudi dolaze i odlaze, ali Udruga ostaje.[/quote]Ivančice, mislim da trebaš još dosta lekcija iz demagogije. Usporedba ti nije......ma neću je ni komentirat.

[quote="Ivančica"]Ovime što sam napisala [b]ne želim [/b]nikoga napadati niti [b]reći je li to istina ili nije[/b], jer tko sam JA da im sudim. [/quote]Vrlo transparentno...
[quote="Ivančica"]Zato vas molim da sve pročitate što vam kolega Steelworker nudi (ako vam se bude dalo) te objektivno sagledate čitavu situaciju i sami odlučite. [b]Ali ne metodom: on je rekao da je tako pa mu vjerujem![/b][/quote]Da ljudi pročitajte i prosudite sami. A ovo podebljano primjenite na sve, pa i na Ivančicu i PB-a.

Daljne informacije možete naći i ovdje:

:!: link: [url=http://fizika.org/stuzbor/docs][b][color=red]Arhiva dokumenata i audio zapisa na [i]fizika.org[/i] vezanih uz Proracun Studentskog zbora 2003.[/color][/b][/url]

:!: link: [url=http://www.fizika.org/stuzbor/natjecaj][b][color=red]Detaljna analiza donosenja Proracuna SZ-a za 2003. godinu by [i]fizika.org[/i][/color][/b][/url]
DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište.

Ivančica (napisa):
Dragi kolege, ne mogu a da se ne osvrnem na ovaj pokušaj blaćenja imena naše Udruge.

Samo sam obavijestio ljude da postoje još neke informacije i djelovanja udruge o kojima ih ti nisi obavjestila.

Ivančica (napisa):
Činjenica jest da se prije nekog vremena digla prašina oko famoznih 60 000 kuna koje je SUMA navodno dobila na natječaju za studentske projekte.
Navodno? Sad ćete još nijekati kakvi su bili rezultati natječaja???
Ivančica (napisa):
Činjenica jest da je takva odluka bila od strane SZa, ali bitna činjenica također jest i da mi te novce nismo nikada dobili, i nismo odlučivali hoćemo li ih dobiti ili ne, a kada ih nismo dobili nismo dizali preveliku prašinu.
Od strane SZ-a, čiji je predsjednik u to vrijeme bio tajnik SUMA-e, zaprimljene prijave na natječaj su obrađivali (stavljali u kuverte, zapečivali i pripisivali šifre) članovi SUMA-e(ste čuli za pojam - sukob interesa?).
Ja sam mišljenja da je vaš tajnik dizao jako veliku prašinu i pokušavao organizirati razno razne prossvjede sa razno raznim razlozima da bi im svima na kraju zalijepio i razlog štopanja novca od strane ministarstva, jer mu je to i bio pravi razlog (da pokrije sve što je izdao bez pokrica), a studente tko šiša.

Ivančica (napisa):
Radu Udruge je potpuno transparentan i, po mom mišljenju (a nadam se i drugih), sasvim korektan i učinkovit.
Zato ste mi odmah zabranili objavljivanje pisama u kojima se vaš vrli tajnik obraća drugim SUMAšima i traži odriješene ruke i brojanje mrtvih na kraju.

Ivančica (napisa):
Naravno da nekim kolegama smetaju pojedine osobe koje sjede u čelništvu Udruge i stoga žele oblatiti i samu Udrugu. Ne želim opet ulaziti u istu diskusiju, ali ako ćemo na taj način razmišljati, možemo reći da se trebate sramiti što ste građani RH, jer navodno postoji nekoliko ubojica državljana Lijepe Naše. To je apsurdan način razmišljanja. Ljudi dolaze i odlaze, ali Udruga ostaje.
Ivančice, mislim da trebaš još dosta lekcija iz demagogije. Usporedba ti nije......ma neću je ni komentirat.

Ivančica (napisa):
Ovime što sam napisala ne želim nikoga napadati niti reći je li to istina ili nije, jer tko sam JA da im sudim.
Vrlo transparentno...
Ivančica (napisa):
Zato vas molim da sve pročitate što vam kolega Steelworker nudi (ako vam se bude dalo) te objektivno sagledate čitavu situaciju i sami odlučite. Ali ne metodom: on je rekao da je tako pa mu vjerujem!
Da ljudi pročitajte i prosudite sami. A ovo podebljano primjenite na sve, pa i na Ivančicu i PB-a.

Daljne informacije možete naći i ovdje:

Exclamation link: Arhiva dokumenata i audio zapisa na fizika.org vezanih uz Proracun Studentskog zbora 2003.

Exclamation link: Detaljna analiza donosenja Proracuna SZ-a za 2003. godinu by fizika.org



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 14:03 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne želim ulaziti u dublju raspravu jer vidim da se opet moje riječi izokreću kako vam milo i drago. Stoga ću se samo još ovaj put osvrnuti na tvoje riječi, Steel.

Ono navodno, nije značilo ono kako si ti to prikazao, nego upravo je značenje bilo da te novce [b]NISMO[/b] dobili, bez obzira jesu li takvi rezultati natječaj bili ili ne.


Što se tiče zabrane objavljivanja pisama... postoji Malo Vijeće Udruge koje je tu da donosi takve odluke. U SUMAi postoji jedno pravilo: prije nego što ideš nešto napraviti, pitaš Malo Vijeće, sazove se sjednica i o tome se odluči. Zapisnici sjednica su na stranicama Udruge i svi ih mogu pročitati. Ali mailing lista je interno glasilo udruge, dakle, služi za komuniciranje članova Udruge, a nikako za iznošenje informacija prema van, ma kakve one bile. I tu je bila tvoja greška!
Pravila postoje, samo ih se treba pridržavati :wink:

Najčešće pokušavam neke stvari objasniti preko usporedbi, malih pričica ili slično. Naime, taj način primjenjujem i na instrukcijama kod djece raznih dobi. I iskustvo mi je pokazalo da je to vrlo učinkovit način objašnjavanja, jer djeca lakše pamte koristeći se asocijacijama. Lakše je pamtiti pojmove koji se mogu vizualno predočiti pa to primjeniti na apstraktno nego naštrebati apstraktna pravila pa sve pomiješati. Ukoliko ne razumiješ taj jednostavan jezik, obrati mi se osobno pa ću ti objasniti jezikom odraslih.

[quote="Steelworker"]Da ljudi pročitajte i prosudite sami. A ovo podebljano primjenite na sve, pa i na Ivančicu i PB-a. [/quote]

Uistinu i ja vam to savjetujem. A to je moj savjet svima vama i u drugim situacijama u životu. Ukoliko trebate donijeti sud o nekomu ili nečemu, upoznajte se sa svim informacijama, podacima, i onda sagledajte sliku u globalu te donesite odluku. Jer jedino na taj način možete donijeti ispravnu odluku.

A tebe, Steelworkeru, molim lijepo da staviš još pokoji link, neka ljudi imaju na jednom mjestu sve informacije.

Unaprijed hvala!
Ne želim ulaziti u dublju raspravu jer vidim da se opet moje riječi izokreću kako vam milo i drago. Stoga ću se samo još ovaj put osvrnuti na tvoje riječi, Steel.

Ono navodno, nije značilo ono kako si ti to prikazao, nego upravo je značenje bilo da te novce NISMO dobili, bez obzira jesu li takvi rezultati natječaj bili ili ne.


Što se tiče zabrane objavljivanja pisama... postoji Malo Vijeće Udruge koje je tu da donosi takve odluke. U SUMAi postoji jedno pravilo: prije nego što ideš nešto napraviti, pitaš Malo Vijeće, sazove se sjednica i o tome se odluči. Zapisnici sjednica su na stranicama Udruge i svi ih mogu pročitati. Ali mailing lista je interno glasilo udruge, dakle, služi za komuniciranje članova Udruge, a nikako za iznošenje informacija prema van, ma kakve one bile. I tu je bila tvoja greška!
Pravila postoje, samo ih se treba pridržavati Wink

Najčešće pokušavam neke stvari objasniti preko usporedbi, malih pričica ili slično. Naime, taj način primjenjujem i na instrukcijama kod djece raznih dobi. I iskustvo mi je pokazalo da je to vrlo učinkovit način objašnjavanja, jer djeca lakše pamte koristeći se asocijacijama. Lakše je pamtiti pojmove koji se mogu vizualno predočiti pa to primjeniti na apstraktno nego naštrebati apstraktna pravila pa sve pomiješati. Ukoliko ne razumiješ taj jednostavan jezik, obrati mi se osobno pa ću ti objasniti jezikom odraslih.

Steelworker (napisa):
Da ljudi pročitajte i prosudite sami. A ovo podebljano primjenite na sve, pa i na Ivančicu i PB-a.


Uistinu i ja vam to savjetujem. A to je moj savjet svima vama i u drugim situacijama u životu. Ukoliko trebate donijeti sud o nekomu ili nečemu, upoznajte se sa svim informacijama, podacima, i onda sagledajte sliku u globalu te donesite odluku. Jer jedino na taj način možete donijeti ispravnu odluku.

A tebe, Steelworkeru, molim lijepo da staviš još pokoji link, neka ljudi imaju na jednom mjestu sve informacije.

Unaprijed hvala!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 14:10 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

I još samo jednu stvar zaboravih napomenuti:

Steelworkeru, očito je da nemaš nekih prevelikih zamjerki prema samoj Udruzi nego prema određenim osobama vezanim uz nju. Stoga ti je moj savjet: obrati se osobno toj osobi sa svim svojim kritikama i negodovanjem jer (opet usporedba) ako sumnjaš da je jedno stablo u voćnjaku nerazvijeno, ne moraš uništiti cijeli voćnjak. Možda je baš na tom mjestu Hartmanov čvor i podzemni tok vode :wink:
Ostala stabla (pa i ono tik uz to bolesno) mogu ti donijeti cijelo bogatstvo plodova!
I još samo jednu stvar zaboravih napomenuti:

Steelworkeru, očito je da nemaš nekih prevelikih zamjerki prema samoj Udruzi nego prema određenim osobama vezanim uz nju. Stoga ti je moj savjet: obrati se osobno toj osobi sa svim svojim kritikama i negodovanjem jer (opet usporedba) ako sumnjaš da je jedno stablo u voćnjaku nerazvijeno, ne moraš uništiti cijeli voćnjak. Možda je baš na tom mjestu Hartmanov čvor i podzemni tok vode Wink
Ostala stabla (pa i ono tik uz to bolesno) mogu ti donijeti cijelo bogatstvo plodova!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:53 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic? Mislim da su brucosi dobili sasvim dovoljno informacija da sami prosude o svemu. Nema smisla ponovo pokretati stare rasprave.
Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic? Mislim da su brucosi dobili sasvim dovoljno informacija da sami prosude o svemu. Nema smisla ponovo pokretati stare rasprave.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 15:37 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic? Mislim da su brucosi dobili sasvim dovoljno informacija da sami prosude o svemu. Nema smisla ponovo pokretati stare rasprave.[/quote]

U potpunosti se slažem!!!
krcko (napisa):
Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic? Mislim da su brucosi dobili sasvim dovoljno informacija da sami prosude o svemu. Nema smisla ponovo pokretati stare rasprave.


U potpunosti se slažem!!!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:41 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=green][b]DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište.[/b][/color]

[quote="Ivančica"]Što se tiče zabrane objavljivanja pisama...[i]izrezano, piše vam gore[/i]...I tu je bila tvoja greška![/quote]Yeah right! Moja [i]greška[/i] (po vama greška) je bila da sam objavio ljudima što i kako zapravo radi čelništvo SUMA-e i kako se obračunava sa onima koji se usude misliti drukčije.

[quote="Ivančica"]Najčešće pokušavam neke stvari objasniti preko usporedbi, malih pričica ili slično. Naime, taj način primjenjujem i na instrukcijama kod djece raznih dobi...[i]izrezano, piše vam gore[/i][/quote]Sam ti vrijeđaj i maži oči... Evo jedna prispodoba za malu djecu (sa sličnom fabulom kao i tvoja, ali sa pravom vezom i smislom):
-----------------------------------------------------
[quote="Ivančica"]Ono navodno, nije značilo ono kako si ti to prikazao, nego upravo je značenje bilo da te novce [b]NISMO[/b] dobili, bez obzira jesu li takvi rezultati natječaj bili ili ne.[/quote]Naći netko pokuša nekoga ubiti, ali ga policija u zadnji čas sprijeći i onda se on brani "Činjenica je da ja nikog nisam ubio, bez obzira na to što sam pokušavao napraviti.". I tu je sve OK?
-----------------------------------------------------
[quote="Ivančica"]A tebe, Steelworkeru, molim lijepo da staviš još pokoji link, neka ljudi imaju na jednom mjestu sve informacije.[/quote]Pa iz SMS-a koju si mi poslala sam zaključio upravo suprotno...

[color=green][b]Sad ja kao admin 8) :[/b][/color]
[quote="Krcko"]Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic? Mislim da su brucosi dobili sasvim dovoljno informacija da sami prosude o svemu. Nema smisla ponovo pokretati stare rasprave.[/quote]Ja ću to prepustiti adminu #1 kad sam tu osobno upleten. Al mislim, slažem se s tobom Krcko. Meni se ne da opet prepucavati s Ivančicom.

[b][color=green]Pa opet moje osobno:[/color][/b]

Ali ja (individua Robert Šorn) ću opet reagirati i opet ću iznjeti sve [i]stare[/i] argumente (ili barem dati link na ove linkove) kad se počnu reklamirati kao anđeli i sveci neupućenim brucošima.
DISCLAIMER: Ovaj post i tvrdnje iznesene u njemu nemaju veze sa mojoj funkcijom admina na ovom forumu, te nisu službeno stajalište Foruma@DeGiorgi, već moje osobno stajalište.

Ivančica (napisa):
Što se tiče zabrane objavljivanja pisama...izrezano, piše vam gore...I tu je bila tvoja greška!
Yeah right! Moja greška (po vama greška) je bila da sam objavio ljudima što i kako zapravo radi čelništvo SUMA-e i kako se obračunava sa onima koji se usude misliti drukčije.

Ivančica (napisa):
Najčešće pokušavam neke stvari objasniti preko usporedbi, malih pričica ili slično. Naime, taj način primjenjujem i na instrukcijama kod djece raznih dobi...izrezano, piše vam gore
Sam ti vrijeđaj i maži oči... Evo jedna prispodoba za malu djecu (sa sličnom fabulom kao i tvoja, ali sa pravom vezom i smislom):
-----------------------------------------------------
Ivančica (napisa):
Ono navodno, nije značilo ono kako si ti to prikazao, nego upravo je značenje bilo da te novce NISMO dobili, bez obzira jesu li takvi rezultati natječaj bili ili ne.
Naći netko pokuša nekoga ubiti, ali ga policija u zadnji čas sprijeći i onda se on brani "Činjenica je da ja nikog nisam ubio, bez obzira na to što sam pokušavao napraviti.". I tu je sve OK?
-----------------------------------------------------
Ivančica (napisa):
A tebe, Steelworkeru, molim lijepo da staviš još pokoji link, neka ljudi imaju na jednom mjestu sve informacije.
Pa iz SMS-a koju si mi poslala sam zaključio upravo suprotno...

Sad ja kao admin Cool :
Krcko (napisa):
Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic? Mislim da su brucosi dobili sasvim dovoljno informacija da sami prosude o svemu. Nema smisla ponovo pokretati stare rasprave.
Ja ću to prepustiti adminu #1 kad sam tu osobno upleten. Al mislim, slažem se s tobom Krcko. Meni se ne da opet prepucavati s Ivančicom.

Pa opet moje osobno:

Ali ja (individua Robert Šorn) ću opet reagirati i opet ću iznjeti sve stare argumente (ili barem dati link na ove linkove) kad se počnu reklamirati kao anđeli i sveci neupućenim brucošima.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 19:27 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joooj, meni skoci tlak cim se sjetim svega ovoga. I uvijek se zapitam: reagirati ili ne. Nekako kad gledam unatrag, mislim da sam se trebala ostrije postaviti kada je ova tematika bila aktualna.

Al eto, dajem potporu Steelu, javno, da ne ostane sve na tihom mailu potpore. Da ne ispadne da on uvijek sve mora sam i mislim da se previse svada.
Joooj, meni skoci tlak cim se sjetim svega ovoga. I uvijek se zapitam: reagirati ili ne. Nekako kad gledam unatrag, mislim da sam se trebala ostrije postaviti kada je ova tematika bila aktualna.

Al eto, dajem potporu Steelu, javno, da ne ostane sve na tihom mailu potpore. Da ne ispadne da on uvijek sve mora sam i mislim da se previse svada.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 19:29 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispravak: ne mislim da se previse svada. Moram se ispraviti, vec ce Steel pomislit da mi nije simpatican. :wink:
Ispravak: ne mislim da se previse svada. Moram se ispraviti, vec ce Steel pomislit da mi nije simpatican. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:54 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uf, sto ste bili marljivi dok me nije bilo... :roll:

[quote="krcko"]Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic?[/quote]

Bilo bi dobro. :) U prvi mah, htjedoh pitati Ivancicu (ipak je njen topic), ali posto se ona izjasnila odmah iza... :D

Daklem, brucosi i svi ostali zainteresirani, linkovi su tu, pa procijenite sami. 8) Ako imate sto za pitati, lako cete otvoriti novi topic, ali [b]necu tolerirati neargumentirane napade niti na jednu stranu![/b] :x Molim takodjer da nitko ne zapocinje prezvakavanje starih argumenata...

Hvala! 8)

P.S. Primijetih tendenciju da se zagadi i topic "[i]Brucosijada[/i]". Nemojte. Tamo se prica o brucosijadi u organizaciji SUMAe. Kome se ne svidja, moze organizirati svoju brucosijadu, ali nema potrebe potencijalno konstruktivnu raspravu pretvarati u antiSUMAski rat... Thanx again! :)
Uf, sto ste bili marljivi dok me nije bilo... Rolling Eyes

krcko (napisa):
Kako bi bilo da admin zalocka ovaj topic?


Bilo bi dobro. Smile U prvi mah, htjedoh pitati Ivancicu (ipak je njen topic), ali posto se ona izjasnila odmah iza... Very Happy

Daklem, brucosi i svi ostali zainteresirani, linkovi su tu, pa procijenite sami. Cool Ako imate sto za pitati, lako cete otvoriti novi topic, ali necu tolerirati neargumentirane napade niti na jednu stranu! Mad Molim takodjer da nitko ne zapocinje prezvakavanje starih argumenata...

Hvala! Cool

P.S. Primijetih tendenciju da se zagadi i topic "Brucosijada". Nemojte. Tamo se prica o brucosijadi u organizaciji SUMAe. Kome se ne svidja, moze organizirati svoju brucosijadu, ali nema potrebe potencijalno konstruktivnu raspravu pretvarati u antiSUMAski rat... Thanx again! Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan