Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

EM1: prvi kolokvij 06/07 (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:06 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma NHF, kuzim da je napeto cekati rezultate. Stvar je u tome da u ovom tjednu paralelno s kolokvijima idu i pismeni ispiti. Oni imaju prioritet za ispravljanje jer odmah u nastavku slijede usmeni. Plus sto kolokvije ispavljamo po zadacima, a kako ih na EM ne razdvajamo moraju procirkulirati sva cetiri asistenta. Rezultate mozete ocekivati tokom iduceg tjedna, sumnjam da ce biti vec u ponedjeljak.
Ma NHF, kuzim da je napeto cekati rezultate. Stvar je u tome da u ovom tjednu paralelno s kolokvijima idu i pismeni ispiti. Oni imaju prioritet za ispravljanje jer odmah u nastavku slijede usmeni. Plus sto kolokvije ispavljamo po zadacima, a kako ih na EM ne razdvajamo moraju procirkulirati sva cetiri asistenta. Rezultate mozete ocekivati tokom iduceg tjedna, sumnjam da ce biti vec u ponedjeljak.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 22:17 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dali može jedno pitanje glede ispravljanja kolokvija?
Dali se to ispravlja tipa točan odgovor 4 boda, a netočan 0 ili se gleda i nekakav postupak pa se može dobiti 1,2 ili 3 boda na zadatku?
Dali može jedno pitanje glede ispravljanja kolokvija?
Dali se to ispravlja tipa točan odgovor 4 boda, a netočan 0 ili se gleda i nekakav postupak pa se može dobiti 1,2 ili 3 boda na zadatku?


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:23 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispravlja se detaljno i boduje se postupak. Nije "sve ili nista", moguce je dobiti bilo koji cijeli broj od 0 do maksimuma za taj zadatak.

Btw, kako vam se cini kolokvij? U odnosu na lanjski imali smo veci broj zadataka koji su trebali biti nesto laksi, odn. brze rjesivi. Jel vam to draze ili ono staro? Nemojte usporedjivati tezinu zadataka jer se lanjski [b]uvijek[/b] cini laksim, pitam samo za "formu" kolokvija :)
Ispravlja se detaljno i boduje se postupak. Nije "sve ili nista", moguce je dobiti bilo koji cijeli broj od 0 do maksimuma za taj zadatak.

Btw, kako vam se cini kolokvij? U odnosu na lanjski imali smo veci broj zadataka koji su trebali biti nesto laksi, odn. brze rjesivi. Jel vam to draze ili ono staro? Nemojte usporedjivati tezinu zadataka jer se lanjski uvijek cini laksim, pitam samo za "formu" kolokvija Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 22:29 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se osobno kolokvij činio prilično lagan, za nekoga koji je dovoljno učio mislim da ni jedan zadatak nije bio prepreka. Iako je bilo 12 zadataka, svi su se brzo rješavali, što mi je osobno bolje nego provesti 30+ minuta na jednome zadatku.
Meni se osobno kolokvij činio prilično lagan, za nekoga koji je dovoljno učio mislim da ni jedan zadatak nije bio prepreka. Iako je bilo 12 zadataka, svi su se brzo rješavali, što mi je osobno bolje nego provesti 30+ minuta na jednome zadatku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:31 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mislim da je ovako OK. Raznolikiji su zadaci pa je veća šansa da ćemo nešto i znati. :)
Ja mislim da je ovako OK. Raznolikiji su zadaci pa je veća šansa da ćemo nešto i znati. Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:45 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naši asistenti su najbolji, izvršavaju sve svoje obveze na vrijeme, stalno su na forumu (čitaj: uvijek su dostupni) i zato molim- ni riječ protiv njih! Sigurna sam da će se potruditi jer je i njima u interesu da što prije isprave te kolokvije.
P.S. Dragi asistenti, super ste, nadam se da vas dobro plaćaju!!!
:wink:
Naši asistenti su najbolji, izvršavaju sve svoje obveze na vrijeme, stalno su na forumu (čitaj: uvijek su dostupni) i zato molim- ni riječ protiv njih! Sigurna sam da će se potruditi jer je i njima u interesu da što prije isprave te kolokvije.
P.S. Dragi asistenti, super ste, nadam se da vas dobro plaćaju!!!
Wink


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:58 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa i nije da je nesto puno povecan broj zadataka. prosla godina je imala pod a, b, (c), pa dodje na isto. :lol:

kad je vec asistent tu.. da nesto pitam... da li mi vas (sve asistente) trebamo oslovljavati s profesore? mislim, vi niste profesori (ne kazem da ste manje vrijedni, da ne bude zabune, divim vam se, naravno), ali...

nadam se da se nitko ne ljuti zbog (neumjesnog) pitanja :oops:

[color=blue]Mod edit: pitanje je izazvalo nepotreban flame nekoliko gostiju koji je nježno uklonjen iz topica.[/color]
pa i nije da je nesto puno povecan broj zadataka. prosla godina je imala pod a, b, (c), pa dodje na isto. Laughing

kad je vec asistent tu.. da nesto pitam... da li mi vas (sve asistente) trebamo oslovljavati s profesore? mislim, vi niste profesori (ne kazem da ste manje vrijedni, da ne bude zabune, divim vam se, naravno), ali...

nadam se da se nitko ne ljuti zbog (neumjesnog) pitanja Embarassed

Mod edit: pitanje je izazvalo nepotreban flame nekoliko gostiju koji je nježno uklonjen iz topica.


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 22:58 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
P.S. Dragi asistenti, super ste, nadam se da vas dobro plaćaju!!!
:wink:[/quote]

zato su i štrajkali?

ah, a baš sam htjela vidjet kolokvij, kad ga nema :roll: pa da i ja dam jedno "stručno mišljenje"
Anonymous (napisa):

P.S. Dragi asistenti, super ste, nadam se da vas dobro plaćaju!!!
Wink


zato su i štrajkali?

ah, a baš sam htjela vidjet kolokvij, kad ga nema Rolling Eyes pa da i ja dam jedno "stručno mišljenje"



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 2:51 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT: : Jel bi se mogli svi vi gosti registrirati, tako da se mi slučajni prolaznici ne mučimo s "tko je kome šta rekao"? :D

On Topic: Mislim da je dekan na uvodnom predavanju rekao da ih oslovljavamo s [i]profesore[/i], a oni nas s [i]kolega/kolegice[/i].
Off-topic : Jel bi se mogli svi vi gosti registrirati, tako da se mi slučajni prolaznici ne mučimo s "tko je kome šta rekao"? Very Happy

On Topic: Mislim da je dekan na uvodnom predavanju rekao da ih oslovljavamo s profesore, a oni nas s kolega/kolegice.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:30 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]ah, a baš sam htjela vidjet kolokvij, kad ga nema :roll: pa da i ja dam jedno "stručno mišljenje"[/quote]

[url=http://web.math.hr/nastava/em/kolokviji.html]Evo[/url] mladac, cekamo ekspertizu...

@oslovljavanje: sasvim je u redu obracati se asistentima s "kolega". Lijepo je profesore tako i oslovljavati.

@Spectre: nakon manje moderatorske operacije ne moras vise brinuti koji je gost sta rekao :wink:
mladac (napisa):
ah, a baš sam htjela vidjet kolokvij, kad ga nema Rolling Eyes pa da i ja dam jedno "stručno mišljenje"


Evo mladac, cekamo ekspertizu...

@oslovljavanje: sasvim je u redu obracati se asistentima s "kolega". Lijepo je profesore tako i oslovljavati.

@Spectre: nakon manje moderatorske operacije ne moras vise brinuti koji je gost sta rekao Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 16:26 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

što se tiče našeg prvog i njihova prva 3 zadatka mislim da su skoro pa identični samo što više nije a,b,c nego 1,2,3
mi nismo imali trogonometriju što je nekim mrzak dio :P

zapravo mislim da osim što su oni imali 12 zadataka a mi 10 (brojala sam a,b,c...) meni izgledaju isto tj onaj ko je dobro prošao kroz lanjski malo problema, a o težini ne bi pričala jer meni su grupe koje ja na svom kolokviju nemam 100 puta lakše :rotfl3: od moje tak da tu nisam ekspert :bis:
što se tiče našeg prvog i njihova prva 3 zadatka mislim da su skoro pa identični samo što više nije a,b,c nego 1,2,3
mi nismo imali trogonometriju što je nekim mrzak dio Razz

zapravo mislim da osim što su oni imali 12 zadataka a mi 10 (brojala sam a,b,c...) meni izgledaju isto tj onaj ko je dobro prošao kroz lanjski malo problema, a o težini ne bi pričala jer meni su grupe koje ja na svom kolokviju nemam 100 puta lakše Rolling on the Floor, Laughing od moje tak da tu nisam ekspert Bis, bis!



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 18:21 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je kolokvij bio baš okej. Mislim da su oni koji su bili na vježbama i koji nisu samo prepisivali s ploče nego su neš i sami radili, trebali rješiti bar 70% kolokvija.
meni je kolokvij bio baš okej. Mislim da su oni koji su bili na vježbama i koji nisu samo prepisivali s ploče nego su neš i sami radili, trebali rješiti bar 70% kolokvija.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 20:51 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT:
[quote="Spectre"] Jel bi se mogli svi vi gosti registrirati, tako da se mi slučajni prolaznici ne mučimo s "tko je kome šta rekao"?[/quote]
Od kada ja to vec govorim[url=http://web.math.hr/~mdoko/forum/obavijest_gostima.html]...[/url] :roll:
Off-topic
Spectre (napisa):
Jel bi se mogli svi vi gosti registrirati, tako da se mi slučajni prolaznici ne mučimo s "tko je kome šta rekao"?

Od kada ja to vec govorim... Rolling Eyes



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 21:12 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda, vidjet ćemo. :twisted:
Možda, vidjet ćemo. Twisted Evil


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:34 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Možda, vidjet ćemo. :twisted:[/quote]

[color=darkred]Pa, vjerujem da od sada vise necemo citati anonimne postove niti na Elementarnoj (by popular request).[/color] 8)
Anonymous (napisa):
Možda, vidjet ćemo. Twisted Evil


Pa, vjerujem da od sada vise necemo citati anonimne postove niti na Elementarnoj (by popular request). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chvarak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2006. (14:12:04)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 14:19 sri, 6. 12. 2006    Naslov: !!!! Citirajte i odgovorite

da li se moze uopce ocekivat da ce rezultati bit do kraja ovog tjedna??? :evil: :twisted: :evil: :twisted:
da li se moze uopce ocekivat da ce rezultati bit do kraja ovog tjedna??? Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 14:45 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Re: !!!! Citirajte i odgovorite

[quote="Chvarak"]da li se moze uopce ocekivat da ce rezultati bit do kraja ovog tjedna??? [/quote]

Moze.
Chvarak (napisa):
da li se moze uopce ocekivat da ce rezultati bit do kraja ovog tjedna???


Moze.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 16:08 sri, 6. 12. 2006    Naslov: zalbe Citirajte i odgovorite

:roll: [b][i][color=indigo][/color] a,kad ce biti zalbe?
[/i][/b]
Rolling Eyes a,kad ce biti zalbe?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 17:23 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Re: zalbe Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"][b][i][color=indigo][/color] a,kad ce biti zalbe?
[/i][/b][/quote]

U ponedjeljak, vjerojatno u 12.
pinkgirl (napisa):
a,kad ce biti zalbe?


U ponedjeljak, vjerojatno u 12.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:32 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati kolokvija objavljeni su na oglasnoj ploci i [url=http://web.math.hr/nastava/em/em1/06em1kol1rez.html]ovdje[/url]. Sorry zbog dugog cekanja.
Rezultati kolokvija objavljeni su na oglasnoj ploci i ovdje. Sorry zbog dugog cekanja.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan