Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Problem s Operom

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:54 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Problem s Operom Citirajte i odgovorite

Ja ovako više ne mogu....
Kad sam instaliro Operu (7.2) i uvidjeo ovaj problem, mislio sam si, šta ću gnjavit vsegu, ima on valjda pametnijeg posla. Tada je on meni nekaj napomenuo da njemu na operi nema problema s forumom pa sam si mislio da je možda problem u mojoj operi, no i dalje ne vidim u čemu bi problem bio kod mene.
Bez obzira, upravo zato što bi problem mogao biti u mene, otvaram topik, umjesto da šaljem vsegi PM.
Dakle, kada imam neki topik od recimo 5 stranica, ja bez obzira na koju stranicu kliknem on meni otvori prvu, dok od te prve mogu mirno otvorit petu. Također ne radi onaj gumbić "odi na prvi nepročitani post" (isto baca na početak prve stranice, bez obzira koliko stranica/postova bilo).
Vsego (or anyone), what's up with that?
Ja ovako više ne mogu....
Kad sam instaliro Operu (7.2) i uvidjeo ovaj problem, mislio sam si, šta ću gnjavit vsegu, ima on valjda pametnijeg posla. Tada je on meni nekaj napomenuo da njemu na operi nema problema s forumom pa sam si mislio da je možda problem u mojoj operi, no i dalje ne vidim u čemu bi problem bio kod mene.
Bez obzira, upravo zato što bi problem mogao biti u mene, otvaram topik, umjesto da šaljem vsegi PM.
Dakle, kada imam neki topik od recimo 5 stranica, ja bez obzira na koju stranicu kliknem on meni otvori prvu, dok od te prve mogu mirno otvorit petu. Također ne radi onaj gumbić "odi na prvi nepročitani post" (isto baca na početak prve stranice, bez obzira koliko stranica/postova bilo).
Vsego (or anyone), what's up with that?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:18 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eh, da si odmah rekao... :)

Simple! Ti koristis Classic style. :) To slucajno znam jer si jednom trazio da se zamijene mjesta gumbima "Submit" i "Preview", pa sam ti preporucio "Classic". :)

E, vidis: Classic ima definiran onClick event za celiju u kojoj se nalazi naziv topica. Tako klik bilo gdje u celiji vodi na prvu stranicu topica. 8)

E, sad, Mozilla - kad kliknes na link - fino reagira na to i ne salje klik celiji. Opera se tu ocito zeznula... 8)

[quote="C'Tebo"]Također ne radi onaj gumbić "odi na prvi nepročitani post"[/quote]

Koji je to gumbic? :shock:
Eh, da si odmah rekao... Smile

Simple! Ti koristis Classic style. Smile To slucajno znam jer si jednom trazio da se zamijene mjesta gumbima "Submit" i "Preview", pa sam ti preporucio "Classic". Smile

E, vidis: Classic ima definiran onClick event za celiju u kojoj se nalazi naziv topica. Tako klik bilo gdje u celiji vodi na prvu stranicu topica. Cool

E, sad, Mozilla - kad kliknes na link - fino reagira na to i ne salje klik celiji. Opera se tu ocito zeznula... Cool

C'Tebo (napisa):
Također ne radi onaj gumbić "odi na prvi nepročitani post"


Koji je to gumbic? Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:29 sri, 15. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jeeee sad radi normalno :)
Očito opera ima još problema... al' nema veze....



"Odi na prvi nepročitani post" je onaj gumbić koji ti se stvori lijevo od naslova topika kada ima novih postova u odnosu na tren kada si zadnji put bio na forumu.
Valjda kontaš na kaj mislim, al' svejedno radi na ovom sub-silveru i tak mi je dobro :D[/quote]
Jeeee sad radi normalno Smile
Očito opera ima još problema... al' nema veze....



"Odi na prvi nepročitani post" je onaj gumbić koji ti se stvori lijevo od naslova topika kada ima novih postova u odnosu na tren kada si zadnji put bio na forumu.
Valjda kontaš na kaj mislim, al' svejedno radi na ovom sub-silveru i tak mi je dobro Very Happy[/quote]



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:59 sri, 15. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]"Odi na prvi nepročitani post" je onaj gumbić koji ti se stvori lijevo od naslova topika kada ima novih postova u odnosu na tren kada si zadnji put bio na forumu.
Valjda kontaš na kaj mislim, al' svejedno radi na ovom sub-silveru i tak mi je dobro :D[/quote]

Ah, to... :D Nisam vidio kad sam ti replyao jer su mi svi postovi bili procitani... 8)

Da, to je isto na TDu koji ima onClick... ;)

Nije li bolje promijeniti browser nego style? :twisted:
C'Tebo (napisa):
"Odi na prvi nepročitani post" je onaj gumbić koji ti se stvori lijevo od naslova topika kada ima novih postova u odnosu na tren kada si zadnji put bio na forumu.
Valjda kontaš na kaj mislim, al' svejedno radi na ovom sub-silveru i tak mi je dobro Very Happy


Ah, to... Very Happy Nisam vidio kad sam ti replyao jer su mi svi postovi bili procitani... Cool

Da, to je isto na TDu koji ima onClick... Wink

Nije li bolje promijeniti browser nego style? Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:50 sri, 15. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nije li bolje promijeniti browser nego style? :twisted:[/quote]
Mozillu neću, IE oću još manje.
Lakše je style :P
vsego (napisa):
Nije li bolje promijeniti browser nego style? Twisted Evil

Mozillu neću, IE oću još manje.
Lakše je style Razz



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan