Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

vrijeme kolokvija

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dizzy
Gost





PostPostano: 10:13 sub, 18. 10. 2003    Naslov: vrijeme kolokvija Citirajte i odgovorite

Ako bi netko bio toliko dobar da napiše raspored kolokvija za 1. godinu... :?:
Ako bi netko bio toliko dobar da napiše raspored kolokvija za 1. godinu... Question


[Vrh]
ketz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (01:12:03)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: a thousand kisses deep

PostPostano: 12:50 sub, 18. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima jedan cudesan izum. neki ga zovu i oglasna ploca.
ima jedan cudesan izum. neki ga zovu i oglasna ploca.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 14:38 sub, 18. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]ma jedan cudesan izum. neki ga zovu i oglasna ploca.[/quote]

svaka cast :)
Citat:
ma jedan cudesan izum. neki ga zovu i oglasna ploca.


svaka cast Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:34 ned, 19. 10. 2003    Naslov: Re: vrijeme kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="dizzy"]Ako bi netko bio toliko dobar da napiše raspored kolokvija za 1. godinu... :?:[/quote]

[b]MA1[/b]
21.11.03. petak
19.12.03. petak
26.01.04. ponedjeljak

[b]LA1[/b]
17.11.03. ponedjeljak
15.12.03. ponedjeljak
02.02.04. ponedjeljak

[b]EM1[/b]
01.12.03. ponedjeljak
23.01.04. petak

[b]UUR[/b]
24.11.03. ponedjeljak
19.01.04. ponedjeljak


napomena: kolokviji su vam u terminima koji su u rasporedu predvidjeni za kolokvije
dakle, ponedjeljak 08-10 i petak 16-18
no, LA1 02.02.04. ponedjeljak vam vjerojatno nece biti tada, vec popodne (nama je tako bilo, da je LA zadnji kolokvij, nakon sto prestanu predavanja i mislim da je bilo od 14-16 ili tako nekako...) ofkors, nemojte me drzati za rijec, no to nije nemoguca verzija

(zapravo, samo sam popisala termine (datume) kolokvija, nisam gledala (niti skuzila) jel pisu i vremenski termini.... tako dao ovu opasku o terminu zadnjeg kolokvija iz LA uzmite sa rezervom :o)

btw, [b]vazna napomena[/b]
ucite za kolokvije, iditi na njih i zbilja se potrudite rijesiti ih sto bolje
1. mozete se osloboditi pismenog (ja sam sve zivo s prve godine kolokvirala, osim fizike i sad mi je blago bed da mi fizika bude prvi pismeni u zivotu :mrgreen: )
2. vidjet cete gdje imate rupe u gradivu, i u slucaju da ne prodjete sa kolokvijem (dakle, oslobodite se pismenog dijela ispita) ili niste zadovoljni ocjenom (koju se generalno, uvijek moze podci i za par ocjena na usmenom) bar cete vidjeti na cemu trebate dodatno raditi

dakle, u svakom slucaju: idite na kolokvije i nastojte kolokvirati (dakle, osloboditi se pismenog putem kolokvija)
da ne govorim da takvo oslobodjenje vrijedi za [b]dva[/b] izlaska na usmeni, dok jedan pismeni koji ste prosli vrijedi [b]samo[/b] za jedan usmeni

kolokviji su genijalna stvar, i meni je zhao sto ih na drugoj godini nema vise.... :(

ehda, dodatak:
zadatci su na kolokvijima vro cesto daleko laksi nego na pismenom (jer cilj je da ljudi prodju, a i veci tim ljudi sastavlja zadatke, za razliku od pismenog gdje samo jedna osoba sastavlja zadatke.... i ista ih ispravlja... )
u svakom slucaju, smatram kolokvije laksima nego sto su pismeni (gledajuci stare rokove)
dizzy (napisa):
Ako bi netko bio toliko dobar da napiše raspored kolokvija za 1. godinu... Question


MA1
21.11.03. petak
19.12.03. petak
26.01.04. ponedjeljak

LA1
17.11.03. ponedjeljak
15.12.03. ponedjeljak
02.02.04. ponedjeljak

EM1
01.12.03. ponedjeljak
23.01.04. petak

UUR
24.11.03. ponedjeljak
19.01.04. ponedjeljak


napomena: kolokviji su vam u terminima koji su u rasporedu predvidjeni za kolokvije
dakle, ponedjeljak 08-10 i petak 16-18
no, LA1 02.02.04. ponedjeljak vam vjerojatno nece biti tada, vec popodne (nama je tako bilo, da je LA zadnji kolokvij, nakon sto prestanu predavanja i mislim da je bilo od 14-16 ili tako nekako...) ofkors, nemojte me drzati za rijec, no to nije nemoguca verzija

(zapravo, samo sam popisala termine (datume) kolokvija, nisam gledala (niti skuzila) jel pisu i vremenski termini.... tako dao ovu opasku o terminu zadnjeg kolokvija iz LA uzmite sa rezervom Big nose

btw, vazna napomena
ucite za kolokvije, iditi na njih i zbilja se potrudite rijesiti ih sto bolje
1. mozete se osloboditi pismenog (ja sam sve zivo s prve godine kolokvirala, osim fizike i sad mi je blago bed da mi fizika bude prvi pismeni u zivotu Mr. Green )
2. vidjet cete gdje imate rupe u gradivu, i u slucaju da ne prodjete sa kolokvijem (dakle, oslobodite se pismenog dijela ispita) ili niste zadovoljni ocjenom (koju se generalno, uvijek moze podci i za par ocjena na usmenom) bar cete vidjeti na cemu trebate dodatno raditi

dakle, u svakom slucaju: idite na kolokvije i nastojte kolokvirati (dakle, osloboditi se pismenog putem kolokvija)
da ne govorim da takvo oslobodjenje vrijedi za dva izlaska na usmeni, dok jedan pismeni koji ste prosli vrijedi samo za jedan usmeni

kolokviji su genijalna stvar, i meni je zhao sto ih na drugoj godini nema vise.... Sad

ehda, dodatak:
zadatci su na kolokvijima vro cesto daleko laksi nego na pismenom (jer cilj je da ljudi prodju, a i veci tim ljudi sastavlja zadatke, za razliku od pismenog gdje samo jedna osoba sastavlja zadatke.... i ista ih ispravlja... )
u svakom slucaju, smatram kolokvije laksima nego sto su pismeni (gledajuci stare rokove)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:38 ned, 19. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"][quote]ma jedan cudesan izum. neki ga zovu i oglasna ploca.[/quote]
svaka cast :)[/quote]

svaka cast na cemu?
[color=blue]ako nemate sto pametno za reci i/ili pomoci kolegi, nemojte niti spammati topic, a time i Forum :!:
(vrijedi i za sve ostale, pogotovo na nastavnim forumima)[/color]
c2h5oh (napisa):
Citat:
ma jedan cudesan izum. neki ga zovu i oglasna ploca.

svaka cast Smile


svaka cast na cemu?
ako nemate sto pametno za reci i/ili pomoci kolegi, nemojte niti spammati topic, a time i Forum Exclamation
(vrijedi i za sve ostale, pogotovo na nastavnim forumima)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ketz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (01:12:03)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: a thousand kisses deep

PostPostano: 12:39 ned, 19. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ako nemate sto pametno za reci i/ili pomoci kolegi, nemojte niti spammati topic, a time i Forum
(vrijedi i za sve ostale, pogotovo na nastavnim forumima)[/quote]

Covjeku ne pomazes tako da umjesto njega radis nesto za sto je sam osposobljen i sto mu je nadohvat ruke. Osim ako ga ne zelis fixirati u invalidnom stanju te tako sebi dodijeljenoj ulozi "pomagaca" dati neki smisao.
A to da trazenu informaciju moze pronaci na oglasnoj ploci nije spam nego vrlo precizan odgovor na postavljeno pitanje, ok? :evil:
Nesi (napisa):
ako nemate sto pametno za reci i/ili pomoci kolegi, nemojte niti spammati topic, a time i Forum
(vrijedi i za sve ostale, pogotovo na nastavnim forumima)


Covjeku ne pomazes tako da umjesto njega radis nesto za sto je sam osposobljen i sto mu je nadohvat ruke. Osim ako ga ne zelis fixirati u invalidnom stanju te tako sebi dodijeljenoj ulozi "pomagaca" dati neki smisao.
A to da trazenu informaciju moze pronaci na oglasnoj ploci nije spam nego vrlo precizan odgovor na postavljeno pitanje, ok? Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dizzy
Gost





PostPostano: 13:48 ned, 19. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

nesi puno hvala :!:
nesi puno hvala Exclamation


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:32 pon, 20. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ketz"][quote="Nesi"]ako nemate sto pametno za reci i/ili pomoci kolegi, nemojte niti spammati topic, a time i Forum
(vrijedi i za sve ostale, pogotovo na nastavnim forumima)[/quote]
Covjeku ne pomazes tako da umjesto njega radis nesto za sto je sam osposobljen i sto mu je nadohvat ruke. Osim ako ga ne zelis fixirati u invalidnom stanju te tako sebi dodijeljenoj ulozi "pomagaca" dati neki smisao.
A to da trazenu informaciju moze pronaci na oglasnoj ploci nije spam nego vrlo precizan odgovor na postavljeno pitanje, ok? :evil:[/quote]

Tocan, precizan i beskoristan. :evil:

Nije na tebi da procjenjujes zasto netko nije dosao na fax i sam procitao informacije koje ga zanimaju. :x Jedan opravdani razlog bi bio bolest. A mozda je i samo lijenost. Ti tako pametan sigurno pouzdano znas zasto dizzy nije dosao na fax nego pita na Forumu... :roll:

Covjek je postavio pitanje. Svatko tko zeli, moze odgovoriti. Ako ne zelis, ne moras to i naglasavati. Svakako je preporucljivo da studenti dolaze na fax, ali ako nece, ostali studenti su zadnji koji imaju pravo zvocati. :evil:

Ubuduce, suzdrzi se soljenja kolegama koji traze pomoc...
ketz (napisa):
Nesi (napisa):
ako nemate sto pametno za reci i/ili pomoci kolegi, nemojte niti spammati topic, a time i Forum
(vrijedi i za sve ostale, pogotovo na nastavnim forumima)

Covjeku ne pomazes tako da umjesto njega radis nesto za sto je sam osposobljen i sto mu je nadohvat ruke. Osim ako ga ne zelis fixirati u invalidnom stanju te tako sebi dodijeljenoj ulozi "pomagaca" dati neki smisao.
A to da trazenu informaciju moze pronaci na oglasnoj ploci nije spam nego vrlo precizan odgovor na postavljeno pitanje, ok? Evil or Very Mad


Tocan, precizan i beskoristan. Evil or Very Mad

Nije na tebi da procjenjujes zasto netko nije dosao na fax i sam procitao informacije koje ga zanimaju. Mad Jedan opravdani razlog bi bio bolest. A mozda je i samo lijenost. Ti tako pametan sigurno pouzdano znas zasto dizzy nije dosao na fax nego pita na Forumu... Rolling Eyes

Covjek je postavio pitanje. Svatko tko zeli, moze odgovoriti. Ako ne zelis, ne moras to i naglasavati. Svakako je preporucljivo da studenti dolaze na fax, ali ako nece, ostali studenti su zadnji koji imaju pravo zvocati. Evil or Very Mad

Ubuduce, suzdrzi se soljenja kolegama koji traze pomoc...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ketz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (01:12:03)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: a thousand kisses deep

PostPostano: 12:17 pon, 20. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

@vsego

ne da mi se natezati, niti je ovo mjesto za to...ali par kratkih ti necu uskratiti.
Ako je kolega bolestan, onda me zanima kako ce saznati sto se uopce trazi za kolokvij. Za to ili dolazi na faks (iskljuceno) ili kontaktira nekog od kolega. U oba slucaja zna za datume.
Ako je kolega lijen i jednostavno malo izgubljen na pocetku, na sto mene upucuje forma njegovog pitanja onda ga treba potaknuti na malu emancipacijicu, svidjelo mu se to ili ne.
Inace cu doci u napast da si narucim kavicu preko foruma dok sam na 1. katu. To bi bila jedna vrlo konkretna podrska nastavi. :wink:


BTW, primjetio sam kako je osoblje faxa vrlo user-friendly. Svaka cast, samo se nadam da to nije hranjeno strahom od osipanja podmlatka.
@vsego

ne da mi se natezati, niti je ovo mjesto za to...ali par kratkih ti necu uskratiti.
Ako je kolega bolestan, onda me zanima kako ce saznati sto se uopce trazi za kolokvij. Za to ili dolazi na faks (iskljuceno) ili kontaktira nekog od kolega. U oba slucaja zna za datume.
Ako je kolega lijen i jednostavno malo izgubljen na pocetku, na sto mene upucuje forma njegovog pitanja onda ga treba potaknuti na malu emancipacijicu, svidjelo mu se to ili ne.
Inace cu doci u napast da si narucim kavicu preko foruma dok sam na 1. katu. To bi bila jedna vrlo konkretna podrska nastavi. Wink


BTW, primjetio sam kako je osoblje faxa vrlo user-friendly. Svaka cast, samo se nadam da to nije hranjeno strahom od osipanja podmlatka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:21 pon, 20. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisi uhvatio poantu: mozes ti savjetovati nekome da ide na nastavu, ali ako ne ide, nije tvoja briga [b]zasto[/b] ne ide. Ili mu pomognes (ti bi rekao "pomognes") ili ne.

dizzy je pitao i na nama nije da rujemo zasto nego da netko tko zeli odgovori na pitanje.
Nisi uhvatio poantu: mozes ti savjetovati nekome da ide na nastavu, ali ako ne ide, nije tvoja briga zasto ne ide. Ili mu pomognes (ti bi rekao "pomognes") ili ne.

dizzy je pitao i na nama nije da rujemo zasto nego da netko tko zeli odgovori na pitanje.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:55 uto, 21. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ketz"]Ako je kolega bolestan, onda me zanima kako ce saznati sto se uopce trazi za kolokvij. Za to ili dolazi na faks (iskljuceno) ili kontaktira nekog od kolega. U oba slucaja zna za datume.[/quote]

kao sto je vsego rekao, TI (a niti itko drugi) nema nikakvo pravo 'zanimati se' za neciji izostanak na takav nacin
dolazak na predavanja i vjezbe na nasem faxu NIJE obavezan
i nije niti MOJ niti TVOJ problem zasto netko nije dosao

ako te netko pita na ulici koliko je sati, tvoje je pravo odgovoriti mu ili ne, ali nemas pravo ispitivati ga zasto on to sam ne zna ili bilo sta slicno

zanima te?
pa kad ti budes bolestan, javi kako ces ti saznavati
nadam se da ce i tebi netko odgovoriti na pitanja, a nece ti ici drzati prodike da sta nisi bio na predavanju pa bi cuo... ili sta nisi dosao na fax....

mozda shvatis kroz neko vrijeme da ces nekome odgovoriti ako zelis, ali mozda i naucis da je tvoje pravo ne odgovoriti... ali isto tako je tvoja obveza, kao akademskog gradjanina, i ponasati se u skladu s time (citaj: postovati kolege, jer smo svi ravnopravni, na ovaj ili onaj nacin)

znas, nije bolest jedini razlog zasto netko nije u stanju doci na fax, ali nije na tebi da kritiziras
to nije tvoj problem, vec problem (ako uopce je) onoga tko nije dosao

[quote="ketz"]Ako je kolega lijen i jednostavno malo izgubljen na pocetku, na sto mene upucuje forma njegovog pitanja onda ga treba potaknuti na malu emancipacijicu, svidjelo mu se to ili ne. [/quote]

fax je akademska ustanova
tu NEMA vise nikakvog preodgoja, ne moras raditi nista sto ti se ne svidja
a ponajmanje te netko na to moze prisiliti
fax nije zatvor, a ako se on tebi takvim cini, ne moras se truditi da netko drugi dobije takav dojam

[quote="ketz"]BTW, primjetio sam kako je osoblje faxa vrlo user-friendly. Svaka cast, samo se nadam da to nije hranjeno strahom od osipanja podmlatka.[/quote]

moja dosadasnja iskustva sa bilokojim osobljem faxa (bilo nastavno, bilo administracija) su bila izuzetno pozitivna
a uzrok tome je sto si kao student, kolega.... upravo osoba koja se razvija da krene njihovim stopama i koja je puno postigla u zivotu da dodje do te startne tocke na kojoj je sad
i profesori i asistenti te (vecina) gledaju kao sebi ravnoga, ili kao nekoga tko ce to ubrzo postati....
ne znaci da ce sad svi ostati raditi na faxu, ali to nije bitno sada za ovu pricu....
ketz (napisa):
Ako je kolega bolestan, onda me zanima kako ce saznati sto se uopce trazi za kolokvij. Za to ili dolazi na faks (iskljuceno) ili kontaktira nekog od kolega. U oba slucaja zna za datume.


kao sto je vsego rekao, TI (a niti itko drugi) nema nikakvo pravo 'zanimati se' za neciji izostanak na takav nacin
dolazak na predavanja i vjezbe na nasem faxu NIJE obavezan
i nije niti MOJ niti TVOJ problem zasto netko nije dosao

ako te netko pita na ulici koliko je sati, tvoje je pravo odgovoriti mu ili ne, ali nemas pravo ispitivati ga zasto on to sam ne zna ili bilo sta slicno

zanima te?
pa kad ti budes bolestan, javi kako ces ti saznavati
nadam se da ce i tebi netko odgovoriti na pitanja, a nece ti ici drzati prodike da sta nisi bio na predavanju pa bi cuo... ili sta nisi dosao na fax....

mozda shvatis kroz neko vrijeme da ces nekome odgovoriti ako zelis, ali mozda i naucis da je tvoje pravo ne odgovoriti... ali isto tako je tvoja obveza, kao akademskog gradjanina, i ponasati se u skladu s time (citaj: postovati kolege, jer smo svi ravnopravni, na ovaj ili onaj nacin)

znas, nije bolest jedini razlog zasto netko nije u stanju doci na fax, ali nije na tebi da kritiziras
to nije tvoj problem, vec problem (ako uopce je) onoga tko nije dosao

ketz (napisa):
Ako je kolega lijen i jednostavno malo izgubljen na pocetku, na sto mene upucuje forma njegovog pitanja onda ga treba potaknuti na malu emancipacijicu, svidjelo mu se to ili ne.


fax je akademska ustanova
tu NEMA vise nikakvog preodgoja, ne moras raditi nista sto ti se ne svidja
a ponajmanje te netko na to moze prisiliti
fax nije zatvor, a ako se on tebi takvim cini, ne moras se truditi da netko drugi dobije takav dojam

ketz (napisa):
BTW, primjetio sam kako je osoblje faxa vrlo user-friendly. Svaka cast, samo se nadam da to nije hranjeno strahom od osipanja podmlatka.


moja dosadasnja iskustva sa bilokojim osobljem faxa (bilo nastavno, bilo administracija) su bila izuzetno pozitivna
a uzrok tome je sto si kao student, kolega.... upravo osoba koja se razvija da krene njihovim stopama i koja je puno postigla u zivotu da dodje do te startne tocke na kojoj je sad
i profesori i asistenti te (vecina) gledaju kao sebi ravnoga, ili kao nekoga tko ce to ubrzo postati....
ne znaci da ce sad svi ostati raditi na faxu, ali to nije bitno sada za ovu pricu....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan