Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Brucošijada
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:26 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]
Stoga sam ja na sebe preuzela organizaciju brucošijade, jer se nitko nije javio...[/quote]
gotovo sam sigurna (kad dodjem doma provjerit cu) da sam ti se ja javila, ali nema veze.... :x
Ivančica (napisa):

Stoga sam ja na sebe preuzela organizaciju brucošijade, jer se nitko nije javio...

gotovo sam sigurna (kad dodjem doma provjerit cu) da sam ti se ja javila, ali nema veze.... Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:46 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"][quote="Ivančica"]
Stoga sam ja na sebe preuzela organizaciju brucošijade, jer se nitko nije javio...[/quote]
gotovo sam sigurna (kad dodjem doma provjerit cu) da sam ti se ja javila, ali nema veze.... :x[/quote]

Jesi, ponudila si se, ali ne za organizaciju, nego za pomoć u organizaciji i VELIKO TI HVALA zbog toga, ali ovdje sam mislila reći da se nitko nije javio da na sebe preuzme cijeu organizaciju.
Osim toga ti si se javila kao odgovor na moj mail u kojem tražim pomoć, ali pod uvijetom da ne prodaješ karte.

P.S. - ako ja nastavim organizirat (tj. ako ne bude dobrovoljaca) trebat ću te... i neće imati veze s kartama :wink:
anavi (napisa):
Ivančica (napisa):

Stoga sam ja na sebe preuzela organizaciju brucošijade, jer se nitko nije javio...

gotovo sam sigurna (kad dodjem doma provjerit cu) da sam ti se ja javila, ali nema veze.... Mad


Jesi, ponudila si se, ali ne za organizaciju, nego za pomoć u organizaciji i VELIKO TI HVALA zbog toga, ali ovdje sam mislila reći da se nitko nije javio da na sebe preuzme cijeu organizaciju.
Osim toga ti si se javila kao odgovor na moj mail u kojem tražim pomoć, ali pod uvijetom da ne prodaješ karte.

P.S. - ako ja nastavim organizirat (tj. ako ne bude dobrovoljaca) trebat ću te... i neće imati veze s kartama Wink



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:56 ned, 12. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Jedne godine (prosle?) su bile dvije brucosijade (obje propale :shock: ako se ne varam).[/quote]
Jedna jeste... ali druga je bila super uspješna. A razlog propasti jest što je organizirana u zadnji čas (manje od tjedan dana prije održavanja) i bilo je stvarno nemoguće nešto napraviti - tim više što je gost trebao biti Grašo. A to upravo želim izbjeći ove godine!

[quote="vsego"]
[quote="Ivančica"]S obzirom na to da nisi logirana, pretpostavljam iz kojeg si "klana".[/quote]
"Klana" :?::!::?: :shock: Sad ga bas pretjera... Kakvi klanovi, Ivancice?! Na Forumu postoje samo korisnicke grupe, a svi "obicni" korisnici su u istoj (zaposlenici u jos jednoj dodatnoj koja se ne razlikuje od defaultne)

Ako mislis na zbivanja oko SUMAe u proljece i raspravu oko tvog poziva brucosima, onda postoje ljudi koji podrzavaju SUMAu, oni koji su protiv nje i oni koje nije briga. Hrpa individua koje nisu organizirane po kljucu "stav prema SUMAi"... :lol:
[/quote]

Ma jesam malo pretjerala, ali sam zato stavila u navodnike :wink:. Djevojka koja je pisala prigovor nije iznijela nikakve argumente (barem u ovom drugom postu) iako sam molila da se ljudi izjasne što ime se nije ili je svidjelo prije, pa da se to popravi. Djevojka je očito apriori protiv SUMAe i to je njezino pravo. Ali ako na taj način iznosi svoje želje, mislim da bi ih trebala potkrijepiti nečim čvršćim nego što je "JA ŽELIM". Zar ne?

[quote="vsego"]
[b]This is your Admin speaking:[/b] Ajmo, pipl, dosta toga! Vratite se na raspravu o konkretnom prijedlogu brucosijade (ove, SUMAine). Izjasnite se o proslogodisnjoj, sto bi (ozbiljno) zeljeli na ovoj i, na kraju, namjeravate li doci.

(Sad vsego spiking) Ja ne mislim doci (samo Brianov dolazak bi me uvjerio ;)), pa sam zato i prestao s raspravom...[/quote]

[size=18]Da, ljudi, aj'mo malo konkretno![/size]

P.S. - vsego, možda ipak poželiš doći (ak bude sreće :wink:)
vsego (napisa):
Jedne godine (prosle?) su bile dvije brucosijade (obje propale Shocked ako se ne varam).

Jedna jeste... ali druga je bila super uspješna. A razlog propasti jest što je organizirana u zadnji čas (manje od tjedan dana prije održavanja) i bilo je stvarno nemoguće nešto napraviti - tim više što je gost trebao biti Grašo. A to upravo želim izbjeći ove godine!

vsego (napisa):

Ivančica (napisa):
S obzirom na to da nisi logirana, pretpostavljam iz kojeg si "klana".

"Klana" QuestionExclamationQuestion Shocked Sad ga bas pretjera... Kakvi klanovi, Ivancice?! Na Forumu postoje samo korisnicke grupe, a svi "obicni" korisnici su u istoj (zaposlenici u jos jednoj dodatnoj koja se ne razlikuje od defaultne)

Ako mislis na zbivanja oko SUMAe u proljece i raspravu oko tvog poziva brucosima, onda postoje ljudi koji podrzavaju SUMAu, oni koji su protiv nje i oni koje nije briga. Hrpa individua koje nisu organizirane po kljucu "stav prema SUMAi"... Laughing


Ma jesam malo pretjerala, ali sam zato stavila u navodnike Wink. Djevojka koja je pisala prigovor nije iznijela nikakve argumente (barem u ovom drugom postu) iako sam molila da se ljudi izjasne što ime se nije ili je svidjelo prije, pa da se to popravi. Djevojka je očito apriori protiv SUMAe i to je njezino pravo. Ali ako na taj način iznosi svoje želje, mislim da bi ih trebala potkrijepiti nečim čvršćim nego što je "JA ŽELIM". Zar ne?

vsego (napisa):

This is your Admin speaking: Ajmo, pipl, dosta toga! Vratite se na raspravu o konkretnom prijedlogu brucosijade (ove, SUMAine). Izjasnite se o proslogodisnjoj, sto bi (ozbiljno) zeljeli na ovoj i, na kraju, namjeravate li doci.

(Sad vsego spiking) Ja ne mislim doci (samo Brianov dolazak bi me uvjerio Wink), pa sam zato i prestao s raspravom...


Da, ljudi, aj'mo malo konkretno!

P.S. - vsego, možda ipak poželiš doći (ak bude sreće Wink)



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 6:45 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]zelim da neka druga udruga (npr. MASS) organizira brucosijadu. zasto bi suma zaradila te novce, a ne MASS?[/quote]

ne zelim zalaziti u nepotrebne i neprimjerene digresije ali samo mala napomena na ovaj post- MASS kao medjunarodna udruga studenata matematike nema medju svojim planovima organiziranje dogadjaja kao sto je brucosijada - mi se bavimo organizacijom studentskih konferencija i slicnih druzenja, te konstruktivnim radom na konkretnim studentskim projektima.

smatram da nije vazno TKO organizira brucosijadu - umjesto da brucosima pruzimo dobrodoslicu i prikazemo fax u najboljem mogucem svjetlu, te se uz to svi dobro zabavimo - krenut cemo s bojkotom jer to organiziraju 'oni' :roll: probajte se ne zamarati organizatorima kao pripadnicima odredjene udruge vec kvalitetom onog sto ce napraviti!
malo pozitive u razmisljanje i stvari ce odmah izgledati bolje 8) :)
Anonymous (napisa):
zelim da neka druga udruga (npr. MASS) organizira brucosijadu. zasto bi suma zaradila te novce, a ne MASS?


ne zelim zalaziti u nepotrebne i neprimjerene digresije ali samo mala napomena na ovaj post- MASS kao medjunarodna udruga studenata matematike nema medju svojim planovima organiziranje dogadjaja kao sto je brucosijada - mi se bavimo organizacijom studentskih konferencija i slicnih druzenja, te konstruktivnim radom na konkretnim studentskim projektima.

smatram da nije vazno TKO organizira brucosijadu - umjesto da brucosima pruzimo dobrodoslicu i prikazemo fax u najboljem mogucem svjetlu, te se uz to svi dobro zabavimo - krenut cemo s bojkotom jer to organiziraju 'oni' Rolling Eyes probajte se ne zamarati organizatorima kao pripadnicima odredjene udruge vec kvalitetom onog sto ce napraviti!
malo pozitive u razmisljanje i stvari ce odmah izgledati bolje Cool Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 12:29 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala ti, Astrea!
Hvala ti, Astrea!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 18:41 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ljudi zar brucosijada nije samo jedna velika pijanka? :)
iliti veliko druzenje da se lijepse izrazim :)
pa istina je da je tak svejedno ko to organizira ali iz osobnog iskustva mislim da je odlicno imati dobru brucosijadu.
naime prosle godine sam bio na nekoliko i o dobro izvedenim brucosijadama se jos dugo dugo pricalo.
zato idemo svi upregnut snage i na posao.
ma ljudi zar brucosijada nije samo jedna velika pijanka? Smile
iliti veliko druzenje da se lijepse izrazim Smile
pa istina je da je tak svejedno ko to organizira ali iz osobnog iskustva mislim da je odlicno imati dobru brucosijadu.
naime prosle godine sam bio na nekoliko i o dobro izvedenim brucosijadama se jos dugo dugo pricalo.
zato idemo svi upregnut snage i na posao.



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:55 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"]zato idemo svi upregnut snage i na posao.[/quote]

Hej, c2h5oh, sviđaš mi se! Želiš li sudjelovati u organizaciji... naravno, dobiš nešto i za uzvrat :wink:

P.S. - naravno, vrijedi i za ostale! Traže se dobrovoljci za prodavanje karata... i ako netko ima neka poznanstva za odabir kluba, dobro bi došao... Da, to znači da [color=blue]pozivam sve koji žele da se pridruže[/color].
c2h5oh (napisa):
zato idemo svi upregnut snage i na posao.


Hej, c2h5oh, sviđaš mi se! Želiš li sudjelovati u organizaciji... naravno, dobiš nešto i za uzvrat Wink

P.S. - naravno, vrijedi i za ostale! Traže se dobrovoljci za prodavanje karata... i ako netko ima neka poznanstva za odabir kluba, dobro bi došao... Da, to znači da pozivam sve koji žele da se pridruže.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 19:20 uto, 14. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Hej, c2h5oh, sviđaš mi se! Želiš li sudjelovati u organizaciji... naravno, dobiš nešto i za uzvrat
P.S. - naravno, vrijedi i za ostale! Traže se dobrovoljci za prodavanje karata... i ako netko ima neka poznanstva za odabir kluba, dobro bi došao... Da, to znači da pozivam sve koji žele da se pridruže.[/quote]

a kaj je protu usluga?? (ocu proc godinu) :)
ma nema problema ja sam uvijek za pomoc.
karte prodavat?? to cu jos razmislit (ono neda mi se svako malo nekog navlacit za rukav) :)
a za klub mogu pitati ako se ne varam znam covjeka koji zna covjeka koji vodi sokol :)
ili saloon (znam da je nest na s) :)
Citat:
Hej, c2h5oh, sviđaš mi se! Želiš li sudjelovati u organizaciji... naravno, dobiš nešto i za uzvrat
P.S. - naravno, vrijedi i za ostale! Traže se dobrovoljci za prodavanje karata... i ako netko ima neka poznanstva za odabir kluba, dobro bi došao... Da, to znači da pozivam sve koji žele da se pridruže.


a kaj je protu usluga?? (ocu proc godinu) Smile
ma nema problema ja sam uvijek za pomoc.
karte prodavat?? to cu jos razmislit (ono neda mi se svako malo nekog navlacit za rukav) Smile
a za klub mogu pitati ako se ne varam znam covjeka koji zna covjeka koji vodi sokol Smile
ili saloon (znam da je nest na s) Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:53 uto, 14. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"]
karte prodavat?? to cu jos razmislit (ono neda mi se svako malo nekog navlacit za rukav) :)
a za klub mogu pitati ako se ne varam znam covjeka koji zna covjeka koji vodi sokol :)
ili saloon (znam da je nest na s) :)[/quote]

Za karte treba najviše ljudi :-(
A za sokol već imam poznanstvo...
Hvala što si spreman pomoći, javit ću ti se uskoro :wink:
c2h5oh (napisa):

karte prodavat?? to cu jos razmislit (ono neda mi se svako malo nekog navlacit za rukav) Smile
a za klub mogu pitati ako se ne varam znam covjeka koji zna covjeka koji vodi sokol Smile
ili saloon (znam da je nest na s) Smile


Za karte treba najviše ljudi Sad
A za sokol već imam poznanstvo...
Hvala što si spreman pomoći, javit ću ti se uskoro Wink



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 8:35 sri, 15. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kein problemm!!
a znam neke ljude sa fizike,matematike i mikrobiologije (sve brucosi) pa mogu provjerit za karte!
samo javi
kein problemm!!
a znam neke ljude sa fizike,matematike i mikrobiologije (sve brucosi) pa mogu provjerit za karte!
samo javi



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 12:47 sri, 15. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, sjednica je održana. Molim sve koji su zainteresirani za sudjelovanje u organizaciji da mi se jave na e-mail: papaip2@student.math.hr ili vanca@net.hr.
Kao zahvalu za pomoć dobit ćete besplatnu ulaznicu.

Unaprijed hvala!
Evo, sjednica je održana. Molim sve koji su zainteresirani za sudjelovanje u organizaciji da mi se jave na e-mail: papaip2@student.math.hr ili vanca@net.hr.
Kao zahvalu za pomoć dobit ćete besplatnu ulaznicu.

Unaprijed hvala!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:58 čet, 16. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poštovani,
evo pred nama je organizacija tog veliko događaja... stoga Vas molim da se svi uključite (koji mogu i koji žele) jer eto, htjeli, ne htjeli, pred nama su veliki problemi:
prvi od njih je izbor mjesta za odžavanje brucošijade. Ako netko nekoga poznaje, to bi bilo jako lijepo (iako ja prezirem slučajeve "preko veze"). Zatim ako netko zna nekoga koga bi pozvali da nastupa, također bi bilo odlično!

Eto, to Vas molim od sveg srca... ukoliko se u roku tjedan dana nitko ne javi s prijedlozima, uzimam stvar u svoje ruke, ali onda nema žalbi niti prigovaranja! Jel' to jasno? :wink: :wink:

Naravno, nagrada posebno angažiranima je besplatna ulaznica... a za one koji se još više angažiraju... dva komada :lol: (zar se ja to smijem?)

Hvala Vam unaprijed!

P.S. - razlog zbog kojeg Vas pozivam da se uključite nije sebičan (kako neki od Vas misle) nego naprotiv. Smatram da je brucošijada događaj namjenjen brucošima (i studentima) pa bi bilo lijepo kad bi se oni i malo potrudili oko toga... dakle, organizator u tom slučaju nije SUMA, nego studenti PMF-MOa!
Poštovani,
evo pred nama je organizacija tog veliko događaja... stoga Vas molim da se svi uključite (koji mogu i koji žele) jer eto, htjeli, ne htjeli, pred nama su veliki problemi:
prvi od njih je izbor mjesta za odžavanje brucošijade. Ako netko nekoga poznaje, to bi bilo jako lijepo (iako ja prezirem slučajeve "preko veze"). Zatim ako netko zna nekoga koga bi pozvali da nastupa, također bi bilo odlično!

Eto, to Vas molim od sveg srca... ukoliko se u roku tjedan dana nitko ne javi s prijedlozima, uzimam stvar u svoje ruke, ali onda nema žalbi niti prigovaranja! Jel' to jasno? Wink Wink

Naravno, nagrada posebno angažiranima je besplatna ulaznica... a za one koji se još više angažiraju... dva komada Laughing (zar se ja to smijem?)

Hvala Vam unaprijed!

P.S. - razlog zbog kojeg Vas pozivam da se uključite nije sebičan (kako neki od Vas misle) nego naprotiv. Smatram da je brucošijada događaj namjenjen brucošima (i studentima) pa bi bilo lijepo kad bi se oni i malo potrudili oko toga... dakle, organizator u tom slučaju nije SUMA, nego studenti PMF-MOa!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Kazo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (18:46:58)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:59 sri, 22. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hmm... vec me dugo nije bilo na forumu, tak da sam "malo" zakasnio u raspravu, ali tak i tak sam samo htio reci da je proslogodisnja brucosijada bila ZAKON! puno vise od ocekivanja.
jedina zamjerka bi bila sto je prebrzo zavrsila (il sam si ja previse popio:)
i sto je bila par dana prije kolokvija.

sto se mene tice -ponovite proslu godinu :silly:
hmm... vec me dugo nije bilo na forumu, tak da sam "malo" zakasnio u raspravu, ali tak i tak sam samo htio reci da je proslogodisnja brucosijada bila ZAKON! puno vise od ocekivanja.
jedina zamjerka bi bila sto je prebrzo zavrsila (il sam si ja previse popio:)
i sto je bila par dana prije kolokvija.

sto se mene tice -ponovite proslu godinu #Silly


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 10:48 čet, 23. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termin već otprilike znam, ali još nisam dobila službenu potvrdu. Radi se o 13.11. u Saloonu i to je 95% sigurno, ali tko zna što se može dogoditi još...

Kako me do kraja tjedna nema u Zg, najvjerojatnije se do tada neću niti javljati više, ali kad se vratim, imat ću više informacija pa ću vam sve izložiti.
Moram sada ići.... pišemo si i vidimo se!
Termin već otprilike znam, ali još nisam dobila službenu potvrdu. Radi se o 13.11. u Saloonu i to je 95% sigurno, ali tko zna što se može dogoditi još...

Kako me do kraja tjedna nema u Zg, najvjerojatnije se do tada neću niti javljati više, ali kad se vratim, imat ću više informacija pa ću vam sve izložiti.
Moram sada ići.... pišemo si i vidimo se!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:12 pet, 24. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

djeco ako cete biti dobri striko Lord ce vam dovesti 4asa :verycool: hehehe...nego ozbiljno..znam njihovog kakti managera ali vidim vec da je malcice kasno za to
djeco ako cete biti dobri striko Lord ce vam dovesti 4asa Very cool hehehe...nego ozbiljno..znam njihovog kakti managera ali vidim vec da je malcice kasno za to



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 18:48 sub, 25. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]saloon[/b] pa ljubi vas sve majka!!!
super!!
:)
za saloon 2 prsta gore!!
saloon pa ljubi vas sve majka!!!
super!!
Smile
za saloon 2 prsta gore!!



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 19:26 ned, 26. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iako je vjerojatnost bila 0.95 da brucošijada bude 13.11. fulali smo! Bit će 20.11. Nadam se da nije prekasno, ali drugačije nije moglo biti. Saloon ostaje.

Inače, brucošijadu organiziraju SZ na PMF-MOu i SUMA zajedničkim snagama uz pomoć svih studenata koji žele sudjelovati.

Uživajte pa se pišemo!
Iako je vjerojatnost bila 0.95 da brucošijada bude 13.11. fulali smo! Bit će 20.11. Nadam se da nije prekasno, ali drugačije nije moglo biti. Saloon ostaje.

Inače, brucošijadu organiziraju SZ na PMF-MOu i SUMA zajedničkim snagama uz pomoć svih studenata koji žele sudjelovati.

Uživajte pa se pišemo!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Pingvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (19:54:15)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:11 ned, 26. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Iako je vjerojatnost bila 0.95 da brucošijada bude 13.11. fulali smo! Bit će 20.11. Nadam se da nije prekasno, ali drugačije nije moglo biti. Saloon ostaje.[/quote]

Jel i to 95% siguran datum, jerbo suxa datum :)
21.11. je kolokvij iz analize :shock:
Stvarno steta sto nije 13.11. Ali sto je tu je ;)

Eee da, to sto je Saloon ne znaci da moram doci u cipelama, zar ne? 8)
Pingvini ne podnose cipele :)
Ivančica (napisa):
Iako je vjerojatnost bila 0.95 da brucošijada bude 13.11. fulali smo! Bit će 20.11. Nadam se da nije prekasno, ali drugačije nije moglo biti. Saloon ostaje.


Jel i to 95% siguran datum, jerbo suxa datum Smile
21.11. je kolokvij iz analize Shocked
Stvarno steta sto nije 13.11. Ali sto je tu je Wink

Eee da, to sto je Saloon ne znaci da moram doci u cipelama, zar ne? Cool
Pingvini ne podnose cipele Smile



_________________
>> Feel the power of the penguin <<
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bmirkov5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2003. (11:16:37)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:52 pon, 27. 10. 2003    Naslov: zasto prije kolokvija? Citirajte i odgovorite

toliko sam se veselila brucosijadi naseg faxa kad ono netko da informaciju da je 20.11. dan prije kolokvija iz analaize.pa covjece raspolozenje mi se brzo srozalo jer i ako odem nece biti normalne opustenosti vec straha kada cu ga napisati i hocu li uspjeti skupiti 150 bodiova da ga se oslobodim.
toliko sam se veselila brucosijadi naseg faxa kad ono netko da informaciju da je 20.11. dan prije kolokvija iz analaize.pa covjece raspolozenje mi se brzo srozalo jer i ako odem nece biti normalne opustenosti vec straha kada cu ga napisati i hocu li uspjeti skupiti 150 bodiova da ga se oslobodim.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:43 pon, 27. 10. 2003    Naslov: Re: zasto prije kolokvija? Citirajte i odgovorite

[quote="bmirkov5"] hocu li uspjeti skupiti 150 bodiova da ga se oslobodim.[/quote]

Imas tri kolikovija, skupi na prvom bar 50..
Hmm, nije toliko stvar u tome kak cete se opustiti na brucosijadi, vec kak cete ju sutra mamurni ici pisati :?
bmirkov5 (napisa):
hocu li uspjeti skupiti 150 bodiova da ga se oslobodim.


Imas tri kolikovija, skupi na prvom bar 50..
Hmm, nije toliko stvar u tome kak cete se opustiti na brucosijadi, vec kak cete ju sutra mamurni ici pisati Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan