Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 0:56 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Demonstrature Citirajte i odgovorite

Sutra (utorak) nece se odrzati demonstrature iz UUV koje se odrzavaju od 12-14. No, ako imate nekih pitanja, slobodno posaljete na moj mail (grgapm at student), pa cu vam odgovoriti unutar par sati :)
Sutra (utorak) nece se odrzati demonstrature iz UUV koje se odrzavaju od 12-14. No, ako imate nekih pitanja, slobodno posaljete na moj mail (grgapm at student), pa cu vam odgovoriti unutar par sati Smile



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 15:32 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

isto vrijedi za moje demonstrature 10-12 srijedom
isto vrijedi za moje demonstrature 10-12 srijedom



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 11:02 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja se najdublje ispricavam sto sam danas zakasnila na demonstrature, mislim da sam dosla oko 10 i 17, 18 i zatekla samo jednu osobu. :?
i to jos pred kolokvij iz teorije, koji puno vise volim :(
jos malo bi se mogla ispricavat... ali tesko mi je smislit nesto konstruktivno. mozda da vam dam broj telefona? :shock:
u svakom slucaju, provjeravat cu mejl i pm tu na forumu malo cesce, pa ako imate kakva pitanja... a mozda mogu i doc kod vas doma :lol:

nemojte me mrzit previse :puppydogeyes:
098 472 512
ja se najdublje ispricavam sto sam danas zakasnila na demonstrature, mislim da sam dosla oko 10 i 17, 18 i zatekla samo jednu osobu. Confused
i to jos pred kolokvij iz teorije, koji puno vise volim Sad
jos malo bi se mogla ispricavat... ali tesko mi je smislit nesto konstruktivno. mozda da vam dam broj telefona? Shocked
u svakom slucaju, provjeravat cu mejl i pm tu na forumu malo cesce, pa ako imate kakva pitanja... a mozda mogu i doc kod vas doma Laughing

nemojte me mrzit previse #Puppy dog
098 472 512



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 17:42 pon, 11. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra ce demostrature poceti u 12:45 jer stvarno ne mogu prije doci. Najbolje da me pricekate ispred oglasne, ako nitk0o ne dode cekat cu do 13, a ako dode biti cemo u praktikumu 1, pa ako kasnite dodite tamo.
Sutra ce demostrature poceti u 12:45 jer stvarno ne mogu prije doci. Najbolje da me pricekate ispred oglasne, ako nitk0o ne dode cekat cu do 13, a ako dode biti cemo u praktikumu 1, pa ako kasnite dodite tamo.



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 21:14 pon, 11. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Sutra ce demostrature poceti u 12:45 jer stvarno ne mogu prije doci. Najbolje da me pricekate ispred oglasne, ako nitk0o ne dode cekat cu do 13, a ako dode biti cemo u praktikumu 1, pa ako kasnite dodite tamo.[/quote]

haha, stalno neki problemi s demosima... :hehe: :cijepam:
Grga (napisa):
Sutra ce demostrature poceti u 12:45 jer stvarno ne mogu prije doci. Najbolje da me pricekate ispred oglasne, ako nitk0o ne dode cekat cu do 13, a ako dode biti cemo u praktikumu 1, pa ako kasnite dodite tamo.


haha, stalno neki problemi s demosima... Ovo je zabavno Cijepam drva



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 10:50 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispricavam se svima sto jucer nisam dosao na demonstrature, pred par dana sam izgubio glas, i do danas sam mogao samo saptati :shock: :oops:
Ako imate bilo kakvih pitanja, uvijek me slobodno kontaktirate na mail, a ako zelite da se odrzi nadoknada, javite mi koji vam termin pase :D
Ispricavam se svima sto jucer nisam dosao na demonstrature, pred par dana sam izgubio glas, i do danas sam mogao samo saptati Shocked Embarassed
Ako imate bilo kakvih pitanja, uvijek me slobodno kontaktirate na mail, a ako zelite da se odrzi nadoknada, javite mi koji vam termin pase Very Happy



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 11:18 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nemojte se ljutit na Grxa, njemu je jucer bio rockas :party: :partytime:
:disco:
Grx, sve najbolje ti zelim i jos jednom se ispricavam zbog svoje konfuznosti u vezi protoka vremena, datuma i ostalog :lol:

i kad je tulum? :D :wink:
nemojte se ljutit na Grxa, njemu je jucer bio rockas Tuluuuuum!!! Party time
Disco
Grx, sve najbolje ti zelim i jos jednom se ispricavam zbog svoje konfuznosti u vezi protoka vremena, datuma i ostalog Laughing

i kad je tulum? Very Happy Wink



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan