Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2. kolokvij (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 18:28 sri, 24. 1. 2007    Naslov: 2. kolokvij Citirajte i odgovorite

Imam jedno pitanje u vezi 2. kolokvija!!!! Da li ce se kao i iz ostalih predmeta morati skupiti minimalno 45 bodova na oba kolokvija zajedno za prolaz kolegija? I ako smo to vec ostvarili prvim kolokvijem, hoce li biti neki minimalni broj bodova koji se mora skupiti na 2. kol. za prolaz? I koliko ce bit taj minimalni broj bodova?? Hvala...... :)
Imam jedno pitanje u vezi 2. kolokvija!!!! Da li ce se kao i iz ostalih predmeta morati skupiti minimalno 45 bodova na oba kolokvija zajedno za prolaz kolegija? I ako smo to vec ostvarili prvim kolokvijem, hoce li biti neki minimalni broj bodova koji se mora skupiti na 2. kol. za prolaz? I koliko ce bit taj minimalni broj bodova?? Hvala...... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
skywalker
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 07. 2006. (11:31:50)
Postovi: (32)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 21 - 1
Lokacija: mtk

PostPostano: 19:47 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nešto mi je ostalo u sjećanju, a i u teci da je min. bodova za drugi kolokvij 15...
pa jel to i sad vrijedi, ne znam....
nešto mi je ostalo u sjećanju, a i u teci da je min. bodova za drugi kolokvij 15...
pa jel to i sad vrijedi, ne znam....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 21:59 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, mislim da treba imati najmanje 15 bodova...
Da, mislim da treba imati najmanje 15 bodova...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 12:25 čet, 25. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nama su rekli da je 15 min al jos nitko ne prica ni koliko ce biti zadataka ni nista...
jel tko zna kakav ce bit tip zadatka? :roll:
nama su rekli da je 15 min al jos nitko ne prica ni koliko ce biti zadataka ni nista...
jel tko zna kakav ce bit tip zadatka? Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:49 čet, 25. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, 15 bodova (sto je, IMO, zaista trivijalno skupiti) je minimum, kako vam je receno na predavanjima. 8)

Kao sto je vec negdje napisano, tip zadataka je algoritamski ("napisi program koji..."/"napisi dio programa koji..."/"napisi funkciju koja...") s gradivom koje je radjeno na vjezbama i/ili predavanjima. :)

Bit ce cetiri zadatka, od toga jedan "sto ispisuje program", a tri "napisite takav i takav komad koda". :)
Da, 15 bodova (sto je, IMO, zaista trivijalno skupiti) je minimum, kako vam je receno na predavanjima. Cool

Kao sto je vec negdje napisano, tip zadataka je algoritamski ("napisi program koji..."/"napisi dio programa koji..."/"napisi funkciju koja...") s gradivom koje je radjeno na vjezbama i/ili predavanjima. Smile

Bit ce cetiri zadatka, od toga jedan "sto ispisuje program", a tri "napisite takav i takav komad koda". Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nika_sokol_knjaz_
Gost





PostPostano: 19:42 pet, 2. 2. 2007    Naslov: !!! Citirajte i odgovorite

Da li ce biti bar jedan zadatak u kojem su samo petlje bez funkcija i nizova!?Jel izvisen igdje raspored sjedenja za kolokvij?
Da li ce biti bar jedan zadatak u kojem su samo petlje bez funkcija i nizova!?Jel izvisen igdje raspored sjedenja za kolokvij?


[Vrh]
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 1:17 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

raspored je kao i prosli put,po abecednom redu imena,mislim da smo cak opet svi u istim predavaonama :pinkdancer:
raspored je kao i prosli put,po abecednom redu imena,mislim da smo cak opet svi u istim predavaonama Pink dancer


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 9:35 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoće li biti popravnog kolokvija?
hoće li biti popravnog kolokvija?



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
crnka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2007. (20:03:59)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:28 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel moguce dobit 5, a da se ne pristupi usmenom? I kolko bodova treba za peticu? :lol:
Jel moguce dobit 5, a da se ne pristupi usmenom? I kolko bodova treba za peticu? Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 14:31 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="crnka"]Jel moguce dobit 5, a da se ne pristupi usmenom? I kolko bodova treba za peticu? :lol:[/quote]

mislim da je rečeno da usmenog nema, osim ako netko želi na usmeni radi više ocjene (ako ne napiše dobro kolokvije), što valjda znači da se može imat 5 i bez usmenog. ili?
crnka (napisa):
Jel moguce dobit 5, a da se ne pristupi usmenom? I kolko bodova treba za peticu? Laughing


mislim da je rečeno da usmenog nema, osim ako netko želi na usmeni radi više ocjene (ako ne napiše dobro kolokvije), što valjda znači da se može imat 5 i bez usmenog. ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:26 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="plavooka malena"]hoće li biti popravnog kolokvija?[/quote]

Vrlo optimistican stav. :? De, ljudi, malo milosti - polozite iz prve; nama nije gust ispravljati, pogotovo ne dva puta iste studente. ;)

Da, popravni ce biti iz svih kolegija prve godine, u pravilu tocno 14 dana nakon "originala". 8)

[quote="teja"][quote="crnka"]Jel moguce dobit 5, a da se ne pristupi usmenom? I kolko bodova treba za peticu? :lol:[/quote]
mislim da je rečeno da usmenog nema, osim ako netko želi na usmeni radi više ocjene (ako ne napiše dobro kolokvije), što valjda znači da se može imat 5 i bez usmenog. ili?[/quote]

Kolegica leja je dobro pratila na nastavi. =D>
plavooka malena (napisa):
hoće li biti popravnog kolokvija?


Vrlo optimistican stav. Confused De, ljudi, malo milosti - polozite iz prve; nama nije gust ispravljati, pogotovo ne dva puta iste studente. Wink

Da, popravni ce biti iz svih kolegija prve godine, u pravilu tocno 14 dana nakon "originala". Cool

teja (napisa):
crnka (napisa):
Jel moguce dobit 5, a da se ne pristupi usmenom? I kolko bodova treba za peticu? Laughing

mislim da je rečeno da usmenog nema, osim ako netko želi na usmeni radi više ocjene (ako ne napiše dobro kolokvije), što valjda znači da se može imat 5 i bez usmenog. ili?


Kolegica leja je dobro pratila na nastavi. Applause



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chvarak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2006. (14:12:04)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 17:10 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Dajte people!!! Citirajte i odgovorite

Vidim da nitko nije odgovorio kolegici na pitanje koje sam ja upravo htio postaviti,pa cu ga evo ponoviti: Da li mozemo ocekivati zadatak u kolokviju tipa da trebamo samo napisati petlje,kao zadaci koje sam radili na vjezbama prije 2 tjedna???
Vidim da nitko nije odgovorio kolegici na pitanje koje sam ja upravo htio postaviti,pa cu ga evo ponoviti: Da li mozemo ocekivati zadatak u kolokviju tipa da trebamo samo napisati petlje,kao zadaci koje sam radili na vjezbama prije 2 tjedna???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 18:08 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="plavooka malena"]hoće li biti popravnog kolokvija?[/quote]

Vrlo optimistican stav. :? De, ljudi, malo milosti - polozite iz prve; nama nije gust ispravljati, pogotovo ne dva puta iste studente. ;)

Da, popravni ce biti iz svih kolegija prve godine, u pravilu tocno 14 dana nakon "originala". 8)[/quote]

planira se položiti iz prve... ali nikad se ne zna... :D
vsego (napisa):
plavooka malena (napisa):
hoće li biti popravnog kolokvija?


Vrlo optimistican stav. Confused De, ljudi, malo milosti - polozite iz prve; nama nije gust ispravljati, pogotovo ne dva puta iste studente. Wink

Da, popravni ce biti iz svih kolegija prve godine, u pravilu tocno 14 dana nakon "originala". Cool


planira se položiti iz prve... ali nikad se ne zna... Very Happy



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:51 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Re: Dajte people!!! Citirajte i odgovorite

[quote="Chvarak"]Vidim da nitko nije odgovorio kolegici na pitanje koje sam ja upravo htio postaviti,pa cu ga evo ponoviti: Da li mozemo ocekivati zadatak u kolokviju tipa da trebamo samo napisati petlje,kao zadaci koje sam radili na vjezbama prije 2 tjedna???[/quote]

Postoji zadatak s petljama, bez nizova. 8)

IMO, kolokvij je rjesiv ispod sat vremena za svakoga tko razumije gradivo. :)
Chvarak (napisa):
Vidim da nitko nije odgovorio kolegici na pitanje koje sam ja upravo htio postaviti,pa cu ga evo ponoviti: Da li mozemo ocekivati zadatak u kolokviju tipa da trebamo samo napisati petlje,kao zadaci koje sam radili na vjezbama prije 2 tjedna???


Postoji zadatak s petljama, bez nizova. Cool

IMO, kolokvij je rjesiv ispod sat vremena za svakoga tko razumije gradivo. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bejb:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2007. (00:38:38)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:39 ned, 4. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

u vezi kolokvija... gledala sam malo 2. kolokvij od prosle godine... kolko vidim radili su neke stvari koje mi nismo kao npr. liste.. da li ce nas kolokvij svejedno izgledati kao proslogodisnji il ce nam biti prilagodjen:)..?
u vezi kolokvija... gledala sam malo 2. kolokvij od prosle godine... kolko vidim radili su neke stvari koje mi nismo kao npr. liste.. da li ce nas kolokvij svejedno izgledati kao proslogodisnji il ce nam biti prilagodjen:)..?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:56 ned, 4. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bejb:)"]u vezi kolokvija... gledala sam malo 2. kolokvij od prosle godine... kolko vidim radili su neke stvari koje mi nismo kao npr. liste.. da li ce nas kolokvij svejedno izgledati kao proslogodisnji il ce nam biti prilagodjen:)..?[/quote]
Program je izmijenjen u odnosu na proslu godinu. Jasno da ce zadaci na ovogodisnjem kolokviju biti prilagodjeni ovogodisnjem programu.
bejb:) (napisa):
u vezi kolokvija... gledala sam malo 2. kolokvij od prosle godine... kolko vidim radili su neke stvari koje mi nismo kao npr. liste.. da li ce nas kolokvij svejedno izgledati kao proslogodisnji il ce nam biti prilagodjen:)..?

Program je izmijenjen u odnosu na proslu godinu. Jasno da ce zadaci na ovogodisnjem kolokviju biti prilagodjeni ovogodisnjem programu.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
azurche
Gost





PostPostano: 20:20 ned, 4. 2. 2007    Naslov: poprvani??? Citirajte i odgovorite

znaci poprvani ce biti 19.02. ????
znaci poprvani ce biti 19.02. ????


[Vrh]
azurche
Gost





PostPostano: 20:21 ned, 4. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pardon na pravopisu "popravni" :oops:
pardon na pravopisu "popravni" Embarassed


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:23 ned, 4. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dapace, u 12 sati (ako se nista ne promijeni). 8)
Dapace, u 12 sati (ako se nista ne promijeni). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
azurche
Gost





PostPostano: 20:55 ned, 4. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok nx onda mene vidite tada
ok nx onda mene vidite tada


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan