Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

dodatna nastava iz spa u 2. semestru???
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 12:08 čet, 8. 2. 2007    Naslov: dodatna nastava iz spa u 2. semestru??? Citirajte i odgovorite

hoće li biti sta organizirano? kao sto je prosle godine bilo organizirano za sve kolegije.

koji ce bit uvjeti?
hoće li biti sta organizirano? kao sto je prosle godine bilo organizirano za sve kolegije.

koji ce bit uvjeti?



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:02 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rasprava o tome ce biti na iducem Vijecu (pocetak 3. mjeseca), no mislim da su "u igri" eventualno kolegiji prve godine, a i to je jako upitno. :|
Rasprava o tome ce biti na iducem Vijecu (pocetak 3. mjeseca), no mislim da su "u igri" eventualno kolegiji prve godine, a i to je jako upitno. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:51 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Rasprava o tome ce biti na iducem Vijecu (pocetak 3. mjeseca), no mislim da su "u igri" eventualno kolegiji prve godine, a i to je jako upitno. :|[/quote]

ovo ne zvci lijepo...

suzdrzat cu se od komentara...
vsego (napisa):
Rasprava o tome ce biti na iducem Vijecu (pocetak 3. mjeseca), no mislim da su "u igri" eventualno kolegiji prve godine, a i to je jako upitno. Neutral


ovo ne zvci lijepo...

suzdrzat cu se od komentara...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:13 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne zvuči nikako lijepo... :?
ne zvuči nikako lijepo... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Greda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2006. (14:00:26)
Postovi: (44)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 20:15 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije uredu, u svakom slučaju :x
nije uredu, u svakom slučaju Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 20:17 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="math.hr"]Ako predmetni nastavnik drugačije ne odredi, redovni termin za popravni kolokvij je točno 14 dana nakon termina 2. kolokvija.[/quote]
Da li su predmetni nastavnici iz SPA i UUDM odredili drugacije? I, da li "popravni kolokvij" znaci popravak 2. kolokvija ili sveukupnog gradiva?
math.hr (napisa):
Ako predmetni nastavnik drugačije ne odredi, redovni termin za popravni kolokvij je točno 14 dana nakon termina 2. kolokvija.

Da li su predmetni nastavnici iz SPA i UUDM odredili drugacije? I, da li "popravni kolokvij" znaci popravak 2. kolokvija ili sveukupnog gradiva?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Greda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2006. (14:00:26)
Postovi: (44)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 20:19 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

iz spa nema popravnog kolokvija
iz spa nema popravnog kolokvija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 20:20 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Greda"]iz spa nema popravnog kolokvija[/quote]
Sa ovim impliciras da iz UUDM ima? :)
Greda (napisa):
iz spa nema popravnog kolokvija

Sa ovim impliciras da iz UUDM ima? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:21 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

popravni kolokvij iz UUDM je popravak sveukupnog gradiva. tako reče profesorica.

Spa nema popravni kolokvij, samo popravni završnog ispita.
popravni kolokvij iz UUDM je popravak sveukupnog gradiva. tako reče profesorica.

Spa nema popravni kolokvij, samo popravni završnog ispita.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 20:35 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ja zapocnem? Okie dokie. Po 2 stiha, moze? ;)
Idle-ova pisma koju svi vjerojatno znate, preimenovana u:

[i][b]SPA - pa, pa![/b][/i]

[img]http://lib.hku.hk/images/note.gif[/img] [i]Some things in life are bad
They can really make you mad... [/i][img]http://lib.hku.hk/images/note.gif[/img]
Da ja zapocnem? Okie dokie. Po 2 stiha, moze? Wink
Idle-ova pisma koju svi vjerojatno znate, preimenovana u:

SPA - pa, pa!

Some things in life are bad
They can really make you mad...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mirkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2007. (02:30:26)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 2:57 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Ali zar cilj bolonje nije, da ispite koje ne položite u jednom semestru, upišete ponovno slijedeći.[/b]
Koji su to usmeni po bololjskom procesu obavezni, to interpretiranje pravila, od strane pojedinih profesora je poražavajuće.
Znači da bi onda mi mogli i zakon interpretirati kako bi zadovoljili neke svoje potrebe.
Stvarno ovo kreiranje pravila u hodu je jako demotivirajuće za studente, isto kao i to da se stanje pojedinih kolegija ne zna sve dok ne dobijemo rezultate.
Jer tek tad će prf. odlučiti kako bi bilo dobro to organizirati (tj. tek će tad ić provjeravati gausvu krivulju)

Zašto je toliki problem zaposliti novog čovjeka. Mene samo čudi kako ove 'nove generacije' studenata prihvaćaju sve tako ravnodušno. Uvijek imaju neku tihu pobunu, koja je toliko tiha da prođe nezapažena.

Očito je jako veliki problem zaposliti nekoga novoga na faksu, jer WC-i stvarno liče kao u nekoj krčmi iz 19st.
Ma dobro što nema papira, sapuna.. Ali što u pola muških WCa nisu se udostojili popraviti 2/3 pisoara, koji su zaštopani. Slavine su užasne...
Mislim da bi prvo trebali zaposliti nekog domara, čovjek bi Vas naučio više o životu, nego što čete steći kroz cijelo školovanje.

Ma sve ja ovo pišem u najboljoj namjeri, jer bolonja koja je donesena na papiru je sasvim nešto drugo o one koja se provodi na našem fakultetu. Čak je bilo priča prije par mjeseci da će grupa studenata s PMF-a podnijeti tužbu sudu u Strasbouru.

No da ne duljim sad, jer bi imao još nekih stvari napisati, pogotovo oko ovoga ubitačnog tjedna, kojem je cilj samo nervozu podići na nacionalnu razinu. Bez obzira bio netko redovit ili kampanjac (što po bolonjskom kao ne bi trebalo biti moguće), razmak od kolokvija, do kolokvija nije dovoljan za nikakvo kvalitetno ponavljanje gradiva koje se obrađivalo 2/3 mjeseca. I tako cijeli tjedan, pa ne samo da imamo rastorjene branitelje, ako ovako nastavimo dobit ćemo i rastrojene studente.

A tko će onda odgovarati za to?
Ali zar cilj bolonje nije, da ispite koje ne položite u jednom semestru, upišete ponovno slijedeći.
Koji su to usmeni po bololjskom procesu obavezni, to interpretiranje pravila, od strane pojedinih profesora je poražavajuće.
Znači da bi onda mi mogli i zakon interpretirati kako bi zadovoljili neke svoje potrebe.
Stvarno ovo kreiranje pravila u hodu je jako demotivirajuće za studente, isto kao i to da se stanje pojedinih kolegija ne zna sve dok ne dobijemo rezultate.
Jer tek tad će prf. odlučiti kako bi bilo dobro to organizirati (tj. tek će tad ić provjeravati gausvu krivulju)

Zašto je toliki problem zaposliti novog čovjeka. Mene samo čudi kako ove 'nove generacije' studenata prihvaćaju sve tako ravnodušno. Uvijek imaju neku tihu pobunu, koja je toliko tiha da prođe nezapažena.

Očito je jako veliki problem zaposliti nekoga novoga na faksu, jer WC-i stvarno liče kao u nekoj krčmi iz 19st.
Ma dobro što nema papira, sapuna.. Ali što u pola muških WCa nisu se udostojili popraviti 2/3 pisoara, koji su zaštopani. Slavine su užasne...
Mislim da bi prvo trebali zaposliti nekog domara, čovjek bi Vas naučio više o životu, nego što čete steći kroz cijelo školovanje.

Ma sve ja ovo pišem u najboljoj namjeri, jer bolonja koja je donesena na papiru je sasvim nešto drugo o one koja se provodi na našem fakultetu. Čak je bilo priča prije par mjeseci da će grupa studenata s PMF-a podnijeti tužbu sudu u Strasbouru.

No da ne duljim sad, jer bi imao još nekih stvari napisati, pogotovo oko ovoga ubitačnog tjedna, kojem je cilj samo nervozu podići na nacionalnu razinu. Bez obzira bio netko redovit ili kampanjac (što po bolonjskom kao ne bi trebalo biti moguće), razmak od kolokvija, do kolokvija nije dovoljan za nikakvo kvalitetno ponavljanje gradiva koje se obrađivalo 2/3 mjeseca. I tako cijeli tjedan, pa ne samo da imamo rastorjene branitelje, ako ovako nastavimo dobit ćemo i rastrojene studente.

A tko će onda odgovarati za to?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 10:06 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mirkec"]Ali zar cilj bolonje nije, da ispite koje ne položite u jednom semestru, upišete ponovno slijedeći. [/quote]
Je, to bi trebao biti cilj bologne, sa jos hrpom drugih stvari u vezi bologne koje ne sljakaju na nasem faksu pogotovo, ali i drugim faksevima. Problem je samo sto se nas faks (odnosno bolje receno nas odjel PMF-a) odlucio na doslovnu primjenu svih odredbi bologne, a nije u stanju brojem ljudi i predavaona ispostovati one odredbe koje idu nama u korist. Ali to ljude koji odlucuju nikako nije sprijecilo da nam ukinu rokove i uvedu kolokvijske tjedne, te smanje broj usmenih.
Ako je vecina drugih fakseva, pa cak i odjela na PMF-u "presla" na bolognu parcijalno, zasto se onda kod nas provela ova, po mom misljenju, neljudska bologna gdje se pravila ne znaju jer se smisljaju u hodu, iz godine u godinu?
Da zakljucim, ovakvav program nije dobar, ako zbog niceg drugog, onda zato sto ne slijedi [b]sve[/b] odredbe bolognskog procesa.
mirkec (napisa):
Ali zar cilj bolonje nije, da ispite koje ne položite u jednom semestru, upišete ponovno slijedeći.

Je, to bi trebao biti cilj bologne, sa jos hrpom drugih stvari u vezi bologne koje ne sljakaju na nasem faksu pogotovo, ali i drugim faksevima. Problem je samo sto se nas faks (odnosno bolje receno nas odjel PMF-a) odlucio na doslovnu primjenu svih odredbi bologne, a nije u stanju brojem ljudi i predavaona ispostovati one odredbe koje idu nama u korist. Ali to ljude koji odlucuju nikako nije sprijecilo da nam ukinu rokove i uvedu kolokvijske tjedne, te smanje broj usmenih.
Ako je vecina drugih fakseva, pa cak i odjela na PMF-u "presla" na bolognu parcijalno, zasto se onda kod nas provela ova, po mom misljenju, neljudska bologna gdje se pravila ne znaju jer se smisljaju u hodu, iz godine u godinu?
Da zakljucim, ovakvav program nije dobar, ako zbog niceg drugog, onda zato sto ne slijedi sve odredbe bolognskog procesa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan