Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

difraf -> intraf (studij)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 10:43 čet, 15. 2. 2007    Naslov: difraf -> intraf Citirajte i odgovorite

lijep pozdrav svima.
da pitam... jedan moj prijatelj je pao difraf i sad ga zanima dal se moze polozit integralni racun posto ga vec ima upisano.

hvala unaprijed.



----
pozdrav kiki :uncle_sam:
lijep pozdrav svima.
da pitam... jedan moj prijatelj je pao difraf i sad ga zanima dal se moze polozit integralni racun posto ga vec ima upisano.

hvala unaprijed.



----
pozdrav kiki Uncle Sam


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 10:51 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako se traži kao preduvjet difraf, onda...ne
ako se traži kao preduvjet difraf, onda...ne



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 10:57 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

koje su to fore? zasto se onda ne upisuju semestri posebno. doduse to vise ne spada pod ovaj kolegij al bar sam osvetio prijatelja ovim prosvjedom.

argh.

argh.
koje su to fore? zasto se onda ne upisuju semestri posebno. doduse to vise ne spada pod ovaj kolegij al bar sam osvetio prijatelja ovim prosvjedom.

argh.

argh.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:35 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posjetis [url=http://www.math.hr/]sluzbeni web[/url], piknes na [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=208]Studiji[/url], zatim na [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=221]Preddiplomski studiji[/url], pa na [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2504&sec=221]Preddiplomski sveučilišni studij Matematika[/url] i zatim na kolegij koji te zanima ([url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2216]Integrali funkcija više varijabli[/url]). :) Tamo nadjes tzv. "kolegije prethodnike" sto, obicnim jezikom, znaci "kolegije koje moras poloziti ako zelis polagati kolegij na koji si zadnje kliknuo/la". 8)

Na tvoju zalost, upravo je DIFRAF prethodnik za INTRAF... :(

Ideja je da ne mozes polagati kolegij za koji nemas potrebna predznanja. :D Koliko je to dobro izvedeno, necu komentirati jer ne znam; znam da itekako ima smisla na racunarskim kolegijima koji se zaista jako oslanjaju jedan na drugoga. 8)

Ako ovdje mislis da nema smisla ili mislis da mozes dobro argumentirati problematiku upisanog kolegija koji ne mozes polagati, uvijek se mozes zaliti "vlastima". :) Ne kazem da ce pomoci, ali rant na Forumu sigurno nece. :tapsh:
Posjetis sluzbeni web, piknes na Studiji, zatim na Preddiplomski studiji, pa na Preddiplomski sveučilišni studij Matematika i zatim na kolegij koji te zanima (Integrali funkcija više varijabli). Smile Tamo nadjes tzv. "kolegije prethodnike" sto, obicnim jezikom, znaci "kolegije koje moras poloziti ako zelis polagati kolegij na koji si zadnje kliknuo/la". Cool

Na tvoju zalost, upravo je DIFRAF prethodnik za INTRAF... Sad

Ideja je da ne mozes polagati kolegij za koji nemas potrebna predznanja. Very Happy Koliko je to dobro izvedeno, necu komentirati jer ne znam; znam da itekako ima smisla na racunarskim kolegijima koji se zaista jako oslanjaju jedan na drugoga. Cool

Ako ovdje mislis da nema smisla ili mislis da mozes dobro argumentirati problematiku upisanog kolegija koji ne mozes polagati, uvijek se mozes zaliti "vlastima". Smile Ne kazem da ce pomoci, ali rant na Forumu sigurno nece. Tapsh, tapsh,...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 11:35 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

gle,frend ti nema upisano intraf jer ga jos nitko nema upisanog! to sto ti imas u indexu napisano,ti nista ne vrijedi,to je samo da se ne bi tete u referadi dva puta mucile sa indexima,pa sve odmah obave! ovo je bolonja i vrijedi ona shema sa prehodnicima!
gle,frend ti nema upisano intraf jer ga jos nitko nema upisanog! to sto ti imas u indexu napisano,ti nista ne vrijedi,to je samo da se ne bi tete u referadi dva puta mucile sa indexima,pa sve odmah obave! ovo je bolonja i vrijedi ona shema sa prehodnicima!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 12:33 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto sam htio rec? recimo, recimo - imas upisan difraf i intraf i to je sve kaj imas te godine. platis godinu 5.5 soma kuna i (recimo) ne prodjes difraf i sad drugu polovicu godine zapravo nebres nis osim isplatit kolko ti je jos ostalo. a da se upisuje po semestrima mozda bi zivot bio lijepsi. doduse, ne tetama u referadi al znas kak se kaže..

jasno je da niko ne moze nista tu, hvala na izdvojenom vremenu i nebi htio da ovo preraste u neku dugu polemiku o kokoši i jajetu.

dotad.
sto sam htio rec? recimo, recimo - imas upisan difraf i intraf i to je sve kaj imas te godine. platis godinu 5.5 soma kuna i (recimo) ne prodjes difraf i sad drugu polovicu godine zapravo nebres nis osim isplatit kolko ti je jos ostalo. a da se upisuje po semestrima mozda bi zivot bio lijepsi. doduse, ne tetama u referadi al znas kak se kaže..

jasno je da niko ne moze nista tu, hvala na izdvojenom vremenu i nebi htio da ovo preraste u neku dugu polemiku o kokoši i jajetu.

dotad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:09 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Erm... ne moze imati samo DIFRAF i INTRAF. :ccc: To su Bolonjski kolegiji, a po Bolonji mozes upisati max 35+35 ECTS kolegija za koje si polozio prethodnike. :) Dakle, uz njih sigurno mozes upisati jos podosta toga; jedino ti se moze desiti da ti jedan od semestara bude pomalo prazan:
- prvi semestar ako ti je ostalo puno "uvjetnih" kolegija iz drugog semestra prve godine (ne znam stablo studija na pamet, pa ne znam koliko je ovo realno)
- drugi semestar ako si upisao redovito ili skoro redovito i onda bio los u prvom semestru

I dalje, ne tvrdim ni da ovo je niti da nije ok; samo objasnjavam da se extremi poput "ne mogu prakticki nista polagati" ipak ne mogu dogoditi. ;)

A sto se tice dijela "iko ne moze nista tu", imate predstavnike u FV i VVS. :) To [b]je[/b] malo glasova, ali s validnim argumentima, profesori ce saslusati. 8)
Erm... ne moze imati samo DIFRAF i INTRAF. Ccc.... Sram te bilo... To su Bolonjski kolegiji, a po Bolonji mozes upisati max 35+35 ECTS kolegija za koje si polozio prethodnike. Smile Dakle, uz njih sigurno mozes upisati jos podosta toga; jedino ti se moze desiti da ti jedan od semestara bude pomalo prazan:
- prvi semestar ako ti je ostalo puno "uvjetnih" kolegija iz drugog semestra prve godine (ne znam stablo studija na pamet, pa ne znam koliko je ovo realno)
- drugi semestar ako si upisao redovito ili skoro redovito i onda bio los u prvom semestru

I dalje, ne tvrdim ni da ovo je niti da nije ok; samo objasnjavam da se extremi poput "ne mogu prakticki nista polagati" ipak ne mogu dogoditi. Wink

A sto se tice dijela "iko ne moze nista tu", imate predstavnike u FV i VVS. Smile To je malo glasova, ali s validnim argumentima, profesori ce saslusati. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 13:43 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Erm, ta sam dva premeta uzeo kao primjer. Mogo sam uzet kao primjer ljude koji su (pro)pali s druge na prvu godinu zato da u (samo) drugom semestru imaju (samo) dva predmeta. ne znam, pro-padni godinu, izderiviraj to i izjednaci s nulom, mozda bude kakvih ekstrema u tome.. I to, naravno, moras platit. Na fizici su to odbrijali kao promjenu smjera i svi sretni.
ne tvrdim ni ja kaj je bolje niti da imam kaj pametnoga za rec, samo se žalim i spemam onaokolo.
Rjesenje je jasno: uci, zato si na faxu, ako ti se ne svidja- niko te ne tjera.
Erm, ta sam dva premeta uzeo kao primjer. Mogo sam uzet kao primjer ljude koji su (pro)pali s druge na prvu godinu zato da u (samo) drugom semestru imaju (samo) dva predmeta. ne znam, pro-padni godinu, izderiviraj to i izjednaci s nulom, mozda bude kakvih ekstrema u tome.. I to, naravno, moras platit. Na fizici su to odbrijali kao promjenu smjera i svi sretni.
ne tvrdim ni ja kaj je bolje niti da imam kaj pametnoga za rec, samo se žalim i spemam onaokolo.
Rjesenje je jasno: uci, zato si na faxu, ako ti se ne svidja- niko te ne tjera.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 15:05 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

doduse slazem se sa time,da ako je netko platio 5.5k kn za oba semestra i ako recimo sve kolegije padne u prvome i nema pravo na upis drugog semestra,da bi trebao imati pravo na povrat novaca! ako nista ne upisuje u drugom semestru,ni sa nize ni sa tekuce godine!
doduse slazem se sa time,da ako je netko platio 5.5k kn za oba semestra i ako recimo sve kolegije padne u prvome i nema pravo na upis drugog semestra,da bi trebao imati pravo na povrat novaca! ako nista ne upisuje u drugom semestru,ni sa nize ni sa tekuce godine!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pearl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (18:35:00)
Postovi: (32)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 10:06 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam čula da je to max 35+35 ects bodova ukinuto i da se može upisati max 30 po semestru. Je li to istina?
Hvala :)
Ja sam čula da je to max 35+35 ects bodova ukinuto i da se može upisati max 30 po semestru. Je li to istina?
Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:43 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsego pliz reci da nije istina! :( :(
vsego pliz reci da nije istina! Sad Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:11 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Erm... prvi glas... :-s Pogledajte statute MO-a i Sveucilista; to tamo pise. 8)
Erm... prvi glas... Eh? Pogledajte statute MO-a i Sveucilista; to tamo pise. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 12:12 pon, 5. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teh_pwnerer"]vsego pliz reci da nije istina! :( :([/quote]

Sorry, it's true people. :(
teh_pwnerer (napisa):
vsego pliz reci da nije istina! Sad Sad


Sorry, it's true people. Sad



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:57 pon, 5. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"][quote="teh_pwnerer"]vsego pliz reci da nije istina! :( :([/quote]
Sorry, it's true people. :([/quote]

Mozes li to malo detaljnije argumentirati, po mogucnosti s linkom na sluzbeni dokument u kojem to pise? :-k
andreao (napisa):
teh_pwnerer (napisa):
vsego pliz reci da nije istina! Sad Sad

Sorry, it's true people. Sad


Mozes li to malo detaljnije argumentirati, po mogucnosti s linkom na sluzbeni dokument u kojem to pise? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:37 pon, 5. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.math.hr/fgs.axd?id=508

Vidi članak 66. Piše:

[quote](3) Redoviti student u jednom semestru može upisati 25 do 35 ECTS bodova.[/quote]


doduše, to je staro :(
http://www.math.hr/fgs.axd?id=508

Vidi članak 66. Piše:

Citat:
(3) Redoviti student u jednom semestru može upisati 25 do 35 ECTS bodova.



doduše, to je staro Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:41 pon, 5. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Taj statut je dostupan i na nasem sluzbenom webu; ne treba Google cache. ;)

I nije staro, nego aktualno: bila su samodva amandmana koji s ovim nemaju veze (takodjer dostupno na sluzbenom webu). 8)
Taj statut je dostupan i na nasem sluzbenom webu; ne treba Google cache. Wink

I nije staro, nego aktualno: bila su samodva amandmana koji s ovim nemaju veze (takodjer dostupno na sluzbenom webu). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan